آکادمیا کافه
پذیرش از دانشگاه سیدنی استرالیا (University of Sydney) - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: استرالیا و نیوزلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7-%D9%88-%D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B2%D9%84%D9%86%D8%AF)
+---- انجمن: تحصیل در استرالیا و نیوزلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7-%D9%88-%D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B2%D9%84%D9%86%D8%AF)
+----- انجمن: دانشگاه های استرالیا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)
+----- موضوع: پذیرش از دانشگاه سیدنی استرالیا (University of Sydney) (/Thread-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%B3%DB%8C%D8%AF%D9%86%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7-University-of-Sydney)

صفحات 1 2 3 4 5

RE: پذیرش از دانشگاه سیدنی استرالیا (University of Sydney) - mohammadg - 12-04-2015

سلام دوستان
من دانشجو کارشناسی فیزیک از دانشگاه بیرجند با معدل 14.81 و ارشد مهندسی پلاسما از دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی فناوری پیشرفته با معدل 17.16. تافل 107 دارم و 4 مقاله ژورنالی با ایمپکت های 3، 2،2، 1.8. همچنین 6 مقاله علمی پژوهشی داخلی و 2 مقاله کنفرانسی. موضوع پایان نامم در خصوص لایه های نازک بوده و اساتیدم هم رضایت کافی از کارم رو داشتند علاوه بر کارهای اکسپریمنتال مرتبط با پایان نامم شبیه سازی از محیط انجام ازمایشم انجام دادم و در این زمینه نیز چاپ مقاله داشتم. یک مرکز پژوهشی مطابق با رشته من تو دانشگاه سیدنی موجوده و حتی در زمینه تخصصی من نیز تحقیقاتی در حال انجام است اما خوب دانشگاه سیدنی دانشگاهی با رنک بالاست واقعبینانه که ببینیم احتمال پذیرشم را چقدر پیشبینی می کنید. این دانشگاه جی ار ای هم نیاز داره؟
با تشکر

RE: پذیرش از دانشگاه سیدنی استرالیا (University of Sydney) - Roksaana - 12-05-2015

سلام معدل كارشناسيم ١٧ و ارشد ١٧/٧٥است از دانشگاه علامه طباطبايي ،سن ٣٦ سابقه كار مشاوره و تدريس و كار در كلينيك را دارم اما مقاله اي ندارم براي استراليا شانسي براي پذيرش دكترا دارم يا نه ؟ اگر بله چطور اقدام كنم؟
ممنون

RE: پذیرش از دانشگاه سیدنی استرالیا (University of Sydney) - maedeh.ghaderi - 14-06-2015

سلام. بچه های اینجا کسی هست که بتونه بگه که هزینه زندگی برای یک ماه توی سیدنی چطوره ؟
من یه پیشنهاد ماهی ۲۰۰۰ دلار دارم. برای PHD
اما اینجور که میبینم هزینه ها خیلی توی سیدنی بالاس!
میشه هرچه سریعتر لطفا منو راهنمایی کنید . مرسیییییییی

RE: پذیرش از دانشگاه سیدنی استرالیا (University of Sydney) - مهمان - 20-11-2015

سلام  من پارسال از مدرسه فارق تحصیل شدم  با معدل دیپلم 15.63 و پیش دانشگاهی معدل 14.42 و معدل کتبی پیش من 9.45 شده ایا برای دانشگاه های شهر سیدنی می تونم هقدام کنم ایلس 6 دارم

RE: پذیرش از دانشگاه سیدنی استرالیا (University of Sydney) - delbina - 15-12-2015

سلام، روز بخیر
ببخشید پروپوزالی که میخوایم اپلود کنیم واسه این دانشگاه تقریبا چند صفحه باید باشه؟ و اینکه استاد یک مقاله واسم فرستاده که ازش کمک بگیرم ،ایا این به اون معنی هست که خودم باید به تنهایی این موضوع سخت رو بفهمم و پروپوزال بنویسم؟ یعنی استاد کمکی نخواهد کرد؟آیا اینقدر پرپوزال دکتری نوشتن سخت خوهد بود؟(هر ایمیلی که میزنیم بعد از دو روز جواب میدن فک کنم یه یک سالی درگیر پرپوزال نوشتن باشیم)

RE: پذیرش از دانشگاه سیدنی استرالیا (University of Sydney) - faeze23 - 26-06-2016

