آکادمیا کافه
معنای قسمت‌ها و فیلدهای مختلف فرم‌ها - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: مدارک مورد نیاز (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2)
+---- انجمن: پرکردن فرم‌های درخواست پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%BE%D8%B1%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%81%D8%B1%D9%85%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+---- موضوع: معنای قسمت‌ها و فیلدهای مختلف فرم‌ها (/Thread-%D9%85%D8%B9%D9%86%D8%A7%DB%8C-%D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA%E2%80%8C%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%81%DB%8C%D9%84%D8%AF%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AE%D8%AA%D9%84%D9%81-%D9%81%D8%B1%D9%85%E2%80%8C%D9%87%D8%A7)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

RE: معنای قسمت‌ها و فیلدهای مختلف فرم‌ها - Andre - 26-10-2014

یک دانشگاه ژاپنی رو برای اپلای کردن در نظر گرفتم و اینطور نوشته کهSuccessful applicants will be required to submit the original documents of a recommendation letter from the dean of your department addressed to the president of the Universityاین یعنی یک .Recom از مدیر گروه ریاضی کاربردی دیگه (ریاست دانشکده ریاضی که میشه dean of faculty). این نامه رو الان تهیه کنم!؟ مدارکم فرستادم با پست که یکی از دوستان واسم پاکت رسمی کنه. می تونم این نامه هم درخواست کنم.

RE: معنای قسمت‌ها و فیلدهای مختلف فرم‌ها - manesht - 17-11-2014

دوستان سلام  تفاوت  Educational background  با  
Secondary education (high school, upper secondary school

در چیه؟
خودم  باتوجه به معنا لغوی اولیه مدارک دانشگاهی و دومی دبیرستان و پیش دانشگاهی در نظر گرفتم.
اما برای مطمئن شدم .دوستان ممنون میشم جوابم بدید
شک کردم برای همین فرم پر نکردم[img]images/smilies/sad.gif[/img]
 باتشکر. 

RE: معنای قسمت‌ها و فیلدهای مختلف فرم‌ها - saaaaam - 17-11-2014

(17-11-2014, 04:45 PM)'manesht' نوشته: دوستان سلام  تفاوت  Educational background  با  
Secondary education (high school, upper secondary school

در چیه؟
خودم  باتوجه به معنا لغوی اولیه مدارک دانشگاهی و دومی دبیرستان و پیش دانشگاهی در نظر گرفتم.
اما برای مطمئن شدم .دوستان ممنون میشم جوابم بدید
شک کردم برای همین فرم پر نکردم[img]images/smilies/sad.gif[/img]
 باتشکر. 

سلام دوست خوبم
دقیقا درست ترجمه کردید با خیال راحت فرم را تکمیل نمایید

فوری, جواب به دانشگاه کانادا در مورد مدارک - faeze23 - 26-11-2014

سلام,
دوستان به دانشگاه کانادا در مورد ارسال مدرک زبان بعد سابمیشن میل زدم این جواب دادYou may submit the language score after you complete your application Faezeh, however, please be aware

that your file will be incomplete and the department will not view it until all required documents have been

uploaded. It would be best to contact them and let them know your situation after you complete your application.
تو سایت نوشته برای کسیکه زبان بلد نیست کلاس و دوره میزارن,بعد منکه گفتم مدرکم بعد میفرستم این گفته
حالا یعنی چی فایل ناقصه؟
لطفا راهنمایی کنید..

RE: معنای قسمت‌ها و فیلدهای مختلف فرم‌ها - Andre - 26-11-2014

فکر می کنم منظورتون از دانشگاه کانادا، دانشگایی در کشور کانادا باشه. شما اپلیکشنتون رو ارسال می کنید و قبل از ددلاین مینیمم نمره زبان رو ارسال می کنید تا اپلیکیشنتون ریجکت نشه. اگر بورس تحصیلی نیاز ندارین، در اینصورت احتمالاً باهاتون راه میان و در صورت پذیرش می تونید کلاسهای زبان اونجا رو هم شرکت کنید.

RE: معنای قسمت‌ها و فیلدهای مختلف فرم‌ها - faeze23 - 26-11-2014

(26-11-2014, 10:41 AM)Andre نوشته:
فکر می کنم منظورتون از دانشگاه کانادا، دانشگایی در کشور کانادا باشه. شما اپلیکشنتون رو ارسال می کنید و قبل از ددلاین مینیمم نمره زبان رو ارسال می کنید تا اپلیکیشنتون ریجکت نشه. اگر بورس تحصیلی نیاز ندارین، در اینصورت احتمالاً باهاتون راه میان و در صورت پذیرش می تونید کلاسهای زبان اونجا رو هم شرکت کنید.

