آکادمیا کافه
داوطلبین کمک به کاربران از طریق مشاوره - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: ارتباط با کاربران (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+--- انجمن: مشاوره رایگان با اعضای مجرب سایت (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AC%D8%B1%D8%A8-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA)
+--- موضوع: داوطلبین کمک به کاربران از طریق مشاوره (/Thread-%D8%AF%D8%A7%D9%88%D8%B7%D9%84%D8%A8%DB%8C%D9%86-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B2-%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87)

صفحات 1 2 3 4

RE: داوطلبین کمک به کاربران از طریق مشاوره - Pejman - 17-09-2013

(16-09-2013, 12:00 AM)'M1KE' نوشته: با سلام. در صورت صلاحدید و احساس نیاز، من هم می تونم اطلاعاتم رو در حد توان در اختیار دوستانی که به دنبال مشاوره رایگان در زمینه مهاجرت به کانادا (به طور ویژه کبک) باشند بگذارم.

سلام دوست عزیز، همونطور که در پست اول این تاپیک عنوان شده، باید حداقل یک ماه از عضویت شما گذشته باشه و بالای 20 پست داشته باشید. به هر حال ممنون از تمایل تون به همکاری. قطعاً بعد از برآورده شدن این شرایط در خصوص این مساله باهاتون صحبت خواهیم کرد. ممنون. Smile

RE: داوطلبین کمک به کاربران از طریق مشاوره - nt_sunshine - 20-02-2014

سلام همگی
البته من eligible نشدم هنوز برای مشاوره دادن. ولی کلا نیازی هم به تغییر تنظیمات کاربری من نیست. من اومدم اینجا بنویسم همین جوری به هرکی بخواد من مشاوره می دم!!! [img]images/smilies/tongue.gif[/img]
من الان دو ساله آمریکام. زبانم خیلی خوبه چون دو ساله اینجام و همیشه هم TA بودم الان دیگه واقعا با زبان مشکل ندارم اما دیگه خیلی یادم نمیاد تافل و GRE چطوری بود. واسه همین خیلی تو این بخش ها شاید نتونم کمک کنم. ولی حز این در هر مرحله از اپلای به آمریکا که بخواهید می تونم از رزومه نویسی بگیر تا اطلاعات راجع به زندگی تو آمریکا هر چی بلد باشم بهتون ارائه بدم. بهم پیام خصوصی بدید.
قربان همگی

RE: داوطلبین کمک به کاربران از طریق مشاوره - mcm92 - 01-06-2019

@Torkan
سلام جناب Torkan عزیز.
شما یه پیام خصوصی راجع به ارشد ایتالیا و ... برای من فرستادید ولی چون ظاهرا دریافت پیام خصوصی رو غیرفعال کردید، نتونستم تو خصوصی جواب بدم. پیام شما و جواب خودم رو اینجا میذارم. بعدا خواستید پست رو حذف یا اصلاح یا منقل کنید.

نقل قول:Torkan

سلام دوست عزیز 

شما یکبار ظاهرا پذیرش گرفتید 2016 ولی الان دوباره مستر پذیرش گرفتید مکانیک ؟
ایتالیا بودید قبلا چون دیدم یونی بو 2 بحث کرده بودید؟

ممنون

سلام.

