آکادمیا کافه
انتقال وجه نقد به خارج از کشور از طریق صرافی ها و بانک ها - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: اطلاعات جانبی دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%A7%D9%86%D8%A8%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: کارت اعتباری و امور ارزی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%88-%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B1%D8%B2%DB%8C)
+--- موضوع: انتقال وجه نقد به خارج از کشور از طریق صرافی ها و بانک ها (/Thread-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84-%D9%88%D8%AC%D9%87-%D9%86%D9%82%D8%AF-%D8%A8%D9%87-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B2-%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82-%D8%B5%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9-%D9%87%D8%A7)

صفحات 1 2 3 4 5 6

RE: انتقال وجه نقد به خارج از کشور از طریق صرافی ها و بانک ها - Torkan - 14-02-2016

مقام های آمریکایی می گویند، هرچند تحریم‌های هسته ای ایران رفع شده‌اند، اما تحریم‌های مربوط به سایر موارد (xxxxxxxxxx)، مانعی برای نزدیک شدن آن کشور به محدوده فعالیت‌های بانک‌های آمریکایی است.
خبرگزاری رویترز با اعلام این خبر نقل کرده که جان اسمیت، مدیر دفتر «کنترل دارایی‌های خارجی» در وزارت خزانه‌داری ایالات متحده، در کنگره آمریکا گفت که تحریم‌های اولیه آمریکا علیه ایران، در جای خود قرار دارند و برچیده نشده اند.
تحریم‌هایی که آقای اسمیت از آن‌ها سخن گفته به طور عمده مربوط به اتهام‌های آمریکا درباره ایران به مواردی همچون xxxxxxxxxx

پ.ن: همانطور که از اول هم معلوم بود مبادلات ارزی تجاری منتفی است فعلا بین ایران و آمریکا، با پشت پردش کاری ندارم منظورم خودمون بودSmile!

بااحترام،
ترکان

RE: انتقال وجه نقد به خارج از کشور از طریق صرافی ها و بانک ها - amco - 17-06-2016

با سلام و احترام
دوستان من مطالب رو خوندم و دو تا سوال داشتم از خدمتتون
1-بهترین راه برای ارسال پول به اروپا(رومانی) چیه برای حدودا 300 یورو؟
2-میتونم حساب از ایران جساب باز کنم که در رومانی قابل ازش استفاده کنم البته حاسب ارزی که از همین جه یورو بریزم و اونجا استفاده کنم؟
@Torkan
با تشکر فروان

RE: انتقال وجه نقد به خارج از کشور از طریق صرافی ها و بانک ها - Torkan - 17-06-2016

(17-06-2016, 12:19 PM)amco نوشته: با سلام و احترام
دوستان من مطالب رو خوندم و دو تا سوال داشتم از خدمتتون
1-بهترین راه برای ارسال پول به اروپا(رومانی) چیه برای حدودا 300 یورو؟
2-میتونم حساب از ایران جساب باز کنم که در رومانی قابل ازش استفاده کنم البته حاسب ارزی که از همین جه یورو بریزم و اونجا استفاده کنم؟
@Torkan
با تشکر فروان

درود

دوست من  از ایران و با حساب بانکی فعلا امکان پذیر نیست. دوست عزیز واسه حساب خاصی میخوای بریزین یا به شخص خاصی بدین. معمولا این کار از دو طریق انجام میشه. صرافها معمولا انجام میدن ولی متاسفانه این مقدار ارزش زیادی نداره که شما 60 دلار اضافی هم بدین واسه انتقال.
راه دوم یک نفر پیدا کنین که تو خارج از کشور شما براش پول ریالی بدین ایران یا فامیلش یا به حسابش بریزین اون هم پول رو واریز کنه. در این حالت ممکنه خیلی به نفعتون باشه.
البته یه راه دیگه شرکتهای پرداخت هستن که تو فروم هست ولی اونا هم اگر قرار باشه به حساب بریزن 50 یا 60 دلار میگیرن مگر اینکه اپلیکیشن فی باشه که معمولا واسه 300 یورو حدود 20 تا 25 یورو میگیرن.

