آکادمیا کافه
شانس پذیرش از دانشگاه پلی‌تکنیک میلان - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: ایتالیا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)
+----- انجمن: تحصیل در ایتالیا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)
+------ انجمن: پذیرش از دانشگاه پلی تکنیک میلان ایتالیا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%D9%84%DB%8C-%D8%AA%DA%A9%D9%86%DB%8C%DA%A9-%D9%85%DB%8C%D9%84%D8%A7%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)
+------ موضوع: شانس پذیرش از دانشگاه پلی‌تکنیک میلان (/Thread-%D8%B4%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%D9%84%DB%8C%E2%80%8C%D8%AA%DA%A9%D9%86%DB%8C%DA%A9-%D9%85%DB%8C%D9%84%D8%A7%D9%86)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

RE: شانس پذیرش از دانشگاه پلی‌تکنیک میلان - مهمان - 04-12-2015

ببخشید سلام. میشه لطفا جواب من هم بدید
ممنون میشم

RE: شانس پذیرش از دانشگاه پلی‌تکنیک میلان - lucky-boy - 30-12-2015

درود.
من تازه عضو شدم و میخوام در صورت امکان مقطع ارشد رو در دانشگاه پلی تکنیک میلان بخونم.

1- دانشجوی ترم آخر کارشناسی مهندسی معماری، دانشگاه ایلام، معدل 15.98 که امیدوارم این ترم برسه بالای 16.
2- زبان: IELTS: 7
3- یک مقاله چاپ شده در کنفرانس ملی.
4- دو یا سه توصیه نامه خوب هم میتونم بگیرم از استادام.
5- به چندتا نرم افزار پرکاربرد مربوط به معماری هم مسلط هستم. مدرک 3D Max از سازمان فنی و حرفه ای دارم که بین المللی هست.
6- 13 ماه سابقه کار به عنوان شبیه ساز. در واقع طرح های معمار رو سه بعدی میکردم.
7- در حال طراحی یه پورتفولیو خوب هم هستم.

در صورتی که اطلاعات دیگه ای رو باید در اختیارتون بذارم لطفا بگین.

به نظر شما شانس من برای پذیرش و بورسیه چقدر هست؟

پیشاپیش ممنونم

RE: شانس پذیرش از دانشگاه پلی‌تکنیک میلان - Matinking - 30-12-2015

(30-12-2015, 02:31 AM)lucky-boy نوشته: درود.
من تازه عضو شدم و میخوام در صورت امکان مقطع ارشد رو در دانشگاه پلی تکنیک میلان بخونم.

1- دانشجوی ترم آخر کارشناسی مهندسی معماری، دانشگاه ایلام، معدل 15.98 که امیدوارم این ترم برسه بالای 16.
2- زبان: IELTS: 7
3- یک مقاله چاپ شده در کنفرانس ملی.
4- دو یا سه توصیه نامه خوب هم میتونم بگیرم از استادام.
5- به چندتا نرم افزار پرکاربرد مربوط به معماری هم مسلط هستم. مدرک 3D Max از سازمان فنی و حرفه ای دارم که بین المللی هست.
6- 13 ماه سابقه کار به عنوان شبیه ساز. در واقع طرح های معمار رو سه بعدی میکردم.
7- در حال طراحی یه پورتفولیو خوب هم هستم.

در صورتی که اطلاعات دیگه ای رو باید در اختیارتون بذارم لطفا بگین.

به نظر شما شانس من برای پذیرش و بورسیه چقدر هست؟

پیشاپیش ممنونم

سلام

اگر فرض کنیم قصد apply برای رشته معماری رو دارید (موضوع اساسی ای که بهش اشاره نکردید...):

دانشگاه ها ایتالیا یکی از اصلی ترین جاذبه ها برای دانشجویانی هست که قصد ادامه تحصیل در رشته معماری رو دارنذ.. چون به نوعی (حداقل در اروپا) مهد این رشته به حساب میاد... به همین دلیل شاید بشه گفت رقابت بین applicant ها در این رشته کمی سنگین تر از موارد دیگه هست...

