آکادمیا کافه
شانس دریافت پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاههای استرالیا - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: استرالیا و نیوزلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7-%D9%88-%D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B2%D9%84%D9%86%D8%AF)
+---- انجمن: تحصیل در استرالیا و نیوزلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7-%D9%88-%D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B2%D9%84%D9%86%D8%AF)
+---- موضوع: شانس دریافت پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاههای استرالیا (/Thread-%D8%B4%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D9%88-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%A7%D9%84%D8%B1%D8%B4%DB%8C%D9%BE-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)

RE: شانس دریافت پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاههای استرالیا - Ldn-a - 08-08-2017

ليسانس اقتصاد بازرگاني از دانشگاه چمران اهواز با معدل ١٥/٠٧
فوق ليسانس علوم اقتصادي از دانشگاه تهران با معدل ١٦/٤٥
يك مقاله داخلي منتظر پذيرش دارم.
فعلاً نمره زبان ندارم
براي مقطع دكتري در استراليا با فاند تحصيلي آيا شانسي دارم ؟

RE: شانس دریافت پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاههای استرالیا - saaaaam - 08-08-2017

(08-08-2017, 01:26 AM)Ldn-a نوشته: ليسانس اقتصاد بازرگاني از دانشگاه چمران اهواز با معدل ١٥/٠٧
فوق ليسانس علوم اقتصادي از دانشگاه تهران با معدل ١٦/٤٥
يك مقاله داخلي منتظر پذيرش دارم.
فعلاً نمره زبان ندارم
براي مقطع دكتري در استراليا با فاند تحصيلي آيا شانسي دارم ؟

سلام
بنظر من مقاله ای اس ای کم دارید و گرنه معدل به نسبت دانشگاه خوبه 
پیشنهاد می کنم اول نمره زبان و مقاله را درست کرده بعد به اپلای فکر کنید

RE: شانس دریافت پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاههای استرالیا - amerirad - 16-08-2017

سلام خدمت همه دوستان و عزیزان

من برای سال 2018 قصد اقدام برای PhD در رشته business  در گرایش  finance دارم.  دوست دارم شما بررسی کنید روزمه منو رو و بهترین دانشگاه های با توجه ب شرایطم پیشنهاد کنید
دانشگاه کارشناسی : دانشگاه آزاد در رشته مهندسی برق معدل کارشناسی : 19.06
دانشگاه کارشناسی ارشد :دانشگاه شاهرود در رشته MBA معدل کارشناسی ارشد : 19.32
تعداد مقالات : 2 تا داخلی
سابقه کار: ندارم
سابقه دریافت بورس : ندارم
تالیف و یا ترجمه کتاب : ندارم
نمره زبان انگلیسی: تافل 91 (reading:23/listening:26/Speaking:22/writing:20)  میتونم دوباره تافل بدم
نمره GER: نمره verbal:144/Quant :163/ Ant writing:3.5
دانشگاه ها و رشته های مد نظر: دانشگاه ملبورن و بعد موناش. البته من فکر نکنم روزمه م در این حدا باشه البته دوستان کمک کنن دانشگاه های دیگر ور هم بگن
اسکلارشیپ  : فول فاند
بنظر شما رو مقاله دادن وقت بذارم یا تافل؟
کدوم دانشگاه ها؟
و اینکه سازوکار agentاسترالیا در ایران به چه صورته؟
قابل اعتمادن و تضمینی؟
باز هم از ممنونم  از وقتی ک میگذارید

RE: شانس دریافت پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاههای استرالیا - blur - 17-08-2017

(05-08-2017, 01:37 AM)mozhga نوشته: با سلام به همه دوستان. من و همسرم داریم برای مهاجرت دائم استرالیا اقدام می کنیم و پس از آن می خواهم از همانجا در دانشگاه سیدنی برای ارشد مجدد یا دکترای جامعه شناسی اپلای کنم. رزومه من :

