آکادمیا کافه
نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: شهریه، کمک هزینه و تماس با استادان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%87%D8%8C-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D9%88-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86)
+--- موضوع: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان (/Thread-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1%D9%8A%D8%A7%D9%81%D8%AA%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86)

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - bahar456 - 03-05-2016

سلام از یکی از دانشگاهها آفر گرفتم و افرم رو هم تایید و امصا و.. کردم ولی هنوز i20  نگرفتم حالا استاده بهم پیام داده که 
The admissions committee would like to start the paper work asap as you are an international applicant.
یعنی چی؟؟ paper work???

ممنون

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - Matinking - 03-05-2016

(03-05-2016, 06:22 PM)bahar456 نوشته: سلام از یکی از دانشگاهها آفر گرفتم و افرم رو هم تایید و امصا و.. کردم ولی هنوز i20  نگرفتم حالا استاده بهم پیام داده که 
The admissions committee would like to start the paper work asap as you are an international applicant.
یعنی چی؟؟ paper work???

ممنون

سلام

منظورش کاغذبازی هایی هست که به ازای پذیرش هرکس باید انجام بشه...
میگه با توجه به اینکه کاغدبازی هایی که برای پذیرش دانشجویان خارجی لازم هست قابل توجهه، دانشگاه مایل هست سریع اونها رو به جریان بندازه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - faeze23 - 07-05-2016

سلام
من سال پیش به استادی ایمیل زدم و گفتم که زمینه تحقیقاتی شما به من نزدیکه و گفت که الان دانشجوهاش رو گرفته.
بنظر شما اگر امسال به اون استاد ایمیل بزنم بخام روی طرحی کمکم کنه مشکلی داره؟؟ و اینکه با ایمیل آدرس دیگه ای بزنم یا همون ایمیل قبلیم؟

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - Matinking - 07-05-2016

(07-05-2016, 11:00 AM)faeze23 نوشته: سلام
من سال پیش به استادی ایمیل زدم و گفتم که زمینه تحقیقاتی شما به من نزدیکه و گفت که الان دانشجوهاش رو گرفته.
بنظر شما اگر امسال به اون استاد ایمیل بزنم بخام روی طرحی کمکم کنه مشکلی داره؟؟ و اینکه با ایمیل آدرس دیگه ای بزنم یا همون ایمیل قبلیم؟

سلام

- منظورتون از "کمک" خیلی روشن نیست... ولی در حالت کلی باید توجه داشته باشید که یک استاد (خارجی)، TAی دپارتمان شما نیست که انتظار داشته باشید در مورد طرحتون بهتون کمک خاصی بکنه...!
در حالت کلی (و حتی best case) شاید خیلی کلی بهتون point بده و به مراجعی هم براتون اشاره کنه ولی مشغله و البته نداشتن انگیزه باعث خواهد شد به کسر خیلی کوچکی از چیزی که بابت این تلاش انتظار دارید، برسید...

- عوض کردن یا نکردن ایمیل در این زمینه اهمیتی نداره...

براتون آرزوی موفقیت دارم

[برش] مصاحبه تلفني با استادان - shekarbagim - 12-08-2016

لطفا راهنمایی کنید  Shy
Thank you for your application and your interest in Chalmers. We have received many qualified and interesting applications. The recruitment group has started to go through the applications and are aiming for having the interviews as soon as possible. If you are one of the candidates that we would like to meet for an interview the recruiting manager will contact you in the near future.

If you have any questions about the recruitment process, please contact the recruiting manager. Contact information below.

RE: مصاحبه تلفني با استادان - szeinalilathori - 12-08-2016

(12-08-2016, 02:58 PM)shekarbagim نوشته: لطفا راهنمایی کنید  Shy
Thank you for your application and your interest in Chalmers. We have received many qualified and interesting applications. The recruitment group has started to go through the applications and are aiming for having the interviews as soon as possible. If you are one of the candidates that we would like to meet for an interview the recruiting manager will contact you in the near future.

