آکادمیا کافه
نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: شهریه، کمک هزینه و تماس با استادان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%87%D8%8C-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D9%88-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86)
+--- موضوع: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان (/Thread-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1%D9%8A%D8%A7%D9%81%D8%AA%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86)

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - atefeh_J - 14-10-2014

(14-10-2014, 07:58 PM)'blueearth' نوشته: ایشون احتمالا منظور شما رو بد متوجه شده و فکر کرده شما دارید به طور قطعی ازش قول پذیرش میگیرد ااحتمالا درست منظورتون رو نفهمیده

قول پذیرش ازشون نخواستم فقط گفتم اسمتان را به عنوان استاد راهنما بنویسم تا شانس پذیرشم بالا بره!

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - blueearth - 14-10-2014

من نگفتم اینو ازشون خواستید! استاد این جوری متوجه شده به نظر من ایشون منظور شما رو نفهمیده
(14-10-2014, 08:05 PM)'atefeh_J' نوشته:
قول پذیرش ازشون نخواستم فقط گفتم اسمتان را به عنوان استاد راهنما بنویسم تا شانس پذیرشم بالا بره!

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - nanock - 15-10-2014

آقا سلام،
از همه دوستان تشکر میکنم.... در پوست خود نمی گنجم ، بالاخره یکی جواب داد، آقا یکی جواب داااااااااااد...
از همه صاحبنظران در این حوزه دعوت به تفسیر این ایمیل میشود، اجرکم عندالله....
Thank you for your email and CV.  I will be accepting new graduate students for Summer and Fall 2015.  Based on your technical background and experience, I highly recommend that you apply to the University of XXX for a Ph.D. under my supervision.  Research projects in my group are focused on YYYY areas.  Be sure to include my name in the appropriate part of the application and please inform me once your application is complete (including all references).
آقا یعنی بفرستم؟

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - blur - 15-10-2014

(15-10-2014, 02:32 PM)'nanock' نوشته: آقا سلام،
از همه دوستان تشکر میکنم.... در پوست خود نمی گنجم ، بالاخره یکی جواب داد، آقا یکی جواب داااااااااااد...
Thank you for your email and CV.  I will be accepting new graduate students for Summer and Fall 2015.  Based on your technical background and experience, I highly recommend that you apply to the University of XXX for a Ph.D. under my supervision.  Research projects in my group are focused on YYYY areas.  Be sure to include my name in the appropriate part of the application and please inform me once your application is complete (including all references).
آقا یعنی بفرستم؟

جواب خوبی به نظر میرسه و فکر می کنم ارزش اپلای کردن داره. سعی کنید ارتباطتون رو باهاشون حفظ کنید

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - nanock - 15-10-2014

(15-10-2014, 02:32 PM)'nanock' نوشته: آقا سلام،
آقا یعنی بفرستم؟

(15-10-2014, 03:50 PM)'blur' نوشته:
جواب خوبی به نظر میرسه و فکر می کنم ارزش اپلای کردن داره. سعی کنید ارتباطتون رو باهاشون حفظ کنید

ممنون داداش،
فقط یه سوال دیگه، تو این پست چندتا دانشگاهها رو گفتم که هیچ کدوم از اساتید جواب ندادن... حالا به نظرتون میتونم رو این جواب حساب کنم و واسه بقیه دانشگاهها اپلای نکنم یا ریسک نکنم؟
بسیار تشکر میکنم از همه

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - soilman - 15-10-2014

ببینید تو کانادا قضیه استاد مهمه پس همین رو بچسبید ولی بی خیال بقیه نشوید.به نظرم یورک، ساسکاچوآن و مک مستر رو حتما تو لیستتون بگذارید.ببینید کلا چقدر براتون می صرفه و تا چقدر می تونید مایه بگذارید
(15-10-2014, 05:25 PM)'nanock' نوشته:
ممنون داداش،
فقط یه سوال دیگه، تو این پست چندتا دانشگاهها رو گفتم که هیچ کدوم از اساتید جواب ندادن... حالا به نظرتون میتونم رو این جواب حساب کنم و واسه بقیه دانشگاهها اپلای نکنم یا ریسک نکنم؟
بسیار تشکر میکنم از همه

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - Andre - 17-10-2014

تا به امروز چندین ایمیل به استاتید مختلف زدم و به جز در یکی و دو مورد، در مابقی جواب دریافت کردم. این پاسخ کمی عجیب است

We haven't yet started looking at applications for Sep 2015 but if you applied you'll get a response in due time.

