آکادمیا کافه
این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: ارتباط با کاربران (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+--- انجمن: مشاوره رایگان با اعضای مجرب سایت (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AC%D8%B1%D8%A8-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA)
+--- موضوع: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ (/Thread-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84-%D8%B1%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%AF%D8%A7%D9%85-%D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA-%D9%81%D8%B1%D9%88%D9%85-%D8%A8%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D9%85%D8%9F--10370)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - samon - 06-05-2012

سلام بابک عزیز , من مدتها بود که روی AA فعالیت میکردم اما با توجه به مسایلی که حتما در جریان هستین ، چندین بار تذکر و برخورد های مدرسه ای و پادگانی نهایتا بعد از ماهها عطایش رو به لقایش بخشیدم و با پیشنهاد یک دوست به اینجا اومدم . اما ظاهرا قوانین این انجمن فقط کمی از آنجا بهتر هست و اینجا هم بارها به کلمه مسدود شدن حساب کاربری برخوردم . بماند که خوشبختانه فشار زیادی روی موضوع پست بی ربط با موضوع نداشتین
و اما سوال : من در گروه 38 گانه کانادا فعال خواهم شد و از دوستان زیاد و قوی ای هم دعوت کردم که اونجا بیان . ما میخوایم جایی باشه که تمام سولات مربوط به 38 گانه پرسیده شه . اگه کیپس هست ، سو پیشینه ، آپدیت ، مدیکال و .... این که مشکلی نداره ؟ چون اونجا تقریبا دیگه نمیشد حرفی روی اون فروم زد
مورد بعد اینکه آیا شما هم قراره همون برخوردهایی که اونجا میشد و کارتهای قرمز و زرد رو داشته باشین یا نه ؟ البته موافقم که گاهی نیازه اما در این جامعه مجازی ما که همه افراد تحصیل کرده ، پخته و میانسال هستن فکر میکنم همه به این رشد رسیذه باشن که نیازی به این کار نباشه . به هر حال گفتن جنگ اول به از صلح آخر Smile ممنون از شما
سعید

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - Babak - 07-05-2012

سعید جان
پیوستن شما به آکادمیاکافه رو خوشامد می‌گم.
طبیعتا بدون قانون و مقررات نمی‌شه نظم و ترتیب سایت رو حفظ کرد و بعید می‌دونم که شما هم در لزوم وجود قوانین برای سایت شک داشته باشید. در عین حال، من و مدیران سایت به این مساله واقفیم که کاربران تازه وارد در بسیاری از مواقع از قوانین کاملا آگاه نیستند و ممکنه قوانین رو رعایت نکنند. به همین خاطر روال کار ما این هست که سعی می‌کنیم در ابتدا از طریق پیام خصوصی به کاربران اطلاع بدیم که قوانین رو مطالعه کنند و بیشتر مراقب رعایت قوانین باشند. تجربه ما در این یک سال و خرده‌ای که از راه‌اندازی سایت می‌گذره نشون داده که تقریبا همه کاربران این مساله رو رعایت می‌کنند. اما اگر کسی علیرغم یادآوری باز هم به روش خودش ادامه بده، طبیعتا ناچار خواهیم بود که برخورد جدی‌تری داشته باشیم، ولی این موارد واقعا نادرند و تعداد اخطارهایی که از ابتدای راه‌اندازی سایت تا به حال داده شده به تعداد انگشتان یک دست هم نمی‌رسه.

این مواردی که شما گفتید همه به نظر مربوط به مسائل مهاجرت کانادا می‌رسه و دلیلی وجود نداره که مطرح کردنشون مشکلی داشته باشه.
فقط اگر بتونید برای موارد جداگانه تاپیک‌های مختلف ایجاد کنید، پیدا کردن مطالب برای کاربران در آینده خیلی راحت‌تر خواهد شد. به همین خاطر سعی کنید اگر می‌شه مطلبی رو جدا کرد، حتما این کار رو بکنید و در تاپیک خودش بحث کنید. مثلا برای سو‌پیشینه یک تاپیک و برای مدیکال یک تاپیک جدا و به همین ترتیب.