RE: انتقال وجه نقد به خارج از کشور از طریق صرافی ها و بانک ها - automotive - 17-06-2016

@amco
ترکان گرامی پاسخ شما را به صورت کامل اعلام کردند. در ارتباط با شعب ارزی باید اعلام کنم که این بانک‌ها حتی در کشورهایی که شعبه‌ی فیزیکی فعال دارند هم اجازه‌ی انتقال پول به شما را نمی‌دهند، فقط به شما اجازه‌ی سپرده گذاری تا سقف 5000 دلار با سود یک درصد را می‌دهند.

RE: انتقال وجه نقد به خارج از کشور از طریق صرافی ها و بانک ها - amco - 17-06-2016

@Torkan @automotive بسیار سپاس گذارم از لطفتون 
بله برای یه نفر میخوام که قراره باهم ازدواج کنیم ولی شرایط اداره مهاجرت رومانی اینه که به ازای هر روزی که من بخوام بمونم 30 یورو باید تو حسابش داشته باشه با این شرایط که نمیتونم پول بفرستم کارم یکم تاخیر میخوره چون نمیخوام از کسی قرض کنه.
در هر صورت ممنونم از لطفتون

RE: انتقال وجه نقد به خارج از کشور از طریق صرافی ها و بانک ها - Asemansky - 18-07-2016

سلام دوستان

میخواستم برای ثبت نام در جایی 20 یورو به حسابی در یکی بانک های هلند واریز کنم. کد IBAN و BIC مقصد واریز رو دارم. ممنون میشم راهنمایی کنید که چطور میتونم این کار رو انجام بدم. (یه صرافی بهم گفت چنین مبالغ کمی رو انتقال نمیدیم)

RE: انتقال وجه نقد به خارج از کشور از طریق صرافی ها و بانک ها - Torkan - 18-07-2016

(18-07-2016, 01:14 PM)Asemansky نوشته: سلام دوستان

میخواستم برای ثبت نام در جایی 20 یورو به حسابی در یکی بانک های هلند واریز کنم. کد IBAN و BIC مقصد واریز رو دارم. ممنون میشم راهنمایی کنید که چطور میتونم این کار رو انجام بدم. (یه صرافی بهم گفت چنین مبالغ کمی رو انتقال نمیدیم)
 یا باید فردی پیدا کنید اونجا بریزه شما ایران ریالی بریزید به حسابش این بهترین روشه. البته خوب پیدا کردن ادم سخته. اخرین راه شرکتهای معتبر هستش که این کار رو میکنن ولی متاسفانه پول زیادی واسه اتتقال بانکی یعنی کارمزد درخواست میکنن مثلا 40 دلار

بااحترام،
ترکان

RE: انتقال وجه نقد به خارج از کشور از طریق صرافی ها و بانک ها - usphys - 14-09-2016

دانشگاه از من چک 25 دلاری برای دیفر خواسته!!!!! کسی میتونه کمک کنه به من؟ من این پول رو به هر طریقی مایل باشید میتونم پرداخت کنم بهتون در ایران یا مستقیم اسکناس بفرستم + مبلغ اضافه تر جهت کارمزد.

RE: انتقال وجه نقد به خارج از کشور از طریق صرافی ها و بانک ها - saaaaam - 14-09-2016

(14-09-2016, 07:06 PM)usphys نوشته: دانشگاه از من چک 25 دلاری برای دیفر خواسته!!!!! کسی میتونه کمک کنه به من؟ من این پول رو به هر طریقی مایل باشید میتونم پرداخت کنم بهتون در ایران یا مستقیم اسکناس بفرستم + مبلغ اضافه تر جهت کارمزد.

سلام پیشنهاد می کنم از طریق سرافی در بهارستان درست کنید اعتماد به اشخاص انلاین راحت نیست

RE: انتقال وجه نقد به خارج از کشور از طریق صرافی ها و بانک ها - Torkan - 14-09-2016

(14-09-2016, 08:15 PM)saaaaam نوشته: سلام پیشنهاد می کنم از طریق سرافی در بهارستان درست کنید اعتماد به اشخاص انلاین راحت نیست

خیلی بعیده صراف چنین کاری بکنه. در این موارد با پول کم چاره ای جز اعتماد اونم به افرادی که حداقل پستهای زیادی دارن نیست!