آکادمیا کافه
شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: فنلاند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%81%D9%86%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%AF)
+----- انجمن: تحصیل در فنلاند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D9%81%D9%86%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%AF)
+----- موضوع: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند (/Thread-%D8%B4%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%DB%8C%D8%A7-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D9%86%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%AF)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - P.E - 23-08-2013

(22-08-2013, 11:28 PM)'Negneg' نوشته: سلام خسته نباشید
من تقریبا از همه ی استادام ریکامندیشن دارم!رشتم برق قدرت بودش.دانشگاهم سراسری بود ولی متاسفانه با اینکه معروف نیستیم حتی تو خود ایران ، سطح معدل کل کلاس خیلی پایین بود !چون ورودی اول بودیم!مال منم حدودا 13.5 هستش ولی از زبانم طبق آزمون های آزمایشیم تقربا مطمئنم که تافلم بالای 100  خواهد بود!و عاشق اینم که دو سال ارشد و توی فنلاند باشم.آلتوروخیلی دوست دارم!ولی اینجوری که معلومه هیچ کدوم از دانشگاهاش که بیارزه واسه هزینه گذاشتن ، شانس ندارم ، نه؟!SadSadSad

سلام،
متاسفانه شانسی برای AALTO ندارید (یا خیلی کم). فکر کنم برا ABO یا LUT, TUT اقدام کنید بهتر باشه. ولی درکل شانستون فکر نکنم خیلی زیاد باشه.
به بقیه کشورهای اروپایی هم فکر کنید. فقط روی یک کشور خاص تمرکز نکنید. این خیلی مهمه!

موفق باشید.

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - haman - 15-09-2013

با سلام و تشکر از راهنماییتون سوالی داشتم در ارتباط با رشته های انتخابی ارشد برای رشته ی کا رشناسی مامایی با معدل 17.70 لطفا رشته های مرتبط با مامایی راهنمایی بفرمایید

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - afruz - 21-09-2013

سلام دوستان عزیز
من می خواستم شانسم رو برای ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس در فنلاند بررسی کنم
لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه سراسری اراک هستم با معدل 14.91
تا زمان اقدام حتما مدرک IELTS 6 رو میگیرم اما مقاله ای ندارم 4 سال هم سابقه کار مرتبط دارم
ممنون

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - spt - 27-09-2013

(21-09-2013, 11:29 AM)'afruz' نوشته: سلام دوستان عزیز
من می خواستم شانسم رو برای ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس در فنلاند بررسی کنم
لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه سراسری اراک هستم با معدل 14.91
تا زمان اقدام حتما مدرک IELTS 6 رو میگیرم اما مقاله ای ندارم 4 سال هم سابقه کار مرتبط دارم
ممنون

همون طور که در تاپیک اتریش گفتم شانس دارید اما خیلی بالا نیست...   
موفق باشید

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - saaaaam - 28-09-2013

سلام بچه ها من دانشگاه ابو اکادمی فنلاند یک استاد بهم گفته اپلای کن و خودشم سواپورتم داره می کنه کسی میتونه نظر بده چقدر شانس دارم پذیرش بشم !
دانشگاه مورد نظر: Abo Academy University
البته بچه ها دانشگاه های تورکو مدرسه اقتصاد و دانشگاه اولو هم که پوزیشن باز کردن اپلای کردم
[font]رشته مورد نظر برای اپلای: دکتری حسابداری گرایش مالی[/font]
[font]فوق لیسانس: مدیریت بازرگانی گرایش مالی 17 ازاد تهران[/font]
[font]لیسانس سراسری حسابداری مالیاتی [/font][عکس: tongue.png][font]13.50[/font] (روم سیاه )
[font]مقالات انگلیسی 13 عدد (آی اس ای 7 عدد[/font] ایندکس)
[font]مقالات فارسی علمی پژوهشی 5 عدد[/font]
[font]مقالات فارسی علمی تروبجی 5 عدد[/font]
[font]مقالات فارسی علمی 5 عدد[/font]
[font]کنفرانس بین المللی 2 عدد[/font]
[font]کنفرانس ملی و داخلی 2 عدد[/font]
[font]کتاب تالیفی 4 عدد[/font] در زمینه حسابداری و مدیریت مالی
[font]توصیه نامه 2 عدد عالی دارم 
سابقه تدریس در دانشگاه 3 سال به عنوان حق التدریس در گروه حسابداری دروس حسابداری و مالی
سابقه کار 2 سال حسابرس ارشد در موسسه حسابرسی - 3 سال سرپرست حسابداری فروش شرکت - 6 سال حسابدار پاره وقت[/font]
[font]آیلتس 6.5[/font]

