آکادمیا کافه
شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: فنلاند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%81%D9%86%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%AF)
+----- انجمن: تحصیل در فنلاند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D9%81%D9%86%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%AF)
+----- موضوع: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند (/Thread-%D8%B4%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%DB%8C%D8%A7-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D9%86%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%AF)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - spt - 25-02-2014

(21-02-2014, 02:37 AM)'salman66' نوشته: می خواستم بدونم با توجه به شرایط زیر در رشته مدیریت یا بیزینس در چقد احتمال داره تو فنلاند در یکی از سه تا دانشگاه اول پذیرش همراه با کمک هزینه بگیرم؟
1- کارشناسی مدیریت دولتی معدل 16/12
2- کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات شهید بهشتی تهران 17/23
3- مدرک زبان ندارم واسه آیلس دارم اماده می شم ولی الان در حدود 5.5 ایلس هستم.
4-مقاله ندارم ولی دارم روی دو تا  کار میکنم که اخرش هست.
5- همکار اصلی دو تا پروژه مرتبط با مدیریت بودم
6- عضو یک انجمن بین المللی در حوزه مدیریت هستم.
7- یک ترجمه کتاب دارم
8- یک تالیف کتاب تست دارم
9 - میتونم دو تا ریکامندشن خوب شاید یکی از اساتید مدیریتی از انگلیس بگیرم.
10- چند تا تقدیرنامه هم به خاطر فعالیت های علمیم دارم.
11- احتمالا تا زمان ارسال مدارک بتونم یک سال سابقه کاری مرتبط هم تهیه کنم.

سلام   Smile
متاسفانه یه چند سالی هست که فنلاند فاند هاش کم شده و خیلی به همه نمیرسه...
شما حتما شانس دارید و میتونید موفق بشید که فاند بگیرید برای دکترا...  روی مقاله کار کنید و مدرک زبانتون رو تا آخر تابستون حتما بگیرید...   کلا همه ی اینایی که ذکر کردید میتونه تاثیر مثبت داشته باشه اما مقاله ی آی اس آی یه چیزِ دیگه هست...
در ضمن، اگه نظرِ من رو میخاید موضوعِ تز آینده تون رو که میخاید روش پروپوزال بنویسید ببرید سمتِ آی تی...  خیلی شانستون بیشتر خواهد شد..
موفق باشید   :

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - erfan_00200 - 01-03-2014

سلام .. من ارشد حسابداری دارم و اردبهشت 93 امتحات ایلتس دارم و خیلی هم امیدوار. میخوام بدونم میتونم واسه فنلاندو رشته حسابداری و دکتری اقدام کنم ... لطفا راهنمایی کنید

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - saaaaam - 01-03-2014

(01-03-2014, 03:23 PM)erfan_00200 نوشته: سلام .. من ارشد حسابداری دارم و اردبهشت 93 امتحات ایلتس دارم و خیلی هم امیدوار. میخوام بدونم میتونم واسه فنلاندو رشته حسابداری و دکتری اقدام کنم ... لطفا راهنمایی کنید

دوست خوب
فنلاند شما باید در رزومت اولا معدل بالای لیسانس و فوق داشته باشی ثانیا چند مقاله ای اس ای درست حسابی و نه از این جرنالهای در پیت پاکستانی و ثالثا پروپوزال عالی و یک استاد هم پیدا کنی که سوپر وایزرت بشه
البته دانشگاه های هنکن و التو جی ار ای هم اجباری هست

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - ahmadzamani - 07-05-2014

سلام
میشه رزومه ام بخونید و بعد بگید اولا اصلا از ارشدم حرفی بزنم و برا دکتری بخام برم گرایش دیگه یا با همون لیسانس برم برا ارشد مجدد
لیسانس شیمی کاربردی با معدل 13/89 از دانشگاه فردوسی مشهد
فوق لیسانس شیمی پیشرانه با معدل 17/44 (یعنی شیمی سوخت موشک و مواد منفجره) دانشگاه مالک اشتر
سه تا مقاله ISI در رابطه با بررسی قدرت مواد منفجره تو ژورنال های اروپا دارم.ژورنال ها معتبرند و در زمینه مواد پرانرژی یا شیمی فیزکند.
تالیف یک کتاب هم انجام دادم در رابطه با نرم افزارها تخصصی مواد منفجره و پیشرانه
پروژه کارشناسی ارشدم هم در رابطه با یک سوخت موشک بوده.
میدونم دانشگاه مالک اشتر روش حساسن هیچی بدبختی من رشته ام هم خاص بوده خیلی.
شانس پذیرش دارم؟کدوم دانشگاه فنلاند؟اگه بشم ایا در مقطع ارشد یا دکتری امکان دریافت کمک هزینه تحصیلی یا بورس دارم؟

