آکادمیا کافه
ارائه مطالب در مقالات کنفرانسی - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: اطلاعات جانبی دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%A7%D9%86%D8%A8%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: مقاله، پایان نامه، پروپوزال و تز دکتری (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87%D8%8C-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87%D8%8C-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D9%BE%D9%88%D8%B2%D8%A7%D9%84-%D9%88-%D8%AA%D8%B2-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C)
+---- انجمن: کنفرانس‌ها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D9%86%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%E2%80%8C%D9%87%D8%A7)
+---- موضوع: ارائه مطالب در مقالات کنفرانسی (/Thread-%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%A6%D9%87-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%DA%A9%D9%86%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%DB%8C)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: ارائه مطالب در مقالات کنفرانسی - helna - 30-10-2014

(30-10-2014, 07:22 PM)'pooria_googooli' نوشته: سلام دوستان . یک کنفرانسی در قطر برگزار میشه و من قصد شرکت دارم. آیا برای حضور دو نویسنده یک مقاله در کنفرانس های بین المللی باید دو هزینه ثبت نام پرداخت شود ؟

یه نویسنده به عنوان ارائه دهنده شرکت میکنه و معمولا هزینش پایین تره اما نویسنده ی دوم نتنها به عنوان شرکت کننده ی کنفرانس هست. که بسته به خود تیم برگزار کننده ی اون فرق میکنه.

RE: ارائه مطالب در مقالات کنفرانسی - pooria_googooli - 30-10-2014

(30-10-2014, 10:24 PM)'helna' نوشته:
یه نویسنده به عنوان ارائه دهنده شرکت میکنه و معمولا هزینش پایین تره اما نویسنده ی دوم نتنها به عنوان شرکت کننده ی کنفرانس هست. که بسته به خود تیم برگزار کننده ی اون فرق میکنه.

ممنون از پاسختون . یعنی ممکنه در یک کنفرانس دو نویسنده با یک هزینه شرکت کنند و حضور داشته باشند و در کنفرانسی دیگر هر دو نفر ملزم به پرداخت پول باشند . درسته ؟

RE: ارائه مطالب در مقالات کنفرانسی - helna - 30-10-2014

(30-10-2014, 10:52 PM)'pooria_googooli' نوشته:
ممنون از پاسختون . یعنی ممکنه در یک کنفرانس دو نویسنده با یک هزینه شرکت کنند و حضور داشته باشند و در کنفرانسی دیگر هر دو نفر ملزم به پرداخت پول باشند . درسته ؟

خواهش میکنم.

فک نکنم این طوری باشه چون ثبت نام افراد جداگانه صورت میگیره،بنابراین هزینه هاشونم باید جداگانه پرداخت شه.

RE: ارائه مطالب در مقالات کنفرانسی - mgorji - 08-11-2014

سلام دوستان
آیا ممکنه Proceeding یک کنفرانس فقط به صورت ارائه چکیده مقالات به صورت پی دی اف باشه و اصل مقاله رو در سایت قرار نده؟ ممنون

RE: ارائه مطالب در مقالات کنفرانسی - M1KE - 09-11-2014

دو حالت داره یا همه مقاله رو به صورت دسترسی آزاد برای عموم می گذارند یا هم که چکیده اش آزاد هست و بقیه اش رو در ازای پرداخت پول به متقاضیان میدن. ممکنه این کار رو هم با واسطه انجام بدن یعنی مقاله ها رو در اختیار یک انتشارات خاص قرار بدن که کار فروش رو بر عهده بگیره. ولی در هر CD کنفرانس که شامل مقالات کامل هست به شرکت کنندگان خود کنفرانس داده میشه این که بعدا برای مقاله ها کدوم یک از حالت های بالا رخ بده گاهی از ابتدا معلوم نیست.

(08-11-2014, 11:45 PM)'mgorji' نوشته: سلام دوستان
آیا ممکنه Proceeding یک کنفرانس فقط به صورت ارائه چکیده مقالات به صورت پی دی اف باشه و اصل مقاله رو در سایت قرار نده؟ ممنون

RE: ارائه مطالب در مقالات کنفرانسی - mgorji - 09-11-2014

(09-11-2014, 02:06 AM)'M1KE' نوشته: دو حالت داره یا همه مقاله رو به صورت دسترسی آزاد برای عموم می گذارند یا هم که چکیده اش آزاد هست و بقیه اش رو در ازای پرداخت پول به متقاضیان میدن. ممکنه این کار رو هم با واسطه انجام بدن یعنی مقاله ها رو در اختیار یک انتشارات خاص قرار بدن که کار فروش رو بر عهده بگیره. ولی در هر CD کنفرانس که شامل مقالات کامل هست به شرکت کنندگان خود کنفرانس داده میشه این که بعدا برای مقاله ها کدوم یک از حالت های بالا رخ بده گاهی از ابتدا معلوم نیست.

