آکادمیا کافه
تائید و مهر وزارت علوم - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: مدارک مورد نیاز (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2)
+---- انجمن: کارنامه و مدارک تحصیلی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%88-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C)
+---- موضوع: تائید و مهر وزارت علوم (/Thread-%D8%AA%D8%A7%D8%A6%DB%8C%D8%AF-%D9%88-%D9%85%D9%87%D8%B1-%D9%88%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%B9%D9%84%D9%88%D9%85)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

[برش] ترجمه رسمي مدارك ( دانشنامه و ریز نمرات ) - Roja_88 - 23-06-2014

سلام. گفتید برای ترجمه رسمی مدارک دانشگاه دولتی، لازمه اول به تایید وزارت علوم برسه. آیا باید حضورا این کار انجام بشه؟ گویا سایت خاصی داره، ممنون میشم اگر راجع بهش توضیح بدید.

[برش] ترجمه رسمي مدارك ( دانشنامه و ریز نمرات ) - Roja_88 - 23-06-2014

همین امروز مدرک لیسانسم رو برای تایید آپلود کردم. سوال دیگه اینکه امکان تایید مدرک ارشدم که هنوز تعهد آموزش رایگانش لغو نشده وجود نداره؟

RE: ترجمه رسمي مدارك ( دانشنامه و ریز نمرات ) - blur - 23-06-2014

خیر فقط وقتی مدرک آزاد میشه (دانشنامه) وزارت علوم تاییدش میکنه.

RE: تائید و مهر وزارت علوم - oblique314 - 24-06-2014

سلام 
من چند تا سوال داشتم
اول اینکه من لیسانس و فوق لیسانسم رو از شریف گرفتم . اونجا ریز نمرات لاتین "رسمی" رو بهم دادن و دانشنامه من هم دو زبانه هستش ،  آیا اونا هم نیاز به ترجمه رسمی‌ داره ؟
۲- جریان مهر دادگستری و وزارت امور خارجه چیه ؟ اون مهر‌ها رو از کجا باید بزنم رو مدارکم ؟
۳- من دانشجویی دکترا هستم تو ایران ولی‌ از جای دیگه هم پذیرش دارم ، الان با گواهی اشتغال به تحصیل دکترا می‌تونم تایید مدرکمو بگیرم تو وزارت علوم؟ ( دانشنامه‌ها رو الان گرفتم از شریف) 

RE: تائید و مهر وزارت علوم - نسیم - 09-07-2014

سلام دوستان
من مي خوام مداركم رو توي سايت آپلود كنم براي گرفتن تأييد وزارت علوم، تو سامانش يكي از آيتم ها گواهي رتبه هاي دانشگاهيه كه من ندارم، مي خواستم ببينم چقدر مهمه اين گواهي با تأييد وزارت علوم تو مدارك باشه؟ تأثيرش چقدره توي نتيجه پذيرش؟ آيا اگه فقط تو رزومه عنوان شه كافي نيست؟
پيشاپيش مرسي از راهنماييSmile

RE: تائید و مهر وزارت علوم - ahmadpashaei - 09-07-2014

(09-07-2014, 02:59 PM)'نسیم' نوشته: سلام دوستان
من مي خوام مداركم رو توي سايت آپلود كنم براي گرفتن تأييد وزارت علوم، تو سامانش يكي از آيتم ها گواهي رتبه هاي دانشگاهيه كه من ندارم، مي خواستم ببينم چقدر مهمه اين گواهي با تأييد وزارت علوم تو مدارك باشه؟ تأثيرش چقدره توي نتيجه پذيرش؟ آيا اگه فقط تو رزومه عنوان شه كافي نيست؟
پيشاپيش مرسي از راهنماييSmile

سلام.
ببینید اگر عنوان شاگرد اولی دارید که حتما بگیرید چون منطقا موجود باشه بهتره.ضمنا تاییدش هزینه چندانی نداره که اینکارو نکنید.اما بعد دست خودتون هست و میتونید به دارالترجمه بگید مهرها رو بزنه یا نه.اینجوری دوباره کاری نخواهید داشت در صورت لزوم.این گواهی در گرفتن پذیرش موثر هست چون بهرحال مدرکیه که توانایی شما رو نشون میده و کلا هم معدل معیار بسیار مهم و حساسی هست در این فرایند.بجز مدرک در رزومه هم باید بیارید دیگه.

