آکادمیا کافه
نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: شهریه، کمک هزینه و تماس با استادان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%87%D8%8C-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D9%88-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86)
+--- موضوع: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان (/Thread-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1%D9%8A%D8%A7%D9%81%D8%AA%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86)

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - yasmary14 - 30-12-2012

سلام دوستان

من به یه استادی تو دانشگاه سیدنی ایمیل زدم. بهم جواب داد :

Your interest fits in with our current projects. But I have no funding to support a PhD student. Good luck.

بنظرتون با توجه به اینکه خودم بدون فاند اصلا نمیتونم برم، دیگه بی خیال این استاد شم؟ یا میشه کاری کرد یا بورسی از جای دیگه گرفت؟

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - soilman - 30-12-2012

(30-12-2012, 12:14 AM)yasmary14 نوشته: سلام دوستان

Your interest fits in with our current projects. But I have no funding to support a PhD student. Good luck.

بنظرتون با توجه به اینکه خودم بدون فاند اصلا نمیتونم برم، دیگه بی خیال این استاد شم؟ یا میشه کاری کرد یا بورسی از جای دیگه گرفت؟
بله...باید بی خیال این استاد بشید و به تلاشتون ادامه بدید Rolleyes

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - Shahrouz - 30-12-2012

(30-12-2012, 12:14 AM)yasmary14 نوشته: سلام دوستان

درود
با احترام به نظر soilman عزیز، به نظرم بی خیال نشید. چون اصلا در استرالیا عادی نیست که استاد فاند داشته باشد!! (برعکس آمریکا) فاندی که به شما داده می شود به صورت AWARD یا اسکالرشیپ دولتی یا دانشگاهی و کاملا بر مبنای رزومه شما(اعم از معدل، مقاله و پروپزوال) است. در استرالیا ضرورتی برای اخذ فاند از استاد وجود ندارد. عمده کمک هزینه ها را دولت یا دانشگاه می دهند. کافی است استاد بپذیرد سوپروایزر شما باشد و رزومه شما نیز مناسب باشد و توسط استاد حمایت شوید.
به ایشون ایمیل بزنید و بگویید سپاسگزارید که پاسخ ایمیلیتون رو دادند. آیا اگر بخواید در اسکالرشیپ شرکت کنید و برای اسکالرشیپ و پذیرش دانشگاه اپلای کنید حاضر هستند سوپروایزر شما بشن. پس از جواب ایمیل ایشون در مورد اینکه چه تصمیمی اتخاذ می کنید فکر کنید.

پویا باشید

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - Shahrouz - 30-12-2012

درود

یکی از دوستان سوالی رو پرسیدند که از اونجا که ممکنه برخی دیگر از دوستان هم باشه اینجا من پاسخ می دم. هر چند 1- ارتباط با اساتید در استرالیا برای اخذ پذیرش حتمی و ضروری است 2- فاندها اکثرا دولتی و تعداد آنها بسیار محدود هستند (مثلا کل دانشگاه ملبورن حدود 50 اسکالرشیپ کامل یا کوئنزلند 40 اسکالرشیپ کامل) ولی ضرورتی بر گرفتن فاند از استاد نیست. پس کافیهی که استاد شما رو تائید کنه و بخواد سوپروایزر شما بشه. شما پس از اخذ تائید استاد و نوشتن پروپوزال برای دانشگاه و اسکالرشیپهای دولتی و دانشگاهی اقدام می کنید.

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - yasmary14 - 01-01-2013

(30-12-2012, 03:30 AM)Shahrouz نوشته: درود
با احترام به نظر soilman عزیز، به نظرم بی خیال نشید. چون اصلا در استرالیا عادی نیست که استاد فاند داشته باشد!! (برعکس آمریکا) فاندی که به شما داده می شود به صورت AWARD یا اسکالرشیپ دولتی یا دانشگاهی و کاملا بر مبنای رزومه شما(اعم از معدل، مقاله و پروپزوال) است. در استرالیا ضرورتی برای اخذ فاند از استاد وجود ندارد. عمده کمک هزینه ها را دولت یا دانشگاه می دهند. کافی است استاد بپذیرد سوپروایزر شما باشد و رزومه شما نیز مناسب باشد و توسط استاد حمایت شوید.
به ایشون ایمیل بزنید و بگویید سپاسگزارید که پاسخ ایمیلیتون رو دادند. آیا اگر بخواید در اسکالرشیپ شرکت کنید و برای اسکالرشیپ و پذیرش دانشگاه اپلای کنید حاضر هستند سوپروایزر شما بشن. پس از جواب ایمیل ایشون در مورد اینکه چه تصمیمی اتخاذ می کنید فکر کنید.

