آکادمیا کافه
مدارک لازم برای ویزای توریستی و بازدید از بستگان - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: آلمان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)
+----- انجمن: روادید آلمان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)
+----- موضوع: مدارک لازم برای ویزای توریستی و بازدید از بستگان (/Thread-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%84%D8%A7%D8%B2%D9%85-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D9%88%D8%B1%DB%8C%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D9%88-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%86)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

RE: مدارک لازم برای ویزای توریستی و بازدید بستگان در المان - bahar01 - 05-02-2014

با سلام
شوهر من تقریبا 1 سال هستش که با یه شرکت آلمانی کار میکنه (برنامه نویسی )که این شرکت از نوع GMBH هستش و حالا مدیر شرکت میخواد که ما رو به آلمان منتقل کنه که 2 راه رو به ما پیشنهاد کرد میخواستم بدونم چطور اقدام یشه تا درصد گرفنم ویزا بالا بره :
1:رئیس شرکت دعوت نامه کاری بفرسته و ما مدارک زبان و مدارک دیگرو آماده کنیم
2:دعوت نامه توریستی بفرسته (2هفته ای یا 3 ماهه) و اونجا زمان دعوت نامه رو افزایش بدیم
لازمه با وکیل یا مشاور صحبت بشه؟ ممنون میشم اگه پاسخ بدین

RE: مدارک لازم برای ویزای توریستی و بازدید بستگان در المان - Shihan - 05-02-2014

(05-02-2014, 07:40 PM)'bahar01' نوشته: با سلام
شوهر من تقریبا 1 سال هستش که با یه شرکت آلمانی کار میکنه (برنامه نویسی )که این شرکت از نوع GMBH هستش و حالا مدیر شرکت میخواد که ما رو به آلمان منتقل کنه که 2 راه رو به ما پیشنهاد کرد میخواستم بدونم چطور اقدام یشه تا درصد گرفنم ویزا بالا بره :
1:رئیس شرکت دعوت نامه کاری بفرسته و ما مدارک زبان و مدارک دیگرو آماده کنیم
2:دعوت نامه توریستی بفرسته (2هفته ای یا 3 ماهه) و اونجا زمان دعوت نامه رو افزایش بدیم
لازمه با وکیل یا مشاور صحبت بشه؟ ممنون میشم اگه پاسخ بدین

من به شخصه گزینه اول رو بیشتر و مطمئن دیدم که مشکلی هم در طی انجام مراحل وجود نداره.

RE: مدارک لازم برای ویزای توریستی و بازدید بستگان در المان - kourosh50 - 05-04-2014

با سلام
برای بنده از طرف یکی اط دوستانم دعوتنامه برای المان اومده . مطالب موجو در سایتو رو خوندم و بسیار مفید بود ولی در مجموع چند سوال داشتم:
1- فرمی که برای ویزار توی سایت گذاشته شده رو باید پرینت بگیرم پرکنم ببرم؟
2- مدارک مربوط به بیمه مسافرتی رو چطور باید تهیه کنم؟
3- میتونم پرینت حساب ببرم؟ کافیه یا مدرک دیگه هم میخوان؟
4- پاسپورتم تا اخر شهریور اعتبار داره شکلی که توی ویزابرام پیش نمیاد؟ درسته؟

در اخر میشه خلاصه و مفید بگین من الان بعد از اینکه وقت رو گرفتم چه مدارکی لازمه اماده داشته باشم؟
خیلی خیلی ممنونم از لطفتون

RE: مدارک لازم برای ویزای توریستی و بازدید بستگان در آلمان - Sara93 - 10-06-2014

به آقاي مالكي مي تونيم فارسي ايميل بزنيم؟ اصلا ايميل بزنيم جواب مي دن من مي خوام فاميلمو درست كنم موقع وقت گرفتن اشتباه وارد كردم براي ويزاي توريستي

RE: مدارک لازم برای ویزای توریستی و بازدید بستگان در آلمان - Shihan - 10-06-2014

(10-06-2014, 10:19 AM)'Sara93' نوشته: به آقاي مالكي مي تونيم فارسي ايميل بزنيم؟ اصلا ايميل بزنيم جواب مي دن من مي خوام فاميلمو درست كنم موقع وقت گرفتن اشتباه وارد كردم براي ويزاي توريستي

ایشون مسئول فرهنگی سفارتن اما ممکنه به فردی که مسئولیت در خصوص رفع نقص پرونده شما رو برعهده داره ارجاع بدن. بله ایمیل به فارسی و انگلیسی بزنید.