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - saaaaam - 13-05-2014

(07-05-2014, 11:58 PM)'ahmadzamani' نوشته: سلام
میشه رزومه ام بخونید و بعد بگید اولا اصلا از ارشدم حرفی بزنم و برا دکتری بخام برم گرایش دیگه یا با همون لیسانس برم برا ارشد مجدد
لیسانس شیمی کاربردی با معدل 13/89 از دانشگاه فردوسی مشهد
فوق لیسانس شیمی پیشرانه با معدل 17/44 (یعنی شیمی سوخت موشک و مواد منفجره) دانشگاه مالک اشتر
سه تا مقاله ISI در رابطه با بررسی قدرت مواد منفجره تو ژورنال های اروپا دارم.ژورنال ها معتبرند و در زمینه مواد پرانرژی یا شیمی فیزکند.
تالیف یک کتاب هم انجام دادم در رابطه با نرم افزارها تخصصی مواد منفجره و پیشرانه
پروژه کارشناسی ارشدم هم در رابطه با یک سوخت موشک بوده.
میدونم دانشگاه مالک اشتر روش حساسن هیچی بدبختی من رشته ام هم خاص بوده خیلی.
شانس پذیرش دارم؟کدوم دانشگاه فنلاند؟اگه بشم ایا در مقطع ارشد یا دکتری امکان دریافت کمک هزینه تحصیلی یا بورس دارم؟

دوست عزیز
بنظر من شما اگه ارشدت را رو کنی همه جا ویزا حداقل ریجکت هستی
نمی دانم پروژه ارشدت را جایی چاپ کردی یا نه ولی اگه باشه حتی اگه نگی ارشد داری با یه سرچ ساده در اینترنت ریجکت میشی
بهر حال شما گذینه ای بجز اپلای برای مستر نداری و بطور کلی باید مدرک ارشدت را فراموش کنی مگر اینکه دکتری در ایران بخونی و قید رفتن را بزنی
مستر باید خیلی شانس بیاری چون معدل لیسانست کمه و رقابت در فنلاند هم نسبتا امسال سخت تر شده بود

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - salyone - 02-07-2014

سلام
مي خواستم بدونم ليسانس با معدل 14.9 اميركبير مهندسي برق قدرت چقدر شانس دارم واسه دانشگاهاي درجه يكش بعدش يه چيز ديگه اونا اونقدر ... كه فرق بين اميركبير و دانشگاهاي ديگرو نمي فهمن اينجا ما بخوايم معدل 16 بياريم گريمونو در مي آرن تازه برا ارشدم معدلمون تو 1.1 ضرب ميشه ما بايد چي كار كنيم ضمنا مقاله هم ندارم ولي بقيه رزومم كامله اگه ميشه يه پيشنهاد به من بديد راستي ارشد يا دكتري برام فرقي نداره كجاها فاند ميده؟ [img]images/smilies/undecided.gif[/img]
مرسي

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - saaaaam - 02-07-2014

'salyone dateline='' نوشته: سلام
مي خواستم بدونم ليسانس با معدل 14.9 اميركبير مهندسي برق قدرت چقدر شانس دارم واسه دانشگاهاي درجه يكش بعدش يه چيز ديگه اونا اونقدر ... كه فرق بين اميركبير و دانشگاهاي ديگرو نمي فهمن اينجا ما بخوايم معدل 16 بياريم گريمونو در مي آرن تازه برا ارشدم معدلمون تو 1.1 ضرب ميشه ما بايد چي كار كنيم ضمنا مقاله هم ندارم ولي بقيه رزومم كامله اگه ميشه يه پيشنهاد به من بديد راستي ارشد يا دكتري برام فرقي نداره كجاها فاند ميده؟ [img]images/smilies/undecided.gif[/img]
مرسي

سلام بر شما دوست خوب
فکر کنم منظور شما پذیرش گرفتن از دانشگاه های التو - هلسینکی و هنکن هست! شما برای گرفتن پذیرش در این سه دانشگاه نمره ایلتس ۶.۵ به بالا و جی ار ای ۳۱۰ به بالا داری 
به هر حال بنظر من با معدل فعلی و فقط ایلتس ۶.۵ می توانی از دانشگاه هایی مثل اولو - ترکو - واسا - ایسترن فنلاند - لاپرنتا - لاپلند و.. به راحتی برای مستر پذیرش بگیرید
در مورد فاند برای دکتری رزومه کامل بگذارید تا بشود بهتر نظر داد

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - mehrdadbala - 16-07-2014

سلام من دانشجوی کارشناسی حسابداری دانشگاه صنعت نفت هستم میخوام برای رشته فایننس دانشگاه OUlu اقدام کنم.  اگر کمکم کنید ممنون میشم. میخواستم بدونم با این رزومه منه چقد شانس دارم؟

