آکادمیا کافه
واکسیناسیون برای ورود به آمریکا - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: ایالات متحده آمریکا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%AA%D8%AD%D8%AF%D9%87-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7)
+---- انجمن: سفر به آمریکا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B3%D9%81%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7)
+---- موضوع: واکسیناسیون برای ورود به آمریکا (/Thread-%D9%88%D8%A7%DA%A9%D8%B3%DB%8C%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D9%87-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: واکسیناسیون برای ورود به آمریکا - Paradise4 - 29-08-2012

من واکسن هپاتیت و MMR رو زدم ،هپاتیت که تیترکم چک کردم و MMR ـوی طرح کشوری بودم. فقط مننژیت مونده. کسی میدونه توی مشهد آیا جایی هست که بشه فرم واکسیناسیون دانشگاه رو برد و مهر گرفت؟ ممنون

RE: واکسیناسیون برای ورود به آمریکا - Behnoush - 30-08-2012

در مورد مشهر نمیدونم اگه کسی از مشهدی ها میدونه بگه ولی در کل فرم رو باید جاهایی بررید که مهر تاریخ میلادی دارن و کارت واکسیناسیون بین المللی میدن. مثلا هلال احمر مرکزی هر شهر. اگه هم واکسن رو جایی غیر از اونجا زدید یه گواهی ازشون بگیرید و در نهایت همه رو ببرید هلال احمر مرکزی و بخواید وارد کارت واکسیناسیون بین المللی کنن و مهر تایید نهایی رو هم بزنن.

RE: واکسیناسیون برای ورود به آمریکا - Saeid - 30-08-2012

(29-08-2012, 02:35 PM)Paradise4 نوشته: من واکسن هپاتیت و MMR رو زدم ،هپاتیت که تیترکم چک کردم و MMR ـوی طرح کشوری بودم. فقط مننژیت مونده. کسی میدونه توی مشهد آیا جایی هست که بشه فرم واکسیناسیون دانشگاه رو برد و مهر گرفت؟ ممنون
من به شما پیشنهاد میکنم که همه واکسنهاتون رو شهرستان بزنید و بعد مدارکی که تایید که میکنه شما واکسن زدید رو ببرید انستیتو پاستور تا براتون پر کنن. تو پاستور به خوبی بلدن پرش کنن و همه میبرن اونجا و بعدشم پاستور شناخته شده هستش. میتونید چند روز قبل از عزیمتتون ببرید اونجا تا پرکنن و نیازی به دوباره رفتن به تهران نباشه.

RE: واکسیناسیون برای ورود به آمریکا - siavashs - 23-12-2012

سلام
دکتر دهفان نیری کارت انگلیسی می ده
میدون بیمارستان امام رضا
ساختمان پزشکان ابن سینا
5-8 اینا هست، بجز پنجشنبه

(29-08-2012, 02:35 PM)Paradise4 نوشته: من واکسن هپاتیت و MMR رو زدم ،هپاتیت که تیترکم چک کردم و MMR ـوی طرح کشوری بودم. فقط مننژیت مونده. کسی میدونه توی مشهد آیا جایی هست که بشه فرم واکسیناسیون دانشگاه رو برد و مهر گرفت؟ ممنون

RE: واکسیناسیون برای ورود به آمریکا - lavender - 16-03-2013

هر چی واکسن دارید ایران بزنید. توی امریکا 99% واکسن ها رو بیمه پوشش نمی ده و خیلی هم گرون هست. MMR هر نوبتش 120$ هست.
کارت واکسن بین المللی رو سعی کنید نگه دارید اگه دانشگاه هم خواست کپی رو بهشوئن بدید چون برای گرین کارت باز لازم می شه این کارت و تست سل رو هم خود دکتر دوباره انجام می ده.