بله منظورم در کشور کانادا هست دانشگاه گؤلف, تاریخ ازمون ایلتس من یک روز قبل از ددلاین هست,اون روز بهم مدرکی نمیدن براشون ارسال کنم؟ چون من دارم ایلتس شرکت میکنم به کلاس اونها نیازی ندارم,یعنی باید تاریخ ازمونم تغییر بدم؟؟

RE: معنای قسمت‌ها و فیلدهای مختلف فرم‌ها - Andre - 26-11-2014

بهشون اطلاع بدید که نمره زبان رو تا فلان روز می تونید به دستشون برسونید و اگر بپذیرند مشکلی نخواهد بود. در صورتی که مینیمم دانشگاه رو داشته باشید به کلاسهای اونجا نیازی ندارید.

RE: معنای قسمت‌ها و فیلدهای مختلف فرم‌ها - faeze23 - 28-11-2014

(26-11-2014, 12:11 PM)'Andre' نوشته: بهشون اطلاع بدید که نمره زبان رو تا فلان روز می تونید به دستشون برسونید و اگر بپذیرند مشکلی نخواهد بود. در صورتی که مینیمم دانشگاه رو داشته باشید به کلاسهای اونجا نیازی ندارید.

ایمیل زدم به دپارتمان مربوطه الان این جواب رو دادن:
You may upload the IELTS test score after the deadline, this will not be a problem.  We will review your application once all material is submitted.
دیگه یعنی مشکلی نیست؟؟ نیاز نداره پیگیری دیگه ای کنم یا چند بار یاداوری کنم؟؟ چون بعد ددلاین میشه من 18ژانویه تاریخ ازمونمه که بهشئن گفتم باز نگن رجکت کردیم؟؟
ولی رو سایت نوشتن که میشه:

Completed applications are due by JANUARY 9th each year.  Later applications will be considered on a case-by-case basis.  If you cannot meet this deadline, please contact us to find out if additional applications are being accepted.  Applicants are accepted for entry into the fall semester annually. Course sequencing and space limitations make the winter semester entry point impossible for most MLA degree students.

یعنی امیدی هست؟ نگران نباشم؟؟ کار دیگه ای لازم نیست؟؟
ممنون.

RE: معنای قسمت‌ها و فیلدهای مختلف فرم‌ها - Glee - 13-01-2015

سلام
دوستان این قضیه ی residency تو فرم اپلیکیشن دانشگاههای آمریکا چیه؟[img]images/smilies/undecided.gif[/img]
تا جواب yes or No هم نمیدم، اجازه ی Save کردن نمیده... جواب هم که میدم یه سری سئوالهای دیگه میاره که من اصلا نمیدونم چین و چطور باید جواب داد!!؟؟
برای چندتا دانشگاه، همین شرایط هست.

این یه دانشگاه:
Do you meet the qualifications for resident tuition in the state of ---?
"Answering Yes to this question starts the residency process. Once admitted you will be instructed on how to complete and submit the residency verification."
اینم یکی دیگه:
If you will be a US Citizen or legal US Permanent Resident by the beginning of your first academic term, do you expect to be classified as a resident of --- for tuition purpose?If you clicked on "yes" above, please give the date on which you established or expect to establish ---- residence (mm/dd/yyyy) ?

RE: معنای قسمت‌ها و فیلدهای مختلف فرم‌ها - blur - 13-01-2015

(13-01-2015, 10:54 AM)'ftn' نوشته: سلام
دوستان این قضیه ی residency تو فرم اپلیکیشن دانشگاههای آمریکا چیه؟[img]images/smilies/undecided.gif[/img]
تا جواب yes or No هم نمیدم، اجازه ی Save کردن نمیده... جواب هم که میدم یه سری سئوالهای دیگه میاره که من اصلا نمیدونم چین و چطور باید جواب داد!!؟؟
برای چندتا دانشگاه، همین شرایط هست.
این یه دانشگاه:
Do you meet the qualifications for resident tuition in the state of ---?
"Answering Yes to this question starts the residency process. Once admitted you will be instructed on how to complete and submit the residency verification."
اینم یکی دیگه:
If you will be a US Citizen or legal US Permanent Resident by the beginning of your first academic term, do you expect to be classified as a resident of --- for tuition purpose?If you clicked on "yes" above, please give the date on which you established or expect to establish ---- residence (mm/dd/yyyy) ?

خب شما اگر در امریکا اقامت ندارید جوابش No هست.