آکادمیا کافه
پیشنهادها برای بهینه سازی فروم - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: ارتباط با کاربران (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+--- انجمن: نظرها، پیشنهاد‌ها و خبرها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D9%87%D8%A7%D8%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%E2%80%8C%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- موضوع: پیشنهادها برای بهینه سازی فروم (/Thread-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D9%87%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%81%D8%B1%D9%88%D9%85)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51

RE: پیشنهادها برای بهینه سازی فروم - Babak - 31-05-2013

آزمون‌های GRE Subject به لیست آزمون‌ها اضافه شد.

RE: پیشنهادها برای بهینه سازی فروم - zahya - 31-05-2013

با سلام و احترام.
پیشنهادم: در مورد هر رشته تخصصی یه پستی ایجاد کنید که کسانی که هم رشته ای هستند و تمایل دارند برای دانشگاههای خارج از کشور یا برای آزمونها مثلا GRE General و بخصوص برای GRE Subject با هم برنامه ریزی کنند. این موضوع باعث میشه که هم برای همدیگر انگیزه می شوند و هم تجربیاتشان رو در  اختیار هم میگذارند.
پیشاپیش از اینکه پیشنهادم رو خواندید سپاسگزارم.

RE: پیشنهادها برای بهینه سازی فروم - Babak - 31-05-2013

همه کاربران می‌تونند موضوع جدید ایجاد کنند و ایجاد موضوع نیازی به داشتن مجوزهای مدیریتی نداره. بعضی از دوستان برای رشته خودشون این کار رو کردند. به عنوان مثال می‌تونید این موضوع رو ببینید. شما هم اگر مایلید می‌تونید برای رشته تخصصی خودتون در انجمن رشته مورد نظر چنین موضوعی ایجاد کنید.

RE: پیشنهادها برای بهینه سازی فروم - ForeverBlue - 23-06-2013

سلام به مدیران گرامی و فهمیده این فروم

از آنجایی که  دوستان تحصیلکرده و باسوادی در این فروم تشریف دارند، واقعا حیف است که صرفا در خصوص پذیرش و فاند و خروج از کشور و ... بحث شود اما در خصوص مسائل علمی (کامپیوتر، اقتصاد، علوم انسانی، هنر و ..... ) هیچ فعالیتی نشود. 

قطعا به اشتراک گذاری تجربیات و دانش کاربران میتواند بسیار آموزنده و مفید باشد. مثلا میدانم اساتید با دانشی در زمینه های مختلف در این فروم هستند اما مکانی برای پرسیدن و بهره گرفتن از دانش آنها در فروم موجود نیست.

بنده پیشنهاد دارم قسمتی برای مباحث فنی/علمی  ایجاد شود. لزوما نه به این معنی که به ازای هر مورد یک فروم ساخته شود. مثلا یک فروم تحت عنوان "مباحث علمی" ایجاد شود و در صورتی که تعداد تاپیکها زیاد شد، تفکیک صورت پذیرد.

مثلا شاید بد نباشد نام این section تغییر کند و در آن یک فروم برای انچه عرض شد ایجاد گردد.

با تشکر

RE: پیشنهادها برای بهینه سازی فروم - spt - 23-06-2013

(23-06-2013, 03:48 AM)'foreverblue' نوشته: سلام به مدیران گرامی و فهمیده این فروم
از آنجایی که  دوستان تحصیلکرده و باسوادی در این فروم تشریف دارند، واقعا حیف است که صرفا در خصوص پذیرش و فاند و خروج از کشور و ... بحث شود اما در خصوص مسائل علمی (کامپیوتر، اقتصاد، علوم انسانی، هنر و ..... ) هیچ فعالیتی نشود. 
قطعا به اشتراک گذاری تجربیات و دانش کاربران میتواند بسیار آموزنده و مفید باشد. مثلا میدانم اساتید با دانشی در زمینه های مختلف در این فروم هستند اما مکانی برای پرسیدن و بهره گرفتن از دانش آنها در فروم موجود نیست.
بنده پیشنهاد دارم قسمتی برای مباحث فنی/علمی  ایجاد شود. لزوما نه به این معنی که به ازای هر مورد یک فروم ساخته شود. مثلا یک فروم تحت عنوان "مباحث علمی" ایجاد شود و در صورتی که تعداد تاپیکها زیاد شد، تفکیک صورت پذیرد.
مثلا شاید بد نباشد نام این section تغییر کند و در آن یک فروم برای انچه عرض شد ایجاد گردد.
با تشکر