دوست گرامی ممنون از پاسختون
مقاله من پذیرش پوستر داشته نتونستم برای شرکت به کنفرانس برم و سی دی رو هم در اختیار ندارم در سایت کنفرانس هم فقط چکیده مقالات اورال رو قرار دادند و کل متن مقالات هم در دسترس نیست. حالا من می خوام همین مقاله رو برای مجله بفرستم بهشون ایمیل زدم وسوال کردم که آیا مقاله رو پابلیش کردید یا نه؟ جواب ندادن الان موندم تکلیفم چیه؟ به نظر شما چاپ نکردن مقاله رو با این تفاسیر؟ می تونم برای مجله بفرستم؟ سپاس

RE: ارائه مطالب در مقالات کنفرانسی - Andre - 09-11-2014

(09-11-2014, 09:28 PM)'mgorji' نوشته:
مقاله من پذیرش پوستر داشته نتونستم برای شرکت به کنفرانس برم و سی دی رو هم در اختیار ندارم در سایت کنفرانس هم فقط چکیده مقالات اورال رو قرار دادند و کل متن مقالات هم در دسترس نیست. حالا من می خوام همین مقاله رو برای مجله بفرستم بهشون ایمیل زدم وسوال کردم که آیا مقاله رو پابلیش کردید یا نه؟ جواب ندادن الان موندم تکلیفم چیه؟ به نظر شما چاپ نکردن مقاله رو با این تفاسیر؟ می تونم برای مجله بفرستم؟ سپاس

نظر M1KE عزیز به نظر من ارجعیت داره و من چیزی که اطلاع دارم خدمتون عرض می کنم. آنقدری که من از کامنتهای شما متوجه شدم، مشخص نیست که کنفرانس خارجی است و یا داخلی. در مورد کنفرانس ها (حالت عمومی) معمولاً اگر قرار است که مقاله در یک ژورنالی به چاپ نیز برسد در مشخصات کنفرانس ذکر می شود. معمولاً کنفرانس های داخلی خیلی به خود مطلب اهمیت نمیدن و تنها قالب مقاله واسشون مهمه و چون تعداد شرکت کننده و مقالات کنفراس تنها دستاورد آن است. از این جهت در بالا بردن این آمار همیشه تلاش میشه. در هر صورت اگر مطمئن شدید که شرایط فوق برقرار نیست می تونید مقاله رو برای یک ژورنال ارائه کنید.

RE: ارائه مطالب در مقالات کنفرانسی - M1KE - 10-11-2014

سابقه ایمیل هایی که از کنفرانس دریافت کردین رو نگاه کنید ببینید در اونها اشاره شده که مقاله ها در مجله خاصی چاپ میشه یا خیر. همین طور سایت اون کنفرانس رو هم در این مورد نگاه کنید. اگر چیزی ندیدین مشکلی نداره می تونید برای یک مجله بفرستین. حتی در مواردی هم که مجله ای مقاله های یک کنفرانس رو چاپ می کنه ممکنه مقاله های پوستر رو چاپ نکنه.

در کل مقاله ای که برای مجله می فرستین می بایست دارای اطلاعات علمی بیشتر و حالت محض تری نسبت به مقاله کنفرانسی داشته باشه. به همین دلیل با توجه به اینکه مقاله شما به عنوان پوستر انتخاب شده بوده میشه اینطور برداشت کرد که برای اینکه در مجله ها قبول بشه می بایست بیشتر روی اون کار کنید و بخش های بیشتری رو به اون اضافه کنید که در این فرآیند ممکنه حتی عنوان مقاله هم عوض بشه و کلا یک مقاله جدیدی بشه.

(09-11-2014, 09:28 PM)'mgorji' نوشته:

RE: ارائه مطالب در مقالات کنفرانسی - giga - 12-04-2015

سلام کسی یه کنفرانس رایگان در رشته کنترل سراغ داره؟

RE: ارائه مطالب در مقالات کنفرانسی - mgorji - 07-05-2015

دوستان آیا می شه یک مقاله رو که در یک ژورنال خارجی در حال داوری هست برای یک کنفرانس خارجی هم فرستاد؟ 
هدف هم اینه که اگر اون مجله ریجکت کرد حداقل در یک کنفرانس پذیرش بگیره
ممنون از پاسخ شما
ببخشید که مجدد ارسال می کنم لطفا در صورت امکان پاسخ بدهید چون مهلت ارسال مقاله به کنفرانس مد نظرم رو به پایان است