RE: مدارک لازم برای ویزای توریستی و بازدید بستگان در آلمان - baran - 26-07-2014

سلام
من دانشگاه حق التدریس درس می دهم و مطب کار می کنم و هر مریض درصدی پول می گیرم و بنابراین فیش حقوقی و بیمه کاری ندارم سفارت فیش حقوق و درآمد را می خواهد باید چکار کنم؟؟؟ آیا نامه از دانشگاه حق التدریس و نامه از مطب کفایت می کند با این تفاصیل که خودتان میدانید حق التدریس دانشگاه چقدر کم است و شما در بالا گفتید آنها حساب می کنند؟؟

RE: مدارک لازم برای ویزای توریستی و بازدید بستگان در آلمان - ForeverBlue - 26-07-2014

متاسفانه این حقیقت تلخی است که در مورد ویزای شنگن سختگیری زیادی بعمل می آید. با شرایطی که گفتید گرفتن ویزا سخت خواهید بود. بویژه اگر مجرد باشید و سند ملکی و ... هم نداشته باشید.

RE: مدارک لازم برای ویزای توریستی و بازدید بستگان در آلمان - nariman1979 - 18-08-2014

سلام
وقتتون بخیر
عزیز یه سؤال دارم
خواهشاً در اسرع وقت جوابم رو بدید
عزیز
من میخوام برم آلمان و یه آشنا دارم که میتونه برام دعوتنامه بفرسته
اما یه مشکل هستش
ایشون تازه اقامت گرفتند و میگن اگه کسی توی آلمان دعوتنامه بفرسته باید حداقل 3000 یورو توی حسابش باشه
که دولت آلمان میگه شما که دعوتنامه فرستادی چطوری میخوایی ازش پإیرایی کنی
اما یکی به من گفت وقتی اون دعوتنامه رو کیفرسته یه گزینه دیگه هم وجود داره که هزینه مسافرت بعهده مهمان خواهد بود
اگه براتون مقدوره خواهشاً این مسءله رو بیان کنید آیا چنین گزینه هست که خودم هزینه مسفارتم رو بدم؟
با تشکر

RE: مدارک لازم برای ویزای توریستی و بازدید بستگان در آلمان - king - 31-08-2014

درود 
خوبید دوستان؟!!

ما خانواده ی 4 نفری هستیم بنده 18 و معافیتم رو دارم میگیرم پس مشکل خروج از کشور ندارم (البته دنبال گذر نامه و ... بریم و بعد)
عموی بنده بیش از 30 سال اونجاست + اون پدر من قدیما سالی 1 بار میرفت آلمان و حتی حساب بانکی هم در آلمان داره و هنوزم داره ولی نمیدونم فک کنم 20 سالی میشه نرفته آلمان
الان بگیم عمو دعوت نامه بده به نظرتون شانس ما چه قدره؟ به هر 4 تا مون میدن؟!
پدر من هم بازنشسته نیست هنوز و در شرکت دولتی کار می کند..
----

راستی اگر این سوال اخریم مربوط نیست بهم بگید جی دیگه بگم الان پدر من حساب داره میشه از این طریق اقامت رو گرفت و یا این ثبت شرکت ها و سرمایه گزاری ها واقعیته؟ برای اقامت گرفتن؟؟!!

در ضمن رفتن ما به آلمان 2 هفته و یا 1 ماه می باشد و صرفا جهت تفریح و مسافرت که اونم معلوم نی الان ممکنه موکول بشه به تابستان سال بعد
سپااس

RE: مدارک لازم برای ویزای توریستی و بازدید بستگان در آلمان - Shihan - 02-09-2014

(31-08-2014, 07:58 PM)'king' نوشته: درود 
خوبید دوستان؟!!
ما خانواده ی 4 نفری هستیم بنده 18 و معافیتم رو دارم میگیرم پس مشکل خروج از کشور ندارم (البته دنبال گذر نامه و ... بریم و بعد)
عموی بنده بیش از 30 سال اونجاست + اون پدر من قدیما سالی 1 بار میرفت آلمان و حتی حساب بانکی هم در آلمان داره و هنوزم داره ولی نمیدونم فک کنم 20 سالی میشه نرفته آلمان
الان بگیم عمو دعوت نامه بده به نظرتون شانس ما چه قدره؟ به هر 4 تا مون میدن؟!
پدر من هم بازنشسته نیست هنوز و در شرکت دولتی کار می کند..
----
راستی اگر این سوال اخریم مربوط نیست بهم بگید جی دیگه بگم الان پدر من حساب داره میشه از این طریق اقامت رو گرفت و یا این ثبت شرکت ها و سرمایه گزاری ها واقعیته؟ برای اقامت گرفتن؟؟!!
در ضمن رفتن ما به آلمان 2 هفته و یا 1 ماه می باشد و صرفا جهت تفریح و مسافرت که اونم معلوم نی الان ممکنه موکول بشه به تابستان سال بعد
سپااس

دروود بر شما.
برای 3-4 نفر توماً خیر نمیشه!!!
گرفتن اقامت نیاز به پشتوانه مالی بالا و درامد بالا و نیاز به پرداخت مالیات داره که باید ببینی چطور پدرت از پسش برمیاد.