آکادمیا کافه
نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: شهریه، کمک هزینه و تماس با استادان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%87%D8%8C-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D9%88-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86)
+--- موضوع: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان (/Thread-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1%D9%8A%D8%A7%D9%81%D8%AA%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86)

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - ekin - 09-03-2014

دوست عزیز m0h3n
با سلام! مهم نیست. زیرا که هنوز امتحان تافل و جی آر ای را نداده ام. انشاللاه بعد از کسب نمره این دو امتحان برای اخذ پذیرش اقدام خواهم کرد.

[برش] شانس گرفتن پذیرش و کمک هزینه از دانشگاه های کانادا در مقطع دکتری تخصصی Ph.D - zahrakomeili - 24-04-2014

سلام من برای شیمی دانشگاه واترلو اقدام کردم. نمره آیلتسم 6.5 هست که برای پذیرش گرفتن شرایط ایلتس 7 هست. من به استادم ایمیل زدم و ایشون این جواب رو فرستادن
you can make your application using your current test score. if higher score required, you can supply it later.
به نظرتون باید دوباره امتحان بدم. یا منتظر بمونم ببینم نتایج پذیرش چی می شه؟

RE: شانس گرفتن پذیرش و کمک هزینه از دانشگاه های کانادا در مقطع دکتری تخصصی Ph.D - yousi - 24-04-2014

(24-04-2014, 10:45 AM)'zahrakomeili' نوشته: سلام من برای شیمی دانشگاه واترلو اقدام کردم. نمره آیلتسم 6.5 هست که برای پذیرش گرفتن شرایط ایلتس 7 هست. من به استادم ایمیل زدم و ایشون این جواب رو فرستادن
you can make your application using your current test score. if higher score required, you can supply it later.
به نظرتون باید دوباره امتحان بدم. یا منتظر بمونم ببینم نتایج پذیرش چی می شه؟

سلام زهرا جان
استادت منظورش این بوده که: "شما میتونی الان با این نمره اپلای کنی و ما مدارکت رو میسنجیم اگر شما اینجا قبول شدی و اساتید صلاح دونستن که شما نمره 7 رو بیاری میتونی 2باره امتحان بدی و نمره رو بیاری"
الان شما امتحان 2 باره نده و صب کن ببین اگه جواب + دادن بهت و fund هم دادن اونوخ شاید اصا نخوان 2 باره امتحان بدی ولی اگه ایمیل زدن که نمره رو زبان کمه تا فلان مدت برسون اونجا معلومه که خوششون اومده و شاید fund هم در نظر گرفتن و اونجاس که میری با کمال میل 2باره IELTS رو میدی.
پیروز باشی

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - taranebaran - 10-06-2014

سلام
من از استادی که باهاش در ارتباطم این ایمیل رو دریافت کردم. حالا نمی دونم چه جوابی باید بهش بدم. منظورش این بوده که من نظرمو در مورد زمینه که اون گفته بگم؟ یا این که پیشنهاد یه موضوع توی این زمینه بدم؟ می شه لطفا راهنماییم کنیدI think we should focus a project on draught resistance of potatoes. For theDAAD Proposal about 10 pages of work plan are required. I would suggest to write this work plan in collaboration with people from Lima and probably to include a German breeder and/or the MRI and FH Osnabrück. There isalso a link to the MPI in Golm: Identification of drought tolerance markers in a diverse population of rice cultivars by expression and metabolite profiling.Degenkolbe T, Do PT, Kopka J, Zuther E, Hincha DK, Köhl KI.PLoS One. 2013 May 22;8(5):e63637. doi: 10.1371/journal.pone.0063637. Print 2013.PMID: 23717458 [PubMed - indexed for MEDLINE] Free PMC ArticleRelated citations So, how to focus the research plan? Best regards, Karsten Niehaus 

