آکادمیا کافه
زمان مناسب برای iBT/IELTS و GRE - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: آزمون‌ها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7)
+--- موضوع: زمان مناسب برای iBT/IELTS و GRE (/Thread-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%B3%D8%A8-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-iBT-IELTS-%D9%88-GRE)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: زمان مناسب برای iBT/IELTS و GRE - gity68 - 16-07-2013

اعتبار تافل باید موقع ثبت نام تو دانشگاه از 2 سال نگذشته باشه یا فقط موقع ریپورت کردن نمره نیاز به اعتبار هست؟

RE: زمان مناسب برای iBT/IELTS و GRE - rulany - 16-07-2013

(16-07-2013, 10:07 PM)'gity68' نوشته:  باید موقع ثبت نام تو دانشگاه از 2 سال نگذشته باشه یا فقط موقع ریپورت کردن نمره نیاز به اعتبار هست؟

این قضیه دانشگاه با دانشگاه فرق میکنه.امسال یکی از بچه ها از مونیخ المان پذیرش گرفته اعتبار ایلتسش تا آگوست هست.دانشگاه گفته مورد قبول نیست و باید مدرکت حداقل تا اکتبر اعتبار داشته باشه(زمان ثبت نام)

[برش] انتخاب دانشگاه برای مقطع کارشناسی ارشد در ایران - پویاعباسی - 30-07-2013

باسلام وعرض خسته نباشید

من امسال امتحان ارشد دارم.اماقصددارم ارشد برای دانشگاه های امریکا وکانادا اقدام کنم.
این احتمال هم وجوددادره که پذیرش نگیرم.
لطفا راهنمایی کنیدکه خودمو برای امتحان ایلتس وGRE اماده کنم یاامتحان ارشد؟

RE: زمان مناسب برای iBT/IELTS و GRE - Simon2007 - 31-07-2013

(30-07-2013, 04:02 PM)'پویاعباسی' نوشته: باسلام وعرض خسته نباشید
من امسال امتحان ارشد دارم.اماقصددارم ارشد برای دانشگاه های امریکا وکانادا اقدام کنم.
این احتمال هم وجوددادره که پذیرش نگیرم.
لطفا راهنمایی کنیدکه خودمو برای امتحان ایلتس وGRE اماده کنم یاامتحان ارشد؟

سوالي كه شما پرسيديد بيشتر يك انتخابه كه كسي نميتونه جاي شما اين تصميم رو بگيره و به شما ديكته كنه.و اينكه سوالتون در جاي مناسب مطرح شده آيا؟ 
اگر فرض رو بر اين بزارم كه شما تصميم گرفتيد براي امسال اپلاي كنيد بهتره تا اواخر آبان آزمون GRE‌رو بديد كه الان ثبت نامش بازه و مشخص نيست كي بسته شه. و قبل اون يا بعد اون بسته به ددلاين دانشگاه هايي كه انتخاب ميكنيد ميتونيد تافل يا آيلتس هم بديد كه خودم توصيه ام براي آمريكا تافله. پس اگر قصدتون امساله كار سختي در پيش داريد و جداي از آماده كردن مدارك كه خودش خيلي زمانبر و انرژي گيره 2 آزمون مهم هم در پيش رو داريد كه بايد زودتر شروع كنيد به خوندن. 
ضمن اينكه توجه داشته باشيد براي ارشد ممكنه شما شانس خيلي قطعي براي دريافت فاند نداشته باشيد و بهتره كه هزينه ها رو هم در نظر بگيريد براي 2 سال يا 3 سال. 
شادزي
[img]images/smilies/smile.gif[/img]

[برش] شروع از پایه نه برای آزمون - mr.h.gm - 23-08-2013

سلام دوستان.
من 18 سالمه و یه ماه دیگه تازه وارد دانشگاه می شم.
به نظرتون از الان شروع کنم به طور اختصاصی روی GRE و TOEFL کار کنم یا فعلا فقط روی زبان عمومیم ( کتابای آموزشگاه ) وقت بزارم ؟
اینو می دونم که معدل کارشناسی خیلی مهمه و از اون نمیزنم فقط می خوام بدونم از الان اختصاصی کار کنم یا عمومی ؟

RE: زمان مناسب برای iBT/IELTS و GRE - blur - 23-08-2013

(23-08-2013, 10:02 PM)'mr.h.gm' نوشته: سلام دوستان.
من 18 سالمه و یه ماه دیگه تازه وارد دانشگاه می شم.
به نظرتون از الان شروع کنم به طور اختصاصی روی GRE و TOEFL کار کنم یا فعلا فقط روی زبان عمومیم ( کتابای آموزشگاه ) وقت بزارم ؟
اینو می دونم که معدل کارشناسی خیلی مهمه و از اون نمیزنم فقط می خوام بدونم از الان اختصاصی کار کنم یا عمومی ؟

پیشنهادم اینه که زبان عمومیتون رو اول تقویت کنید بعد که به حد مناسبی رسیدین و در زمان معقول قبل زمان امتحان شروع به خوندن اختصاصی کنید....بخصوص رو لسینینگتون زیاد کار کنید. متن انگلیسی هم زیاد بخونید.

