آکادمیا کافه
آموزشگاه های معتبر برای تافل - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: آزمون‌ها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7)
+---- انجمن: TOEFL (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-TOEFL)
+---- موضوع: آموزشگاه های معتبر برای تافل (/Thread-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%B9%D8%AA%D8%A8%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%A7%D9%81%D9%84)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

RE: آموزشگاه های معتبر برای تافل - minadiba8 - 11-06-2014

با نظر سعید موافقم. اقای علیمحمدی به نظر من بهترین استاد تافل ا. خیلی فرندلی و صمیمی ا با شاگرداش. هرچیزی هم که واسه تافل احتیاجه بدون کم و کاست میگه سرکلاساش. من که تو دانشگاه از هرکی پرسیدم کجا کلاس تافل برم گفتن برو پیش علیمحمدی. خداروشکر کلاساش هم خیلی کلاس خوب و مفیدی بود. این هم ادرس سایتشه www.m-alimohammadi.com
موفق باشید

کمک - puryamroadi - 19-06-2014

سلام دوستان....یه کمک خیلی فوری میخواستم......یه آموزشگاه عالی برای تافل توی اهواز بهم معرفی کنید که از هر نظر علی باشه و دوره هاش کوتاه مدت...مرسی

[برش] شروع یادگیری و تقویت زبان انگلیسی از ابتدا (نه برای آزمون) - مائده - 05-07-2014

سلام دوستان من میخاستم آزمون تافل شرکت کنم ولی سطح زبانم elementary هست تو موسسه هدوی 1 و خودم آگه بخام تا سطح upper intermediate بخونم یک سال و نیم طول میکشه، تا بعدش برا تافل بخونم، به نظرتون چیکار کنم؟ بهترین راه حل برا من چیه؟ موسسه ای که میرم یک روز در میان و یک ماه و نیمه هستش، شما تو شهر زنجان جایی رو میشناسید که فشرده هر روز یا یک روز در میان 3 ساعته باشه؟ ممنون میشم راهنماییم کنین

RE: آموزشگاه های معتبر برای تافل - M1KE - 05-07-2014

چون سطح زبان تون خیلی پایینه بهتر هست که به کلاس های ترمیک زبان برین که به سطح حدود متوسط برسین و در این مدت هم در کنار این کلاس های منظم خودتون هم منابع مختلف زبان رو بخونید. البته همه کتاب های زبانی هم که در آموزشگاه ها استفاده میشه دارای تمرین های زیادی هستن که بیشتر زبان آموزها اونها رو انجام نمیدن و فقط به اصطلاح سر کلاس حاضری می زنند. به همین دلیل اگر همون تمرین های کتاب ها رو هم با جدیت انجام بدین و برای انجام دانشون به منابع دیگه سر بزنید خیلی زودتر پیشرفت می کنید. مثلا خود من یادمه وقتی معلم می خواست که در مورد موضوعی انشا بنویسیم بیشتر از 90 درصد زبان آموزها هیچ چیزی ننوشته بودند و اون 10 درصد هم همین طوری نصف صفحه سر هم کرده بودند و هیچوقت هم پیگیر نمیشدن که ببینند علط ها و نقطه ضعف های متن شون چی بوده. در مورد تمرین های گرامر هم همین طور و عمدتا بدون اینکه اونها رو حل کنند سر کلاس منتظر میشدن تا معلم اونها رو حل کنه. در مجموع اگر در کلاس های ترمیک زبان فعال باشین می تونید خودتون رو در مدت کوتاهی به سطح متوسط برسونید. بعد از اون می تونید به تدریج در کلاس های مخصوص تافل یا آیلتس یا کلاس هایی که صرفا روی یک سری مهارت های خاص تاکید می کنند هم ثیت نام کنید تا بیشتر برای آزمون موردنظرتون آماده بشین.

RE: آموزشگاه های معتبر برای تافل - rima2x - 10-07-2014

سلام.دوستان من چند وقتی ه شروع کردم واسه تافل میخونم و سطح زبانم متوسط ه و ساکن شهرستان هستم. یکی از دوستان که کلاس حضوری آقای اعلایی رو رفته بودن بهم اطلاع دادن که ایشون یه دوره جدید گذاشتن که آنلاین ه و من هم میتونم توش شرکت کنم. تو سایتش نوشته سطح زبانتون بالا باشه تا تو این دوره شرکت کنید. و شرکت تو این دوره میتونه بهبودی 20 تا 25 نمره ای تو نمره تافل داشته باشه. به نظرم اگه تو کلاسی شرکت کنم واسم بهتره ولی چون شهرستان هستم دوره خوبی برای تافل وجود نداره.
با توجه به اینکه من تا حالا آزمون تافل ندادم و  حداکثر تا آذر میخوام امتحان بدم، آیا شرکت تو این دوره رو پیشنهاد میکنید. دوستانی که قبلا کلاسای ایشون رو رفتن نظرشون رو بگن ممنون میشم.
دوستان مهلت کمی واسه تموم شدن ثبت نامش مونده. اگه منو راهنماییم کنید ممنون میشم. یه جورایی گرچه ویدئو کنفرانسی ه اما میخوام اسم بنویسم. حتما مفید میشه.