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - soilman - 10-06-2014

سلام
اینجور که در اولین جمله گفته به نظرش شما بهتره در تنش خشکی سیب زمینی کار کنید و احتمالا به خاطر اینکه میخاهید برای بورس داد اپلای کنید گفته یه ریسرچ پروپوزال (لطفا به تاپیک مربوطه مراجعه کنید) در حدود 10 صفحه با توجه به منابع و لینکایی که داده تهیه کنید
شما اگه موضوع رو دوست دارید بهش جواب مثبت بدید و اگه نه در مورد احتمال کار بر موضوعات دیگه ازش بپرسید که البته گمان می برم طی مکاتبات قبلی همین سیب زمینی پیش رفته بوده که در این ای میل بهش اشاره شده.
(10-06-2014, 08:44 AM)'taranebaran' نوشته: سلام
من از استادی که باهاش در ارتباطم این ایمیل رو دریافت کردم. حالا نمی دونم چه جوابی باید بهش بدم. منظورش این بوده که من نظرمو در مورد زمینه که اون گفته بگم؟ یا این که پیشنهاد یه موضوع توی این زمینه بدم؟ می شه لطفا راهنماییم کنیدI think we should focus a project on draught resistance of potatoes. For theDAAD Proposal about 10 pages of work plan are required. I would suggest to write this work plan in collaboration with people from Lima and probably to include a German breeder and/or the MRI and FH Osnabrück. There isalso a link to the MPI in Golm: Identification of drought tolerance markers in a diverse population of rice cultivars by expression and metabolite profiling.Degenkolbe T, Do PT, Kopka J, Zuther E, Hincha DK, Köhl KI.PLoS One. 2013 May 22;8(5):e63637. doi: 10.1371/journal.pone.0063637. Print 2013.PMID: 23717458 [PubMed - indexed for MEDLINE] Free PMC ArticleRelated citations So, how to focus the research plan? Best regards, Karsten Niehaus 

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - Emir - 05-07-2014

با سلام
دوستان من نمیدونم کجا باید این سوال را بپرسم .اگه لطف کنین و جواب بدین ممنون میشم .
یکی از استادا واسم این میل رو فرستاده
من المانیم خوب نیست و اصلا منظورش رو نمیفهمم .
تو این مورد من رو کمک کنیند .

Sehr geehrter Herr Mohammadzadeh,

herzlichen Dank für Ihre Anfrage.

Bitte haben Sie Verständnis, dass seitens des Lehrstuhls
Finanzwirtschaft keine weiteren Betreuungskapazitäten mehr
bestehen.

Sie können sich gerne aber an andere Lehrstühle der BWL
in Bamberg wenden.

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - Shihan - 05-07-2014

(05-07-2014, 07:14 PM)'artash' نوشته: با سلام
دوستان من نمیدونم کجا باید این سوال را بپرسم .اگه لطف کنین و جواب بدین ممنون میشم .
یکی از استادا واسم این میل رو فرستاده
من المانیم خوب نیست و اصلا منظورش رو نمیفهمم .
تو این مورد من رو کمک کنیند .
Sehr geehrter Herr Mohammadzadeh,
herzlichen Dank für Ihre Anfrage.
Bitte haben Sie Verständnis, dass seitens des Lehrstuhls
Finanzwirtschaft keine weiteren Betreuungskapazitäten mehr
bestehen.
Sie können sich gerne aber an andere Lehrstühle der BWL
in Bamberg wenden.

از سوالی که پرسیدی تشکر کرده و گفته که فعلاً جای خالی برای تامین هزینه تحصیلی وجود نداره. در واقع پوزیشنی نداره. البته نمیدونم شما درخواست فاند دادی یا خیر!!!
[align=right]و برای اطلاعات بیشتر با دانشگاه بامبرگ تماس بگیرید

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - mashf - 28-07-2014

یه استادی به ما این جوابو داد...
Thank you for your interest. You may get more information and apply officially trough the links below......Mention that you are interested to work under my supervision.

منم در جوابش گفتم که کارم تو زمینت بوده و یک مقاله هم تو کار تو دارم و فقط اینکه میخوام بدونم من شانسی واسه فاند دارم یا نه؟...اما الان دو هفته است جواب نداده؟ آیا باید صبر کنم تا جواب بده؟ یا اینکه همینجوری اپلای کنم...؟؟ خودشم تو سایتش گفته که فاند موجوده...

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - saaaaam - 28-07-2014

'mashf dateline='' نوشته: یه استادی به ما این جوابو داد...
Thank you for your interest. You may get more information and apply officially trough the links below......Mention that you are interested to work under my supervision.
منم در جوابش گفتم که کارم تو زمینت بوده و یک مقاله هم تو کار تو دارم و فقط اینکه میخوام بدونم من شانسی واسه فاند دارم یا نه؟...اما الان دو هفته است جواب نداده؟ آیا باید صبر کنم تا جواب بده؟ یا اینکه همینجوری اپلای کنم...؟؟ خودشم تو سایتش گفته که فاند موجوده...

سلام دوست خوب
والا استاد چیز خواستی نگفته و جوابش تمپلت هست اینجور جوابا یعنی اپلای کنید اگر در بین بقیه رقبا رزومه بهتری داشتید استاد با شما کار خواهد کرد
من رزومه شما را نمی دانم ولی اگه هزینه ای نداره بنظرم اپلای کنید

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - mashf - 28-07-2014

مرسی از راهنماییتون...تمپلیت زیاد دیدم اما اگه این دیگه تمپلیت باشه نوبره والا...تمپلیتی که 2 تا غلط املایی داره...البته هیچ استادیو نمیشه پیش بینی کرد...