آکادمیا کافه
شانس پذیرش کارشناسی ارشد از دانشگاه های آلمان - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: آلمان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)
+----- انجمن: تحصیل در آلمان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)
+----- موضوع: شانس پذیرش کارشناسی ارشد از دانشگاه های آلمان (/Thread-%D8%B4%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)

RE: شانس گرفتن پذیرش مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه های آلمان - atefeh8001 - 15-09-2015

من 29 سالمه برای ارشد نمی تونم اپلای کنم؟ یه ارشد از فردوسی دارم.

RE: شانس گرفتن پذیرش مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه های آلمان - Emir - 15-09-2015

(15-09-2015, 06:25 PM)atefeh8001 نوشته: من 29 سالمه برای ارشد نمی تونم اپلای کنم؟ یه ارشد از فردوسی دارم.

با سلام 

برای ارشذ بهتره ارشد دومتون را رو نکنین. چون مخصوصا برای ویزا واستون مشکل ایجاد خواهد شد. 
بهترین کار اینه اگه سابقه کاری مرتبط دارین با انها پوشش بدین وسفارت را قانع کنین تا مشکلی ایجاد نشه. 
با تشکر

RE: شانس گرفتن پذیرش مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه های آلمان - Lunatic - 25-09-2015

سلام به همه ی عزیزان ،
نیاز به یک راهنمایی دارم ممنون میشم کمکم کنید ، دانشجوی کارشناسی دانشکده فنی دانشگاه تهران هستم ، سابقه ی TA دارم ، تافل ibt تونستم ۱۰۱ بگیرم ، معدلم اما ۱۵.۴ ، الان اگر بخوام برای مستر از شاخه های مهندسی شیمی مثل نانوتکنولوژی یا پلیمرساینس برای پزیشن های خالی تو آلمان اپلای کنم چقدر شانس دارم ؟! و اگه احتمال قبولی ام هست شرایطش چجوریه ؟!
و اینکه چه کشور هایی رو تو حوضه اروپا با این شرایط مناسب میدونید .
پیشاپیش ممنونم ، عذر میخام که انقدر طولانی شد

RE: شانس گرفتن پذیرش مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه های آلمان - nader - 25-09-2015

(25-09-2015, 02:35 AM)Lunatic نوشته: سلام به همه ی عزیزان ،
نیاز به یک راهنمایی دارم ممنون میشم کمکم کنید ، دانشجوی کارشناسی دانشکده فنی دانشگاه تهران هستم ، سابقه ی TA دارم ، تافل ibt تونستم ۱۰۱ بگیرم ، معدلم اما ۱۵.۴ ، الان اگر بخوام برای مستر از شاخه های مهندسی شیمی مثل نانوتکنولوژی یا پلیمرساینس برای پزیشن های خالی تو آلمان اپلای کنم چقدر شانس دارم ؟! و اگه احتمال قبولی ام هست شرایطش چجوریه ؟!
درود دوست عزیز
نمره زبان خوبی دارید
معدل هم نسبتا خوب هست
شانس خوبی هم برای آلمان دارید
در کشورهای اروپایی از نظر من همین آلمان رو انتخاب کنید
چرا که با توجه به رایگان بودن دانشگاه ها در برخی کشورهای اروپایی و عدم فاند(تقریبا) گزینه بعد از تحصیل کار میباشد که در آلمان بهتر از سایر کشورها توانایی پیدا کردن کار خواهی داشت

پاینده باشید

RE: شانس گرفتن پذیرش مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه های آلمان - nader - 25-09-2015

(25-09-2015, 02:35 AM)Lunatic نوشته: سلام به همه ی عزیزان ،
درود دوست عزیز
نمره زبان خوبی دارید
معدل هم نسبتا خوب هست
شانس خوبی هم برای آلمان دارید
در کشورهای اروپایی از نظر من همین آلمان رو انتخاب کنید
چرا که با توجه به رایگان بودن دانشگاه ها در برخی کشورهای اروپایی و عدم فاند(تقریبا) گزینه بعد از تحصیل کار میباشد که در آلمان بهتر از سایر کشورها توانایی پیدا کردن کار خواهی داشت

پاینده باشید

RE: شانس گرفتن پذیرش مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه های آلمان - مهمان - 30-09-2015

من کارشناسی نرم افزار از موسسه غیرانتفاعی جهاد دانشگاهی کرمانشاه با معدل 17.21 گرفتم. یه مقاله در کنفرانس مهندسی برق دانشگاه شریف به ثبت رساندم. یه کتاب هم نوشتم در دست چاپه. نمره آیلتس 6.5 دارم. آیا شانس برای اخذ پذیرش تو آلمان دارم. آشنایی جزئی با زبان آلمانی دارم. ولی اگه شانسم بالا باشه اونم میتونم بیشتر کار کنم.

RE: شانس گرفتن پذیرش مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه های آلمان - nader - 30-09-2015

(30-09-2015, 07:32 PM)مهمان نوشته: من کارشناسی نرم افزار از موسسه غیرانتفاعی جهاد دانشگاهی کرمانشاه با معدل 17.21 گرفتم. یه مقاله در کنفرانس مهندسی برق دانشگاه شریف به ثبت رساندم. یه کتاب هم نوشتم در دست چاپه. نمره آیلتس 6.5 دارم. آیا شانس برای اخذ پذیرش تو آلمان دارم. آشنایی جزئی با زبان آلمانی دارم. ولی اگه شانسم بالا باشه اونم میتونم بیشتر کار کنم
درود
بله دوست عزیز شانست برای دانشگاه های انگلیسی زبان خیلی خوبه
تو کورس انگلیسی میتونی پذیرش بگیری اما آشنایی با زبان آلمانی خیلی به کارت خواهد اومد
موفق باشید

RE: شانس گرفتن پذیرش مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه های آلمان - مهمان - 08-10-2015

سلام من ۳۰ سالمه کاردانی گرافیک علمی کاربردی معدل۱۸ و کارشناسی غیرانتفاعی معدل۱۸ دارم میخوام بدونم ارشد میتونم بخونم؟ و اینکه دانشگاههای هنر در المان خوب هستن؟
زبان المانی از صفر بخوام بخونم چقدر زمان لازم دارم تا b2؟
البته زبان انگلیسیم خوبه

RE: شانس گرفتن پذیرش مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه های آلمان - nader - 08-10-2015

(08-10-2015, 02:14 AM)مهمان نوشته: سلام من ۳۰ سالمه کاردانی گرافیک علمی کاربردی معدل۱۸ و کارشناسی غیرانتفاعی معدل۱۸ دارم میخوام بدونم ارشد میتونم بخونم؟ و اینکه دانشگاههای هنر در المان خوب هستن؟
زبان المانی از صفر بخوام بخونم چقدر زمان لازم دارم تا b2؟
البته زبان انگلیسیم خوبه

بله میتونید
اطالاعاتی در مورد رشته هنر و دانشگاهای مربوطش ندارم
فوق فشرده بخونه 6 ماه هم میشه
اما شما رو 1 سال حساب کن با توجه به وقفه هایی که پیش میاد

RE: شانس گرفتن پذیرش مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه های آلمان - مهمان - 08-10-2015

با سلام بهترین گرایش برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد و کار در آلمان در رشته عمران چه گرایشی هست