RE: آموزشگاه های معتبر برای تافل - butterfly - 11-07-2014

سلام، تاجایی که من اطلاع دارم این بار اوله که آقای اعلایی کلاس آنلاین به این صورت برگزار می کنند و در  نتیجه کسی تجربه همچین کلاسی نداره که بتونه بگه آنلاین هم خوب بود یا نه و آیا همون تاثیر کلاس حضوری داره یا نه. البته دکتر برزآبادی مشابه همین کلاس آنلاینُ برای آمادگی GRE برگزار کردند و این کلاس هم باید چیز مشابهی برای تافل باشه. پیشنهاد من اینه که چون تو شهرستان زندگی می کنید و دسترسی به کلاس و استاد باتجربه ندارید همین کلاس ثبت نام کنید چون در بدترین حالتش اگر بقیه چیزهاش مثل کلاس حضوری نباشه، آقای اعلایی رایتینگ ها و اسپیکینگ های شما رو هر هفته تصجیح خواهند کرد و اشکلات شما رو بهتون گوشزد خواهند کرد و این خودش قطعا موثر خواهد بود و کم چیزی نیست. 
خیلی خوبم میشه شما بعدا تجربیاتتون و نظرتون در مورد این کلاس آنلاین همینجا بنویسید.
(11-07-2014, 01:16 AM)'rima2x' نوشته: دوستان مهلت کمی واسه تموم شدن ثبت نامش مونده. اگه منو راهنماییم کنید ممنون میشم. یه جورایی گرچه ویدئو کنفرانسی ه اما میخوام اسم بنویسم. حتما مفید میشه.

RE: آموزشگاه های معتبر برای تافل - rima2x - 11-07-2014

(11-07-2014, 02:40 AM)'butterfly' نوشته: سلام، تاجایی که من اطلاع دارم این بار اوله که آقای اعلایی کلاس آنلاین به این صورت برگزار می کنند و در  نتیجه کسی تجربه همچین کلاسی نداره که بتونه بگه آنلاین هم خوب بود یا نه و آیا همون تاثیر کلاس حضوری داره یا نه. البته دکتر برزآبادی مشابه همین کلاس آنلاینُ برای آمادگی GRE برگزار کردند و این کلاس هم باید چیز مشابهی برای تافل باشه. پیشنهاد من اینه که چون تو شهرستان زندگی می کنید و دسترسی به کلاس و استاد باتجربه ندارید همین کلاس ثبت نام کنید چون در بدترین حالتش اگر بقیه چیزهاش مثل کلاس حضوری نباشه، آقای اعلایی رایتینگ ها و اسپیکینگ های شما رو هر هفته تصجیح خواهند کرد و اشکلات شما رو بهتون گوشزد خواهند کرد و این خودش قطعا موثر خواهد بود و کم چیزی نیست. 
خیلی خوبم میشه شما بعدا تجربیاتتون و نظرتون در مورد این کلاس آنلاین همینجا بنویسید.

عصر با آقای اعلایی تماس گرفتم. اتفاقا ایشون هم گفتن که قبلا واسه GRE  این کار رو انجام دادن و کلاس بد از آب در نیومده. گفتن که دقیقا مثل کلاس حضوری و تعاملی خواهد بود. مرسی. منم همین فکر رو کردم.

RE: آموزشگاه های معتبر برای تافل - saeedsaeedi529 - 16-07-2014

کلاس online به نظر من اصلا خوب نیست. من از چند نفری که تو کلاس ان لاین برزابادی بودن پرسیدم. چندان راضی نبودن. دوستم اگه یه ذره فکر کنی خودت متوجه میشی چون اگه خوب بود و استقبال داشت برزابادی دوباره اون دوره رو برگزار می کرد.

[برش] آموزشگاه های معتبر برای یادگیری زبان انگلیسی - sarvin - 28-07-2014

سلام
ممنون میشم نظر و تجربتونو در مورد کلاس های امیربهادر بگین
فکر می کنم از نظر زمان بندی خیلی خوبن..کالس pre toefl حدود 8 هفته و دوره toefl فشرده حدود 10 هفته هست.منظم برگزار میشه و برای تعین سطح یه toefl آزمایشی میگیره .
اگه کسی رفته در مورد کیفیت کارشون توضیح بده و اینکه چه کتابایی کار می کنن.مرسیییی.

RE: آموزشگاه های معتبر برای یادگیری زبان انگلیسی - ahmadpashaei - 28-07-2014

(28-07-2014, 05:40 PM)'sarvin' نوشته: سلام
ممنون میشم نظر و تجربتونو در مورد کلاس های امیربهادر بگین
فکر می کنم از نظر زمان بندی خیلی خوبن..کالس pre toefl حدود 8 هفته و دوره toefl فشرده حدود 10 هفته هست.منظم برگزار میشه و برای تعین سطح یه toefl آزمایشی میگیره .
اگه کسی رفته در مورد کیفیت کارشون توضیح بده و اینکه چه کتابایی کار می کنن.مرسیییی.

خوبن ولی زیادی طاقچه بالا میذارن و قیمتهاشون تقریبا نجومی هست. بقیه پستهای تاپیک رو نگاه بنذازید چون گزینه های مناسبتری هم هست.