آکادمیا کافه
پذیرش از کشورهای ارزان برای تحصیل - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: سایر کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B1-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- موضوع: پذیرش از کشورهای ارزان برای تحصیل (/Thread-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84)

صفحات 1 2 3 4 5

RE: کشورهای ارزان... - saaaaam - 24-11-2014

(24-11-2014, 07:24 PM)'nicefun' نوشته: سلام  دوستان کسی هست که تو کشور دیگه تحصیلات کرده باشه ؟
به نظرتون کدام کشور برای تحصیلات عالی خوب هست و واقعا از همه لحاظ بهترین باشه ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام دوست خوب
بستگی دارد که رشته شما چه باشد و در چه مقطعی قصد ادامه تحصیل دارید 
رزومه شما چیست و به دنبال چه هستید منظور تحصیل و بازگشت به ایران و یا اقامت و نهایتا پیدا کردن کار
همه این عوامل موثر هستند ولی من حدس می زنم شما برای مقطع ارشد حداقل مد نظر دارید
ببینید طبعا تحصیل در یک کشور انگلیسی زبان بهترین شرایط را دارد از نظر کار یابی و ارتباط با مردم 
ولی عموما در این کشورها بورس تحصیلی به شدت رقابتی هست و دانشگاه ها هم شهریه دارند 
در مقابل کشورهای غیر انگلیسی زبان شهریه کمتر و یا بدون شهریه هستند مثلا فنلاند و استونی و نروژ اما مشکل ارتباط با مردم برقرار کردن و پیدا کردن کار هست
شما برای بهتر راهنمایی شدن رزومه خود را بفرمایید 

[برش] کشور برای تحصیل - Shihan - 24-11-2014

(24-11-2014, 07:18 PM)'nicefun' نوشته: سلام دوستان عزیز می خواستم بدونم بهترین کشور برای تحصیل از همه لحاظ کدام کشور هست ممنون میشم راهنمایی های لازم را بگید با تشکر

دوست عزیز.
سوال شما خیلی کلی است من نمیدونم برای کجا میخوای اقدام کنی اما لااقل در اروپا کشور المان و نروژ و انگلیس و فنلاند مناسب است و در اسیا هم کشور کره جنوبی و ژاپن و در اقیانوسیه هم استرالیا و نیوزلند و امریکا هم کانادا و امریکا میشه مثال خوبی برای تحصیل مناسب و زندگی خوب و اینده کاری ممکنه جزو موارد باشن. 

RE: کشورهای ارزان... - nicefun - 24-11-2014

سلام ممنون از جواب هایی که دادید ارشد گذروندم برای دکترا می خواهم در کشورهای خارجه هم ادامه تحصیل بدهم و هم فعالیت داشته باشم ارشد مخابرات از داشنگاه فردوسی مشهد بودم

RE: کشورهای ارزان... - Shihan - 25-11-2014

(24-11-2014, 10:21 PM)'nicefun' نوشته: سلام ممنون از جواب هایی که دادید ارشد گذروندم برای دکترا می خواهم در کشورهای خارجه هم ادامه تحصیل بدهم و هم فعالیت داشته باشم ارشد مخابرات از داشنگاه فردوسی مشهد بودم

من در پست بالا عرض کردم موارد رو اگر به عنوان تاپیک هم نگاه کنید "کشورهای ارزان" الان فقط همون کشورهایی که تحصیلشون رایگانه مانند: المان، فنلاند، نروژ و استونی میشه گزینه خوبی باشن اما باقی کشورها هم گرونند و اگر کمک هزینه نداشته باشی سخت خواهد بود مگر اینکه هزینه و شرایطش برات مهم نباشه.

RE: پذیرش از کشورهای ارزان برای تحصیل - sniusha - 27-10-2017

در حال حاظر كدوم كشور براي رشته دندان پزشكي مناسب تر هست هم از لحاظ قيمت و هم مورد تاييد بودن ؟!

RE: پذیرش از کشورهای ارزان برای تحصیل - automotive - 28-10-2017

(27-10-2017, 05:41 AM)sniusha نوشته: در حال حاظر كدوم كشور براي رشته دندان پزشكي مناسب تر هست هم از لحاظ قيمت و هم مورد تاييد بودن ؟!

هندوستان.