آکادمیا کافه
ریجکت ویزای شنگن ایتالیا - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: ایتالیا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)
+----- انجمن: روادید ایتالیا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)
+----- موضوع: ریجکت ویزای شنگن ایتالیا (/Thread-%D8%B1%DB%8C%D8%AC%DA%A9%D8%AA-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D8%B4%D9%86%DA%AF%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت ایتالیا - Shihan - 09-05-2013

(08-05-2013, 06:42 PM)'کهنسال' نوشته: با سلام , دو  تا  سوال داشتم در مورد اینکه من می خوام برای پدر و مادرم وقت برای ویزا بگیرم ,ولی هر کاری می کنم نمی تونم و موفق نمی شم آیا شما راه حلی دارید که من بتونم خیلی سریع براشون وقت بگیرم .و یا اینکه خود شما می توانید اقدام کنید. سوال بعدی اینکه, برای هر دو هم اکانت دارم . ولی مشکل اینجاست که با این وضع گرفتن وقت که خیلی افتضاحه نمی تونم اطمینان حاصل کنم برای هر دوشون بتونم همزمان وقت بگیرم . راهی هست که برای هر دوتاشون یک اکانت داشته باشم . 
متشکرم از پاسخ شما . 

دروود.
دوست عزیز، متاسفانه یا خوشبختانه سیستم وقت دهی ویزای شنگن در حوزه ایتالیا بصورت انلاین شده و تنها از این طریق امکانپذیره!! و نکته بعدی برای هر فرد باید حساب کاربری جدا تعریف بشه. به نظرم در ساعات پایانی که اوج ترافیک کمتره تلاش مجدد نمایید. 

RE: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت ایتالیا - ایتالیا65 - 15-05-2013

سلام من چند روز پیش مصاحبه دادم با خانمم ، همه مدارکم کامل بود ایرادی نگرفتن ولی مصاحبه رو خوب ندادیم حالا چند درصد احتمال داره ما قبول شیم? ضمنا ویزای ما توریستی بود واسه رفتن به نمایشگاه، مرسی

RE: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت ایتالیا - Shihan - 15-05-2013

(15-05-2013, 01:35 AM)'ایتالیا65' نوشته: سلام من چند روز پیش مصاحبه دادم با خانمم ، همه مدارکم کامل بود ایرادی نگرفتن ولی مصاحبه رو خوب ندادیم حالا چند درصد احتمال داره ما قبول شیم? ضمنا ویزای ما توریستی بود واسه رفتن به نمایشگاه، مرسی

دروود.
چطور تشخیص دادی که مصاحبه در مسیر خوبش پیش نرفت؟؟ به نظرم مهمترین دلایل که ممکنه افیسر ازتون بپرسه و شما در حین مصاحبه رد بشید تنها جواب ندادن منطقی به سوالات می باشد و دلایل مناسب برای ان!!! والا مشکلی نخواهد بود. بله کلاً مسیر درخواست ویزای توریستی یا کنفرانس از طریق ایتالیا کمی مشکل ساز شده ، اما امیدوار باشید و پیروز خواهید شد.
ازاد اندیش باشی

ممنون از جوابتون،فقط یکم هول شدم ، اصلا از من ایرادی نگرفتن و در حین مصاحبه هم حرف منفی نزدند، اگر رد میشودم چیزی بهم میگفتن? بعدش یک کاغد بهم دادن گفتن 14 روز دیگه بیا واسه جواب من زودتر میتونم برم واسه جواب? من خیلی نگرانم مرسی

RE: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت ایتالیا - Shihan - 15-05-2013

(15-05-2013, 01:50 PM)'ایتالیا65' نوشته: ممنون از جوابتون،فقط یکم هول شدم ، اصلا از من ایرادی نگرفتن و در حین مصاحبه هم حرف منفی نزدند، اگر رد میشودم چیزی بهم میگفتن? بعدش یک کاغد بهم دادن گفتن 14 روز دیگه بیا واسه جواب من زودتر میتونم برم واسه جواب? من خیلی نگرانم مرسی

نه این نگرانی ها جز اینکه خودتون رو رنج میده فایده ای نداره! اصولاً اگر به سوالاتش خوب پاسخ داده باشی مشکلی نداره. هول و استرس اینها دخیل نیست! اون 2 هفته دیگر رو هم همون زمانی که تعیین شده باید تشریف ببرید، که در اون برگه به درخواست شما جواب مثبت یا منفی داده میشه. نگران نباش

توی برگهایی که به ما دادن یک قسمتی هستش که توش نوشتن lenght of stay requested که جلوی یکی از نوشته برگه ما نوشته8 و یکی دیگمون نوشته 15 ، اینا یعنی چی? ایا ربطی به قبولی داره?

RE: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت ایتالیا - Shihan - 16-05-2013

(15-05-2013, 04:27 PM)'ایتالیا65' نوشته: توی برگهایی که به ما دادن یک قسمتی هستش که توش نوشتن lenght of stay requested که جلوی یکی از نوشته برگه ما نوشته8 و یکی دیگمون نوشته 15 ، اینا یعنی چی? ایا ربطی به قبولی داره?

خیر دوست عزیز.
این مورد داره به مدت زمان و روز شما برای حضور در کنفرانس رو مشخص میکنه. در ضمن پیش از مصاحبه که نتیجه مشخص نخواهد شد!!! بعد از 2 هفته کاری به اطلاع شما خواهد رسید.

ویزای خانوادگی - Misha - 16-05-2013

سلام
یه راهنمایی میخواستم راجع به گرفتن ویزای توریستی برای کل افراد خانواده که قراره برای مراسم عروسی ام به ایتالیا دعوت بشن.خواستم بدونم به نظر شما چند درصد ممکنه بهشون ویزا ندن؟و اینکه برای محکم کاری چه مدارکی رو همراه با دعوت نامه براشون ضمیمه کنیم که مطمئن باشیم درصد گرفتن ویزاشون بالاتر میره؟؟ پیشاپیش از راهنماییتون سپاسگذارم.

RE: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت ایتالیا - ایتالیا65 - 16-05-2013

امکان داره خودشون تماس بگیرن واسه جواب، یا طوریخبر بدن اخه چند دفعه شماره تماس رو گرفتن یا اینکه همون تاریخ خودم باید برم اونجا? مرسی از شما

RE: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت ایتالیا - Shihan - 17-05-2013

(16-05-2013, 09:41 PM)'ایتالیا65' نوشته: امکان داره خودشون تماس بگیرن واسه جواب، یا طوریخبر بدن اخه چند دفعه شماره تماس رو گرفتن یا اینکه همون تاریخ خودم باید برم اونجا? مرسی از شما

بهتون تماس میگیرن و اطلاع میدن که بیایید و حضور جواب (مثبت یا منفی) رو دریافت کنید.