آکادمیا کافه
شانس دریافت پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاههای استرالیا - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: استرالیا و نیوزلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7-%D9%88-%D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B2%D9%84%D9%86%D8%AF)
+---- انجمن: تحصیل در استرالیا و نیوزلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7-%D9%88-%D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B2%D9%84%D9%86%D8%AF)
+---- موضوع: شانس دریافت پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاههای استرالیا (/Thread-%D8%B4%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D9%88-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%A7%D9%84%D8%B1%D8%B4%DB%8C%D9%BE-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)

RE: شانس دریافت پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاههای استرالیا - maryam_moradi - 25-10-2014

سلام..ممنون از راهنماییهای خوبتون..من سال ۸۵ لیسانس ادبیات فارسی از دانشگاه علامه طباطبایی تهران گرفتم با معدل ۱۴ و ۸ سال سابقه کار مدیریت داخلی و فنی در آژانس مسافرتی و جهانگردی دارم..همچنین نمره آیلتس اورال ۶ هم دارم..من میتونیم در مقطع فوق لیسانس مدیریت جهانگردی استرالیا درس بخونم؟ و سوال دیگه اینکه به من احیانا بورس و یا اسکولار تعلق میگیره؟
[align=right]بازم ممنون

RE: شانس دریافت پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاههای استرالیا - saaaaam - 25-10-2014

(25-10-2014, 02:32 PM)'maryam_moradi' نوشته:
سلام..ممنون از راهنماییهای خوبتون..من سال ۸۵ لیسانس ادبیات فارسی از دانشگاه علامه طباطبایی تهران گرفتم با معدل ۱۴ و ۸ سال سابقه کار مدیریت داخلی و فنی در آژانس مسافرتی و جهانگردی دارم..همچنین نمره آیلتس اورال ۶ هم دارم..من میتونیم در مقطع فوق لیسانس مدیریت جهانگردی استرالیا درس بخونم؟ و سوال دیگه اینکه به من احیانا بورس و یا اسکولار تعلق میگیره؟
بازم ممنون
سلام دوست خوب
والا نمره زبانت از حداقل برای پذیرش بیشتر دانشگاه های استرالیا کمتر هست و متاسفانه رشته لیسانس شما هم بی ارتباط با مدیریت هست بنابر این اصلا شانسی برای بورس مستر ندارید
بنظر من شما اگر می توانید برای فنلاند اقدام کنید البته از مقطع لیسانس چون رایگان هست فقط در مورد نمره زبان شما شک دارم سایت 
http://www.studyinfinland.fi/  را مطالعه کنید

RE: شانس دریافت پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاههای استرالیا - maryam_moradi - 25-10-2014

من با آیلتس جنرال ۶ هم میتونم واسه دانشگاه های استرالیا اقدام کنم؟

RE: شانس دریافت پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاههای استرالیا - saaaaam - 25-10-2014

(25-10-2014, 03:00 PM)'maryam_moradi' نوشته: من با آیلتس جنرال ۶ هم میتونم واسه دانشگاه های استرالیا اقدام کنم؟

سلام مجدد
نه دوست عزیز ایلتس اکادمیک لازم هست و بسیار بعید می دونم با ایلتس 6 اکادمیک شانسی برای بررسی پروندت برای پذیرش هم باشه همه جا برای مستر 5'6 لازم هست مگر یک دانشگاه دوری مثل چالرز استوارت قبول کنه

RE: شانس دریافت پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاههای استرالیا - helna - 25-10-2014

(08-01-2011, 02:21 AM)'Bahram' نوشته: سلام
معدل: 15.65
رشته و دانشگاه: رادیوتراپی دانشگاه علوم پزشکی بابل
شرح و تعداد مقالات:یک مقاله و یک طرح دردست اجرا
نمره زبان:هنوز نگرفتم
سایر توضیحات:
با توجه به اینکه  در دانشگاههایی مثل موناش ،ملبورن،کرتن و چارلزاستوارت رشته ی انکولوژی که مد نظرم برای ارشد هست رو دارن به نظر شما اصلا شانس پذیرش دارم؟ اگه پاسخ شما مثبت هست اسکالرشیپ چطور؟

RE: شانس دریافت پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاههای استرالیا - saaaaam - 26-10-2014

'helna dateline='' نوشته: 'helna' pid='70093' dateline='1414254068'
سلام
دوست خوبم استراليا شرايط مالي خوبي ندارد و تعداد بورسهاي دكتري هم كم شده حال شما مستر را در نظر داشته باشيد كه خيلي كم تر هم هست بنظر من شانس قبولي بالايي داريد زيرا معدل متوسط و حداقل لازم براي قبولي را داري ولي براي بورس متاسفانه نه
شرايط مالي را اكر داريد با هزينه شخصي بريد بنظر من اقدام كنيد و در غير اينصورت بنظر من براي اروبا اقدام كنيد
توضيح كي برد موبايل من حروف فارسي نداردSad

RE: شانس دریافت پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاههای استرالیا - armani - 27-10-2014

سلام
با تشکر از تاپیک خوبتون
این اطلاعات من
معدل: 16
رشته و دانشگاه: آزاد کرج - نرم افزار
شرح و تعداد مقالات: یک مقاله در حال تحقیق
نمره زبان: تافل 96
سایر توضیحات: می خوام واسه مستر آی تی یا شبکه اپلای کنم.
چندتا دانشگاهم تو آلمان اپلای کردم، اما خواستم بدونم که چقد شانس دارم تو استرالیا، و اینکه اصلا بورسیه میشم یا نه ؟
تشکر.