[font]بنظر شما با توجه به رزومه من پوزیشن می تونم امید داشته باشم بهم بدن؟ معدل لیسانس گیر نمی دن؟[/font] راستی مبنای اصلی پوزیشن انجا چیست معدل لیسانس! یا کار پژوهشی و رزومه!
بنظر شما رو کدوم دانشگاه ابو - ترکو یا اولو بیشتر حساب کنم! برای گرفتن پوزیشن منظورمه
در نهایت ابو فعلا فقط اپلای کردم استادم گفت پوزیشن تا چند وقت دیگه تعیین تکلیف میشه ولی دو دانشگاه دیگه پوزیشن داشت و اپلای کردم ولی چون خیلی وقتم کم بود با استادی مکاتبه نکردم

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - spt - 28-09-2013

(28-09-2013, 07:34 PM)'saaaaam' نوشته:
سلام بچه ها من دانشگاه ابو اکادمی فنلاند یک استاد بهم گفته اپلای کن و خودشم سواپورتم داره می کنه کسی میتونه نظر بده چقدر شانس دارم پذیرش بشم !
دانشگاه مورد نظر: Abo Academy University
البته بچه ها دانشگاه های تورکو مدرسه اقتصاد و دانشگاه اولو هم که پوزیشن باز کردن اپلای کردم
رشته مورد نظر برای اپلای: دکتری حسابداری گرایش مالی
فوق لیسانس: مدیریت بازرگانی گرایش مالی 17 ازاد تهران
لیسانس سراسری حسابداری مالیاتی [عکس: tongue.png]13.50 (روم سیاه )
مقالات انگلیسی 13 عدد (آی اس ای 7 عدد ایندکس)
مقالات فارسی علمی پژوهشی 5 عدد
مقالات فارسی علمی تروبجی 5 عدد
مقالات فارسی علمی 5 عدد
کنفرانس بین المللی 2 عدد
کنفرانس ملی و داخلی 2 عدد
کتاب تالیفی 4 عدد در زمینه حسابداری و مدیریت مالی
توصیه نامه 2 عدد عالی دارم 
سابقه تدریس در دانشگاه 3 سال به عنوان حق التدریس در گروه حسابداری دروس حسابداری و مالی
سابقه کار 2 سال حسابرس ارشد در موسسه حسابرسی - 3 سال سرپرست حسابداری فروش شرکت - 6 سال حسابدار پاره وقت
آیلتس 6.5
بنظر شما با توجه به رزومه من پوزیشن می تونم امید داشته باشم بهم بدن؟ معدل لیسانس گیر نمی دن؟ راستی مبنای اصلی پوزیشن انجا چیست معدل لیسانس! یا کار پژوهشی و رزومه!
بنظر شما رو کدوم دانشگاه ابو - ترکو یا اولو بیشتر حساب کنم! برای گرفتن پوزیشن منظورمه
در نهایت ابو فعلا فقط اپلای کردم استادم گفت پوزیشن تا چند وقت دیگه تعیین تکلیف میشه ولی دو دانشگاه دیگه پوزیشن داشت و اپلای کردم ولی چون خیلی وقتم کم بود با استادی مکاتبه نکردم

سلام دوست من و خیلی خوش آمدید به اینجا   Smile
اول اینکه این فنلاندی ها یه خاصیت دارن و اونم اینه که وقتی بگن یه کاری رو میکنن واقعا میشه رو حرفشون حساب کرد...   وقتی استاده گفته که ساپورتت میکنه ینی اینکه شما همین الان قبول شده هستی..   تبریک میگم!!    Smile
رزومه ی شما عالیه و فکر معدل لیسانس رو نکن...  با بقیه چیزا جبرانش گردی..  مبنای اصلی پوزیشن نداریم..  همشون تاثیر دارن و هیچ کدومشون اثر نداره!!  به نظر من مهم ترین نقش رو موضوع تز داره و موضوع کار های پژوهشی گذشته و اینکه توانایی مقاله دادن داشته باشی..   
اگه واقعا توی اُبو استاده گفته میگیردت که بدون میگیردت..  جا های دیگه هم به نظر من اگه بررسی کنن درست شانست خیلی بالا هست...   اگه وقت میکنی حتما ایمیل یا تلفن بزن..
موفق باشی و امیدوارم بازم اینجا فعالیت داشته باشی   Smile