If you have any questions about the recruitment process, please contact the recruiting manager. Contact information below.

دوست عزیز سلام

به نظرم تمپلیت براتون ارسال کردند و شما رو به مسیر اپلای از طریق دانشگاه راهنمایی کردند.

ارادتمند
الهام

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - لاله11 - 25-08-2016

سلام من به یه استادی برای فرصت ایمیل زدم این جوابو به من دادن این ترم 2017 به بعد میشه ترم بعد jan؟
Dear Laleh

thank you for your interest in my research group.
For the academic year 2016/2017 we are expecting a large number of guests in my group and we will not be to accommodate more.
In case you would be interested in working in the group in the next academic year, I would open to discuss this with you

و این جوابی که من براشون آماده کردم مناسبه؟

Dear Professor   …………….,
I am glad to have the opportunity to join your group in the next academic year. I am confident that joining your research group will help me achieve my academic objectives. I look forward to staying connected with you in the future.          
Best Regards,

.
جوابم خیلی کوتاه نیست؟
ممنون از راهنماییتون

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - Torkan - 25-08-2016

(25-08-2016, 08:10 PM)لاله11 نوشته: سلام من به یه استادی برای فرصت ایمیل زدم این جوابو به من دادن این ترم 2017 به بعد میشه ترم بعد jan؟
Dear Laleh

thank you for your interest in my research group.
For the academic year 2016/2017 we are expecting a large number of guests in my group and we will not be to accommodate more.
In case you would be interested in working in the group in the next academic year, I would open to discuss this with you

و این جوابی که من براشون آماده کردم مناسبه؟

Dear Professor   …………….,
I am glad to have the opportunity to join your group in the next academic year. I am confident that joining your research group will help me achieve my academic objectives. I look forward to staying connected with you in the future.          
Best Regards,

.
جوابم خیلی کوتاه نیست؟
ممنون از راهنماییتون

درود

منظور از 2016/ 2017 در واقعا میشه (برای مثال آمریکا)
 August 21- December 15, 2016
 January 6 -  May 26, 2017
از اون به بعد خالین.
جوابتون هم خوبه

بااحترام،
ترکان

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - لاله11 - 27-08-2016

(25-08-2016, 09:13 PM)Torkan نوشته: درود

منظور از 2016/ 2017 در واقعا میشه (برای مثال آمریکا)
 August 21- December 15, 2016
 January 6 -  May 26, 2017
از اون به بعد خالین.
جوابتون هم خوبه

بااحترام،
ترکان

سلام مجدد
یه سوال یکی از اساتید به من ایمیل زده که اکیه بیا I would be interested in you spending some time in our research group.
When would you want to come to X?

I have copied Y into tis email as she will help you with the paperwork in due course.

We would prefer that you stayed for 9 months so that your time here is productive.

من تا چندروز دیگه که با استادم صحبت کنم مطمیئن نیستم ولی میدونم روند کارهای اداریش چندماه میشه ، اشکالی داره اگه با چندروز تاخیر جواب بدم؟ و چی بگم؟
ممنونم

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - لاله11 - 27-08-2016

(27-08-2016, 08:19 AM)لاله11 نوشته: سلام مجدد
یه سوال یکی از اساتید به من ایمیل زده که اکیه بیا I would be interested in you spending some time in our research group.
When would you want to come to X?

I have copied Y into tis email as she will help you with the paperwork in due course.

We would prefer that you stayed for 9 months so that your time here is productive.

من تا چندروز دیگه که با استادم صحبت کنم مطمیئن نیستم ولی میدونم روند کارهای اداریش چندماه میشه ، اشکالی داره اگه با چندروز تاخیر جواب بدم؟ و چی بگم؟
ممنونم
@Torkan
آیا این متن خوبه براشون بزنم
Dear Professor …………….,

I am glad to have the opportunity to join your group. I am confident that joining your research group will help me achieve my academic objectives. please give me some time to consult with my professor and my home university in IRAN about the time. Then, I will come back to you as soon as possible.

Best Regards