آکادمیا کافه
شانس پذیرش کارشناسی ارشد از دانشگاه های آلمان - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: آلمان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)
+----- انجمن: تحصیل در آلمان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)
+----- موضوع: شانس پذیرش کارشناسی ارشد از دانشگاه های آلمان (/Thread-%D8%B4%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)

RE: شانس گرفتن پذیرش مقطع فوق لیسانس از دانشگاههای المان - Emir - 25-01-2015

(25-01-2015, 01:39 AM)aryanebneyamini نوشته: با سلام
من دانشجوی مهندسی شیمی گرایش بایوتکنولوژی از دانشگاه صنعتی اصفهان با معدل 14.5 می باشم.ایلتس 5.5 دارم اخر اسفند امتحان میدم واسه 6.5
می خواستم ببیمم کدوم دانشگاه المان هست که بیشتر احتمال قبولی دارم.دانشگاه گوتنیگن تا الان ردم کرده.
مرسی
با سلام .
دوست عزیز اولا شما نباید با این معدل دنبال دانشگاه باشید چون معدلتون نمیگم ضعیفه ولی انچنان خوب هم نیست . توصیه میکنم برای دانشگاه های متعددی اپلای کنین از رنک بالا گرفته تا رنک پایین . چون دولتی خوندین شانس دارین به شرظ ایلتس ۶ به بالا . توصیه دوم اینه که به کشورهای دیگه من جمله فنلاند هم فکر کنین تا ریسک ریجکتتون کم بشه . اپلای هم در اروپا تا اونجایی که میدونم هزینه نداره .
با تشکر

RE: شانس گرفتن پذیرش مقطع فوق لیسانس از دانشگاههای المان - Shihan - 25-01-2015

(25-01-2015, 01:39 AM)'aryanebneyamini' نوشته: با سلام
من دانشجوی مهندسی شیمی گرایش بایوتکنولوژی از دانشگاه صنعتی اصفهان با معدل 14.5 می باشم.ایلتس 5.5 دارم اخر اسفند امتحان میدم واسه 6.5
می خواستم ببیمم کدوم دانشگاه المان هست که بیشتر احتمال قبولی دارم.دانشگاه گوتنیگن تا الان ردم کرده.
مرسی

دروود بر شما.

شما به نظرم برای دانشگاههای رده های خوب تا متوسط رو با داشتن نمره زبان بالای 6.5 در نظر بگیر از طرفی چون معدل لیسانست پایینه بنابراین رنج دانشگاهها رو طوری در نظر بگیر که شانس داشته باشی ضمن اینکه تو رشته شما دانشگاههای متعددی وجود داره و نگران نباشید.

RE: شانس گرفتن پذیرش مقطع فوق لیسانس از دانشگاههای المان - aryanebneyamini - 25-01-2015

سلام مجدد
بسیار ممنون از راهنماییتون .دانشگاه خاصی هست به نظرتون؟من اشتوتگارتو فرایبورگو خودم در نظر گرفتم جای دیگه ای به نظرتون میاد؟

RE: شانس گرفتن پذیرش مقطع فوق لیسانس از دانشگاههای المان - Shihan - 25-01-2015

(25-01-2015, 09:48 PM)'aryanebneyamini' نوشته: سلام مجدد
بسیار ممنون از راهنماییتون .دانشگاه خاصی هست به نظرتون؟من اشتوتگارتو فرایبورگو خودم در نظر گرفتم جای دیگه ای به نظرتون میاد؟

خواهش میکنم . خدمتتون عرض کردم تعداد متعددی هستن و اینجا من براتون لیستش رو پیدا کردم کمی ریزتر جستجو کنید بیشتر مطلب پیدا خواهید کرد.

