آکادمیا کافه
نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: شهریه، کمک هزینه و تماس با استادان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%87%D8%8C-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D9%88-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86)
+--- موضوع: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان (/Thread-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1%D9%8A%D8%A7%D9%81%D8%AA%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86)

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - soilman - 01-12-2011

(01-12-2011, 10:03 PM)amirhossein.gh نوشته: سلام بچه ها
یکی از استادای آستین در جوابم:
Pleas apply to UT
این یعنی چی؟ اگه دانشگاهش متوسط به پایین بود میگفتم خوبه ولی الان که آستین هست دو به شک شدم و نمیدونم چی بهش بگم تا منظورشو متوجه بشم
ممنون
محسن و پژمان جوابتون رو دادن...
معمولا دانشگاه های سطح بالا یه کمیته دارن که اونجا تمام اپلیکیشن ها رو بررسی می کنن...به هیچ وجه نمی تونید بفهمید شانس تون چقدره....این دیگه خیلی خلاصه گفته اپلای کنید....صحبتی از این ساپورتت می کنه یا شانس تو بالا می بینه و امیدواری و این حرفها نیست....
اگر می خواهید شانس خودتون رو امتحان کنید و فکر می کنید رزومه تان خوب هست می تونه یکی از گزینه هاتون باشه

شب خوش

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - amirhossein.gh - 02-12-2011

سلام بچه ها
کلا این استادای آستین ایتقدر درس خوندن مغزشون ترکیده!! اخه این چه جوابیه میفرستن:
پژمان گفتش ازش سوال کن منم پرسیدم:
Hi Drxxx,

Your response is my real pleasure. I will submit my application forms for UT definitely in the following days.
Also I would be honored if you could help me with your guidance about the follow:
In submitting my application forms,could I use your name as my potential supervisor until I would be able to support my application and raise the chance of admission?

جوابش:
Super!

دقیقا همینطوری با همون علامت تعجب !
این الان یعنی چی؟ چی میگه؟ شانسم رو میبره بالا یا نه؟ چون همینجوری اپلای کنم 2000000000% ریجکت میشم!
ممنون

[عکس: cleardot.gif]

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - m0h3n - 02-12-2011

(02-12-2011, 12:10 PM)amirhossein.gh نوشته: سلام بچه ها
کلا این استادای آستین ایتقدر درس خوندن مغزشون ترکیده!! اخه این چه جوابیه میفرستن:
پژمان گفتش ازش سوال کن منم پرسیدم:
Hi Drxxx,
Your response is my real pleasure. I will submit my application forms for UT definitely in the following days.
Also I would be honored if you could help me with your guidance about the follow:
In submitting my application forms,could I use your name as my potential supervisor until I would be able to support my application and raise the chance of admission?
جوابش:
Super!
دقیقا همینطوری با همون علامت تعجب !
این الان یعنی چی؟ چی میگه؟ شانسم رو میبره بالا یا نه؟ چون همینجوری اپلای کنم 2000000000% ریجکت میشم!
ممنون
[عکس: cleardot.gif]

مهم نیست البته من در پست قبلی اشاره کردم که جوابی لازم نیست بدید !
بهرحال این استاد نظر خاصی نداره !

موفق باشید

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - Babak - 02-12-2011

من هم با نظر محسن موافقم. روی این استاد نمی‌شه حساب کرد و جواب‌هایی که به شما داده جواب‌های امیدوار کننده‌ای نیست.

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - soilman - 03-12-2011

درود

بعد از ارسال ای میلی به استادی در جواب(تاریخ 1 نوامبر) بهم گفت که :
I would like to see your transcripts to determine your background suitability for research in my field.

من هم فورا براش لیسانس رو فرستادم+لیست کامل دروس فوق+ نسخه ی پی دی اف نمرات فوق که از سایت دانشگاه(یعنی کپی کردن از سایت و ریختن در ورد و تبدیل به پی دی اف) گرفته بودم و بهش گفتم که هنوز ریز نمرات رسمی فوقمو نگرفتم ولی اگه گرفتم فورا براش می فرستم...تا الان جواب نداده...الان ریز نمرات رو دارم به نظرتون به جز فوروارد کردن و الصاق ریز نمره ی فوق چیز دیگری بنویسم؟

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - Saeid - 03-12-2011

هیچی...به نظر من باید منتظر ایمیل استاد باشید...اگه لازیم باشه خودش ایمیل میزنه....برا ارشد ریز نمرات غیر رسمی چرا برا استاد نفرستادید؟؟؟خودتون ترجمه کنید و بفرستید

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - soilman - 03-12-2011

(03-12-2011, 05:46 PM)saeed_oroomy نوشته: هیچی...به نظر من باید منتظر ایمیل استاد باشید...اگه لازیم باشه خودش ایمیل میزنه....برا ارشد ریز نمرات غیر رسمی چرا برا استاد نفرستادید؟؟؟خودتون ترجمه کنید و بفرستید
Smile
سعید جان!
بنده در خارج تحصیل می کنم و ریز نمرات به 2 زبان انگلیسی - سوئدی هست و من همانطور که بالا گفتم از سایت دانشگاه یه نسخه درست کردم ولی الان نسخه ی رسمیشو دارم...

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - Pejman - 03-12-2011

soilman جان به نظر من هم الان کاری نباید بکنی و باید منتظر استاد بشی. اگر دیدی بعد از چند روز جواب نداد، اون قضیه ریز نمرات بهانه خوبی می شه که دوباره بهش ایمیل بزنی و به نوعی بهش یادآوری کنی!

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - maria2012 - 13-12-2011

با سلام
این ایمیل را امروز از یک استاد از آمریکا دریافت کردم.

Thank you very much for your interest in my research at The University
of ... Your background and resume seems to fit very well with the
type of research carried out in my group.

I strongly urge you to apply to the Ph.D. program in our department. In
doing so, you will need to take the TOEFL or IELTS as well as the
general GRE examinations. You will also need to obtain 3 letters of
recommendation. You can find the online application by using the
following link:

I am also copying Ms. ... to this e-mail and she will be
able to assist you during the application process if you would happen to
have any further questions.

امتحان IELTS من 3 هفته بعد از deadline است. با توجه به این نکته به نظر شما جواب استاد را چه بدهم؟ (با توجه به اینکه بقیه مدارک من آماده است)

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - Saeid - 13-12-2011

(13-12-2011, 12:32 AM)maria2012 نوشته: با سلام
این ایمیل را امروز از یک استاد از آمریکا دریافت کردم.

Thank you very much for your interest in my research at The University
of ... Your background and resume seems to fit very well with the
type of research carried out in my group.

I strongly urge you to apply to the Ph.D. program in our department. In
doing so, you will need to take the TOEFL or IELTS as well as the
general GRE examinations. You will also need to obtain 3 letters of
recommendation. You can find the online application by using the
following link:

I am also copying Ms. ... to this e-mail and she will be
able to assist you during the application process if you would happen to
have any further questions.

امتحان IELTS من 3 هفته بعد از deadline است. با توجه به این نکته به نظر شما جواب استاد را چه بدهم؟ (با توجه به اینکه بقیه مدارک من آماده است)
بهتره این موضوع رو با استاد در میون بزارید تا اگر از دستش براومد کاری براتون انجام بده...بدون مدرک زبان مدارک بررسی نمیشه...ببینید استاد چی کار میتونه بکنه..از ادمیژن میتونیه وخت بگیره