آکادمیا کافه
شانس دریافت پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاههای استرالیا - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: استرالیا و نیوزلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7-%D9%88-%D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B2%D9%84%D9%86%D8%AF)
+---- انجمن: تحصیل در استرالیا و نیوزلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7-%D9%88-%D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B2%D9%84%D9%86%D8%AF)
+---- موضوع: شانس دریافت پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاههای استرالیا (/Thread-%D8%B4%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D9%88-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%A7%D9%84%D8%B1%D8%B4%DB%8C%D9%BE-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)

RE: تحصیل در استرالیا - blur - 22-12-2017

(20-12-2017, 10:06 PM)1234Matin نوشته: سلام خسته نباشید
کارشناسی معدل ۱۸.۶۸
ارشد معدل ۱۷ از موسسات غیر انتفاعی کوشیار رشت
دو مقاله در isi
چاپ کتاب برای دانشجویان ارشد_ انتشار دانشگاه ازاد
تدریس در دانشگاه
_ 6.5 ielts ....
می خواستم بدونم می تونم از دانشگاه های استرالیا بورسیه کامل دریافت کنم ؟
اگر نمی تونم چه کشور های شما پیشنهاد می کنید؟

سلام، بعضی از دانشگاه های استرالیا روی دانشگاه های ایران شناخت دارن و شاید دانشگاهی که شما مدرک دریافت کردین مشکل ساز بشه. چاپ کتاب به زبان فارسی کمکی به جلب نظرشون نمی کنه.  اما اگر مقالاتتون خیلی خوب هستن شانس دارید.در این صورت با اساتید مکاتبه کنید ببینید چه جوابی دریافت می کنید و کسی رو پیدا می کنید که پروپوزال شمارو ساپورت کنه یا نه. البته رشته تون هم مهمه. تو برخی از رشته ها عملا اینترنشنال ها شانس زیادی ندارن. ضمنا اخیرا اسکولارشیپ هاشون کم شده.

RE: شانس دریافت پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاههای استرالیا - Saeid1978 - 08-01-2018

سلام و خسته نباشيد
من با 38 سال سن و ارشد راه با معدل 15.50 فعلا بدون مدرک زبان البته تا خرداد دومقاله isc
17 سال سابقه کار مرتبط
شانس پذیرش م برا دکترا استرالیا یا نیوزیلند چقده ؟
آیا برای پذیرش با فاند باید ااز خودم تز داشته باشم یا پروژه استاد راهنما رو دنبال کنم؟
ممنون میشم جواب بدید

RE: شانس دریافت پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاههای استرالیا - Mrl7264 - 25-01-2018

سلام خداقوت
من فارغ التحصیل لیسانس برق قدرت با معدل 16.11 از دانشگاه آزاد واحد نجف آبادم البته کارشناسی ناپیوسته بودم و دارای مدرک فوق دیپلم هم با معدل 15.73هستم. چقدر شانس پذیرش و تحصیل برای فوق لیسانس در بهترین دانشگاههای استرالیا را دارم.آیا میتونم با این شرایط فاند بگیرم چون شنیدم شهریه های دانشگاههای استرالیا سنگینه!!! سیستم آموزشی آنجا در چه سطحیه آیا کلا با بار علمی نسبتا خوب در دانشگاه آزاد نجف آباد در انجاهم میشه موفق بود و امید داشت؟

RE: شانس دریافت پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاههای استرالیا - blur - 25-01-2018

(25-01-2018, 10:12 AM)Mrl7264 نوشته: سلام خداقوت
من فارغ التحصیل لیسانس برق قدرت با معدل 16.11 از دانشگاه آزاد واحد نجف آبادم البته کارشناسی ناپیوسته بودم و دارای مدرک فوق دیپلم هم با معدل 15.73هستم. چقدر شانس پذیرش و تحصیل برای فوق لیسانس در بهترین دانشگاههای استرالیا را دارم.آیا میتونم با این شرایط فاند بگیرم چون شنیدم شهریه های دانشگاههای استرالیا سنگینه!!! سیستم آموزشی آنجا در چه سطحیه آیا کلا با بار علمی نسبتا خوب در دانشگاه آزاد نجف آباد در انجاهم میشه موفق بود و امید داشت؟

شانس دریافت پذیرش ازدانشگاه های متوسط برای مستر رو دارین ولی بدون فاند. البته برای پذیرش هم باید نمره زبان بالا بیارید تا بتونید رقابت کنید. مطلقا روی فاند برای مستر توی استرالیا حساب نکنید.

RE: شانس دریافت پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاههای استرالیا - ّFarhadTP92 - 31-01-2018

سلام و خسته نباشید 
شرایط و رزومه بنده بصورت زیر هست و میخوام از شانسم برای پذیرش فول فاند دانشگاه های G8 برای دکتری برق/قدرت مطلع بشم.
کارشناسی: مهندسی برق-قدرت دانشگاه صنعتی خواجه نصیر- معدل 15.5
کارشناسی ارشد: مهندسی برق- سیستم های قدرت دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی معدل 17.80
2 مقاله ISI یکی با ایمپکت 6.645 (IEEE Transactions on Smart Grid) و یکی 3.474 (International Journal of Electrical Power & Energy Systems)
یک سال سابقه کار در پژوهشگاه نیرو
در حال سپری کردن خدمت سربازی و آمادگی آزمون تافل

RE: شانس دریافت پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاههای استرالیا - blur - 03-02-2018

