آکادمیا کافه
شانس پذیرش کارشناسی ارشد از دانشگاه های آلمان - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: آلمان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)
+----- انجمن: تحصیل در آلمان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)
+----- موضوع: شانس پذیرش کارشناسی ارشد از دانشگاه های آلمان (/Thread-%D8%B4%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)

RE: شانس پذیرش کارشناسی ارشد از دانشگاه های آلمان - nader - 08-09-2016

(08-09-2016, 02:17 PM)shamimshahchera نوشته: سلام خسته نباشید
من دانشجوی کارشناسی مهندسی کامپیوتر امیرکبیرم
معدلم بالای 16 هست
زبان آلمانی میخونم هنوز آزمون ندادم
میخواستم بدونم بهترین دانشگاه هایی که امکان تحصیل دارم چه دانشگاه هایی هستن؟

درود بر شما
با این شرایط و گرفتن نمره زبان خوب شما حتی در دانشگاه های تاپ آلمان حتی میتونید کورس انگلیسی هم اپلای کنید

بهترینش مونشن هستش

اما اگه میخواید کورس آلمانی شرکت کنید با داشتن b2  شانستون به مراتب بالاتر هم میره

دانشگاه های نظیر آخن و بن و دارمشتات و برادنبورگ هم شانس دارید که همگی خوب هستند

موفق باشید

RE: شانس پذیرش کارشناسی ارشد از دانشگاه های آلمان - Siavash.soroush - 09-09-2016

(08-09-2016, 12:23 PM)Shihan نوشته: ببین دوست عزیز با این معدل شانست متاسفانه پایینه. اما اگر هم شانس باشه برای موسسات علوم کاربردی ممکنه شانس داشته باشی
ولی من یه پیشنهاد خوب دارم. اگر وقت داری تا سطح B1 زبان المانی رو بخون و اقدام کن. مطمئناً شانست برای گرفتن ارشد زیاد خواهد بود

دوست بزرگوار بنده چون مستقل زندگی کردم و دوران تحصیل هم افسردگی شدید داشتم خیلی نتونستم عملکرد خوبی داشته باشم 
کل بودجه ام هم حدود 30 میلیون هست که جمع کردم الان هم 25 سالمه
نظرم اینه که برم امریکا ولی خب با این رزومه اصلا صلاحیت ندارم برای همین فکر کردم شاید این مسیر قابل حصول تر باشه
با چندتا موسسه صحبت کردم گفتن شدنیه ولی خب برای من که دار و ندارم همین قدره نمیتونم اعتماد کنم راحت ، اللخصوص که میگن نمیتونی دانشگاه رو معلوم کنی هرجا بتونیم برات پذیرش بگیریم همون جا باید بری
من برا انگلیسی خیلی زحمت کشیدم سخته برام خوندن یه زبون دیگه ، از طرفی هم دیگه واقعا تحمل خوندن برای ارشد و دو سال دیگه اينجا بودن و ندارم
حالا شما هم من و عین برادرت بدون آیا چاره ای هست؟ چکار میتونم بکنم ؟
خیلی ممنونم که وقت میدارید و کمک میکنید

RE: شانس پذیرش کارشناسی ارشد از دانشگاه های آلمان - Shihan - 12-09-2016

(09-09-2016, 11:35 PM)Siavash.soroush نوشته: دوست بزرگوار بنده چون مستقل زندگی کردم و دوران تحصیل هم افسردگی شدید داشتم خیلی نتونستم عملکرد خوبی داشته باشم 
کل بودجه ام هم حدود 30 میلیون هست که جمع کردم الان هم 25 سالمه
نظرم اینه که برم امریکا ولی خب با این رزومه اصلا صلاحیت ندارم برای همین فکر کردم شاید این مسیر قابل حصول تر باشه
با چندتا موسسه صحبت کردم گفتن شدنیه ولی خب برای من که دار و ندارم همین قدره نمیتونم اعتماد کنم راحت ، اللخصوص که میگن نمیتونی دانشگاه رو معلوم کنی هرجا بتونیم برات پذیرش بگیریم همون جا باید بری
من برا انگلیسی خیلی زحمت کشیدم سخته برام خوندن یه زبون دیگه ، از طرفی هم دیگه واقعا تحمل خوندن برای ارشد و دو سال دیگه اينجا بودن و ندارم
حالا شما هم من و عین برادرت بدون آیا چاره ای هست؟ چکار میتونم بکنم ؟
خیلی ممنونم که وقت میدارید و کمک میکنید

دوست عزیز. همیشه ابتدا امیدوار و مثبت فکر کن، در ضمن شما با این رزومه شانست وجود ممکنه داشته باشه اما خیلی کمه ، برای همین دارم بهت توصیه میکنم حداقل زبان المانی بخونی بتونی راحت پذیرش (زبان+رشته دانشگاهی) بگیری. البته میتونی در کنارش شانست رو برای اپلای با زبان انگلیسی امتحان کنی. در ضمن شاید بشه گفت بهترین کشور در اروپا که الان رایگان هم هست و شانس کار بعدش هم فراهم هست همین المانه.

RE: شانس پذیرش کارشناسی ارشد از دانشگاه های آلمان - mahdigh13 - 15-09-2016

سلام. با این رزومه میتونم برا مقطع دکترا در آلمان رقابت کنم به نظرتون؟ یا اینکه برای مستر مجدد اقدام کنم؟؟؟

متاهل هستم و برا دکترا یا مستر مجدد فاند نیاز دارم و قصد اقامت گرفتن دارم.