Thanks for your interest.

ایشون می فرمایند که هنوز شروع نکردیم (در اکثر موارد شروع اپلیکیشن ها اول November هست). این پاسخ دور از انتظار بود و جواب سوال من مبنی بر همکاری با ایشون نیست.

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - M1KE - 17-10-2014

این احتمال وجود داره که تا نوامبر پرونده ها رو جمع می کنند در دسامبر اونها رو طبقه بندی می کنند که به دپارتمان ها و بخش های مختلف بفرستند و بعد در آغاز ترم که سر استادها خلوت میشه یعنی حدود ژانویه و فوریه در موردشون تصمیم می گیرند و همون حدود فوریه یا مارس پاسخ پذیرش رو میدن. روال داخلی دانشگاه رو به ندرت کسی با این جزئیات توضیح میده ولی به هر حال ایشون اشاره کرده که من استاد الان پرونده ها رو نگاه نمی کنم ولی شما اگر اپلای کرده باشین من پرونده تون رو به وقتش می بینم و جوابتون از همون مجرای رسمی دانشگاه داده میشه.
(17-10-2014, 07:21 PM)'Andre' نوشته: تا به امروز چندین ایمیل به استاتید مختلف زدم و به جز در یکی و دو مورد، در مابقی جواب دریافت کردم. این پاسخ کمی عجیب است
We haven't yet started looking at applications for Sep 2015 but if you applied you'll get a response in due time.
Thanks for your interest.
ایشون می فرمایند که هنوز شروع نکردیم (در اکثر موارد شروع اپلیکیشن ها اول November هست). این پاسخ دور از انتظار بود و جواب سوال من مبنی بر همکاری با ایشون نیست.

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - GIS90 - 21-10-2014

سلام دوستان، میشه لطف کنید بگید این ایمیل دقیقا چی میگه؟ پاراگراف اول و دومش انگار با هم مغایرت دارن
Dear Abolfazl,
Thank you for sending your CV along – yes, I agree, we do have common research interests.  I am accepting new graduate students for the fall semester, particularly those with overlapping research interests, and after taking a look at your publications, I would be willing to advise you should you be accepted. 
I don’t currently have research assistant positions available, but the Geospatial and Environmental Analysis (GEA) program has competitive graduate assistantships available and you would be eligible to be considered for one.
Please let me know if you have other questions, either about my research program or about the GEA PhD program.
Best wishes,

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - blueearth - 21-10-2014

سلام
شاید بهتر باشه از خودشون سوال کنید این طور که معلومه خودشون هم مشتاقن که ایمیل بعدی رو از طرف شما دریافت کنن
پس بهترین کار اینه از خودشون بپرسید چون ممکنه حالا من یا یکی دیگه از دوستان چیزی بگیم که شاید در واقعیت اون نباشه
(21-10-2014, 02:06 AM)'GIS90' نوشته: سلام دوستان، میشه لطف کنید بگید این ایمیل دقیقا چی میگه؟ پاراگراف اول و دومش انگار با هم مغایرت دارن
Dear Abolfazl,
Thank you for sending your CV along – yes, I agree, we do have common research interests.  I am accepting new graduate students for the fall semester, particularly those with overlapping research interests, and after taking a look at your publications, I would be willing to advise you should you be accepted. 
I don’t currently have research assistant positions available, but the Geospatial and Environmental Analysis (GEA) program has competitive graduate assistantships available and you would be eligible to be considered for one.
Please let me know if you have other questions, either about my research program or about the GEA PhD program.
Best wishes,