آکادمیا کافه
هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: راهنمای دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- موضوع: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ (/Thread-%D9%87%DB%8C%DA%86-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%85%D8%8C-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%AC%D8%A7-%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%DA%A9%D9%86%D9%85%D8%9F)

[برش] مقایسه کشورها از نظر شانس گرفتن فاند - منیر - 15-10-2013

سلام ببخشید که من سوالم رو اینجا مطرح کردم بعدآ متوجه شدم تازه عضو شدم و خوب بلد نیستم
من مدرک ارشد محیط زیست از دانشگاه آزاد لاهیجان با معدل 17.40 دارم/برای گرفتن دکتری در خارج از ایران کدوم کشور و دانشگاه را همراه با گرفتن فاند پیشنهاد می کنید؟ خودم استرالیا رو ترجیح می دم. در ضمن زبانم هم می شه گفت خوبه ولی آزمون ندادم! راستی از پایان نامم حداقل یک مقاله علمی پژوهشی حتمآ در میاد ترجمه کتاب هم دارم ولی هنوز چاپ نکردم! لطفآ راهنماییم کنید. گرفتن فاند برام خیلی مهمه

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - m.ost - 16-10-2013

(15-10-2013, 11:26 PM)'منیر' نوشته: سلام ببخشید که من سوالم رو اینجا مطرح کردم بعدآ متوجه شدم تازه عضو شدم و خوب بلد نیستم
من مدرک ارشد محیط زیست از دانشگاه آزاد لاهیجان با معدل 17.40 دارم/برای گرفتن دکتری در خارج از ایران کدوم کشور و دانشگاه را همراه با گرفتن فاند پیشنهاد می کنید؟ خودم استرالیا رو ترجیح می دم. در ضمن زبانم هم می شه گفت خوبه ولی آزمون ندادم! راستی از پایان نامم حداقل یک مقاله علمی پژوهشی حتمآ در میاد ترجمه کتاب هم دارم ولی هنوز چاپ نکردم! لطفآ راهنماییم کنید. گرفتن فاند برام خیلی مهمه

سلام 
دوست عزیز معدل شما خوبه. ولی معدل تنها فاکتور موثر نیست. در ضمن معدل کارشناسیتون رو ذکر نکردین.
شما باید سرچ کنین که کدوم کشور و دانشگاه در رشته شما قویتره. 
برای استرالیا هم معدل مسئله هست هم اینکه مقاله داشته باشه. پس اول مقاله رو بدین بعد اقدام کنین. الان رزومه شما کامل نیست. مقاله ندادین هنوز و نمره امتحان زبان هم ندارین. 

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - mtelec - 16-10-2013

با سلام

1-هردوی لیسانس و ارشد در دانشگاه ارومیه

2-لیسانس با معدل 17.47(نفر سوم بین هم ورودیها) و ارشد با معدل 17.05(نفر اول بین هم ورودیها)

3-رشته برق-الکترونیک

4-نمره زبان تا آذر میگیرم(زبانم خوبه)،GRE هم همینطور

5- تعداد 4 تا مقاله accept شده ی ISI دارم + 1دونه ISI submit + تعداد 5 تا هم کنفرانس accept شده ی خارجی IEEE

6-کل دروس اصلی گروه برق هم TA شدم و هم استاد آزمایشگاه (الکترونیک2و3،مدارهای الکتریکی 1و2، میکروپروسسور،ریزپردازنده،معماری کامپیوتر،فیزیک 2).

برای کدوم ترم میشه apply کرد؟ فاند گرفتن از کجا راحت تره؟
خیلی ممنون....

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - Simon2007 - 16-10-2013

(16-10-2013, 12:50 PM)'mtelec' نوشته: با سلام
2-لیسانس با معدل 17.47(نفر سوم بین هم ورودیها) و ارشد با معدل 17.05(نفر اول بین هم ورودیها)
3-رشته برق-الکترونیک
5- تعداد 4 تا مقاله accept شده ی ISI دارم + 1دونه ISI submit + تعداد 5 تا هم کنفرانس accept شده ی خارجی IEEE
6-کل دروس اصلی گروه برق هم TA شدم و هم استاد آزمایشگاه (الکترونیک2و3،مدارهای الکتریکی 1و2، میکروپروسسور،ریزپردازنده،معماری کامپیوتر،فیزیک 2).
خیلی ممنون....

سلام 
شما بايد براي پاييز 2014 اقدام كنيد. نمراتي كه قراره بگيريد تاثير مهمي در پذيرش شما خواهد داشت. به نظر من شرايطتون خوبه و با كمي تلاش و تماس با اساتيد و البته نمرات خوب زبان ميتونيد از دانشگا ههاي خوب آمريكا پذيرش بگيريد. فقط در نظر داشته باشيد با توجه به اينكه رقابت در دانشگاه هاي رنك بالا زياده براي خودتون سبدي از انتخابهاي عاقلانه با توجه به پاسخ اساتيد به ايميلهاتون داشته باشيد.
تاكيد ميكنم GRE‌خيلي براي شما حياتيه خصوصا كه مقاله هم داريد. شادزي
[img]images/smilies/smile.gif[/img]

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - Torkan - 16-10-2013

(16-10-2013, 12:50 PM)'mtelec' نوشته: با سلام
3-رشته برق-الکترونیک
خیلی ممنون....