(31-01-2018, 01:39 PM)ّFarhadTP92 نوشته: سلام و خسته نباشید 
شرایط و رزومه بنده بصورت زیر هست و میخوام از شانسم برای پذیرش فول فاند دانشگاه های G8 برای دکتری برق/قدرت مطلع بشم.
کارشناسی: مهندسی برق-قدرت دانشگاه صنعتی خواجه نصیر- معدل 15.5
کارشناسی ارشد: مهندسی برق- سیستم های قدرت دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی معدل 17.80
2 مقاله ISI یکی با ایمپکت 6.645 (IEEE Transactions on Smart Grid) و یکی 3.474 (International Journal of Electrical Power & Energy Systems)
یک سال سابقه کار در پژوهشگاه نیرو
در حال سپری کردن خدمت سربازی و آمادگی آزمون تافل

سلام، بله شما شانس دارین برای G8، ولی باید تمرکز کنید تا استادی پیدا کنید که اپلیکیشنتون رو ساپورت کنه و پروپوزال بدین. حواستون به نمره زبان هم البته باید باشه. ضمنا برای استرالیا عموما دادن آیلتس بهتره.

RE: شانس دریافت پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاههای استرالیا - Sa Rezaei - 03-02-2018

با سلام
می خواستم بپرسم من با این رزومه شانسی برای دریافت اسکولارشیپ های استرالیا برای دانشجویان بین المللی در دانشگاه های g8 دارم؟
کارشناسی مهندسی شیمی-دانشگاه صنعتی بابل معدل 15.44
کارشناسی ارشد مهندسی شیمی-دانشگاه تربیت مدرس معدل 18.44
درحال آمادگی برای آیلتس 6.5 تا 7
2 مقاله ISI با ایمپکت فکتورهای 2.5 ( در هردوتا نفر دوم)

یک سوال دیگه هم داشتم،اینکه برای استرالیا هم مثل کانادا باید دو سه ماه مونده به ددلاین دانشگاه استاد پیدا کرد؟
با تشکر

RE: شانس دریافت پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاههای استرالیا - blur - 04-02-2018

(03-02-2018, 04:43 PM)Sa Rezaei نوشته: با سلام
می خواستم بپرسم من با این رزومه شانسی برای دریافت اسکولارشیپ های استرالیا برای دانشجویان بین المللی در دانشگاه های g8 دارم؟
کارشناسی مهندسی شیمی-دانشگاه صنعتی بابل معدل 15.44
کارشناسی ارشد مهندسی شیمی-دانشگاه تربیت مدرس معدل 18.44
درحال آمادگی برای آیلتس 6.5 تا 7
2 مقاله ISI با ایمپکت فکتورهای 2.5 ( در هردوتا نفر دوم)

یک سوال دیگه هم داشتم،اینکه برای استرالیا هم مثل کانادا باید دو سه ماه مونده به ددلاین دانشگاه استاد پیدا کرد؟
با تشکر
تقریبا مثل پست بالا، اگر بتونید استاد پیدا کنید شانس دارین. و این بستگی به این قضیه داره که مقالات شما با علایق و پروژه های استاد مچ باشه و استاد شمارو بخواد. چون اگرچه تو استرالیا معمولا اسکولارشیپ ها دولتی و دانشگاهی هستن، داشتن استادی که ساپورتتون کنه مهمه و بتونید باهاش پروپوزال بدید. بعد این فقط می مونه مینی مم های دانشگاه رو پر کردن که وضعیت شما خوبه.

یک پیشنهاد عمومی ولی اینه که روی گروه 8 تمرکز نکنید. اخیرا اسکولارشیپ ها بخصوص برای اینترنشنال ها کم شده. گستره دید و اپلایتون رو وسیع تر بکنید به نفعتونه.
 جواب سوال دومتون:  بطور کلی شما قبل از باز شدن اپلیکیشن ها باید حرف هاتون رو با استاد زده باشین و پروپوزالتون- در صورت requirement بودن- رو نهایی کرده باشید یا در حال نهایی کردن باشید. دو ماه قبل ددلاین میتونه دیر باشه.

RE: شانس دریافت پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاههای استرالیا - navidgh96 - 14-02-2018

با سلام
دانشجوی رشته کامپیوتر (شبکه) کارشناسی خواجه نصیر تهران هستم،معدل : ۱۷.۷ 
تا سال بعد میخوام مدارک زبان و ... رو بگیرم و نهایت تلاشم رو میکنم تا مقاله ای، کنفرانسی چاپ کنم.
به نظرتون در چه حد شانس پذیرش به همراه فاند دارم؟ 
ممنون

RE: شانس دریافت پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاههای استرالیا - blur - 17-02-2018

(14-02-2018, 10:49 PM)navidgh96 نوشته: با سلام
دانشجوی رشته کامپیوتر (شبکه) کارشناسی خواجه نصیر تهران هستم،معدل : ۱۷.۷ 
تا سال بعد میخوام مدارک زبان و ... رو بگیرم و نهایت تلاشم رو میکنم تا مقاله ای، کنفرانسی چاپ کنم.
به نظرتون در چه حد شانس پذیرش به همراه فاند دارم؟ 
ممنون
برای مستر می تونید پذیرش بگیرید ولی فاند نمیدن. برای PhD هم باید اوضاع مقاله خیلی بهتری داشته باشین و برای رشته شما احتمالا یه سری certificate ها هم بکار بیان. زبان هم که جای خودشو داره.