رزومه شما normal هست... بدون شک شانس پذیرش دارید... ولی به دلیلی که بالا عرص کردم، توصیه می کنم به جز polimi دانشگاه های دیگه ای رو هم مد نظر قرار بدید تا شانس پذیرش نهایی تون empirically بیشتر بشه...

بورس ها محدودند و معمولا به top ترین افراد تعلق می گیرند... منتها می تونید شانستون رو امتحان کنید... به هر حال هرچند دریافت کمک هزینه برای شما شاید قابل تصور باشه ولی full fund شدن برای شما می تونه با اما و اگر های زیادی همراه باشه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

RE: شانس پذیرش از دانشگاه پلی‌تکنیک میلان - lucky-boy - 30-12-2015

(30-12-2015, 09:07 AM)Matinking نوشته: سلام

اگر فرض کنیم قصد apply برای رشته معماری رو دارید (موضوع اساسی ای که بهش اشاره نکردید...):

دانشگاه ها ایتالیا یکی از اصلی ترین جاذبه ها برای دانشجویانی هست که قصد ادامه تحصیل در رشته معماری رو دارنذ.. چون به نوعی (حداقل در اروپا) مهد این رشته به حساب میاد... به همین دلیل شاید بشه گفت رقابت بین applicant ها در این رشته کمی سنگین تر از موارد دیگه هست...

رزومه شما normal هست... بدون شک شانس پذیرش دارید... ولی به دلیلی که بالا عرص کردم، توصیه می کنم به جز polimi دانشگاه های دیگه ای رو هم مد نظر قرار بدید تا شانس پذیرش نهایی تون empirically بیشتر بشه...

بورس ها محدودند و معمولا به top ترین افراد تعلق می گیرند... منتها می تونید شانستون رو امتحان کنید... به هر حال هرچند دریافت کمک هزینه برای شما شاید قابل تصور باشه ولی full fund شدن برای شما می تونه با اما و اگر های زیادی همراه باشه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

درود

بله من قصد دارم ارشد معماری بخونم. کاملا یادم رفته بود بگم  Big Grin 

خیلی ممنونم از جوابتون. به نظر شما واسه چه دانشگاه دیگه ای اقدام کنم؟ در مورد وضعیت دانشگاه فلورانس اطلاعی دارید؟

موفق باشین دوست عزیز

RE: شانس پذیرش از دانشگاه پلی‌تکنیک میلان - Shihan - 31-12-2015

(30-12-2015, 06:26 PM)lucky-boy نوشته: درود

بله من قصد دارم ارشد معماری بخونم. کاملا یادم رفته بود بگم  Big Grin 

خیلی ممنونم از جوابتون. به نظر شما واسه چه دانشگاه دیگه ای اقدام کنم؟ در مورد وضعیت دانشگاه فلورانس اطلاعی دارید؟

موفق باشین دوست عزیز

رشته معماری به انگلیسی هم اینجا در فلورانس ارائه میشه. بهتره با coordinator رشته مکاتبه کنید.

RE: شانس پذیرش از دانشگاه پلی‌تکنیک میلان - mortezaomidi - 30-01-2016

سلام وقت بخیر دوستان
دانشجوی ترم 8 مهندسی مکانیک گرایش ساخت و تولید دانشگاه تبریز هستم . تا پایان ترم 7 معدلم 16.74 هستش.
برای تافل هم در حال آماده سازی هستم .
یکی دوتا مدرک فنی حرفه ای دارم و برای انجمن علمی بودن و سردبیری مجله انجمن علمی رزومه دستم هست .
ممنون میشم بگین چقد برای مقطع ارشد شانس دارم . بخاطر مسایل مالی پذیرش خالی مد نظرم نیست ، شانسم رو برای گرفتن اسکالر شیپ چقد میبینید.

پیشاپیش ممنون

RE: شانس پذیرش از دانشگاه پلی‌تکنیک میلان - Shihan - 30-01-2016

(30-01-2016, 02:57 PM)mortezaomidi نوشته: سلام وقت بخیر دوستان
دانشجوی ترم 8 مهندسی مکانیک گرایش ساخت و تولید دانشگاه تبریز هستم . تا پایان ترم 7 معدلم 16.74 هستش.
برای تافل هم در حال آماده سازی هستم .
یکی دوتا مدرک فنی حرفه ای دارم و برای انجمن علمی بودن و سردبیری مجله انجمن علمی رزومه دستم هست .
ممنون میشم بگین چقد برای مقطع ارشد شانس دارم . بخاطر مسایل مالی پذیرش خالی مد نظرم نیست ، شانسم رو برای گرفتن اسکالر شیپ چقد میبینید.

پیشاپیش ممنون

رزومه خودت رو با یه نمره زبان بالا تکمیل کن، شانس پذیرش و بورس دانشگاه رو دارید مگر اینکه خیلی بد شانس باشی.
اما توصیه میکنم دانشگاههای متعددی در ایتالیا مد نظر داشته باشی.

RE: شانس پذیرش از دانشگاه پلی‌تکنیک میلان - fanif - 30-01-2016

سلام
اگه جناب shahin یا دیگر دوستان مطلع راهنمایی کنن ممنون میشم.
من یه فوق(مواد) دارم و لیسانس دو رشته ای بودم با مکانیک. حالا امکان اپلای واسه ارشد دوم (مکانیک) هست؟ واسه ارشد دومم میشه بورس گرفت یا بهتر اینه که اسمی از ارشد اول نیارم؟

RE: شانس پذیرش از دانشگاه پلی‌تکنیک میلان - Shihan - 31-01-2016

(30-01-2016, 07:51 PM)fanif نوشته: سلام
اگه جناب shahin یا دیگر دوستان مطلع راهنمایی کنن ممنون میشم.
من یه فوق(مواد) دارم و لیسانس دو رشته ای بودم با مکانیک. حالا امکان اپلای واسه ارشد دوم (مکانیک) هست؟ واسه ارشد دومم میشه بورس گرفت یا بهتر اینه که اسمی از ارشد اول نیارم؟

بستگی به رزومه شما داره اما مسلماً رقابت برای مواد حداقل در گذشته نسبت به مکانیک کمتر بوده. ارشد دوم رو کسی نمیفهمه و نیازی نیست ریزنمرات ارشد خودتون رو ارسال کنید. اما اگر معدل و رزومه خوبی داری برای دکتری اقدام کن والا برای ارشد مجدد.

RE: شانس پذیرش از دانشگاه پلی‌تکنیک میلان - fanif - 01-02-2016

(31-01-2016, 09:31 AM)Shihan نوشته: بستگی به رزومه شما داره اما مسلماً رقابت برای مواد حداقل در گذشته نسبت به مکانیک کمتر بوده. ارشد دوم رو کسی نمیفهمه و نیازی نیست ریزنمرات ارشد خودتون رو ارسال کنید. اما اگر معدل و رزومه خوبی داری برای دکتری اقدام کن والا برای ارشد مجدد.

ممنونم. رزومه م:
"کارشناسی دو رشته ای مواد و مکانیک، هر دو از امیرکبیر، معدل هر دو 16، ممتازی تو هر دو ---ارشد مواد(بی کنکور)، امیرکبیر، 16.6---فارغ التحصیل 91
تافل پارسال: 92 (R:30 , L:25 , S:18 , W:19) و جی آر ای امسال: وربال162 و کوانت166 و رایتینگ3.5---دو تا TA"

میخوام ارشد اپلای کنم. اگه ارشد قبلیم تو رزومه بیارم احتمال بورس پایین میاد؟ ارشد دوم میخوام برای انتخاب اول automation اپلای کنم که ارتباطی با مواد نداره. از طرف دیگه لیسانس مکانیکم بیشترش همزمان با فوق موادم بوده و اگه فوق رو از رزومه م حذف کنم توجیهی برای طولانی شدنش ندارم. یعنی یه جورایی اصلا دو رشته ای نمیشه و میشه شبیه دو بار لیسانس خوندن.
سوال بعدیمم اینه که میتونم واسه ارشد برق پذیرش بگیرم یا میلان به تغییر رشته حساسه؟ 
مچکر