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - saaaaam - 28-09-2013

(28-09-2013, 08:10 PM)'spt' نوشته:
سلام دوست من و خیلی خوش آمدید به اینجا   Smile
اول اینکه این فنلاندی ها یه خاصیت دارن و اونم اینه که وقتی بگن یه کاری رو میکنن واقعا میشه رو حرفشون حساب کرد...   وقتی استاده گفته که ساپورتت میکنه ینی اینکه شما همین الان قبول شده هستی..   تبریک میگم!!    Smile
رزومه ی شما عالیه و فکر معدل لیسانس رو نکن...  با بقیه چیزا جبرانش گردی..  مبنای اصلی پوزیشن نداریم..  همشون تاثیر دارن و هیچ کدومشون اثر نداره!!  به نظر من مهم ترین نقش رو موضوع تز داره و موضوع کار های پژوهشی گذشته و اینکه توانایی مقاله دادن داشته باشی..   
اگه واقعا توی اُبو استاده گفته میگیردت که بدون میگیردت..  جا های دیگه هم به نظر من اگه بررسی کنن درست شانست خیلی بالا هست...   اگه وقت میکنی حتما ایمیل یا تلفن بزن..
موفق باشی و امیدوارم بازم اینجا فعالیت داشته باشی   Smile

دوست خوب والا استاده بهم گفت تضمینی در گرفتن فاند نیست و پوزیشن هم در ابو اکتبر اعلام میشه تازه
من برای پوزیشنهای باز اولو و ترکو هم اپلای کردم حالا اگه ابو بهم ادمیشن بده فرض کنیم یک پوزیشن ترکو هم قبول شم میتونم اولی را رد کنم و پوزیشن را برم ! فرض دوم ویزا هم گرفته باشم چی؟

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - spt - 29-09-2013

(28-09-2013, 09:15 PM)'saaaaam' نوشته:
دوست خوب والا استاده بهم گفت تضمینی در گرفتن فاند نیست و پوزیشن هم در ابو اکتبر اعلام میشه تازه
من برای پوزیشنهای باز اولو و ترکو هم اپلای کردم حالا اگه ابو بهم ادمیشن بده فرض کنیم یک پوزیشن ترکو هم قبول شم میتونم اولی را رد کنم و پوزیشن را برم ! فرض دوم ویزا هم گرفته باشم چی؟
آهان اگه گفته تضمینی در گرفتن فاند نیست که بحث جداست...
به نظر من حتما به این استاده بگو که نیاز به فاند داری...  اینطوری احتمال کمی داره که اصلا پذیرش بهت ندن اما از اون طرف میدونن که باید به فکر فاندینگت باشن...    حتی اگه از همون اول بهت فاند ندن حتما یه فکری براش میکنن...  یه راه دیگه ات اینه که الان بگی فقط پذیرش میخای و بعد که رفتی بگی فاند هم میخای (جواب میده معمولا)  معمولا یکم طول میکشه که بهت فاند بدن اما آخرش میدن (بعد از حدود یه سال)
فرض دوم هم مشکلی نیست از نظر ویزا....   ینی میتونی با پذیرش ابو بری فنلاند و بعدش که تورکو بهت مثلا فاند داد بری تورکو ثبت نام کنی...   و سال بعدش با اسم تورکو ویزا بگیری...   اتفاقا قسمت مالی ابو هم توی شهر تورکو هست...  ینی میتونی بری ابو (بدون فاند) و بعدش بری حضوری خدمت استادای دانشگاه تورکو برای مخ زنی و فاند گرفتن...
موفق باشی  Smile

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - qashqayli - 30-09-2013

سلام دوستان!
می خواستم ببینم با مدرک کاشناسی مکانیک از دانشگاه صنعتی اصفهان با معدل 14.5 و یک مقاله isi می تونم به پذیرش با فاند در مقطع مستر از دانشگاه های مطرح فنلاند امیدوار باشم؟(الانم دارم برا تافل می خونم)

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - spt - 30-09-2013

(30-09-2013, 06:11 PM)'qashqayli' نوشته: سلام دوستان!
می خواستم ببینم با مدرک کاشناسی مکانیک از دانشگاه صنعتی اصفهان با معدل 14.5 و یک مقاله isi می تونم به پذیرش با فاند در مقطع مستر از دانشگاه های مطرح فنلاند امیدوار باشم؟(الانم دارم برا تافل می خونم)

سلام دوست عزیز و خوش آمدید   Smile
والا متاسفانه خیلی برای فاند شانس ندارید چون به طور کلی فاند برای مستر خیلی خیلی کم پیدا میشه...
شانس برای پذیرش بدون فاند دارید و بعضی دانشگاه ها مثل لاپینرانتا چون شهریه ای شدن فاند هم تازگی ها میدن اما رقابت توش زیاده...   یه سری دانشگاه های دیگه هم اگه پذیرش بگیرید بعد از یکی دو ترم یه پروژه یا پوزیشن میتونید بگیرید که همراه با فانده اما کوتاه مدت (مثلا یک سال یا 6 ماه) که اونم رقابت براش زیاده...     
میتونید امتحان کنید شانستون رو...   سعی کنید نمره ی زبان خوبی هم بیارید...