دوست عزیز   Smile
اول از همه بهتون خوش آمد میگم و امیدوارم سال های سال در این فروم فعالیت داشته باشید..
ماشالا از همین اول حضورتون فعال و پربار بوده   Smile
در مورد پیشنهادتون من متوجه نشدم منظورتون از بحث علمی چیه! اگه میشه یکم بیشتر توضیح بدید که ما هم متوجه بشیم   Smile
ما انجمن های مربوط به هر رشته رو داریم که بسته به هر رشته یه سری مباحث توش انجام میشه و بچه های با تجربه به هم وطن هاشون کمک میکنن...      اگه منظورتون چیز دیگه ای هست لطفا بفرمایید که ببینیم چطوریه   Smile   
خیلی خوبه که پیشنهاد های سازنده داریم و اینکه انجمن های رشته ها فعال تر بشه   Smile
موفق باشید   Smile

RE: پیشنهادها برای بهینه سازی فروم - ForeverBlue - 23-06-2013

(23-06-2013, 04:57 PM)'spt' نوشته:
دوست عزیز   Smile
اول از همه بهتون خوش آمد میگم و امیدوارم سال های سال در این فروم فعالیت داشته باشید..
ماشالا از همین اول حضورتون فعال و پربار بوده   Smile
در مورد پیشنهادتون من متوجه نشدم منظورتون از بحث علمی چیه! اگه میشه یکم بیشتر توضیح بدید که ما هم متوجه بشیم   Smile
ما انجمن های مربوط به هر رشته رو داریم که بسته به هر رشته یه سری مباحث توش انجام میشه و بچه های با تجربه به هم وطن هاشون کمک میکنن...      اگه منظورتون چیز دیگه ای هست لطفا بفرمایید که ببینیم چطوریه   Smile   
خیلی خوبه که پیشنهاد های سازنده داریم و اینکه انجمن های رشته ها فعال تر بشه   Smile
موفق باشید   Smile

با سلام 
ممنونم. لطف دارید

در خصوص انجمن های مربوطه، تصور من بر این بود که شاید صرفا در خصوص مباحث پذیرش و ... در انجا بحث میشود. 
 (دلیل آوردن کلمه علمی این بود که بگویم حالت فان و سرگرمی ندارند. اگرچه پاتوقی که با توجه به عنوان سایت بشود در آن لحظه ای قهوه خورد و با دوستان گپی زد و از درد روزگار نالید و از امیدهای آینده گفت هم که مزید امتنان است!!!!  Big Grin )

منظورم از مباحث علمی، بیشتر مباحث فرهنگی، نرم افزارهای غیر تخصصی و اخبار و تازه های فناوری اطلاعات(سخت افزار و ارتباطات و موبایل و اندروید و سیستم عاملها و ....)، مباحث اقتصادی، سینما، ادبیات، هنز و .... است.

البته بدیهی است که ماموریت اصلی این فروم، مباحث پذیرش و خروج و .. است  و قرار نیست مانند دهها فروم  اینترنتی فارسی زبان دیگر، برای هرکدام از آنچه عرض کردم یک فروم جداگانه ایجاد شود. اما وجود یک فروم برای همه این مباحث میتواند  به تبادل اطلاعات و تجربیات  و دانش ها کمک کند.

