آکادمیا کافه
سایر مباحث در مورد اسکالرشیپ استرالیا - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: استرالیا و نیوزلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7-%D9%88-%D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B2%D9%84%D9%86%D8%AF)
+---- انجمن: تحصیل در استرالیا و نیوزلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7-%D9%88-%D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B2%D9%84%D9%86%D8%AF)
+---- موضوع: سایر مباحث در مورد اسکالرشیپ استرالیا (/Thread-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B1-%D9%85%D8%A8%D8%A7%D8%AD%D8%AB-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%A7%D9%84%D8%B1%D8%B4%DB%8C%D9%BE-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7

RE: سایر مباحث در مورد اسکالرشیپ استرالیا - Matinking - 09-07-2016

(08-07-2016, 05:39 PM)sunflower نوشته: ُسلام دوستان
برای دریافت اسکالرشیب گرفتن مینیمم نمره زبان کافی یا هرچی نمره زبان افزایش پیدا کنه شانس دریافت هم می ره بالا. در رشته های ساینس در خیلی از دانشگاه های نمره های زبان پایینه. حول و حوش 80. حتی اگر اشتباه نکنم آدلاید 60 هم زده بود. من از یکی از دانشگاه ها مستقیما این رو سوال کردم جواب دقیقی نداد. لطلفا اگر اطلاع دارید راهنمایی کنید

سلام

scholarship ها اکثرا در "رقابت" تخصیص داده میشن...
بلاشک نمرات کف (که ورودی رقابت هستند) با نمراتی که عملا به موفقیت در جا گذاشتن سایر رقبا منجر میشن، تفاوت زیادی خواهند داشت...
برای یک نمره جدا رقابتی، توصیه من به شما نمره 100 به بالاست...

براتون آرزوی موفقیت دارم

RE: سایر مباحث در مورد اسکالرشیپ استرالیا - saeed k - 27-11-2016

سلام دوستان ممنون میشم سوالاتم را در خصوص نحوه پذیرش جواب بدبد.
من یک هفته است که این فروم ها را میخونم ولی نتونستم جوابی مناسب پیدا کنم ممنون میشم کمکم کنید.

1. اپلای دانشگاه، ثبت نام اسکولارشیپ و تماس با استادرا چه موقعی باید انجام داد؟ (از نظر ترتیب زمانی، به عنوان مثال باید اول با استاد هماهنگ شد بعد اسکولارشیپ را ثبت نام کرد یا برعکس)

2. هر دانشگاه چندین اسکولارشیپ داره میشه همه ی آنها را ثبت نام کرد؟ میشه به طور همزمان از دوتا اسکولارشیپ استفاده کرد؟

3. برای ثبت نام اسکولارشیپ چه مدارکی نیاز است؟مدرک زبانم الان آماده نیست میشه اسکولارشیپ ثبت نام کنم؟

4. اگر در یک راند، اسکولارشیپ بهمون تعلق نگرفت میشه برای سال بعد هم در آن اسکولارشیپ اقدام کرد؟

5. هر دانشگاه را باید به صورت مستقل اسکولارشیپش را ثبت نام کنیم یا ثبت نام اسکولارشیپ به صورت سراسریه؟

6. آیا EOI ارزیابی افراد برای اسکولارشیپ است؟ همه دانشگاها این فرم را دارند؟ ثبت نام آن مجانیه؟

7. استادا استرالیا هم مثل کانادا و آمریکا RA و TA میگیرند؟ خود استاد به طور مستقل هم فاند میده؟

بازم ممنون از وقتی که میزارید.

RE: سایر مباحث در مورد اسکالرشیپ استرالیا - blur - 27-11-2016

@saeed k
1- اول باید یه جوابی از استاد بگیرین و پروپوزال آماده کنید. بعد اپلای کنید.
2- خود دانشگاه معمولا اپلیکنت رو برای همه اسکولارشیپ هایی که ممکنه در نظر می گیره. استفاده همزمان از دو اسکولارشیپ ممکن نیست.
3. خیر. شاید بدون نمره زبان پذیرش کاندیشنال بدن ولی اسکولارشیپ نمیدن
4. بله.
5. مستقل باید اپلای کنید و برای اغلب دانشگاه ها همزمان با اپلای برای پذیرش برای اسکولارشیپ هم در واقع اقدام می کنید
6. قوانین دانشگاه ها برای اپلای متفاوته. کلا برای تمام مراحل اپلای یک هزینه دارن! برخی هم رایگانه
7. خیلی کم ممکنه. اینجا اسکولارشیپ هارو دانشگاه مستقلا میده یا دولتی ان. ممکن هم هست برای یک پروژه خاص گرنت بگیرن و یک دانشجو بخوان.

RE: سایر مباحث در مورد اسکالرشیپ استرالیا - Torkan - 17-12-2016

از ژانویه ۲۰۱۷ کلیه طرح های پیشین سکولارشیپهای پژوهشی در یک طرح جدید خلاصه خواهند شد:
"the Research Training Program (RTP) which will replace three current programs—Australian Postgraduate Awards (APA), International Postgraduate Research Scholarships (IPRS), and the Research Training Scheme (RTS)"
https://education.gov.au/news/new-ar...rants-۲۰۱۷
https://docs.education.gov.au/system...ock_grants.pdf

RE: سایر مباحث در مورد اسکالرشیپ استرالیا - masih mm - 11-10-2017

سلام دوستان میشه یه راهنمایی در مورد روند پذیرش دانشگاهای استرالیایی میخواستم بپرسم که معمولا اسکولارشیب دانشگاهاشون برا ترم اول و دوم از چه زمان شروع میشه و برا هر ترم از کی میتونیم با اساتید مکاتبه کنیم و میزان گرفتن  فاند توی کدوم ترم بیشتره ممنون میشم اگه راهنمایی کنید و شروع ترماشون از چه زمانیه؟

