آکادمیا کافه
روان شناسی - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: رشته‌های تحصیلی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C)
+--- انجمن: علوم انسانی و فلسفه (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B9%D9%84%D9%88%D9%85-%D8%A7%D9%86%D8%B3%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%88-%D9%81%D9%84%D8%B3%D9%81%D9%87)
+--- موضوع: روان شناسی (/Thread-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D9%86-%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: روان شناسی - Emir - 09-06-2015

(09-06-2015, 08:12 PM)محمد2916 نوشته: سلام خسته نباشید یه سوالی داشتم اونم اینه که ممکنه که با مدرک پیامنور در رشته روانشناسی (برای مقطع فوق لیسانس)در کشور آمریکا پذیرش تحصیلی گرفت؟؟؟ ممنون میشم اگه جوابم رو سریع بدید
با سلام . چرا که نه . پیام نور یکی از دانشگاه های دولتی محسوب میشه , حتی المان پیام نور رو بهتر از ازاد قبول داره , برین سایت انابین خودتون یه نگاه بندازین .
من خانومی رو میشناسم لیسانس و فوق رو ثیام نور بود با معدل های ۱۹ از هاروارد تو رشته بازرگانی پذیرش گرفت .
مهم معدل , مقاله . جی ار ای یا جی مت و نمره زبان هستش .
با تشکر

RE: روان شناسی - dr.moslemnoori - 01-08-2015

سلام
من دانشجوی ارشد مشاوره دانشگاه آزاد هستم که مهر ماه ترم سوم میشم.دنبال پذیرش گرفتن البته همراه با فاند از یک دانشگاه خوب خارجی هستم.رشته کارشناسی هم مشاوره دانشگاه آزاد خوندم با معدل 14/71 البته سعی میکنم ارشد رو با معدل بالای 18 تمام کنم.مدرک زبان و مقاله ندارم.
حالا راهنمایی که میخوام اینه که راه رو بهم نشون بدین که برای رسیدن به هدفم چی کار کنم و در مدت پیش رو بیشتر روی چی سرمایه گذاری کنم.و سوال دیگه اینکه رشته من مشاورس بهتره در رشته مشاوره ادامه بدم یا گرایش های روانشناسی.ممنون

RE: روان شناسی - محمد2916 - 02-08-2015

سلام شما بیشتر باید رو زبان و معدلتون تمرکز کنید چون شاخصه های اصلی برای بورس شدن اینا هستن و بنظر من روانشناسی بهتره بازم میتونید تحقیق کنید که اون کشوری که مد نظرتونه کدوم رو بهتر قبول میکنه و بازار کار کدوم بهتره 
موفق باشید

RE: روان شناسی - dr.moslemnoori - 02-08-2015

(02-08-2015, 01:26 PM)محمد2916 نوشته: سلام شما بیشتر باید رو زبان و معدلتون تمرکز کنید چون شاخصه های اصلی برای بورس شدن اینا هستن و بنظر من روانشناسی بهتره بازم میتونید تحقیق کنید که اون کشوری که مد نظرتونه کدوم رو بهتر قبول میکنه و بازار کار کدوم بهتره 
موفق باشید
ممنون.کدام گرایش روانشناسی بهتره؟ سکسولوژی گرایش روانشناسی محسوب میشه ؟

RE: روان شناسی - Alir3zAw - 05-09-2015

دوستان من به این رشته علاقه زیادی دارم ولی متاسفانه مثل اینکه مشکلات زیادی واسه پذیرش داره و همچنین نتونستم اطلاعات کافی در مورد این رشته توی اینترنت پیدا کنم . سوالاتمو میپرسم اگه کسی از دوستان اطلاعی داره ممنون میشم راهنمایی کنه .

اول اینکه همه میگن برای این رشته زبان عالی لازمه الان دارم در مورد کشور های اروپایی کمی تحقیق میکنم متوجه شدم حداقل ایلتس 6.5 معمولا 7 و نهایتا 7.5 تعیین کردن که زیاد نیست با سرچی که کردم دیدم توی استرالیا و کانادا هم اکثرن 7 و 7.5 میخوان . حالا با این حساب که من روی بورس هیچ حسابی نکردم و فقط پذیرش بخوام به نظرتون بازم شرایط بسیار مشکل تر از رشته های دیگست ؟ شنیدم برای بالینی خیلی کم پذیرش میدن و الان هم که دارم تحقیق میکنم خیلی رشته پزوهشی ارایه میدن که اکثرا 1 سالست حالا با فرض اینکه از یک کشور برای مثال هلند پذیرش بگیرم و این دوره 1 ساله رو تموم کنم اونجور که متوجه شدم افرادی که توی همان دانشگاه مدرک مستر میگیرن برای دکترا در همانجا شانس بسیار زیادی دارن و فکر میکنم مستقیما برای دکترا در اون رشته بورس میشن درسته ؟

