آکادمیا کافه
کسر خدمت سربازی - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: اطلاعات جانبی دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%A7%D9%86%D8%A8%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: گرفتن گذرنامه، سربازی و خروج از کشور (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%DA%AF%D8%B0%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87%D8%8C-%D8%B3%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%88-%D8%AE%D8%B1%D9%88%D8%AC-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1)
+---- انجمن: امور سربازی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B1-%D8%B3%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C)
+---- موضوع: کسر خدمت سربازی (/Thread-%DA%A9%D8%B3%D8%B1-%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%AA-%D8%B3%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

RE: کسر خدمت سربازی - spaceman - 27-03-2012

سلام چند تا سوال داشتم اگه می تونین پاسخ بدین ممنون می شم می خواستم بدونم که آیا هنوز قانون جبهه جنگ پدر جز کسری
حساب می شه اگه می شه واسه هر ماه چقدر ؟ بابام 24 ماه خدمت کرده چقدر کسری
می تونم بگیرم با 24 ماه ؟و یه سوال دیگه بابام دو تا کارت خدمت داره یکی
قرمزه زده احتیاط که 6 ماهس تو خرم آباد بوده یکی سبزه زده زیر پرچم که 18 ماهس همشو
توی ایلام بوده جز آموزشی که عجب شیر بود (این کارتا یعنی چی الان ؟)

سوال دیگه من اینه که آیا استان ایلام و شهر های صالح آباد و مرز مهران به عراق و خرم آباد جز مناطق جنگی هست یا نه ؟

ممون

RE: کسر خدمت سربازی - reza136969 - 29-03-2012

سلام من 3 ماهه كه خدمت رفتم پدرم 27 ماه جبهه داره من اموزشيم تو 04 بيرجند بود خودمم 4 سال بسيج فعال دارم من الان ميتونم چه كار كنم توضيح ميديد در مورد شرايطم

RE: کسر خدمت سربازی - amin_mb - 29-03-2012

دوست عزیزم
با عرض تبریک به مناسبت سال جدید
و خوش آمدگویی به این فروم

دوست خوبم بزرگواری بفرمایید این پست را مطالعه کنید!

RE: کسر خدمت سربازی - ghorubeaftab - 29-03-2012

سلام سال نو مبارک آقا دمتون گرم.دفترچه ام و پست کردم و امروز برگه اومده.کسری اعمال شده.افتادم نیروزمینی ارتش کد 02
اینجور که پرسیدم میشه اقسریه تهران خبر داری چه طوری؟

RE: کسر خدمت سربازی - Saeid - 29-03-2012

(29-03-2012, 10:08 PM)ghorubeaftab نوشته: سلام سال نو مبارک آقا دمتون گرم.دفترچه ام و پست کردم و امروز برگه اومده.کسری اعمال شده.افتادم نیروزمینی ارتش کد 02
دوست عزیز لطفا مدرک تحصیلی و تاریخ پست دفترچه و تاریخ اعزام و تجربیاتتون رو بنویسین تا بچه ها استفاده کنن.

RE: کسر خدمت سربازی - pesar - 14-06-2012

سلام دوستان، خیلی ممنون از فروم پربارتون، من تازه اومدم اینجا و یک سری سوال در مورد پروژه تحقیقاتیم که وقت زیادی رو هم از من گرفته دارم:
1. من شنیدم امسال میزان کسر خدمت ها خیلی کم شده، آیا درسته و کسی در این مورد خبر داره؟
2. من یک بار پروپوزال دادم برای دو تا پروژه: یکی نرم افزار و یکی هم یک پژوهش و یک نرم افزار، حداکثر و حداقل چقدر کسری بهش تعلق می گیره؟ و میشه با توجه به اینکه دو تا خروجی داشته دو بار دفاع کنم؟ ضمنا یک مقاله کنفرانسی هم داشتم.
3. افراد اعزام مجدد قطعا 21 ماه هست مبنای خدمتتون؟ خیلی بی انصافیه.