پویا باشید
ممنونم
ازشون پرسیدم، اینو در جواب گفتن:
If you can get a scholarship that will be okay for me to act as your
supervisor. But I am not sure your chance of getting it since it is
extremely competitive. You can try and ask
the International Office to send you the application forms

در ضمن من اصلا با روال اسکالرشیپ و ... تو استرالیا آشنا نیستم. لطفا زیر دیپلم، راهنماییم کنید چی کار کنم. در ضمن الان برای فال 2013 میشه کاری کرد یا منظورش ترمهای بعدیه؟
مرسی

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - khorshid20 - 07-01-2013

Dear Khorshid,

The GRE physics is not super high, but it is similar to quite a international students who are currently in our program. Lack of General GRE is the only concern because we could not send forward any application without it. Please make sure that the exam can be taken soon; there is no chance if we don't get the general GRE scores before April. In that case, it would be better to wait until next year. Another part that is important is the letters of recommendation. With a strong application on those parts, I think there is a possibility.

I will mention that the Iranian applications are being evaluated by our Iranian professors, which could serve as an advantage.

Regards,
Ronald
این جواب یه استاده.حالا باید چی بهش بگم؟اصلا جوابشو بدم؟دقیقا منظورش چی بوده؟

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - m.ost - 07-01-2013

(07-01-2013, 02:51 AM)khorshid20 نوشته:
Dear Khorshid,

The GRE physics is not super high, but it is similar to quite a international students who are currently in our program. Lack of General GRE is the only concern because we could not send forward any application without it. Please make sure that the exam can be taken soon; there is no chance if we don't get the general GRE scores before April. In that case, it would be better to wait until next year. Another part that is important is the letters of recommendation. With a strong application on those parts, I think there is a possibility.

I will mention that the Iranian applications are being evaluated by our Iranian professors, which could serve as an advantage.

Regards,
Ronald
این جواب یه استاده.حالا باید چی بهش بگم؟اصلا جوابشو بدم؟دقیقا منظورش چی بوده؟
منظور ایشون از جوابشون کاملا مشخصه. اپلیکیشن شما بدون نمره GRE جنرال بررسی نمیشه. یعنی باید تا قبل از ماه اپریل نمره این امتحان رو براشون بفرستین. اگر نمیخواین یا نمیتونین امسال امتحان بدین هم موکول کنین سال بعد.
در مورد رزومه شما و اینکه پیگیر اپلیکیشنتون باشن هیچ چیز خاصی ذکر نکردن. فقط گفتن امتحان GRE جنرال باید بدین تا قبل از اپریل نمرش رو بفرستین، اگر نمرتون خوب بود و توصیه نامه های قوی داشتین تازه احتمال این هست که پذیرفته بشین. در واقع ایمیل ایشون بیشتر جنبه راهنمایی داره. من نمیدونم کامل ذکر کردین یا خیر ولی اگه کلش همینه فقط راهنمایی به شما بوده که چیکار کنین. حالا اگه خیلی مایل به همکاری با استاد هستین و امتحان GRE رو هم میخواین بدین میتونین ایمیل بزنین بهشون بگین.
حالا شاید سایر دوستان تجربیات مشابه داشته باشن بتونین بیشتر کمک کنن.

Dear Mr. x,
Herewith we confirm receipt of your application regarding vacancy V34.16 " PhD on Droplets in turbulence".
We will contact you as soon as we know more.
yours sincerely,
On behalf of Prof.dr. Hx
Mrs. M.J. Rodenburg
Secretary of Turbulence .. group
این یعنی چی؟الان باید چیکار کنم؟

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - soilman - 07-01-2013

نفس راحتی بکشید و منتظر بمانید تا خودشان با شما تماس بگیرند Rolleyes

خوش خبر باشید

(07-01-2013, 03:55 PM)khorshid20 نوشته:
Dear Mr. x,
Herewith we confirm receipt of your application regarding vacancy V34.16 " PhD on Droplets in turbulence".
We will contact you as soon as we know more.
yours sincerely,
On behalf of Prof.dr. Hx
Mrs. M.J. Rodenburg
Secretary of Turbulence .. group
این یعنی چی؟الان باید چیکار کنم؟

(07-01-2013, 03:58 PM)soilman نوشته: نفس راحتی بکشید و منتظر بمانید تا خودشان با شما تماس بگیرند Rolleyes

خوش خبر باشید
میشه لطفا بفرمایید دقیقا منظورشون چیه؟چون من فقط یه ایمیل براشون فرستادم و شرایطمو به اختصار توضیح دادم که کلش 5خط نشد.رزومه ام ضمیمش کردم.حتی توصیه نامه هم نداشتم و استادی هم معرفی نکردم.یعنی هنوز رسما اپلای نکردم و بهشون گفتم اگه شرایطم خوبه بهم اطلاع بدین که اپلای کنم و بقیه مدارکو بفرستم.که اینجوری جوابمو دادن.