دوم که فرض کنید توی یک کشور اروپایی که زبان مادریش انگلیسی نیست ( المان و هلند ) مدرکمو گرفتم . اگه مهندسی بود که شاید توی یک شرکت اینترنشنال یا با یادگیری کمی از زبان خودشون شاید بتونید کار گیر بیارید ولی واسه این رشته که همش در مورد صحبت کردن و تسلط کامل روی زبان هست پس کار کردن توی اون کشور با زبان انگلیسی تقریبا غیر ممکنه و فکر میکنم فقط بتونیم کار های تحقیقاتی توی دانشگاه های خودشون انجام بدیم یا فرصت های دیگه ای وجود داره ؟

سوم : توی استرالیا و کانادا که انگلیسی زبانه شنیدم جاب مارکت خوبی داره ولی نمیدونم واسه افراد خارجی شرایط چجوریه اگر کسیو میشناسید که اونجا در این رشته تحصیل یا کار میکنه ممنون میشم از شرایطشون اطلاعی بدید.

RE: روان شناسی - koorosh.k - 10-09-2015

سلام
من کارشناسی برق دارم.
به روانشناسی علاقه دارم. بیشتر گرایش مشاوره یا صنعتی سازمانی.
علاقه دارم خارج از ایران تحصیل کنم.
آیا امکانش هست؟ و کدوم کشورها راحت‌تر بم پذیرش میدن؟
و اینکه امکان داره بتونم بورس بگیرم؟ معدلم تو برق ۱۶/۵ هست.

RE: روان شناسی - astronomist90 - 13-11-2015

سلام
من دانشجوی کارشناسی ترم 7 روانشناسی بالینیم معدلمم 17.10تا الان هستش
انگلیسیم خوبه درحدی که 6ماه تا آیلتس دارم
سوالم اینه که با آیلتس اپلای کنم بهتره یا با مدرک زبان آلمانی؟(آلمانی چون تعداد جاهایی که میتونم اپلای کنم براش فکرکنم بیشتره)
باتوجه به  اینکه بودجه م محدوده!کل پولی که میتونم بزارم 40 ملیونه برای!
و قاره مقصد هم برام مهم نیست از اروپا یا امریکاش!
متشکرم

RE: روان شناسی - habib_nobakht - 13-11-2015

(13-11-2015, 10:26 PM)astronomist90 نوشته: سلام
من دانشجوی کارشناسی ترم 7 روانشناسی بالینیم معدلمم 17.10تا الان هستش
انگلیسیم خوبه درحدی که 6ماه تا آیلتس دارم
سوالم اینه که با آیلتس اپلای کنم بهتره یا با مدرک زبان آلمانی؟(آلمانی چون تعداد جاهایی که میتونم اپلای کنم براش فکرکنم بیشتره)
باتوجه به  اینکه بودجه م محدوده!کل پولی که میتونم بزارم 40 ملیونه برای!
و قاره مقصد هم برام مهم نیست از اروپا یا امریکاش!
متشکرم

سلام رفیق
منم واسه ارشد روانشناسی می خوام اپلای کنم.
پیدا کردن ارشد روانشناسی به انگلیسی تو کشورهای غیرانگلیسی زبان سخته. یا در اصل بگم من که کلا دانشگاه های اروپا رو شخم زدم فقط چند تا دانشگاه بصرفه تونستم پیدا کنم.
اطلاعات زیادی خواستی بهم پیام بده.

RE: روان شناسی - مهمان - 16-12-2015

با سلام!همسره من لیسانسه روانشناسی داره از دانشگاهه سراسریه ارومیه با معدله 15.5,و ترمه آخره ارشده از دانشگاهه سراسریه تبریز با معدله 16.5,تا 1.5 ساله دیگه که اقدام میخواد کنه واسه پذیرش 4 تا مقاله ی ISI هم خواهد داشت,زبان و GRE نداده هنوز,به نظرتون از دانشگاههای عالی نه حالا ولی خیلی خوب و خوبه آمریکا میتونه پذیرش با فانده خوب بگیره؟روانشناسیه بالینی هست ایشون,و اینکه واسه دکترا هم ثبته نام کردن و احتمالش هست اینجا دانشگاه تهران قبول بشن,اسمه دانشگاه تهران تاثیر داره واسه پذیرش؟

RE: روان شناسی - aidaa - 07-03-2016

سلام و خسته نباشید
یک سوال دارم ممنون میشم اگه بتونین کمکم کنین
من ارشد روانشناسی بالینی هستم و قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری دام.مقاله داخلی دارم معدلم هم بالای 17 هست از دانشگاه آزاد.کدوم دانشگاه رو پیشنهاد میکنید و اینکه کلا نمیدونم باید از کجا شروع کنم.اگه لطف کنید و کمکم کنین.ممنون