آکادمیا کافه
سوالات پیرامون اعزام (مدت زمان خدمت،...) - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: اطلاعات جانبی دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%A7%D9%86%D8%A8%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: گرفتن گذرنامه، سربازی و خروج از کشور (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%DA%AF%D8%B0%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87%D8%8C-%D8%B3%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%88-%D8%AE%D8%B1%D9%88%D8%AC-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1)
+---- انجمن: امور سربازی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B1-%D8%B3%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C)
+---- موضوع: سوالات پیرامون اعزام (مدت زمان خدمت،...) (/Thread-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%A7%D8%B9%D8%B2%D8%A7%D9%85-%D9%85%D8%AF%D8%AA-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%AA%D8%8C)

RE: سوالات پیرامون اعزام (مدت زمان خدمت،...) - galin01 - 08-07-2014

(08-07-2014, 01:09 AM)'Dante-TURBO' نوشته: سلام ... دوستان من اگه نصف اموزشیم رو الان طی کنم و بعد بخاطر قبولی در ارشد بخوام معافیت تحصیلی بگیرم ، بعد دو سال که باز بخوام برم سربازی ، اون نصف دوره اموزشیم که الان گذروندم حساب میشه یا باز باید از صفر شروع کنم ؟؟؟ 

دوست عزیز اگه میتونین آموزیشتون رو تموم کنین و بعد از آموزشی که تقسیم شدین از یگان ترخیص بشن چون اینطوری هم آموزشی رو تموم کردین و هم در دوره بعد که دفترچه بفرسین دوره آموزشیتون کمتر میشه...
ولی با این اوصاف که وسط آموزشی ترخیص بشین.......بله باید از اول کامل برین آموزشیتون رو.....

RE: سوالات پیرامون اعزام (مدت زمان خدمت،...) - Mojtaba-021 - 11-07-2014

دوستان عزیز سلام
من آموزشیم تموم شده
لیسانس هستم بدون بسیج 
توی برگه هایی که دادن یه برگه با عنوان معرفی هست که از معاونت نیروی انسانی هوا فضای سپاه-نیروی انسانی سرباز به یگان زده شده و منو با درجه ستوان سوم مورد خطاب قرار داده تو نامه.
اما یه به برگه دیگه با عنوان حکم ابلاغ درجه هست که درجه منو رزم دار دوم زده 
ممنون میشم اگه اطلاعی دارین بگین (مثل اینکه تازگیا درجه ها تغییر کرده)

راجع به روز اول یگان و کلا یگان هم اگه اطلاعاتی دارین ممنون میشم بگین (مثلا کدوم قسمت ها بهترن)

تشکر فراوان

RE: سوالات پیرامون اعزام (مدت زمان خدمت،...) - ehsan_2593 - 11-07-2014

(08-07-2014, 08:18 PM)'ostokhan' نوشته: برادران پایه خدمتی اردی
آیا برای شما تا حالا حقوقی واریز شده است؟

با سلام
برای من فقط حقوق خرداد ماه واریز شده اما حقوق اردیبهشت رو نریختن!

RE: سوالات پیرامون اعزام (مدت زمان خدمت،...) - meisam_khan - 12-07-2014

با سلام خدمت دوستان....
میخواستم بدونم الان برای اعزامی های شهریورماه درجه ای که بعد آموزشی  به کسایی که لیسانس دارن میدن چیه؟
(شنیدم یکی از دوستان که میگفت تازه جدید اومده گروهبان یکم میدن؟؟ صحت داره؟؟
چون تو دفترچه نوشته ستوان سوم.....)
ممنونم

RE: سوالات پیرامون اعزام (مدت زمان خدمت،...) - galin01 - 12-07-2014

(12-07-2014, 02:03 AM)'meisam_khan' نوشته: با سلام خدمت دوستان....
میخواستم بدونم الان برای اعزامی های شهریورماه درجه ای که بعد آموزشی  به کسایی که لیسانس دارن میدن چیه؟
(شنیدم یکی از دوستان که میگفت تازه جدید اومده گروهبان یکم میدن؟؟ صحت داره؟؟
چون تو دفترچه نوشته ستوان سوم.....)
ممنونم

تا اونجایی که من اطلاع دارم همون ستوان سومی هستش.....
البته بستگی داره ...چون بعضی از افراد در دوره آموزشی شیطنتهای رو انجام میدن که به این روش یعنی کسر درجه باهاشون برخورد میکنن.....و یا یکی رو میشناختم که بهش اشتباهی درجه گروهبان یکمی رو بهش داده بودن.....