کارشناسی علوم اجتماعی از دانشگاه دولتی بوعلی سینا با معدل 16.10
ارشد(آموزش محور) جامعه شناسی از دانشگاه دولتی گیلان با معدل 17 
آیلتس 7 و سن 26
3 مقاله علمی پژوهشی داخلی (نمایه شده در isc) فقط در مورد مقاله این موضوع را در نظر داشته باشید که چاپ مقاله در isi در رشته هایی مثل جامعه شناسی در همه جا بسیار سخت و قابل مقایسه با دیگر رشته ها نیست.
من به علت آموزش محور بودن ارشدم (نداشتن پایان نامه) قصد اقدام برای ارشد مجدد را دارم و از آنجایی که در صورت کسب اقامت دائم از امتیازاتی در مورد هزینه ها برخوردار می شوم، نیازی به هیچ فاندی ندارم. با در نظر گرفتن این شرایط فکر می کنید شانس من برای پذیرش در دانشگاه سیدنی چقدر است؟ در مورد دکتری چطور؟ آیا شانسی دارم؟
به طور کلی من نمی دانم تفاوت روند این پذیرش با کسانی که از خارج از استرالیا و بدون اقامت اقدام می کنند چیست و من آنجا باید از کجا شروع کنم و چه کار کنم؟ آیا برای ارشددهم باید از قبل پروپزال آماده کنم یا خیر؟ زمان مناسب جهت اقدام برای ارشد چه ماه هایی از سال است؟ مورد دیگر اینکه وکیل ما گفته است وقتی اقامت دائم استرالیا را داشته باشیم، دیگر برای پذیرش نیازی به مدرک آیلتس نیست. آیا این موضوع صحت دارد؟ یعنی در این شرایط این مدرک دیگری هیچ امتیازی ندارد؟ بسیار ممنون می شوم اگر ممکن است من را راهنمایی کنید. با تشکر

[url=http://www.وب‌سایت][/url]

شما صرفا نیاز دارید که مینی مم های دانشگاه برای پذیرش رو داشته باشید و بعنوان domestic applicant  اپلای کنین. گاها requirement های متفاوتی رو برای بعضی از رشته ها دارن. وبسایت دانشگاه رو چک کنید. وگرنه برای مستر در حالت عادی نیاز به پروپوزال ندارن. و برای شهروندان هم نیازی به ارائه آیلتس نیست. من فکر می کنم شانس برای پذیرش دارید.

RE: شانس دریافت پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاههای استرالیا - amirhosseinj - 18-08-2017

سلام و درود خدمت همه دوستان
لیسانس الکترونیک_ دانشگاه ازاد کرمان _ معدل 14.71
فوق لیسانس الکترونیک_ دانشگاه ازاد نجف آباد_ 15.79
مقاله : 2 تا ISI   و 2 تا کنفرانسی
زبان : برای ماه مهر ثبت نام کردم ( در حد 6 تا 6.5 هستم )
برای مطقع دکترا یا مستر ریسرچی برای دانشگاه های استرالیا ( اولویت اولم دانشگاه ولونگونگ و یا یکی از دانشگاه های شهر ملبورن)
آیا شانسی برای پذیرش دارم ؟
چند تا ایمیل فرستادم ولی هنوز پاسخی نداشته
متشکرم

RE: شانس دریافت پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاههای استرالیا - Moji67 - 17-09-2017

با سلام

از دوستان کسی هست که در یکسال اخیر برای دانشگاه ملبورن اپلای کرده باشه؟ یه سوالی در مورد فرم اپلیکیشن داشتم.

با تشکر

RE: شانس دریافت پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاههای استرالیا - mojtaba.khanian - 02-10-2017

نقل قول:دانشگاه کارشناسی :دانشگاه تبریز
معدل کارشناسی : 14/73
رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:مهندسي معماری
دانشگاه کارشناسی ارشد :آزاد همدان
معدل کارشناسی ارشد :17/85
رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :برنامه ریزی شهری
تعداد مقالات :13 تا انگلیسی که 5 تا ایمپکت دار و WOS هستند که ایمپکتاشون از 0.5 شروع میشه تا 5.70...توی یکیشون که ایمپکتش 2.05 هست نفر اول هستم و بقیه نفر دوم هستم...بقیه مقالاتم آی اس آی لیستد و علمی-پژوهشی هستند
سابقه کار: 4 سال -2 سال با بیمه و دوسال بدون بیمه
نمره زبان انگلیسی: آیلتس 6.5

با شرایط فوق تا چه حد شانس دریافت اسکالرشیپ در دانشگاههای استرالیا رو دارم.

