آکادمیا کافه
شانس گرفتن پذیرش در مقاطع لیسانس و ارشد از دانشگاه های اتریش - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: اتریش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%B4)
+----- انجمن: تحصیل در اتریش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%B4)
+----- موضوع: شانس گرفتن پذیرش در مقاطع لیسانس و ارشد از دانشگاه های اتریش (/Thread-%D8%B4%D8%A7%D9%86%D8%B3-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%82%D8%A7%D8%B7%D8%B9-%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D9%88-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%B4)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های اتریش - roham66 - 22-08-2013

با تشکر از راهنمایتون اما
1)من شرایطم جوری هستش که  باید در اتریش بمونم 
2)من اول قصدم تغییر  رشته است یعنی میخوام از لیسانس رادیولوژی که با پزشکی هم خانواده هستن مستقیم وارد پزشکی یا داروسازی بشم
3)چیزی به نام تطبیق واحد تو اتریش وجود داره ؟

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های اتریش - Shihan - 22-08-2013

(22-08-2013, 02:37 AM)'roham66' نوشته: با تشکر از راهنمایتون اما
1)من شرایطم جوری هستش که  باید در اتریش بمونم 
2)من اول قصدم تغییر  رشته است یعنی میخوام از لیسانس رادیولوژی که با پزشکی هم خانواده هستن مستقیم وارد پزشکی یا داروسازی بشم
3)چیزی به نام تطبیق واحد تو اتریش وجود داره ؟

من چیزی راجع به تطبیق در اتریش نمیدونم. اما میدونم که تغییر رشته رو باید همواره از ابتدا خونده بشه. مانند سایر کشورهای المانی زبان.

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های اتریش - afruz - 21-09-2013

سلام من فارغ التحصیل لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه سراسری با معدل 14.91 هستم مدرک زبان هم ندارم اما سطح زبانم بد نیست به نظر شما چقدر شانش پذیرش برای مقطع فوق لیسانس رو توی رشته خودم دارم؟
نمی دونم مفیده یا نه اما 4 سال هم سابقه کار مرتبط دارم

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های اتریش - spt - 27-09-2013

(21-09-2013, 10:49 AM)'afruz' نوشته: سلام من فارغ التحصیل لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه سراسری با معدل 14.91 هستم مدرک زبان هم ندارم اما سطح زبانم بد نیست به نظر شما چقدر شانش پذیرش برای مقطع فوق لیسانس رو توی رشته خودم دارم؟
نمی دونم مفیده یا نه اما 4 سال هم سابقه کار مرتبط دارم

سابقه کارتون نسبتا مفیده و کمی اثر داره...
مطمئنا شانس برای پذیرش در اتریش دارید اما شاید دو سه تا دانشگاه اولش نه...   
حتما تا قبل از دوره ی اپلای مدرک زبانتون رو بگیرید و تلاشتون رو بکنید...
ایشالا موفق میشید   Smile

تحصیل در مقطع دکتری در رشته مدیریت جهانگردی - famon - 28-10-2013

سلام، من دانشجوی ارشد مدیریت جهانگردی هستم، کارشناسیمو مترجمی زبان خوندم ، معدله کارشناسیم حدود ۱۶ و ارشدم تا این ترم ک فقط پایان نامم مونده ۱۸،۵ هست. دوست دارم واسه ادامه تحصیلم بیام خارج از ایران و ترجیحا اتریش اما متاسفانه هیچ اطلاعاتی‌ از دانشگاها و نحو پذیرش دانشگاههای اونجا ندارم و این ک بورسیه می‌کنن یا نه، اگر راهنماییم کنید ممنون میشم , و اینکه در زمینه زبان و تافل مشکلی ندارم چون 4 ساله که تدریس می کنم و زبانم در حد خوبیه ، مقاله علمی پژوهشی هم 4 تا دارم اما داخلی هستن همه

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های اتریش - spt - 28-10-2013

(28-10-2013, 02:00 PM)'famon' نوشته: سلام، من دانشجوی ارشد مدیریت جهانگردی هستم، کارشناسیمو مترجمی زبان خوندم ، معدله کارشناسیم حدود ۱۶ و ارشدم تا این ترم ک فقط پایان نامم مونده ۱۸،۵ هست. دوست دارم واسه ادامه تحصیلم بیام خارج از ایران و ترجیحا اتریش اما متاسفانه هیچ اطلاعاتی‌ از دانشگاها و نحو پذیرش دانشگاههای اونجا ندارم و این ک بورسیه می‌کنن یا نه، اگر راهنماییم کنید ممنون میشم , و اینکه در زمینه زبان و تافل مشکلی ندارم چون 4 ساله که تدریس می کنم و زبانم در حد خوبیه ، مقاله علمی پژوهشی هم 4 تا دارم اما داخلی هستن همه