دوست عزیز با نمرات خوب تافل و جی ار ای من جای شما باشم شک نمیکنم واسه رفتن به امریکای کبیر
شما رزومت خوبه حالا زبان رو نمیدونم سعی کن صد در صد با اساتید ارتباط برقرار کنی احتمال زیاد برت دارن و فاند هم میگیری
واسه پاییز 2014 اپلای کن یعنی حدود دی و بهمن ماه امسال باید اپلای کنی
اروپا رو در جریان نیستم زیاد ولی اونجا هم صد در صد پذیرش میگیری
یه سر به تاپیک استرالیا هم بزن دوستان با تجربه نظر بدن
http://www.academiacafe.com/pf/showthread.php?tid=1762
نظر من رو امریکاس و فک کنم با جی ار ای بالا حتی TOP 30 هم ممکن باشه

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - saman01111 - 16-10-2013

سلام
بنده کارشناسی الکترونیک از دانشگاه صنعتی شیراز با معدل 15.56 
کارشناسی ارشد برق کنترل از دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی با معدل 17.01
آیلتس 7 دارم
لطفا واسه اروپا راهنماییم کنید کدوم دانشگاهها فاند یا حقوق میدن و شانس دارم؟ 

[برش] ForeverBlue - مشاوره در امور کار و زندگی کشورهای اروپایی - Sadegh.rahimi - 20-10-2013

با سلام و عرض ادب و احترام
اينجانب فارغ تحصيل ليسانس زبان و ادبيات انگليسي هستم ، و براي ادامه تحصيل در خارج از كشور از دانشگاه استراليا پذيرش گرفتم و براي گرفتن پاسپورت و معافيت تحصيلي خواستم اقدام كنم ايابراي "گرفتن گذرنامه "و
" معافيت تحصيلي "علاوه بر داشتن ليسانس زبان انگليسي ،دوباره نياز به مدرك زبان مثل تافل وايتلس و ،،، دارم؟
باتشكر
و بعلاوه : با هزينه شخصي اقدام كرده ام لطفا راهنمايي فرماييد

RE: ForeverBlue - مشاوره در امور گذرنامه، مهاجرت به اروپا، خروج از کشور، کار در سوئد - ForeverBlue - 20-10-2013

(20-10-2013, 09:42 PM)'Sadegh.rahimi' نوشته: با سلام و عرض ادب و احترام
اينجانب فارغ تحصيل ليسانس زبان و ادبيات انگليسي هستم ، و براي ادامه تحصيل در خارج از كشور از دانشگاه استراليا پذيرش گرفتم و براي گرفتن پاسپورت و معافيت تحصيلي خواستم اقدام كنم ايابراي "گرفتن گذرنامه "و
" معافيت تحصيلي "علاوه بر داشتن ليسانس زبان انگليسي ،دوباره نياز به مدرك زبان مثل تافل وايتلس و ،،، دارم؟
باتشكر

درود بر شما و خوش آمدید به این فروم
خیر نیازی به این مورد نیست. برای اطلاعات بیشتر میتوانید به اینجا مراجعه کنید.

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - azadabbas - 21-10-2013

با سلام
شرایط من از لحاظ معدل جالب نیست - معدل 13 در لیسانس( دانشگاه مازندران ) و 14.5 در فوق ( آزاد مشهد) 0 رشته مهندسی مکانیک- 12 سال سابقه کار در صنعت نفت دارم.دوره های متعدد فنی با گواهینامه بین المللی دیدم.به نظر شما می تونم از دانشگاه های اروپایی یا آمریکایی پذیرش بگیرم ؟
با تشکر

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - Torkan - 21-10-2013

(21-10-2013, 06:58 AM)'azadabbas' نوشته: با سلام
شرایط من از لحاظ معدل جالب نیست - معدل 13 در لیسانس( دانشگاه مازندران ) و 14.5 در فوق ( آزاد مشهد) 0 رشته مهندسی مکانیک- 12 سال سابقه کار در صنعت نفت دارم.دوره های متعدد فنی با گواهینامه بین المللی دیدم.به نظر شما می تونم از دانشگاه های اروپایی یا آمریکایی پذیرش بگیرم ؟
با تشکر

دوست من متاسفانه معدلتون همون طور که گفتین خیلی کمه
من میدونم اروپا سابقه کار رو بیشتر روش مانور میده تا امریکا البته باز به دانشگاه بستگی داره
به هیچ وجه بدون دونستن نمره های زبان نمیشه گفت
امریکا علاوه بر تافل جی ار ای هم میخواد که بسیار مهمه و نمره بالایی باید بگیرید
ولی اروپا تافل یا ایلتس کافیه؟
مقاله هم ندارید درسته؟
میشه از دانشگاههای نه چندان خوب آمریکا پذیرش گرفت البته با جی ار ای و تافل بالا تازه اونم بدون فاند مگر مقاله و ...هم داشته باشین و سایر موارد تو رزومه که مهمه
اون گواهی ها زیاد نمیشه حساب کرد روش نهایت 2 درصد!