RE: شانس دریافت پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاههای استرالیا - blur - 23-10-2017

(18-08-2017, 11:43 PM)amirhosseinj نوشته: سلام و درود خدمت همه دوستان
لیسانس الکترونیک_ دانشگاه ازاد کرمان _ معدل 14.71
فوق لیسانس الکترونیک_ دانشگاه ازاد نجف آباد_ 15.79
مقاله : 2 تا ISI   و 2 تا کنفرانسی
زبان : برای ماه مهر ثبت نام کردم ( در حد 6 تا 6.5 هستم )
برای مطقع دکترا یا مستر ریسرچی برای دانشگاه های استرالیا ( اولویت اولم دانشگاه ولونگونگ و یا یکی از دانشگاه های شهر ملبورن)
آیا شانسی برای پذیرش دارم ؟
چند تا ایمیل فرستادم ولی هنوز پاسخی نداشته
متشکرم

متاسفانه معدل هاتون کمه که شانستون رو کم میکنه، بخصوص معدل ارشدتون واقعا از حد استاندارد کمتره. ولی اگر مقالاتتون خیلی خوب و چشمگیر باشن و بتونید از استادی جواب بگیرید و پروپوزال بنویسید برای دانشگاه های متوسط تر می تونید اپلای کنید و شانستون رو امتحان کنید

RE: شانس دریافت پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاههای استرالیا - koorosh0026 - 29-10-2017

با سلام
می خواستم بدونم شانسم برای اخذ پذیرش و اسکولارشیپ از دانشگاه ملبورن چقدر هست ؟
کاردانی معماری (آزاد، معدل 16.50)
کارشناسی معماری (غیرانتفاعی، معدل 16)
و ارشد معماری (آزاد قزوین، معدل 16.13)
یک مقاله ای اس ای
5 علمی پژوهشی
و تعدادی کنفرانسی
ترجمه یک کتاب
نمره زبان ندارم و آماده برای امتحان آیلتس 7
سابقه تدریس در دانشگاه 4 سال
ایمیل برای استاد فرستادم از پروپوزالم خیلی خوشش اومد و گفتن که از من برای گرفتن اسکولارشیپ ساپورت می کنن و اگر هم اسکولارشیپ بهم تعلق نگرفت خودشون گرنت میدن بهم ...

RE: شانس دریافت پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاههای استرالیا - blur - 30-10-2017

(29-10-2017, 01:06 PM)koorosh0026 نوشته: با سلام
می خواستم بدونم شانسم برای اخذ پذیرش و اسکولارشیپ از دانشگاه ملبورن چقدر هست ؟
کاردانی معماری (آزاد، معدل 16.50)
کارشناسی معماری (غیرانتفاعی، معدل 16)
و ارشد معماری (آزاد قزوین، معدل 16.13)
یک مقاله ای اس ای
5 علمی پژوهشی
و تعدادی کنفرانسی
ترجمه یک کتاب
نمره زبان ندارم و آماده برای امتحان آیلتس 7
سابقه تدریس در دانشگاه 4 سال
ایمیل برای استاد فرستادم از پروپوزالم خیلی خوشش اومد و گفتن که از من برای گرفتن اسکولارشیپ ساپورت می کنن و اگر هم اسکولارشیپ بهم تعلق نگرفت خودشون گرنت میدن بهم ...

روی کاغذ خیلی بالا نیست. دانشگاه ملبورن تو رنک ها همیشه 1 یا 2 هست تو استرالیا و خب مسلما اپلیکنت هاش رزومه های بسیار خوبی دارن. ولی خب حواشی دیگری هم وجود دارن مثلا در صورتیکه اون یه مقاله ISI شما خیلی مقاله خوبی باشه و آیلتس خوبی هم بگیرین و استاد و پروپوزال خوبی هم داشته باشین شانس دارین. بهرحال اگر استاد خودش گرنت داشته باشه و اسکولارشیپ دانشگاه رو نخواین که کلا مینی مم هارو داشته باشید هم شانس خوبی دارین.