RE: سوالات پیرامون اعزام (مدت زمان خدمت،...) - meisam_khan - 21-07-2014

سلام دوستان....مثل اینکه قطعی شده که به ستوان سوم ها گروهبان یکم بدن....
حالا سوال اینه که اگه بومی باشیم ، فرق بین گروهبان یکم با ستوان سوم تو ارتش چیه؟
چه تفاوتهایی داره؟؟؟

RE: سوالات پیرامون اعزام (مدت زمان خدمت،...) - rogersniper - 28-07-2014

سلام به اساتید محترم .
گفته میشه بعد از تحویل دفترچه بلافاصله کارت سبز و بهت میدن و معلوم میشه کی و کجا اعزامی،این حقیقت داره ؟؟؟
و اینکه برای اعزام شدن در شهریور تا کی وقت دارم دفترچه پست کنم؟؟؟ اخه هنوز نامه فراغت از تحصیل و از دانشگاه نگرفتم !!!
آیا دیگه امیدی هست شهریور اعزام شم ؟؟؟ نمیخوام آبان ماه اعزام شم ):

نکته : امروز 6 مرداد

RE: سوالات پیرامون اعزام (مدت زمان خدمت،...) - galin01 - 28-07-2014

(28-07-2014, 09:59 AM)'rogersniper' نوشته: سلام به اساتید محترم .
گفته میشه بعد از تحویل دفترچه بلافاصله کارت سبز و بهت میدن و معلوم میشه کی و کجا اعزامی،این حقیقت داره ؟؟؟
و اینکه برای اعزام شدن در شهریور تا کی وقت دارم دفترچه پست کنم؟؟؟ اخه هنوز نامه فراغت از تحصیل و از دانشگاه نگرفتم !!!

نه دوست عزیز..پس از ثبت نامتون بعد از 14 الی 20 روز برگه سبزتون میاد...برگه اعزام به خدمت هم یه هفته مونده به اعزامتون برای شما ارسال میشهه..
برای اعزام به شهریور باید اردیبهشت اقدام میکردین...الان هم اگه اقدام کنید واسه آبان میشه....

RE: سوالات پیرامون اعزام (مدت زمان خدمت،...) - Mojtaba-021 - 03-08-2014

(28-07-2014, 09:59 AM)'rogersniper' نوشته: سلام به اساتید محترم .

سلام دوست عزیز
برگه سبز 20 روز پس از پست کردن دفترچه جلو در میاد اما 2 3 روز پس از اعزام میتونی از پلیس +10 المثنی برگ سبز رو بگیری.
6 مرداد دیگه دیره شهریور اعزام نمیشی آبان اعزام میشی اما یه درخواست تعجیل بزنن ضرر نداره(پلیس+10 با همون المثنی این کارو میکنن 3 روز دیگه اش هم جوابش میاد)
موفق باشی
 با چه فونت درشتی نوشتی !!!!!!!!!!

RE: سوالات پیرامون اعزام (مدت زمان خدمت،...) - ostokhan - 11-08-2014

سلام دوستان.
عزیزانی که میدونن گردش کار چیه به منم بگن چیه/ راستش من به فرماندهی استان مراجعه کردم برای جابه جایی از یه یگان به یگان دیگر. این یگان جدید نامه زده به فرماندهی که به شخصی مثل من نیاز داره. میرم فرماندهی میگه باید گردش کارت بررسی بشه و اونوقت تکلیفت مشخص میشه چیه. حالا این گرردشس کار چیه؟ ما رو سر کار گذاشتن ؟؟ اصلا چنین چیزی تو نقل و انتقالات هست؟؟