آکادمیا کافه
شانس پذیرش از دانشگاه پلی‌تکنیک میلان - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: ایتالیا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)
+----- انجمن: تحصیل در ایتالیا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)
+------ انجمن: پذیرش از دانشگاه پلی تکنیک میلان ایتالیا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%D9%84%DB%8C-%D8%AA%DA%A9%D9%86%DB%8C%DA%A9-%D9%85%DB%8C%D9%84%D8%A7%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)
+------ موضوع: شانس پذیرش از دانشگاه پلی‌تکنیک میلان (/Thread-%D8%B4%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%D9%84%DB%8C%E2%80%8C%D8%AA%DA%A9%D9%86%DB%8C%DA%A9-%D9%85%DB%8C%D9%84%D8%A7%D9%86)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

RE: شانس پذیرش از دانشگاه پلی‌تکنیک میلان - Shihan - 31-08-2013

(31-08-2013, 02:17 PM)'saeedhn' نوشته: درود و تشکر
دانشجوی کارشناسی برق قدرت علم و صنعت هستم. سال سوم رو تموم کردم و دو ترم دیگه مونده. میخواستم بدونم برای مستر پلی میلان شانسم چقدره؟
معدلم الان 16.75 ولی تا 17 میتونم بیارمش بالا.
تافل هنوز ندادم ولی احتمال میدم بین 80 تا90
مقاله هم ندارم

اگر بتونی شرایطت رو همینطور حفظ کنی و زبان رو هم بالای 90 داشته باشی شانست برای فاند دانشگاه میلان بالاست.
موفق باشی

RE: شانس پذیرش از دانشگاه پلی‌تکنیک میلان - sassss - 31-08-2013

با سلام من دانشجوی رشته مدیریت بیمه در دانشگاه علامه طباطبایی هستم و سال دوم هستم معدلم هم 19 می باشد و نمره ایلسم هم 7.5 میباشد خواهشا اینجانب را راهنمایی کنید برای گرفتن فاند از یکی از دانشگاه های ایتالیا مقاله هم ندارم

RE: شانس پذیرش از دانشگاه پلی‌تکنیک میلان - Shihan - 31-08-2013

(31-08-2013, 02:26 PM)'sassss' نوشته: با سلام من دانشجوی رشته مدیریت بیمه در دانشگاه علامه طباطبایی هستم و سال دوم هستم معدلم هم 19 می باشد و نمره ایلسم هم 7.5 میباشد خواهشا اینجانب را راهنمایی کنید برای گرفتن فاند از یکی از دانشگاه های ایتالیا مقاله هم ندارم

در پست بالا به دقت به دوستمون راهنمایی کردم. عرض کنم شما هم اگر بتونی شرایطت رو تا انتهای لیسانس حفظ کنی شرایط کلی رو داری. دانشگاههای زیادی هستند که مدیریت رو ارائه میدن. ضمنا شما این قسمت از تاپیک رو مطالعه کن دستت میاد بیشتر دانشگاهها رو شامل میشه. 

RE: شانس پذیرش از دانشگاه پلی‌تکنیک میلان - ARNAVAZ - 31-08-2013

درود

با توجه به تجربه چند ساله خودم
من یه نکته مهم رو اینجا برای همه دوستان چه معدل پایین و چه معدل بالا روشن کنم

دوستان صرف فاند گرفتن دانشگاه به این نیست که شما معدلتون بالاست یا نمره زبان بالایی دارین !!!!!!
اگه اینطور باشه که خیلی ها زبان بالا و معدل بالا دارن ولی آیا واقعا در رزومه و ... حرفی واسه گفتن و خودی نشون دادن دارن!!!!!!!!!

ممکن یکی از استادا قرار باشه از بین چندتا داوطلب یکیو انتخاب کنه:
رزومه اولی رو ببینه مثلا معدل معمولی زبان معمولی ولی سابقه خوب و داشتن مدارک معتبر بین المللی (فنی و حرفه ای) / رزومه دومی و سومی: معدل بالا زبان خوب ولی مدارک خاصی نداره

مسلما اون استاد میاد اولی رو انتخاب می کنه که میدونه چیزی در چنته داره و وقتی بیاد زیر دستش می تونه براش مفید باشه/ از بین دومی و سومی: سومی رو هم برای اینکه شانسش خوب بوده همون موقع که داشته مدارکشو می دیده حالا به هر دلیلی که تو رزومه و... داشته استاد خوشش اومد

اولی که جای حرف نداره و توضح داده شد
ولی سومی >>
 اینو یادمون باشه در پروسه اپلای و فاند شانس خیلی نقش تعیین کننده داره خیلــــــی

>> بچه های مهندسی:  رزومه قوی که همراه با مدارک معتبر رسمی مرتبط با رشته و داشتن SOP قوی می باشد
>> بچه های هنری: اولین ملاک اساسی و تاثیرگذار پرتفولیو قوی داشتن / دوم: sop/cv سوم: معدل و....

نتیجه: از اونجایکه دانشگاههای ایتالیا اپلیکشن فی برای اپلای نمی خواد و بورس های خوبی هم داره
حتما با هر رزومه ای که دارین بازم تکرار می کنم با هر رزومه.... براش اپلای کنید.