[برش] مشاوره بمنظور آمادگی برای امتحان GRE General - mr.h.gm - 25-08-2013

سلام توروخدا جواب بدید Sad
من 4 سال وقت دارم تازه دارم وارد دانشگاه می شم و میخوام با لیسانس برای دکترا اقدام کنم.
زبانم الان در سطح Elementary هست اما واقعا Elementary هستم منظورم اینه الکی پاس نکردم و جلو نیومدم واقعا خوندم تا اینجا و هر 4 مهارتم در این سطح هست.
حالا سوالم اینه از الان خوندن واسه GRE رو شروع کنم یا نه فقط زبان عمومیم رو بکشم بالا ؟
ایده خودم اینه اگه من 4 سال سنگین روی زبان عمومیم کار کنم می تونم نمره ی خیلی بالایی تو TOEFL و بخش وربال و انشاء GRE بیارم می مونه یه ریاضی که یه هفته وقت بزارم 800 میگیرم.
ایدم خوبه ؟ یا راه بهتری هست ؟ مثلا راه دیگه اینکه زبان عمومیم رو تو دو سال و نیم به سطح Advanced برسونم و بعد یک سال اختصاصی واسه تافل و جی آر ای وقت بزارم ؟
ممنون می شم کامل و با دلیل جواب بدید پای آیندم در میونه.
میخوام رزومه ای در حد هاروارد بسازم تا انتخاب های زیادی پیش روم باشه.

RE: مشاوره بمنظور آمادگی برای امتحان GRE General - blur - 25-08-2013

(25-08-2013, 08:42 PM)'mr.h.gm' نوشته: سلام توروخدا جواب بدید Sad
من 4 سال وقت دارم تازه دارم وارد دانشگاه می شم و میخوام با لیسانس برای دکترا اقدام کنم.
زبانم الان در سطح Elementary هست اما واقعا Elementary هستم منظورم اینه الکی پاس نکردم و جلو نیومدم واقعا خوندم تا اینجا و هر 4 مهارتم در این سطح هست.
حالا سوالم اینه از الان خوندن واسه GRE رو شروع کنم یا نه فقط زبان عمومیم رو بکشم بالا ؟
ایده خودم اینه اگه من 4 سال سنگین روی زبان عمومیم کار کنم می تونم نمره ی خیلی بالایی تو TOEFL و بخش وربال و انشاء GRE بیارم می مونه یه ریاضی که یه هفته وقت بزارم 800 میگیرم.
ایدم خوبه ؟ یا راه بهتری هست ؟ مثلا راه دیگه اینکه زبان عمومیم رو تو دو سال و نیم به سطح Advanced برسونم و بعد یک سال اختصاصی واسه تافل و جی آر ای وقت بزارم ؟

سلام دوست عزیز. حتما باید بطور اختصاصی برا امتحانات وقت بذارین. چون امتحانات تنها زبان عمومی نیستن. برا موفقیت تو تافل تکنیک باید بلد باشین و در زمان تمرین کنید. با نوع سوالات آشنا باشین و....  GRE هم بخش وربالش فراتر از زبان عمومیه و باید منابع و لغت های خاصشو کار کنید. ولی فعلا زوده و بهتره زبان عمومیتون رو در تمام جوانب قوی کنید. زبان عمومی پایه و لازمه هست باید اون رو به یه حدی برسونید که بتونید وارد حیطه امتحانات بشین

RE: مشاوره بمنظور آمادگی برای امتحان GRE General - P.E - 25-08-2013

(25-08-2013, 08:42 PM)'mr.h.gm' نوشته: سلام توروخدا جواب بدید Sad

زبان عمومی تون را قوی کنید و یک سال آخر را برای تافل و GRE برنامه ریزی کنید. گرفتن "800" هم توی یک هفته کار سختیه ولی غیر ممکن نیست. با اینکه به موضوع ارتباطی نداره ولی بهتره روی معدلتون متمرکز بشید. گرفتن پذیرش از هاروارد یا دانشگاهای هم تراز کار ساده ای نیست. نظر من معدل و زبان عمومی است!
موفق باشید.

RE: مشاوره بمنظور آمادگی برای امتحان GRE General - mr.h.gm - 25-08-2013

خیلی ممنون از جواب هاتون Smile
پس من اول زبان عمومیم رو ادامه می دم بعد اختصاصی واسه تافل و GRE وقت میزارم Smile
راجع به هاروارد هم گفتم هاروارد مد نظرم نیست منظورم این بود رزومه ای بسازم که اتتخاب های زیادی داشته باشم و مناسبترین گزینه رو انتخاب کنم. نه اینکه انتخاب های خیلی کم و محدودی داشته باشم.
معدل هم تمام سعیم اینه تا جایی که می تونم به 20 نزدیکش کنم بازم تشکر از 2 دوست عزیز.
 فقط یه سوال دیگه زبان عمومی تا چه حدی کافیه واسه موفقیت در امتحانات ؟
تا آخر Upper Intermediate خوبه ؟