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - Behnoush - 16-05-2012

سلام Smile
به نظرتون نکات مربوط به مصاحبه ویزای آمریکا رو در کدوم تاپیک بنویسم؟ قبلا چندمورد رو توی تاپیک تجربیات مصاحبه آنکارا نوشتم ولی چون اینا بیشتر نکات برای امادگی هستن و منحصر به آنکارا هم نیستن احساس میکنم تاپیکش مناسب نیست. پیشنهادی دارین ؟

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - Pejman - 17-05-2012

سلام بهنوش جان،

به نظر من بهتره تو بخش مصاحبه سفارت و نتایج مصاحبه براش یه تاپیک جدا زد. اگر می خوای من اون پست رو کلاً جدا کنم و براش یه تاپیک جدید درست کنم و بعداً پست های بعدی رو هم همونجا بنویس.

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - Behnoush - 17-05-2012

(17-05-2012, 12:12 AM)Pejman نوشته: سلام بهنوش جان،

به نظر من بهتره تو بخش مصاحبه سفارت و نتایج مصاحبه براش یه تاپیک جدا زد. اگر می خوای من اون پست رو کلاً جدا کنم و براش یه تاپیک جدید درست کنم و بعداً پست های بعدی رو هم همونجا بنویس.
آره پژمان به نظر منم اگه یا تاپیک جدا مثلا با عنوان نکات مفید برای مصاحبه یا یه همچین چیزی باشه خیلی خوبه. ممنون

این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - marjan_negar - 17-05-2012

من نمیدونستم این سوالم رو در کدوم قسمت فروم بپرسم.
بهتره دانشگاه هایی که انتخاب می کنیم در چه رنکی باشند که هم گرفتن پذیرش خیلی سخت نباشه و هم گرفتن ویزا؟

مرسی

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - Saeid - 17-05-2012

(17-05-2012, 05:08 PM)marjan_negar نوشته: من نمیدونستم این سوالم رو در کدوم قسمت فروم بپرسم.
بهتره دانشگاه هایی که انتخاب می کنیم در چه رنکی باشند که هم گرفتن پذیرش خیلی سخت نباشه و هم گرفتن ویزا؟

مرسی
lگر کشور خاصی مد نظر دارید میتونید این سوال رو تو انجمن اون کشور مطرح کنید. مثلا اینجا و اینجا . یا میتونید در این انجمن به طور کلی مطرح کنید.

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - mehdi adeli - 01-06-2012

با سلام به دوستان عزیز، من دیشب میلی از یکی از اساتید دانشگاه کانادا دریافت کردم ولی نمیدونم چه جوابی براش بفرستم ، البته رزومم را براش فرستاده بودم و ازش درخواست فاند کرده بودم ، دوستان متن ایمیل را میگذارم ، خواهشمندم بگید چی کار کنم ؟آیا این اصلا موقعیتی هست یا نه ؟

Hello Mehdi,

Hope all is well with you.

Your resume is very good. Your creative / innovative skills are very special and this is quite rare indeed. I would be delighted to receive your application for consideration. Any admittance offers will be conditional on your acceptance of totally responsibly to fund all the costs of your educational pursuits while with us at the University of Windsor.

The University of Windsor does have part time employment opportunities for graduate students who choose serve as teaching assistants in course instruction. Interested students need to apply and compete for these limited part time jobs postings and other funding opportunities they choose to apply for

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - amirhossein.gh - 01-06-2012

بهتره این سوال رو در قسمت نظر سنجی ایمیل های اساتید قرار بدید
ولی در کل این چیزی که گفته اصلن موضوع خاصی نیست و میگه اگه حاضری تمام هزینه هاتو بدی من مایل هستم استاد راهنمای شما بشم
بای شما از طریق دانشگاه برای TA یا هر گونه شغل نیمه وقتی اقدام کنی
شاد باشی

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - nazanin zeinali pour - 05-06-2012

با سلام دانشجوی سال دوم کارشناسی شیمی محض دانشگاه تهران هستم.معدلم 16است.زبان رو خیلی دوست دارم.به احتمال زیاد ان شا الله بتونم نمره خوبی در ازمون تافل کسب کنم.میخواستم بدونم اگر تمام سعیمو بکنم که معدل رو به17 برسونم احتمال پذیرش شدن همراه با فاند رو برای چه کشورهایی دارم؟البته به گرایش عطر سازی خیلی علاقمندم چقدر احتمال میدید که برای فرانسه بتونم اپلای بگیرم؟