آکادمیا کافه
پذیرش در مقطع PhD در انگلستان - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: انگلستان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86)
+----- انجمن: تحصیل در انگلستان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86)
+----- موضوع: پذیرش در مقطع PhD در انگلستان (/Thread-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%82%D8%B7%D8%B9-PhD-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7

پذیرش در مقطع PhD در انگلستان - farrokhnejad - 30-07-2016

با سلام .
آیا با شرایط زیر شانسی برای پذیرش برای سال آینده دارم؟

رشته علوم کامپیوتر
کارشناسی:دانشگاه گلستان
معدل :17.29
کارشناسی ارشد:دانشگاه تهران
معدل:16.50

در آزمون دکتری امسال هم بورس اعزام به خارج قبول شدم(یعنی به مدت 4 سال ایران هزینه تحصیل رو میده)

مدرک ربان:ندارم
مقاله:در حال نگارش

به نظر شما آیا شانس پذیرش دارم؟و این که در رشته computer science برای چه دانشگاهایی درخواست بفرستم؟

RE: پذیرش در مقطع PhD در انگلستان - Matinking - 30-07-2016

(30-07-2016, 12:52 PM)farrokhnejad نوشته: با سلام .
آیا با شرایط زیر شانسی برای پذیرش برای سال آینده دارم؟

رشته علوم کامپیوتر
کارشناسی:دانشگاه گلستان
معدل :17.29
کارشناسی ارشد:دانشگاه تهران
معدل:16.50

در آزمون دکتری امسال هم بورس اعزام به خارج قبول شدم(یعنی به مدت 4 سال ایران هزینه تحصیل رو میده)

مدرک ربان:ندارم
مقاله:در حال نگارش

به نظر شما آیا شانس پذیرش دارم؟و این که در رشته computer science برای چه دانشگاهایی درخواست بفرستم؟

سلام

خبر بورسیه بودنتون قطعا برای اساتید انگلیسی خبر جذابی هست و می تونه باعث بشه بیشتر در مورد case تون فکر کنند...
بدون مقاله خیلی سخت هست جلب نظرشون... و بدون نمره زبان هم که پذیرش کلا میره روی هوا...
روی دو نقطه ضعفتون کار کنید و تا شانستون بالفعل بالا باشه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

RE: پذیرش در مقطع PhD در انگلستان - mina.zakeri - 05-10-2016

سلام

من دانشجو دکترا شیمی فیزیک ترم 4 دانشگاه علوم وتحقیقات تهران هستم. می خواستم فرصت مطالعاتی و یا فوق دکترا بعد از اتمام دکترا انگلستان برم.
1-کدام دانشگاه های انگلیس در این زمینه قوی هستند
2-آیا می توان از دانشگاه و یا اساتید بورس گرفت

RE: پذیرش در مقطع PhD در انگلستان - Shihan - 06-10-2016

(05-10-2016, 07:50 PM)mina.zakeri نوشته: سلام

من دانشجو دکترا شیمی فیزیک ترم 4 دانشگاه علوم وتحقیقات تهران هستم. می خواستم فرصت مطالعاتی و یا فوق دکترا بعد از اتمام دکترا انگلستان برم.
1-کدام دانشگاه های انگلیس در این زمینه قوی هستند
2-آیا می توان از دانشگاه و یا اساتید بورس گرفت

برای دوره های تحقیقاتی شاید یکی از مهمترین مدارک داشتن رزومه پژوهشی مناسب و کافی است که برای اون دانشگاه اقدام میکنید. بنابراین بهتره دنبال دوره خاص و استاد در اون زمینه بگردید. اینجا بهترین دانشگاههای بریتانیا در حوزه رشته شما رو گرداوری کردم. بهتره بدنبال دپارتمان بگردید و سپس با استاد مکاتبه کنید.