رشته : حسابداری ( سال آخر)
دانشگاه : صنعت نفت
معدل: 17.60
نمره ایلتس: 6.5
نمره جی مت یا جی ار ای: -
مقاله: 1 داخلی جزو 10 مقاله برتر سال مجله حسابدار - 1 مقاله در دست تالیف موضوع فایننس صنعت نفت(انگلیسی)
سابقه کار : کارآموزی دپارتمان فایننس پتروپارس (تابستان 2013)
سایر: دبیر دانشجویی 2 همایش علمی دانشکده--
یک ازمون ایلتس چند وقت دیگه دارم ک میخام 7 بگیرم-
موسیقی و مدرک داوری بسکتبال (مرتبط نیست ولی یکی گفت بی تاثیرم نیست)
توی یک قسمت فروم درباره فرستادن تمام مدارک و ناقص بودنش ک علت بیشتر ریجک کردناس گفته بودن، مدارکی ک باید بفرستم کدوماس؟
باید مهر سفارتم داشته باشن؟

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - saaaaam - 16-07-2014

(16-07-2014, 01:55 AM)'mehrdadbala' نوشته:
سلام من دانشجوی کارشناسی حسابداری دانشگاه صنعت نفت هستم میخوام برای رشته فایننس دانشگاه OUlu اقدام کنم.  اگر کمکم کنید ممنون میشم. میخواستم بدونم با این رزومه منه چقد شانس دارم؟
مقاله: 1 داخلی جزو 10 مقاله برتر سال مجله حسابدار - 1 مقاله در دست تالیف موضوع فایننس صنعت نفت(انگلیسی)
توی یک قسمت فروم درباره فرستادن تمام مدارک و ناقص بودنش ک علت بیشتر ریجک کردناس گفته بودن، مدارکی ک باید بفرستم کدوماس؟
سلام دوست عزیز به فروم اکادمیا کافه خوش امدید
قبل از هر چیز چند مطالب باید بطور خاص در مطرح کنم:
1- تا این لحظه کسی از بچه ها تا جایی که من طی این چند سال اخیر خبر دارم نتوانسته رشته مدیریت مالی از یکی از دانشگاه های فنلاند مقطع فوق لیسانس پذیرش بگیرد
2- واقعیت این هست که شما بیس حسابداری دارید و برای مستر فایننس بدون داشتن نمره جی ار ای مناسب (حداقل310) بنظر من شانسی برای گرفتن پذیرش در این رشته بظور خاص در اروپا ندارید
3- دانشگاه نفت از جمله دانشگاه های بسیار حساس از نظر بین المللی هست که به فارغ التحصیلان ان ویزا بسیار سخت می دهند. همین امسال یکی از دوستان بعلت فارغ التحصیل بودن از این دانشگاه در حالی که فنلاند پذیرش داشتند و همه مراحل اداری درخواست ویزا را هم بدون اشکال و نقص طی کردند متاسفانه ویزا ریجکت شدند. 
4- سوابق کاری و پژوهشی شما در صنایع وابسته به پتروشیمی و نفت (پتروپارس) بنظر من تاثیر بسیار منفی روی پرونده ویزای تحصیلی شما خواهد گذاشت .
اما جزییات اپلیکشن شما و راه حل پیشنهادی:
بنظر من شما با توجه به معدل خوبی که دارید برای رشته های وابسته به مدیریت و حسابداری اقدام کنید که شانس بسیار بیشتری دارید
و با توجه به رزومه نسبتا حساس شما پیشنهاد می کنم به دانشگاه های خارج از اتحادیه اروپا مثلا مالزی - سنگاپور هم بطور جدی فکر کنید
در مورد مدارک لازم برای اپلای مستر در فنلاند به بخش مدارک لازم برای دانشگاه های فنلاند مراجعه نمایید.
ارزوی سلامتی و بهروزی برای شما دارم

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - M1KE - 17-07-2014

موارد زیادی رو سام عزیز به خوبی اشاره کردند. فقط در مورد سابقه کار خواستم این نکته رو اضافه کنم که کارآموزی به اون صورت سابقه کار حساب نمیشه و حتی میشه در رزومه به اون اشاره نکرد. همین طور نوع کاری هم که در یک مرکزی داشتین مهم هست. برای نمونه در مورد خود شما شاید پتروپارس به دلیل مرتبط بودن با حوزه های انرژی یک مقدار شانس تون رو برای ویزا کم کنه ولی با توجه به اینکه سابقه تون در دپارتمان مالی اون و به عنوان حسابدار بوده که خیلی ارتباط مستقیمی با حوزه های انرژی نداره، احتمال تاثیر اون روی ویزا کم میشه و از این نظر به نظرم میشه همچنان به گرفتن ویزا از کشورهای اروپایی یا آمریکای شمالی امید داشت.

در مورد شما که اصلا این یکی دو هفته ای رو که در تابستون کارآموزی بودین می تونید در رزومه ای که به سفارت میدین اشاره نکنید. اون موسیقی و مدرک داوری هم فکر نمی کنم برای رشته شما تاثیر خاصی داشته باشه و بهتره این وقت روی آزمون ها گذاشته بشه.

(16-07-2014, 01:55 AM)'mehrdadbala' نوشته: