آکادمیا کافه
تحریم های اعمالی علیه دانشجویان ایرانی در استرالیا - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: استرالیا و نیوزلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7-%D9%88-%D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B2%D9%84%D9%86%D8%AF)
+---- انجمن: تحصیل در استرالیا و نیوزلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7-%D9%88-%D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B2%D9%84%D9%86%D8%AF)
+---- موضوع: تحریم های اعمالی علیه دانشجویان ایرانی در استرالیا (/Thread-%D8%AA%D8%AD%D8%B1%DB%8C%D9%85-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B9%D9%85%D8%A7%D9%84%DB%8C-%D8%B9%D9%84%DB%8C%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)

صفحات 1 2

RE: تحریم های اعمالی علیه دانشجویان ایرانی در استرالیا - ali.chabok - 08-09-2013

(03-08-2013, 11:25 AM)'Shahrouz' نوشته: درود
لیست دقیق دادن بسیار سخت است. ولی دانشگاههای آدلاید و ملبورن  بیشترین سخت گیری رو در این مورد داشتند. پیشتر دانشگاه وسترن استرالیا و کوئنزلند نیز این سخت گیری رو اعمال می کردند که البته  یکی از دوستان از وسترن استرالیا و خود من از کوئنزلند اسکالرشیپ گرفتیم. دانشگاه RMIT نیز قانونی در ارتباط با این مسئله اعمال کرده بود که پس از اعتراض دانشجویان ایرانی، موضوع تحریم فقط مرتبط به پروپوزال شد. در "اکثر" دانشگاههای استرالیا رشته های خاص مانند داروسازی و پزشکی پذیرش و اسکالرشیپ گرفتن یا بسیار سخت یا نشدنی است.

ببخشید.من با یه استاد تو RMIT مکاتبه کردم و قبول کرده که سوپروایزرم بشه.ولی موضوعی که پیشنهاد داده میتونه کاربرد نظامی هم داشته باشه.بعد از قبول کردن استاد دانشگاه میتونه رد کنه؟اصلا روندش چه جوریه؟

RE: تحریم های اعمالی علیه دانشجویان ایرانی در استرالیا - Shahrouz - 08-09-2013

درود
بله . تقریبا محاله به شما بابت چنین پروپوزالی اگر کاربردهای نظام ممکن در اون اشاره شده باشه اسکالرشیپ بدهند. ولی در هر حال سعی کنید پروپوزال رو خیلی safe طراحی کنید. راجع به مشکلی که ایرانی ها دارند با استاد صحبت کنید.

RE: تحریم های اعمالی علیه دانشجویان ایرانی در استرالیا - amirhossein.gh - 13-11-2013

University of Wollongong NSW 2522 Australia 

13 November 2013

Dear Mr Ghods, 

Thank you for your application for admission to the Doctor of Philosophy (Integrated) - Electrical, Computer and Telecommunications 
Engineering course at the University of Wollongong. 

Due to UOW's obligations under the Australian government's Autonomous Sanctions Regulations 2011, we cannot approve your application 
to study at UOW 

As your application for a research degree has been unsuccessful, you are ineligible for the HDR scholarship associated with this degree. 

Should you successfully undertake further studies and wish to be considered for a future intake, you may submit a new application prior to 
the closing date for that intake. For further information please contact UniAdvice or your Case Officer directly. 

Yours sincerely 

Peter Day 
Acting Director, Student Recruitment 

What does it mean ??? still cant believe it !!
someone help me out please....
oh GOD Sad

RE: تحریم های اعمالی علیه دانشجویان ایرانی در استرالیا - Shahrouz - 13-11-2013

درود
در دوره های زمانی مختلف، برخی از دانشگاههای استرالیا بدون ارسال پروپوزال شما به DFAT ایرانی ها رو ریجکت می کنند. تصور می کنم دانشگاه ولنگونگ این شرایط رو هم اکنون داره. تا به حال سه نفر از ایرانی هایی که اپلای کردند ریجکت شدند. به دانشگاههای دیگه استرالیا فکر کنید. 

RE: تحریم های اعمالی علیه دانشجویان ایرانی در استرالیا - dolphin - 28-11-2013

من از دانشگاه ملبورن برا master برای july 2014 پدیرش گرفتم ولی از uq,qut,RMIT ریجکت شدم به خاطر تحریم ها دانشگاه swinburne هم گفت باید یه ترم تو کشور خودت بخونی بعد دوباره برای سال بعد اپلای کنی که من قبول نکردم ولی هنوز برای ویزا اقدام نکردم و امیدوارم با اوضاع جدید راحت ویزا بگیرم

RE: تحریم های اعمالی علیه دانشجویان ایرانی در استرالیا - soroush88 - 12-05-2014

سلام
آیا این تحریم ها در مورد کشور نیوزلند هم صدق می کند؟ 

RE: تحریم های اعمالی علیه دانشجویان ایرانی در استرالیا - Shahrouz - 12-05-2014

درود
غیر مرتبط بود سوال شما. با این حال خیر. من  کمتر دیدم این تحریم ها رو در مورد نیوزیلند. 

RE: تحریم های اعمالی علیه دانشجویان ایرانی در استرالیا - ozeir - 10-04-2015

سلام. من ۶ ماه پیش از طریقه یک استاد در دانشگاه سیدنی پروپوزال نوشتم و اواسط نوامبر برای بورسیه Phd اقدام کردم. معمولا بررسی کامل مدارک ۴ تا ۸ هفته میکشه اونطوری که من سوال کردم و به من جواب دادن. بیشتر از 6 ماه از زمان اقدام من میگذره. ظاهراً مدارک من بررسی شده و دو یا سه ماه پیش رفته به مرحلهٔ Auto-Sanction. می‌تونم بپرسم کسی‌ با این مرحله آشنایی داره و میدونه دقیقا چقدر طول میکشه؟ من ۵ ساله گذشته در کشور بلژیک بودم و اینکه به نظر شما من توسط دانشکده قبول شدم؟ چون اگه قبول نمی‌شدم، اپلیکیشن من به این مرحله نمی‌رفت.   سپاس      

RE: تحریم های اعمالی علیه دانشجویان ایرانی در استرالیا - Shahrouz - 15-04-2015

(10-04-2015, 06:00 PM)'ozeir' نوشته:
سلام. من ۶ ماه پیش از طریقه یک استاد در دانشگاه سیدنی پروپوزال نوشتم و اواسط نوامبر برای بورسیه Phd اقدام کردم. معمولا بررسی کامل مدارک ۴ تا ۸ هفته میکشه اونطوری که من سوال کردم و به من جواب دادن. بیشتر از 6 ماه از زمان اقدام من میگذره. ظاهراً مدارک من بررسی شده و دو یا سه ماه پیش رفته به مرحلهٔ Auto-Sanction. می‌تونم بپرسم کسی‌ با این مرحله آشنایی داره و میدونه دقیقا چقدر طول میکشه؟ من ۵ ساله گذشته در کشور بلژیک بودم و اینکه به نظر شما من توسط دانشکده قبول شدم؟ چون اگه قبول نمی‌شدم، اپلیکیشن من به این مرحله نمی‌رفت.   سپاس      

درود
اعطای اسکالرشیپ بعد از تکمیل بررسی تطبیق پرونده شما با شرط "عدم تحریم" صورت می گیره. به نظر من ، این بازه تا نه ماه هم می تونه ادامه پیدا کنه و بهترین کار تماس مستقیم با آموزش دانشکده هست. کدوم دانشگاه هستید؟

RE: تحریم های اعمالی علیه دانشجویان ایرانی در استرالیا - ozeir - 16-04-2015

(15-04-2015, 06:19 PM)'Shahrouz' نوشته:
درود
اعطای اسکالرشیپ بعد از تکمیل بررسی تطبیق پرونده شما با شرط "عدم تحریم" صورت می گیره. به نظر من ، این بازه تا نه ماه هم می تونه ادامه پیدا کنه و بهترین کار تماس مستقیم با آموزش دانشکده هست. کدوم دانشگاه هستید؟

سلام ممنون. دانشگاه سیدنی