RE: شانس پذیرش از دانشگاه پلی‌تکنیک میلان - ali89 - 01-09-2013

درود
حالا با این اوصاف آیا می تونم همراه رزومه نوشته شده ، چندتا از مدارک بین المللی خودم رو هم پیوست کنم؟
آیا این کار خلافه؟ یا اگه خلاف نیست ، تاثیر بیشتری داره واسه پذیرش؟

RE: شانس پذیرش از دانشگاه پلی‌تکنیک میلان - ARNAVAZ - 04-09-2013

(01-09-2013, 04:36 PM)'ali89' نوشته: درود
حالا با این اوصاف آیا می تونم همراه رزومه نوشته شده ، چندتا از مدارک بین المللی خودم رو هم پیوست کنم؟
آیا این کار خلافه؟ یا اگه خلاف نیست ، تاثیر بیشتری داره واسه پذیرش؟

درود 

پیوست که نه ولی می تونید همراه با سایر مدارک ترجمه کنید و اگه لازم هم بود رسمی کرده، پست کنید.

قطعا اگه مرتبط باشه با رشته ی مورد درخواست(اپلای شده) تاثیر خواهد داشت.

و حتما در CV هم به این مدارک اشاره کنید.

RE: شانس پذیرش از دانشگاه پلی‌تکنیک میلان - saeedhn - 07-09-2013

درود و تشکر
میخوام برای سال دیگه برای برق قدرت پلی میلان اقدام کنم.(به انگلیسی)
میخواستم بدونم لازمه با اساتیدش مکاتبه کنم؟ (میخوام فاند بگیرم)
چون خیلی بحثی در این باره توی تاپیک های ایتالیا نبود فکر کردم شاید مکاتبه با اساتید برای ایتالیا خیلی مهم نیست.

RE: شانس پذیرش از دانشگاه پلی‌تکنیک میلان - ARNAVAZ - 07-09-2013

(07-09-2013, 02:41 PM)'saeedhn' نوشته: درود و تشکر
میخوام برای سال دیگه برای برق قدرت پلی میلان اقدام کنم.(به انگلیسی)
میخواستم بدونم لازمه با اساتیدش مکاتبه کنم؟ (میخوام فاند بگیرم)
چون خیلی بحثی در این باره توی تاپیک های ایتالیا نبود فکر کردم شاید مکاتبه با اساتید برای ایتالیا خیلی مهم نیست.

درود
برای مستر لازم نیست
ولی اگه مقاله دارین یا از پایان نامه تون بتونین لااقل یه مقاله کنفرانسی ارائه بدین
حتما بعد از اپلای کردن و آپلود کردن مقاله با اساتید مرتبط در ارتباط باشین
برای فول فاند دانشگاه یا همون فاند گُلد بی تاثیر نخواهد بود

RE: شانس پذیرش از دانشگاه پلی‌تکنیک میلان - shakiantegral - 09-09-2013

سلام خدمت تمام دوستان; اگه میشه لطف کنید بفرمایید بنده با این شرایط آیا شانسی برای پذیرش در دانشگاه پلی میلان دارم:
لیسانس مکانیک از دانشگاه صنعتی اصفهان با معدل: 13.16
تافل آی بی تی: 93
آزمون جی آر ای جنرال: 1ماه دیگه شرکت میکنم
مقاله: -
سابقه کار: 1 سال سابقه کار مرتبط
میدونم که این دانشگاه شرط معدل داره, و برای کشور ما این معدل بالای 13.5 هست, میخواستم ببینم آیا بقیه ی شرایط مثل مثلا نمره ی جی آر ای بالا کمکی به پوشوندن معدل من میکنه یا نه
خیلی ممنون از اینکه راهنمایی میفرمایید

RE: شانس پذیرش از دانشگاه پلی‌تکنیک میلان - spt - 11-09-2013

(09-09-2013, 05:05 PM)'shakiantegral' نوشته: سلام خدمت تمام دوستان; اگه میشه لطف کنید بفرمایید بنده با این شرایط آیا شانسی برای پذیرش در دانشگاه پلی میلان دارم:
لیسانس مکانیک از دانشگاه صنعتی اصفهان با معدل: 13.16
تافل آی بی تی: 93
آزمون جی آر ای جنرال: 1ماه دیگه شرکت میکنم
مقاله: -
سابقه کار: 1 سال سابقه کار مرتبط
میدونم که این دانشگاه شرط معدل داره, و برای کشور ما این معدل بالای 13.5 هست, میخواستم ببینم آیا بقیه ی شرایط مثل مثلا نمره ی جی آر ای بالا کمکی به پوشوندن معدل من میکنه یا نه
خیلی ممنون از اینکه راهنمایی میفرمایید

سلام و خوش آمدید به اینجا..
نمیخام نا امیدتون کنم اما متاسفانه شانستون خیلی خوب نیست، اما نمیشه به قاطعیت رد کرد پس حتما اپلای کنید و شانستون رو امتحان کنید...   در مورد جی آر ای خب مطمئنا اثر مثبت داره اما اینکه اونقدر این اثر مثبت باشه که شرط معدل نادیده گرفته بشه و بهتون پذیرش داده بشه...   من مطمئن نیستم..
من خودمم معدلم کم بود (شما 7 صدم از من بیشتره معدلت تازه   Big Grin)   دو تا کار رو انجام بدید:
حتما دانشگاه های دیگه هم اپلای کنید و امیدتون رو از دست ندید...  
با اساتید مکاتبه کنید، نامه ی موتیویشن خوب بنویسید و توش توضیح بدید که چرا معدلتون کم شده (البته یه جوری توضیح بدید که کلا به نفعتون باشه نه به ضررتون..  نه اینکه توضیح بدید که حالش رو نداشتید درس بخونید و غیره.... منظورم از توضیح به قول اون دوست عزیزمون تبدیل کردن تحدید به فرصت بود)
موفق باشید و بازم میگم: امیدتون رو از دست ندید..