برای اطلاع از نحوه ی پذیرش (که خیلی فرقی برای کشور های مختلف نداره) میتونید از جزوه استفاده کنید...
در کل مدیریت جهانگردی خیلی تا مقطع دکترا پر طرفدار نیست و بورس براش زیاد نیست...  اما اگه ربطش بدید به بیزینس یکم شانستون بیشتر میشه...   اما بازم خیلی سخته...    
موفق باشید   Smile

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های اتریش - افشین - 10-11-2013

سلام من دارم واسه اتریش رشته حقوق تلاش میکنم پذیرش بگیرم سوالم اینه که چند تا دانشگاه تو وین حقوق رو تدریس میکنن؟

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های اتریش - Shihan - 10-11-2013

(10-11-2013, 12:38 AM)'افشین' نوشته: سلام من دارم واسه اتریش رشته حقوق تلاش میکنم پذیرش بگیرم سوالم اینه که چند تا دانشگاه تو وین حقوق رو تدریس میکنن؟

خود دانشگاه وین از جمله دانشگاههای ممتاز در رشته حقوق می باشد. همچنین دانشگاههای اینزبورگ، کوپلر، گراتز، سالزبورگ در سایر شهرها رشته شما رو ارائه میدن. با مراجعه به وب سایت دانشگاه و دانشکده حقوق از جزییات باخبر خواهی شد.
ازاد اندییش باشی

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های اتریش - زهره ماین - 23-01-2014

با سلام 
معدل کارشناسی: 13.75 دانشگاه صنعتی اصفهان رشته مهندسی معدن/ اکتشاف
معدل کارشناسی ارشد: 17.06 دانشگاه صنعتی اصفهان رشته مهندسی معدن/ اکتشاف( ترم 3 هستم و هنوز پایان نامه مونده و قطعا معدلم بالاتر میشه)
برای دکتری برای رشته ژئوفیزیک (که از گرایش های مهندسی معدن هستش) میخوام اقدام کنم( فعلا دانشگاه Leoben مد نظرمه. )
مقاله داخلی 2 تا اما رو چندتا موضوع برای مقاله دارم کار میکنم.
مقاله ISI هم حداقل یکی از پایان نامه ام استخراج میشه
زبان انگلیسی: مدرک ندارم اما سطح زبانم خوبه
زبان آلمانی هم دارم میرم کلاس و تازه شروع کردم
ممنون میشم اگه شانس منو برای پذیرش بررسی کنین البته با فاند

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های اتریش - Shihan - 23-01-2014

(23-01-2014, 02:08 PM)'زهره ماین' نوشته: با سلام 
معدل کارشناسی: 13.75 دانشگاه صنعتی اصفهان رشته مهندسی معدن/ اکتشاف
معدل کارشناسی ارشد: 17.06 دانشگاه صنعتی اصفهان رشته مهندسی معدن/ اکتشاف( ترم 3 هستم و هنوز پایان نامه مونده و قطعا معدلم بالاتر میشه)
برای دکتری برای رشته ژئوفیزیک (که از گرایش های مهندسی معدن هستش) میخوام اقدام کنم( فعلا دانشگاه Leoben مد نظرمه. )
مقاله داخلی 2 تا اما رو چندتا موضوع برای مقاله دارم کار میکنم.
مقاله ISI هم حداقل یکی از پایان نامه ام استخراج میشه
زبان انگلیسی: مدرک ندارم اما سطح زبانم خوبه
زبان آلمانی هم دارم میرم کلاس و تازه شروع کردم
ممنون میشم اگه شانس منو برای پذیرش بررسی کنین البته با فاند

دروود بر شما.
در کل شانست با داشتن مقاله و نمره زبان بالا خواهد رفت. در اتریش هم به مانند المان و سایر کشورهای اروپایی باید بدنبال استاد و موقعیت خالی بگردید. 
در اتریش بالای 80% رشته های فوق و دکتری به آلمانی هست. بنابراین نمیشه دقیق گفت فاند از الان بهت تعلق میگیره یا خیر. اما با داشتن اون موارد شانست بالا خواهد رفت.