RE: کسر خدمت سربازی - Shihan - 14-06-2012

(29-03-2012, 10:08 PM)ghorubeaftab نوشته: سلام سال نو مبارک آقا دمتون گرم.دفترچه ام و پست کردم و امروز برگه اومده.کسری اعمال شده.افتادم نیروزمینی ارتش کد 02

دروود.
بله مکانش که تو بزرگراه هجرت روبروی پدافند هوایی خاتم الانبیا ارتش هست. مکان و شرایط اونجا خیلی مناسب و ایده ال هست. از دوران خدمت اموزشی اذت ببرید.

RE: کسر خدمت سربازی - Shihan - 14-06-2012

(14-06-2012, 02:11 AM)pesar نوشته: سلام دوستان، خیلی ممنون از فروم پربارتون، من تازه اومدم اینجا و یک سری سوال در مورد پروژه تحقیقاتیم که وقت زیادی رو هم از من گرفته دارم:
1. من شنیدم امسال میزان کسر خدمت ها خیلی کم شده، آیا درسته و کسی در این مورد خبر داره؟
2. من یک بار پروپوزال دادم برای دو تا پروژه: یکی نرم افزار و یکی هم یک پژوهش و یک نرم افزار، حداکثر و حداقل چقدر کسری بهش تعلق می گیره؟ و میشه با توجه به اینکه دو تا خروجی داشته دو بار دفاع کنم؟ ضمنا یک مقاله کنفرانسی هم داشتم.
3. افراد اعزام مجدد قطعا 21 ماه هست مبنای خدمتتون؟ خیلی بی انصافیه.
دروود بر شما نیروی وظیفه فرهیخته گرامی
در خصوص کسر خدمت بله به گفته مسئول نظام وظیفه امسال پس از تغییر مواد ایین نامه نطام وطیفه ، کسر خدمت تنها به کسر بسیج فعال بر می گردد که سقفش تنها 6 ماه است. در خصوص کارهای پژوهشی باید برای این منظور به نیروهای مسلح مراحعه کنید و منظور خود را مطرح نمایید کسری در این مورد را اطلاع ندارم.
در خصوص خدمت هم بله همون 21 ماه که مصوب اردیبهشت 91 و لازم الاجرا است می باشد.
ازاد اندیش باشید

RE: کسر خدمت سربازی - afshin.sat - 03-08-2012

با سلام و خسته نباشید، شاید سوالم تکراری باشه ولی انقد که قوانین عوض می شن و یه سری قوانین لغو می شن واقعا گیج شدم.می خواستم بپرسم با قوانین جدید آیا بازم کسری خدمت به کسایی که پدرشون جبهه بوده تعلق می گیره یا نه؟و اگه احیانا می گیره شرایطش چه جوریه؟ و آیا حتما نیاز به کارت ایثار داره، و نامه رسمی از یگانی که پدرم خدمت کرده کافی نیست؟و یه سوال دیگه اینکه هنوز هم مدت خدمت سربازی برای کارشناسی همون 21 ماهِ دیگه؟
ممنون میشم راهنماییم کنید. ممنون از همه زحماتتون.

RE: کسر خدمت سربازی - MaMi - 03-08-2012

(03-08-2012, 03:26 PM)afshin.sat نوشته: ...می خواستم بپرسم با قوانین جدید آیا بازم کسری خدمت به کسایی که پدرشون جبهه بوده تعلق می گیره یا نه؟و اگه احیانا می گیره شرایطش چه جوریه؟ و آیا حتما نیاز به کارت ایثار داره، و نامه رسمی از یگانی که پدرم خدمت کرده کافی نیست؟و یه سوال دیگه اینکه هنوز هم مدت خدمت سربازی برای کارشناسی همون 21 ماهِ دیگه؟
ضمن خوشامد به جهت پیوستن به فروم Smile
بله همچنان کسری ویژه ایثارگران و... وجود دارد (مراحلش رو متاسفانه من اطلاع ندارم ولی میدونم که پدرتون باید از یگانی که در آن خدمت کرده در زمان جنگ، نامه ای که مشخص کننده تعداد ماه های خدمتشون است رو دریافت کنند) در مورد اینکه باید حتما کارت ایثار داشته باشند یا نه، به نظرم بهتر است از نظام وظیفه سوال بفرمائید (برای اطمینان).
خدمت برای تمامی فارغ التحصیلان دانشگاه (کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری) 21 ماه است