سلام دوستان 
وقت بخیر
خواستم بدونم زمان ایمیل زدن به اساتید دانشگاه های استرالیا ایا با سایر دانشگاهها مثل کانادا و امریکا متفاوته؟؟ مثلا طبق روال برای سال آینده تحصیلی باید از شهریور شروع به مکاتبه کرد؟؟
و یک سوال دیگه
ایا مدرک کارشناسی ارشد ازاد یا غیرانتفاعی برای استرالیا معتبر نیست؟؟ یکی از دوستان ارشد برنامه ریزی شهری با معدل خوب بالای 17 از غیرانتفاعی داره و این رو پرسید که ایا میتونه برای دکترا دانشگاههای خوب استرالیا مثل سیدنی اقدام کنه یا این مدرک اعتباری نداره اونجا؟؟
با سپاس

RE: پذیرش از دانشگاه سیدنی استرالیا (University of Sydney) - Matinking - 26-06-2016

(26-06-2016, 04:05 PM)faeze23 نوشته: سلام دوستان 
وقت بخیر
خواستم بدونم زمان ایمیل زدن به اساتید دانشگاه های استرالیا ایا با سایر دانشگاهها مثل کانادا و امریکا متفاوته؟؟ مثلا طبق روال برای سال آینده تحصیلی باید از شهریور شروع به مکاتبه کرد؟؟
و یک سوال دیگه
ایا مدرک کارشناسی ارشد ازاد یا غیرانتفاعی برای استرالیا معتبر نیست؟؟ یکی از دوستان ارشد برنامه ریزی شهری با معدل خوب بالای 17 از غیرانتفاعی داره و این رو پرسید که ایا میتونه برای دکترا دانشگاههای خوب استرالیا مثل سیدنی اقدام کنه یا این مدرک اعتباری نداره اونجا؟؟
با سپاس

سلام

- deadline بعضی رشته ها در بعضی دانشگاه ها با روال معمول کمی متفاوت هست... در نتیجه ارتباط با اساتید مرتبط با اونها هم مطابق معمول نخواهد بود... البته با توجه به اینکه اساتید در شهریور و اون حوای محتملا هنوز در گیر و دار تایید research plan هاشون برای تعریف پروژه هستند، ممکن هست حتی دیرتر هم به ایمیل ها پاسخ بدن تا تکلیف position هاشون روشن شده باشه...

- در حالت کلی مشکلی نداره و اساسا باید نظر استاد رو جلب کرد... ولی رقابت برای این position ها به حدی هست که در مورد رزومه های خیلی خوب هم نمیشه با قطعیت اعلان موفقیت کرد... طبیعتا در موارد دیگه باید هم در انتخاب دانشگاه (براساس کلیت رزومه) درست عمل کرد و هم امیدوار بود...

براتون آرزوی موفقیت دارم

RE: پذیرش از دانشگاه سیدنی استرالیا (University of Sydney) - هانیه حمیدی - 29-11-2016

با سلام.می خواستم بدونم این دانشگاه توی مقطع دکترا در رشته علوم تغذیه هم دانشجو می پذیره؟و اینکه کلا کدوم دانشگاه های استرالیا این رشته رو دارن و امکان گرفتن اسکالرشیپ وجود داره؟

RE: پذیرش از دانشگاه سیدنی استرالیا (University of Sydney) - akbari88 - 01-04-2017

با سلام
میخواستم ببینم من شانس پذیرش به صورت فول فاند در این دانشگاه رو دارم یا نه؟
کارشناسی آی تی از پیام نور با معدل ۱۴/۵
کارشناسی ارشد شبکه کامپیوتری از امیرکبیر با معدل ۱۸/۳۵
زبانم هنوز امتحان ندادم. ممنون

RE: پذیرش از دانشگاه سیدنی استرالیا (University of Sydney) - iman7 - 01-04-2017

(01-04-2017, 03:18 PM)akbari88 نوشته: با سلام
میخواستم ببینم من شانس پذیرش به صورت فول فاند در این دانشگاه رو دارم یا نه؟
کارشناسی آی تی از پیام نور با معدل ۱۴/۵
کارشناسی ارشد شبکه کامپیوتری از امیرکبیر با معدل ۱۸/۳۵
زبانم هنوز امتحان ندادم. ممنون

سلام. 
تو استرالیا علاوه بر اینکه باید استاد پیدا کنید برای گرفتن اسکالرشیپ باید حتما مقاله داشته باشید. حتی نفر اول بودن تو مقاله و درجه اعتبار ژورنال هم موثره.