RE: پیشنهادها برای بهینه سازی فروم - ForeverBlue - 24-06-2013

مثالی هم بزنم (چون دیگر نمیتوانم پست قبلی را ویرایش کنم!)
مثلا من در مدت اخیر در مورد قوانین کپی رایت و دانلود و ... تحقیقاتی کردم که میتوانم آن را در اختیار سایر دوستان قرار دهم. اما برای چنین موضوعی در فروم مکان مناسبی وجود ندارد.

RE: پیشنهادها برای بهینه سازی فروم - Babak - 24-06-2013

ممنون از پیشنهاد شما. من پیشنهاد شما رو در انجمن مدیران مطرح کردم. در عین حال که پیشنهاد خوبی هست، اما به خاطر دو نکته تصمیم بر این شد که این پیشنهاد اجرا نشه:
۱. مباحث فروم باید طوری باشه که تعداد خوبی از کاربران بتونند و فرصتش رو داشته باشند که به طور موثر اطلاعات تولید کنند. اگر تعداد تولیدکنندگان اطلاعات زیاد نباشه، این مباحث جدید پا نخواهد گرفت. با توجه به این که آکادمیاکافه به طور خاص در مورد مباحث پذیرش و تحصیل بحث می‌کنه، احتمال این که بشه تعداد مناسبی از این دست کاربران رو در مدت قابل قبولی جذب کرد کم هست.
۲. صرف نظر از نکته قبلی، ما هنوز در زمینه اطلاعات پذیرش و تحصیل و زندگی در خارج از کشور نیاز به تولید اطلاعات بسیار بیشتری داریم و بهتره که نیروی خودمون رو فعلا به صورت متمرکز در این زمینه قرار بدیم. شاید در آینده که اطلاعات پذیرش تکمیل بشه، بتونیم پیشنهاد شما رو هم عملی کنیم.

RE: پیشنهادها برای بهینه سازی فروم - ahmadpashaei - 24-06-2013

سلام.منم فکر می کنم در مورد پیشنهاد foreverblue تصمیم مدیران درسته. ظرفیت کافی وجود نداره و تازه اینجا در مباحث تخصصیش بسیار نوپاست. میشه در مورد مباحث به روز رشته های مختلف اونم به تفکیک+نرم افزارهای مهم و ... تاپیک ایجاد کرد ولی در مورد مباحث دیگه خوب فروم های تحصصی زیادی هست که مدتهاست دارن کار می کنن.

RE: پیشنهادها برای بهینه سازی فروم - ForeverBlue - 24-06-2013

(24-06-2013, 10:12 AM)'Babak' نوشته: ممنون از پیشنهاد شما. من پیشنهاد شما رو در انجمن مدیران مطرح کردم. در عین حال که پیشنهاد خوبی هست، اما به خاطر دو نکته تصمیم بر این شد که این پیشنهاد اجرا نشه:
۱. مباحث فروم باید طوری باشه که تعداد خوبی از کاربران بتونند و فرصتش رو داشته باشند که به طور موثر اطلاعات تولید کنند. اگر تعداد تولیدکنندگان اطلاعات زیاد نباشه، این مباحث جدید پا نخواهد گرفت. با توجه به این که آکادمیاکافه به طور خاص در مورد مباحث پذیرش و تحصیل بحث می‌کنه، احتمال این که بشه تعداد مناسبی از این دست کاربران رو در مدت قابل قبولی جذب کرد کم هست.
۲. صرف نظر از نکته قبلی، ما هنوز در زمینه اطلاعات پذیرش و تحصیل و زندگی در خارج از کشور نیاز به تولید اطلاعات بسیار بیشتری داریم و بهتره که نیروی خودمون رو فعلا به صورت متمرکز در این زمینه قرار بدیم. شاید در آینده که اطلاعات پذیرش تکمیل بشه، بتونیم پیشنهاد شما رو هم عملی کنیم.

خواهش میکنم. به نظر شما و مدیران گرامی احترام میگذارم.