آکادمیا کافه
نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: شهریه، کمک هزینه و تماس با استادان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%87%D8%8C-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D9%88-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86)
+--- موضوع: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان (/Thread-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1%D9%8A%D8%A7%D9%81%D8%AA%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86)

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - saaaaam - 05-09-2014

(05-09-2014, 11:24 AM)'fatimab' نوشته: مرسی از جوابتون
من رزومه ضعیفی ندارم و در ضمن اینکه دانشجوی دکتر در ایران هستم ولی میخام اگه پذیرش بگیرم اینجا رو انصراف بدم
پس نظر شما اینه که دیگه ایمیلی بهشون نزنم؟

سلام بر شما 
نه دوست عزیز استاد صراحتا به شما مودبانه پاسخ منفی دادند. بنظرم دانشگاه های دیگه را سرچ کنید و مکاتبه کنید
موفق باشید

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - mashf - 06-09-2014

سلام دوستان...یک استادی به من به طور کامل جواب مثبت و خیلی خوبی داده و کاملاً راجع به زمینه کاری و مقالات و کارام پرسید و درنهایت گفت برای ترم پاییز به طور کامل ساپورتت میکنمم و منتظر اپلیکشنتم...اما من نمره زبانِ مینیمم اون دانشگاهو که نوده، سه نمره کم دارم...آیا به استاده ایمیل بزنم بگم مشکلی با نمره زبان من وجود داره یا نه؟ 
من قبلنم یه همچین مشکلی داشتم با یه دانشگاهه دیگه که اونا به من پذیرش دادن ولی فاند جور نشد..

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - Simon2007 - 10-09-2014

(05-09-2014, 10:18 AM)'fatimab' نوشته:
سلام دوستان

من به استاد مورد نظرم ایمیل زدم برای زمستان 2015 اون این جواب رو داد گفته تا نیمه دوم 2015 جای خالی ندارد. بهش چ جوابی بدم میخام بدونم نظرش در مورد من چیه.

این ایمیل استاد بود

Many thanks for your query, but at present I have no additional spaces available for PhD students. I won't have any more spaces until the second half of 2015.

Cheers,

سلام
اساتید وقتی جا نداشته باشند بهترین روزمه دنیا هم بره دستشون به ندرت پیش بیاد برای بررسیش وقت بگذارند. کلا تو کار باطل نیستند. شما هم به فکر نفر بعدی باشید. رو یک نفر تمرکز کردن اونم با این جواب هدر دادن زمانه .
شادزی

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - atefeh_J - 15-09-2014

با سلام  و خسته نباشید
ببخشید اگه سوالهایم خیلی ابتدایی است
جواب یکی از استادها به ایمیل من این بود:
Thank you very much for your interest. I was wondering if you could send me your transcript and samples of publication.

منظور از ترنسکریپت ، مدارک و ریز نمرات است؟خب فعلا من به غیر از ریز نمرات ارشدم  که اونم به زور از دانشگاه گرفتم، بقیه را هنوز ترجمه نکردم متاسفانه.
همان کافیه به نظرتان؟
و برای بخش مقالات من 2 تا از مقالاتم داخلیند ولی سطحشان خیلی خوبه اونها را هم بفرستم یا درسته از استاد وقت بخوام ترجمه شان کنم؟ Sad
کار پژوهشی این استاد با فیلد کاری من خیلی شباهت داره ، یک جورایی نمی خوام از دستشان بدم. من کار پژوهشی تا الان زیاد انجام دادم که هنوز مقاله نشدن، خوبه که اینها را توی ایمیلم بنویسم و بگم دلیل خروجی نداشتن کارهای پژوهشیم چیه؟ یا لازم نیست؟

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - atefeh_J - 16-09-2014

دوستان خیلی ممنونم میشم پاسخ ارسال من را بدین
خوبه که از استاد وقت بخوام تا مدراک را ترجمه کنم؟

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - ice - 16-09-2014

(16-09-2014, 10:46 AM)'atefeh_J' نوشته: دوستان خیلی ممنونم میشم پاسخ ارسال من را بدین
خوبه که از استاد وقت بخوام تا مدراک را ترجمه کنم؟