RE: پذیرش در مقطع PhD در انگلستان - delbina - 17-10-2016

سلام دوستان
لیسانس برق مخابرات از دانشگاه یزد 14.2
ارشد برق مخابرات دانشگاه شیراز 16.83
ایلتس 6.5
دو مقاله در کنفرانس های بین المللی داخلی دارم
حدود 8 ماه هم در شرکت مخابراتی اریکسون مشغول به کارم
شانس من برای کدوم یک از دانشگاههای انگلستان برای دکتری مخابرات بیشتر می بینید؟؟
ممنون از راهنمایی

RE: پذیرش در مقطع PhD در انگلستان - Shihan - 18-10-2016

(17-10-2016, 11:10 AM)delbina نوشته: سلام دوستان
لیسانس برق مخابرات از دانشگاه یزد 14.2
ارشد برق مخابرات دانشگاه شیراز 16.83
ایلتس 6.5
دو مقاله در کنفرانس های بین المللی داخلی دارم
حدود 8 ماه هم در شرکت مخابراتی اریکسون مشغول به کارم
شانس من برای کدوم یک از دانشگاههای انگلستان برای دکتری مخابرات بیشتر می بینید؟؟
ممنون از راهنمایی

شانست برای دانشگاههای تاپ ممکنه خیلی با بورس ، بالا نباشه اما چون دانشگاههای بریتانیا بسیار زیاد و متعدده بهتره اقدام کنی. اینجا لیستی از دوره های دکتری - ریسرچ مخابرات ارائه شده است.

RE: پذیرش در مقطع PhD در انگلستان - amirfriendship - 30-01-2017

برای دکترای رشته های زیر مجموعه بیزنس, اگر بدون استاد راهنما اپلای کنم آیا شانس پذیرش دارم؟
آخه بعضی کشورهای برای رشته های مدیریتی کمیته تصمیم میگیره. حالا اگر استاد نباشه چی میشه؟خودشون معرفی می کنن یا رجکت می کنن؟

RE: پذیرش در مقطع PhD در انگلستان - Golara.afr - 26-04-2017

سلام. من می خوام برای phd به انگلستان برم. رشتم معماری هست. لیسانسم معدل 17 و ارشدم معدل 18 از دانشگاه غیر انتفاعی هست. مقاله isi یکی در دست تالیف دارم که هنوز اکسپت نگرفته. روی زمینه روانشناسی محیط کار می کنم. سابقه کار و بیمه هم یک سال دارم. تافل دارم ولی قدیمیه برای ایلتس دارم اقدام می کنم.ترجیحا می خوام کشور انگلیسی زبان باشم و خانواده توانایی ساپورت زیادی ندارن. نظر شما چیه؟ اصلا میشه؟ امکان گرفتن فاند هست؟

RE: پذیرش در مقطع PhD در انگلستان - Shihan - 08-05-2017

(26-04-2017, 03:51 AM)Golara.afr نوشته: سلام. من می خوام برای phd به انگلستان برم. رشتم معماری هست. لیسانسم معدل 17 و ارشدم معدل 18 از دانشگاه غیر انتفاعی هست. مقاله isi یکی در دست تالیف دارم که هنوز اکسپت نگرفته. روی زمینه روانشناسی محیط کار می کنم. سابقه کار و بیمه هم یک سال دارم. تافل دارم ولی قدیمیه برای ایلتس دارم اقدام می کنم.ترجیحا می خوام کشور انگلیسی زبان باشم و خانواده توانایی ساپورت زیادی ندارن. نظر شما چیه؟ اصلا میشه؟ امکان گرفتن فاند هست؟

به نظرم به بهترین حالت فکر کن مثلاً شما با این رزومه شانس بالایی در ایتالیا دارید هم به لحاظ جو خوبی که برای رشته معماری وجود داره و بورسهای مختلف در انجا. برای انگلیس هم ممکنه فاند بتونی بگیرید باید با استاد ها صحبت کنید. دانشگاه ناتینگهام و دانشگاه منچستر از دانشگاههای قوی در معماری هستن. ضمناً برای انگلستان  باید حتما ً ایلتس بالای 6.5 یا 7 داشته باشی.

RE: پذیرش در مقطع PhD در انگلستان - delbina - 03-07-2017

سلام
ببخشید منظور این استاد از پارت اخر صحبتش چی هست؟
You certainly have the academic qualifications, and the only thing we need to discuss is money. I do not know the situation in Iran - can you obtain support or sponsorship? The university does have scholarships available, for which one must apply.

یعنی با خودش باید صحبت کنم ببینم کدوم برای کدوم scholarship  شانس بیشتری دارم؟؟؟