RE: واکسیناسیون برای ورود به آمریکا - lavender - 08-05-2013

اگر توی بچگی واکسن زدید حتماً کارت واکسنتون رو ببرید انیستستو پاستور ( یا هر جایی که کارت واکسن بین المللی می ده) خیلیاش حذف می شه.
* یه سری کارت واکسن بچگیشون رو گم کردن یادتونه یه سری غرم توی مدرسه می دادن می گفتن بدید مامان باباها پر کنن و نوشته بود چه بیماری هایی رو گرفتید و چه واکسن هایی رو زدید؟ فکر کنم اونم می شه به عنوان مدرک برد برای صدور کارت- فکر کنم ها!

RE: واکسیناسیون برای ورود به آمریکا - MaMi - 08-05-2013

دوستان عزیز؛
1- مننژیت رو اگر در 5 سال اخیر نزدید، باید دوباره تکرار کنید (میتونید در هلال احمر مرکز استان این واکسن رو بزنید، هزینه اش هم 33500 تومان است، ضمن اینکه کارت واکسیناسیون زرد بین المللی با مهر انگلیسی بهتون میده، یعنی هلال احمرهای مراکز استان این کار رو انجام میدهند و نیازی به مراجعه به تهران نیست).
2- اگر در 5 سال اخیر، TD رو تزریق کردید نیازی به تزریق مجدد نیست (آقایونی که سربازی تشریف بردید، اگر از زمان اعزامتون بیش از 5 سال نگذشته، نیازی به تزریق مجدد نیست، ضمنا واکسن مننژیت قبل از اعزام سربازی رو قبول نکردند).
3- اگر کارت تزریق هپاتیت B رو دارید، نیازی به تزریق مجدد نیست.
4- MMR باید دو بار و با فاصله یک ماهه تزریق کنید.
5- برای تزریق واکسن های مورد نیاز، با تمامی مدارک مربوط به تزریق واکسن به اداره بهداشت مرکز استان مراجعه کنید، اونجا واکسن های مورد تائید شما رو بررسی میکنند و اگر به واکسنی نیاز داشتید، با معرفی نامه شما رو میفرستند به مرکز بهداشت جهت تزریق واکسن. هزینه اش هم خیلی کمتر از درمانگاه ها و بیمارستان ها است.
6- در نهایت میتونید با گواهی صادر شده توسط مرکز بهداشت استان (بعد از تزریق واکسن های مورد نیاز) به انیستیتو پاستور  در تهران مراجعه کنید.

پ.ن: اینجور که به من گفتند، تعدادی از واکسن ها رو تنها در انیستیتو پاستور میزنند، مثل هپاتیت آ (که البته معمولا اختیاری است). توصیه میکنم تا واکسن ها تموم نشده، زودتر برای تزریق اقدام کنید! :|

واکسن - teenman - 19-05-2013

سلام علیکم دوستان
این ازمایش هایی که قبل از خروج از کشور برای رفتن به کشور های خارجی مثل امریکا مالزی ترکیه دبی چه به برای اقامت و چه به عنوان توریست از ادم میگیرن میدونین چیه؟
همون هپاتیت و اچ ای وی؟

RE: واکسن - teenman - 19-05-2013

دوستان میگن کساس که لاتاری امریکا میبرن علاوه بر واکسی زدن و ازمایشات خون لازم  عکس رادیوگرافی هم از قفسه میگیرن؟این عکس برای چیه؟چه مشکلی رو میخوان پیدا کنن اگه کسی کوچکترین مشکلی حتی جزیی داشته باشه راش نمیدن؟

RE: واکسن - ice - 19-05-2013

(19-05-2013, 08:58 PM)'teenman' نوشته: دوستان میگن کساس که لاتاری امریکا میبرن علاوه بر واکسی زدن و ازمایشات خون لازم  عکس رادیوگرافی هم از قفسه میگیرن؟این عکس برای چیه؟چه مشکلی رو میخوان پیدا کنن اگه کسی کوچکترین مشکلی حتی جزیی داشته باشه راش نمیدن؟

عکس برای سل هست. کلا می خوان مطمئن شوند بیماری قابل انتقال وارد کشور نمی کنید.