[برش] گرفتن پذیرش از دانشگاه Tu Braunshweig - sansa3002 - 25-01-2015

یه دانشگاه با شهریه مناسب و کم هزینه تو رشته EXECUTIVE MANAGMENT BUSINESS ADMINISTRATION
(EMBA) بهم معرفی کنید لدفن راهنمایی ام کنید

RE: شانس گرفتن پذیرش مقطع فوق لیسانس از دانشگاههای المان - Shihan - 26-01-2015

(25-01-2015, 11:34 PM)'sansa3002' نوشته: یه دانشگاه با شهریه مناسب و کم هزینه تو رشته EXECUTIVE MANAGMENT BUSINESS ADMINISTRATION
(EMBA) بهم معرفی کنید لدفن راهنمایی ام کنید

در این لینک کلیه دانشگاهها به همراه شهریه اونها برای رشته های E-MBA و MBA در کشور المان گرداوری شده به نظرم دقیق نگاه کنید شهریه ها هم براساس اون از سالی 500 یورو وجود داره تا سالی 12000 یورو.

RE: شانس گرفتن پذیرش مقطع فوق لیسانس از دانشگاههای المان - shahinkhan - 29-01-2015

سلام ، مهاجرتم به آلمان دو تا احتمال وجود داره. 1. دو سال دیگه میام که از نظر مالی مشکل نداشته باشم 2. چهار سال دیگه میام که با مدرک کارشناسی بیام اونجا. میخوام در یک رشته تقریبا آسون تحصیل کنم که بازار کار هم داشته باشه. بیشتر واسه ورزشم میخوام بیام که بطور حرفه ای ادامه بدم (بوکس). آیلتس 7 هم گرفتم. زبان آلمانی هم یاد میگیرم. چه رشته ای رو پیشنهاد میکنید ؟ میدونم سلیقه ایه ولی شما چی پیشنهاد میکنید با در نظر گرفتن دو احتمال بالا !!!

RE: شانس گرفتن پذیرش مقطع فوق لیسانس از دانشگاههای المان - Shihan - 29-01-2015

(29-01-2015, 04:59 PM)'shahinkhan' نوشته: سلام ، مهاجرتم به آلمان دو تا احتمال وجود داره. 1. دو سال دیگه میام که از نظر مالی مشکل نداشته باشم 2. چهار سال دیگه میام که با مدرک کارشناسی بیام اونجا. میخوام در یک رشته تقریبا آسون تحصیل کنم که بازار کار هم داشته باشه. بیشتر واسه ورزشم میخوام بیام که بطور حرفه ای ادامه بدم (بوکس). آیلتس 7 هم گرفتم. زبان آلمانی هم یاد میگیرم. چه رشته ای رو پیشنهاد میکنید ؟ میدونم سلیقه ایه ولی شما چی پیشنهاد میکنید با در نظر گرفتن دو احتمال بالا !!!

مورد مهاجرت اینجا مطرح نیست و نمیشه پاسخ داد. اما در خصوص رشته ورزشی مجدد نمیتونی تو دانشگاه دقیق روی شاخه ای خاص تمرکز کنی باید علوم یا فیزیک ورزش یا رشته هایی از این دست اقدام کنی. ضمن اینکه بیشتر رشته ها به المانی ارائه میشه. بهتر از طریق وب سایت دااد بگردی www.daad.de/en دنبال رشته و دانشگاه بگردی.

RE: شانس گرفتن پذیرش مقطع فوق لیسانس از دانشگاههای المان - aryanebneyamini - 29-01-2015

سلام
اقایون و خانم ها یک سوال داشتم
دانشگاه اشتوتگارت تو فدمش یه قسمت داره به نام university admission که میگه کدم کنکور قبول شدید.واسه این باید چیکار کنم؟یکی می گفت مال دانشگاه ازاده فقط دزسته؟مرسی

RE: شانس گرفتن پذیرش مقطع فوق لیسانس از دانشگاههای المان - Shihan - 29-01-2015

(29-01-2015, 09:13 PM)'aryanebneyamini' نوشته: سلام
اقایون و خانم ها یک سوال داشتم
دانشگاه اشتوتگارت تو فدمش یه قسمت داره به نام university admission که میگه کدم کنکور قبول شدید.واسه این باید چیکار کنم؟یکی می گفت مال دانشگاه ازاده فقط دزسته؟مرسی

بدون دادن اطلاعات از سمت شما دقیق نمیشه اظهار نظرکرد. منظور از کنکور اگر باشه خب هم سراسری بوده هم ازاد. اینکه کدوم رو شما شرکت کردید.!!!!!