کارشناسی computer science از دانشگاه سراسری شهرستان با معدل 15.3
کارشناسی ارشد computer networks از دانشگاه آزاد شهرستان با معدل 16.40

مقالات:
3 مورد ژورنال
2 مورد کنفرانس بین المللی IEEE
1 مورد کنفرانس بین المللی ISI Proceeding - Springer
8 مورد کنفرانس ملی

تدریس: 3 سال حق التدریس

تجربه کاری: 4.5 سال کار مرتبط به رشته با بیمه

زبان: مدرک ندارم ولی دارم دوره اشو میرم برا IElts 6.5 ....ضعف اصلیه همینه فک کنم که زمان میبره.

RE: شانس پذیرش کارشناسی ارشد از دانشگاه های آلمان - saman.ml - 16-09-2016

سلام دوستان 
میخواستم بدونم برای ارشد مهندسی در آلمان GRE  هم لازمه ؟؟
و مهم تر اینکه دانشگاههای آلمان نمره تافل رو هم قبول میکنن ؟ چون در غیر این حالت من مجبور میشم دوباره برای آیلتس که یه آزمون کاملا متفاوته بخونم و امتحان بدم

RE: شانس پذیرش کارشناسی ارشد از دانشگاه های آلمان - Shihan - 16-09-2016

(15-09-2016, 07:19 PM)mahdigh13 نوشته: سلام. با این رزومه میتونم برا مقطع دکترا در آلمان رقابت کنم به نظرتون؟ یا اینکه برای مستر مجدد اقدام کنم؟؟؟

متاهل هستم و برا دکترا یا مستر مجدد فاند نیاز دارم و قصد اقامت گرفتن دارم.

کارشناسی computer science از دانشگاه سراسری شهرستان با معدل 15.3
کارشناسی ارشد computer networks از دانشگاه آزاد شهرستان با معدل 16.40

مقالات:
3 مورد ژورنال
2 مورد کنفرانس بین المللی IEEE
1 مورد کنفرانس بین المللی ISI Proceeding - Springer
8 مورد کنفرانس ملی

تدریس: 3 سال حق التدریس

تجربه کاری: 4.5 سال کار مرتبط به رشته با بیمه

زبان: مدرک ندارم ولی دارم دوره اشو میرم برا IElts 6.5 ....ضعف اصلیه همینه فک کنم که زمان میبره.
به نظرم شانست خوبه اون هم برای دوره دکتری. کارهای پژووهشی ات خوبه بهتره به دنبال رشته / دپارتمان در دانشگاهها بگردی و استاد پیدا کنی و همچنین موقعیت خالی در دپارتمان یا در سایت daad.de رو جستجو کنی. خوبی رشته /گرایش شما هم اینه در المان زیاد دوره های سیستم و نرم افزار و سیستمهای اطلاعاتی برقرار است.

RE: شانس پذیرش کارشناسی ارشد از دانشگاه های آلمان - Shihan - 16-09-2016

(16-09-2016, 08:15 AM)saman.ml نوشته: سلام دوستان 
میخواستم بدونم برای ارشد مهندسی در آلمان GRE  هم لازمه ؟؟
و مهم تر اینکه دانشگاههای آلمان نمره تافل رو هم قبول میکنن ؟ چون در غیر این حالت من مجبور میشم دوباره برای آیلتس که یه آزمون کاملا متفاوته بخونم و امتحان بدم

نمره GRE در برخی دانشگاهها از متقاضیان در Admission Requirements درخواست میشه. اما خیلی شرط اصلی نیست ضمن اینکه برای رشته های مهندسی این مطالب رو بیان کردم. اما در رشته های مدیریت بعضاً دیده شده که ازتون درخواست GRE / GMAT کنند. بله علاوه بر ایلتس نمره تافل هم مورد قبول است. برای اطلاع از اخرین جزییات همواره بهتره بخش Admission اون دانشگاه را مرور کنید.

RE: شانس پذیرش کارشناسی ارشد از دانشگاه های آلمان - anisziaei - 13-10-2016

با سلام من لیست دانشگا های انگلیسی زبان برای معماری برای ترم تابستان می خواستم (مستر) ممنون

RE: شانس پذیرش کارشناسی ارشد از دانشگاه های آلمان - Shihan - 13-10-2016

(13-10-2016, 03:04 PM)anisziaei نوشته: با سلام من لیست دانشگا های انگلیسی زبان برای معماری برای ترم تابستان می خواستم (مستر) ممنون

لیست رشته/ گرایش ها را از وب سایت www.daad.de/en جستجو کنید.

RE: شانس پذیرش کارشناسی ارشد از دانشگاه های آلمان - SABER KARIMI - 23-10-2016

سلام دوستان ... شرایطمو میگم لطفا بگین میه برم آلمان واسه تحصیل
معدل دیپلم 19.19
کارشناسی عمران از غیرانتفاعی شمال با معدل 14.78
کارشناسی ارشد از دانشگاه سراسری نوشیروانی معدل بدون پایان نامه حدود 16
3تا مقاله داخلی
2 سال سابقه کار بدون بیمه
و اینکه میخوام واسه ارشد اقدام کنم... هم کلاسآلمانی میرم هم انگلیسی
تافل رو بهمن امتحان میدم واسه 80-90 و آلمانی هم واسه مرداد96 واسه b2
میشه پذیرش بگیرم واسه ارشد؟؟
من موسسات مختلفم رفتم میگن هر دانشگاهی که خودشون بخوان که من نمیخوام اینو...