RE: شانس دریافت پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاههای استرالیا - saaaaam - 28-10-2014

(27-10-2014, 11:55 PM)'armani' نوشته: سلام
با تشکر از تاپیک خوبتون
این اطلاعات من
معدل: 16
رشته و دانشگاه: آزاد کرج - نرم افزار
شرح و تعداد مقالات: یک مقاله در حال تحقیق
نمره زبان: تافل 96
سایر توضیحات: می خوام واسه مستر آی تی یا شبکه اپلای کنم.
چندتا دانشگاهم تو آلمان اپلای کردم، اما خواستم بدونم که چقد شانس دارم تو استرالیا، و اینکه اصلا بورسیه میشم یا نه ؟
تشکر.
سلام دوست خوب
بنظر من احتمال پذیرش گرفتن از دانشگاه های گروه 8 برای شما زیاد هست اما شانسی برای بورس شدن ندارید چون معدل بالای 19 تا این لحظه در استرالیا بورس شدند ان هم بچه های شریف و ... بهتر هست برای مستر به اروپا فکر کنید

RE: شانس دریافت پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاههای استرالیا - n_yousefian - 05-11-2014

سلام دوستان، خسته نباشید
ممنون میشم اگه راهنمایی ام کنید،
لیسانس: مهندسی مواد ، دانشگاه سمنان با معدل 16.69 (شاگرد دوم )
ارشد:شکل دادن فلزات، دانشگاه سمنان بدون آزمون با سهمیه شاگرد ممتازی با معدل 16.88 (شاگرد اول)
سهمیه برای دکترا بدون آزمون دانشگاه سمنان هم داشتم که استفاده نکردم
4 ماه بعد از لیسانس به عنوان مسئول کنترل کیفیت یه شرکت نورد مشغول شدم و تونستم پروانه استاندارد محصول تولیدی مون رو هم بگیرم، همزمان با خوندن ارشد کار هم میکردم و الان 4.5 سال سابقه کار مرتبط با رشته ام رو دارم، از پایان نامه ارشدم دوتا مقاله میشه نوشت که هنوز اقدام به چاپشون نکردم، زبان هم فعلا در حال خوندنش هستم
میخواستم بدونم بدون مقاله اصلا شانسی برای پذیرش دارم؟ برای فاند چطور؟
اگه سعی کنم مقاله ها رو چاپ کنم چطور؟ شانسی واسه فاند دارم؟ اگه ممکنه بگید تو کدوم دانشگاهها شانس فاند هست؟

RE: شانس دریافت پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاههای استرالیا - saaaaam - 06-11-2014

(05-11-2014, 03:52 PM)'n_yousefian' نوشته: سلام دوستان، خسته نباشید
ممنون میشم اگه راهنمایی ام کنید،
لیسانس: مهندسی مواد ، دانشگاه سمنان با معدل 16.69 (شاگرد دوم )
ارشد:شکل دادن فلزات، دانشگاه سمنان بدون آزمون با سهمیه شاگرد ممتازی با معدل 16.88 (شاگرد اول)
سهمیه برای دکترا بدون آزمون دانشگاه سمنان هم داشتم که استفاده نکردم
4 ماه بعد از لیسانس به عنوان مسئول کنترل کیفیت یه شرکت نورد مشغول شدم و تونستم پروانه استاندارد محصول تولیدی مون رو هم بگیرم، همزمان با خوندن ارشد کار هم میکردم و الان 4.5 سال سابقه کار مرتبط با رشته ام رو دارم، از پایان نامه ارشدم دوتا مقاله میشه نوشت که هنوز اقدام به چاپشون نکردم، زبان هم فعلا در حال خوندنش هستم
میخواستم بدونم بدون مقاله اصلا شانسی برای پذیرش دارم؟ برای فاند چطور؟
اگه سعی کنم مقاله ها رو چاپ کنم چطور؟ شانسی واسه فاند دارم؟ اگه ممکنه بگید تو کدوم دانشگاهها شانس فاند هست؟

سلام دوست خوب 
بنظر من از نظر معدل شانس خیلی خوبی داری فقط گواهی در مورد شاگرد اول بودن را فراموش نفرمایید و نکته های مهم این هست که اگر دنبال بورس از دانشگاههای گروه 8 استرالیا هستی مثل سیدنی - نیوساوت ولز و .. باید نمره ایلتس 7 به بالا داشته باشی البته بنظر من شما باید حداقل یک یا دو مقاله ای اس ای داشته باشید
استرالیا دکتری پژوهش محور هست و اساتید دنبال کسی هستند که برایشان کار پژوهشی انجام دهد و داشتن مقاله ای اس ای نشانگر توانمندی شما هست