RE: سایر مباحث در مورد اسکالرشیپ استرالیا - blur - 14-10-2017

(11-10-2017, 10:30 PM)masih mm نوشته: سلام دوستان میشه یه راهنمایی در مورد روند پذیرش دانشگاهای استرالیایی میخواستم بپرسم که معمولا اسکولارشیب دانشگاهاشون برا ترم اول و دوم از چه زمان شروع میشه و برا هر ترم از کی میتونیم با اساتید مکاتبه کنیم و میزان گرفتن  فاند توی کدوم ترم بیشتره ممنون میشم اگه راهنمایی کنید و شروع ترماشون از چه زمانیه؟

خیلیا ددلاین راند اصلی شون برای حدود آگوست تا اکتبر هست و راند فرعی حدود آوریل و می هست. با این حال شما باید دانشگاه به دانشگاه چک بکنید. چون بعضی دانشگاه ها می تونه کاملا متفاوت باشه. مثلا دانشگاه ملبورن سه تا راند داره و... شما هر زمانی می تونید مکاتبه کنید. تابستون معمولا زمان خوبیه. ممکن هم هست که شما یک راند اسکولارشیپ نگیرید ولی راند بعدی دوباره پرونده تون بررسی بشه.

RE: سایر مباحث در مورد اسکالرشیپ استرالیا - Moji67 - 14-10-2017

(27-11-2016, 01:55 PM)blur نوشته: @saeed k
1- اول باید یه جوابی از استاد بگیرین و پروپوزال آماده کنید. بعد اپلای کنید.
2- خود دانشگاه معمولا اپلیکنت رو برای همه اسکولارشیپ هایی که ممکنه در نظر می گیره. استفاده همزمان از دو اسکولارشیپ ممکن نیست.
3. خیر. شاید بدون نمره زبان پذیرش کاندیشنال بدن ولی اسکولارشیپ نمیدن
4. بله.
5. مستقل باید اپلای کنید و برای اغلب دانشگاه ها همزمان با اپلای برای پذیرش برای اسکولارشیپ هم در واقع اقدام می کنید
6. قوانین دانشگاه ها برای اپلای متفاوته. کلا برای تمام مراحل اپلای یک هزینه دارن! برخی هم رایگانه
7. خیلی کم ممکنه. اینجا اسکولارشیپ هارو دانشگاه مستقلا میده یا دولتی ان. ممکن هم هست برای یک پروژه خاص گرنت بگیرن و یک دانشجو بخوان.

@blur
من فکر میکنم که بدون نمره زبان اسکولارشیپ هم کاندیشنال بشه البته دانشگاه با دانشگاه تفاوت داره. حداقل من خودم برای دانشگاه ملبورن همچین چیزی ندیدم! اگر مطمئن هستید لطفاً لینکش رو قرار بدید.
سپاس

RE: سایر مباحث در مورد اسکالرشیپ استرالیا - blur - 16-10-2017

(14-10-2017, 07:48 PM)Moji67 نوشته: @blur
من فکر میکنم که بدون نمره زبان اسکولارشیپ هم کاندیشنال بشه البته دانشگاه با دانشگاه تفاوت داره. حداقل من خودم برای دانشگاه ملبورن همچین چیزی ندیدم! اگر مطمئن هستید لطفاً لینکش رو قرار بدید.
سپاس

امیدوارم پست رو خوب خونده باشین. ضمنا فکر کنم شما نیاز باشه لینکی بدین که بدون نمره زبان کسی برای PhD اسکولارشیپ گرفته باشه!کاندیشنال، غیرکاندیشنال و حالا هر فرم دیگه ای! من حتی یک مورد هم ندیدم و همین رو هم نوشتم.

RE: سایر مباحث در مورد اسکالرشیپ استرالیا - Moji67 - 16-10-2017

(16-10-2017, 03:33 AM)blur نوشته:  امیدوارم پست رو خوب خونده باشین. ضمنا فکر کنم شما نیاز باشه لینکی بدین که بدون نمره زبان کسی برای PhD اسکولارشیپ گرفته باشه!کاندیشنال، غیرکاندیشنال و حالا هر فرم دیگه ای! من حتی یک مورد هم ندیدم و همین رو هم نوشتم.

@blur
با سلام
من قصد ناراحت کردن شما رو نداشتم. تو پست قبلی هم عرض کردم دانشگاه با دانشگاه فرق داره. در ضمن پست قبلی شما رو تایید میکنم. من تجربه شخصی خودم رو گفتم. دانشگاه ملبورن پذیرش کاندیشنال میده و در مورد اینکه سکولارشیپ هم کاندیشنال باشه یا نه چیزی نخوندم. تو مکاتباتی هم که داشتم من رو برای سکولارشیپ در نظر گرفتند ولی در مورد زبانی چیزی نخواستند. فقط خواستم اگه چیزی هست مطمئن بشم.

RE: سایر مباحث در مورد اسکالرشیپ استرالیا - shapol46 - 24-10-2017

سلام
دوستان من برای یکی از دانشگاههای استرالیا اپلای کردم. آیلتسم اکسپایر شده الان. اگر ان شاالله بورس رو قبول بشم آیا سفارت مدرک زبان جدید می خواد ازم؟  اگر آره حدودا چقدر این پروسه ی گرفتن وقت سفارت طول می کشه که من بفکر امتحان باشم؟

مرسی