آره فاند یونی بو 2 داشتم و رشته ام هوافضا بود تو بولونیا. الان برگشتم ارشد مکانیک تو کانادا.
رشته لیسانسم مکانیک بود و مقالات و علایق تحقیقاتی ام تو زمینه مایکروفلویدیک و نانوفلوید و بایو و.... بودش. دیدم تقریبا هیچ آینده کاری ای واسه رشته هوافضا تو اروپا (شایدم هیچ جا خارج از ایران) منتظرم نیست و باید برگردم به همون زمینه کاری قبلی ام.
ضمن اینکه اساتید تو ایتالیا انگیزه خیلی کمی واسه research و مقاله نوشتن دارن و انگیزه به شدت کمتری واسه توصیه نامه و حمایت از دانشجو و ... . کلا هم ایتالیا واسه پیشرفت تحصیلی و شغلی جای مناسبی نیستش. تنها نکته مثبتش واسه من این بود که تو این دو سال، به خاطر فاند داشتن و ارزون بودن سفر تو اروپا، فقط زندگی دانشجویی بهم خوش گذشت ولی به جز اون تقریبا دستاورد دیگه ای نداشتم.
من هم به صورت مستقل از استادم تو ایتالیا، شروع کردم به ادامه مقاله نوشتن تو زمینه های کاری قبلی ام و یه استاد هم تو کانادا پیدا کردم که باهش مقاله مشترک دادم تو یورک. بعدا واسه ارشد همینجا اپلای کردم و فاند گرفتم از این استاده. دیدم احتمالا با master به نسبت phd، راحت تر بشه وارد کار صنعتی شد تو آمریکای شمالی. اگه کار پیدا شد که چه بهتر، اگر هم نشد میرم واسه phd.

ارادتمند/

RE: داوطلبین کمک به کاربران از طریق مشاوره - maryam2019 - 20-06-2019

سلام
من برای فرصت مطالعاتی در امریکا پذیرش لفظی از استاد گرفتم. 
1) برای اخذ ویزای امریکا میتونم از الان پروسه رو طی کنم و فعلا وقت سفارت بگیرم تا نامه اصلی پذیرش از دانشگاه به دستم برسد؟ یا وقتی نامه دانشگاه رسید میتونم وقت از سفارت امریکا بگیرم؟
2) لطفا منبعی برای اطلاعات در مورد مراحل اقدام برای اخذ ویزا برای شرایط من اعلام کنید. (لینک)
3) در حال حاضر گرفتن وقت سفارت و اخذ ویزا از کدامیک از کشورهای همسایه سریع تر و راحت تر قابل انجام است؟ (اگر دوستان در مورد حدود دوره زمانی لازم برای اخذ ویزا اطلاعات دارند، ممنون میشم مرا در جریان بگذارید.)
4) آدرس یا شماره تور گردشگری مناسب (در تهران) برای کشورهای همسایه (برای سفارت امریکا) سراغ دارید؟

متشکرم

RE: داوطلبین کمک به کاربران از طریق مشاوره - sheikheshahr - 12-07-2019

Happy to help

RE: داوطلبین کمک به کاربران از طریق مشاوره - M1KE - 13-07-2019

@sheikheshahr

Glad to see you are interested in helping others as a consultant. Could you briefly introduce yourself and tell us in which areas you have more expertise? (IELTS, application process, visa for a specific country, etc).

The process of choosing consultants is quite straightforward and depends mostly on your activities in your chosen field(s) and some general requirements.

When those requirements were met one of the “super moderators” will contact you.

Sincerely,
M.

@butterfly

RE: داوطلبین کمک به کاربران از طریق مشاوره - Torkan - 14-07-2019

(12-07-2019, 07:51 PM)sheikheshahr نوشته: Happy to help
خوبه

ولی مشکل اینه این فروم دیگه مثل سابق فعال نیست اونطور که من دیدم.
ممنون

RE: داوطلبین کمک به کاربران از طریق مشاوره - sheikheshahr - 14-07-2019

(13-07-2019, 11:15 PM)M1KE نوشته: @sheikheshahr

Glad to see you are interested in helping others as a consultant. Could you briefly introduce yourself and tell us in which areas you have more expertise? (IELTS, application process, visa for a specific country, etc).

The process of choosing consultants is quite straightforward and depends mostly on your activities in your chosen field(s) and some general requirements.

When those requirements were met one of the “super moderators” will contact you.

Sincerely,
M.

@butterfly

.Hey, I can provide some general advice for PhD applications in Europe and TOEFL
 I can also provide Visa and living advice about Republic of Ireland