ريز نمرات ترجمه شده (فعلا مي تونن ترجمه غير رسمي هم باشن) رو همراه چكيده انگليسي دو تا مقاله (اگر مقالات به فارسي چاپ شدند) ارسال كنيد و براشون توضيح بديد كه مقالات به فارسي بوده، در صورتي كه بخواهند مي تونيد ترجمه كرده براشون بفرستيد. اگر نمره زبان نداشتيد احتمالا مي خواهند توانايي زبانتون رو بسنجند و همون چكيده كافي باشه، ولي اگر نمره زبان داريد ممكن كل مقاله يا خلاصه ازتون بخواهند.

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - Glee - 19-09-2014

سلام
یکی از استاتید بعد از حدودا یه روز، این جواب رو دادن، این تمپلت هست؟ چیکار باید کرد الان؟
 Thanks for your email. You are encouraged to apply to ---- and also to list me as a faculty member that you wish to work with. Decisions on admission are made first by the admissions committee when a full application is received. After a positive decision at the admissions committee stage, I will be able to see your full application package.  Thanks again for your interest in my research group.

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - atefeh_J - 20-09-2014

با سلام
دوستان من در جواب این ایمیل باید بگم خودم فاندی ندارم درسته؟Thank you for your interest. Do you have funding for your studies? 
خب با توجه به صحبتهای دوستان در فروم متوجه شدم اگه استادی هم فاند نده ولی دانشگاه ساپورت کنه ، مشکلی از نظر هزینه نخواهم داشت، می تونم به استاد بگم مدارک را برای دانشگاه میفرستم و از فاندی که دانشگااه بهم می ده استفاده می کنم؟

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - saaaaam - 20-09-2014

(20-09-2014, 11:06 AM)'atefeh_J' نوشته: با سلام
دوستان من در جواب این ایمیل باید بگم خودم فاندی ندارم درسته؟Thank you for your interest. Do you have funding for your studies? 
خب با توجه به صحبتهای دوستان در فروم متوجه شدم اگه استادی هم فاند نده ولی دانشگاه ساپورت کنه ، مشکلی از نظر هزینه نخواهم داشت، می تونم به استاد بگم مدارک را برای دانشگاه میفرستم و از فاندی که دانشگااه بهم می ده استفاده می کنم؟

سلام بر دوست خوبم
والا بر داشت من این هست که هم دانشگاه و هم استاد فاندی ندارند وگرنه اگه امکان فاند گرفتن بود خود استاد پیشنهاد می داد 
بهر حال می توانی به استاد بگی برای فاند های موجود در دانشگاه قصد داری اپلای کنی ببین چی جواب میده

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - M1KE - 20-09-2014

به نظرم بهشون بگین که خیر فاندی ندارین و اگر ایشون بتونند فاندی (حال به هر شکل از TA گرفته تا RA) رو در اختیار شما بگذارند ارش استقبال می کنید. اگر که بدون فاند استاد هم می تونید تحصیل کنید (حال یا با گرفتن فاند از جایی به غیر از استاد یا هم که با هزینه شخصی) در اون صورت می تونید در ادامه ایمیل توضیح بدین که در جستجوی شکل های دیگر فاند از منابع دیگر هم هستین. اگر چنین امکانی وجود نداره فقط همون جمله اول رو بگین.

در کل ایشون به طور مشخص نگفتن که فاند ندارن فقط پرسیدن که خودتون فاند دارین یا خیر. معمولا استادهایی این سوال رو می پرسن که یا منابع فاندشون محدود هست (احتمال فاند جزئی وجود داره) یا هم که می خواهند کلا ببینند اگر احتیاج ندارید به فرد دیگری بدهند وگرنه استادهایی که هیچ فاندی نداشته باشند معمولا از همون ابتدا میگن که چیزی ندارند. پاسخ استاد به سوالی که در بالا اشاره کردم هرگونه شک و شبهه ای رو در این زمینه برطرف می کنه و تکلیف شما با ایشون مشخص میشه.

(20-09-2014, 11:06 AM)'atefeh_J' نوشته: با سلام