[برش] سوالات پیرامون ارسال ریزنمرات و مدارک تحصیلی - قمر در عقرب - 13-07-2014

سلام دوستان.
من مدرکم لیسانسه و از دانشگاه با گواهی عدم کاریابی آزادش کردم.حالا میخوام برم وزارت علوم واسه تاییدش.ولی میگن باید از طریق سامانه باید ثبت نام کنیم و حضوری قبول نمیکنن.کسی راجب این مسیله چیزی میدونه؟

[برش] آزاد کردن ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاههای سراسری (غیر از بحث هزینه ها) - mahnaz103 - 20-09-2014

تجربه ی تائید مدارک 
دوستان گرامی توجه داشته باشند که ممکنه پروسه ی تائید مدارک از طریق سایت وزارت علوم یکم غیر قابل پیش بینی باشه . یعنی معلوم نیست دقیقا چند روز طول میکشه.
من 6/25 یعنی سه شنبه هفته گذشته درسایت ثبت نام کردم و مدارک رو آپلود کردم و مشکلی پیش نیومد، چهارشنبه نزدیک ظهر هم تائید مدارک از دانشگاه محل تحصیلم انجام شداما از ظهر چهارشنبه تا الان هیچ تغییری در پروسه ی تائید نهایی ایجاد نشده و وزارت علوم نوشته در حال بررسی اداره کل دانشجویان داخل !!!! در واقع کار اصلی همون تائید مدارک توسط دانشگاه بوده که سریع انجام شده اما وزارت علوم نه چهارشنبه نه امروز که شنبه باشه کاری انجام نداده! خدا میدونه کی میخوان زمان پست مدارک اصلی رو اعلام کنند!!! کی بفرستیم و کی بررسی کنند  و کی مهر بزنند!!! دوستان دیگه ام هم همین قضیه رو تجربه کردن هفته پیش!
پس در اسرع وقت نسبت به ثبت نام در سایت و پیگیری درخواستتون اقدام کنید و کار تائید و ترجمه مدارک رو نزارید دقیقه 90 که ممکنه کارتون طول بکشه و به ددلاین دانشگاه ها خدای نکرده نرسید.

موفق باشید

RE: تائید و مهر وزارت علوم - mahnaz103 - 21-09-2014

تجربه ی دیگر در مورد تائید مدارک:

دوستان امروز هم داستان جدیدی اتفاق افتاد!!! 
هفته پیش وزارت علوم گفته بود مدارک من مورد تائید دانشگاهم قرار گرفته! حالا امروز پیام جدیدی گذاشتن گفتن  بعضی از مدارکت  که اسکن کردی  و فرستادی باز نمیشه!!!! پس مدارکت رو دانشگاه تائید نکرده!!!!! 

من موندم پس چطوری هفته ی پیش دانشگاهم سریع تائید کرده بود اما الان میگن نه!!!! واقعا معلوم نیست چیکار میکنند 

دوستان واقعا نباید به امید اینها باشید که کارو پیش ببرند، به نظر من 1 ماه قبل اینکه بخواهید مدارک رو ترجمه کنید سعی کنید تائیدشون رو از وزارت علوم بگیرید! چون ممکنه مثل مدارک من هر روز یه اتفاق جدیدی پیش بیاد!!!

RE: تائید و مهر وزارت علوم - Andre - 25-09-2014

(21-09-2014, 12:11 PM)'mahnaz103' نوشته: دوستان واقعا نباید به امید اینها باشید که کارو پیش ببرند، به نظر من 1 ماه قبل اینکه بخواهید مدارک رو ترجمه کنید سعی کنید تائیدشون رو از وزارت علوم بگیرید! چون ممکنه مثل مدارک من هر روز یه اتفاق جدیدی پیش بیاد!!!

متقاضیان محترم سامانه خدمات آموزشی تا اطلاع ثانوی در حال بروز رسانی می باشد   
[عکس: 1JPG_7345629_13985178.jpg]