آکادمیا کافه
شانس گرفتن پذیرش در مقاطع لیسانس و ارشد از دانشگاه های اتریش - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: اتریش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%B4)
+----- انجمن: تحصیل در اتریش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%B4)
+----- موضوع: شانس گرفتن پذیرش در مقاطع لیسانس و ارشد از دانشگاه های اتریش (/Thread-%D8%B4%D8%A7%D9%86%D8%B3-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%82%D8%A7%D8%B7%D8%B9-%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D9%88-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%B4)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

RE: شانس گرفتن پذیرش در مقاطع لیسانس و ارشد از دانشگاه های اتریش - مهدی اصغریان - 03-06-2017

سلام شرایط پزیرش در مقطع لیسانس چطور هستش (در یکی از رشته های تجربی)
یعنی مدارک زبان چی میخوان و معدل و....
و یکی هم هزینه های تحصیلش چطور هست.

RE: شانس گرفتن پذیرش در مقاطع لیسانس و ارشد از دانشگاه های اتریش - automotive - 04-06-2017

(03-06-2017, 05:26 PM)مهدی اصغریان نوشته: سلام شرایط پزیرش در مقطع لیسانس چطور هستش (در یکی از رشته های تجربی)
یعنی مدارک زبان چی میخوان و معدل و....
و یکی هم  هزینه های تحصیلش چطور هست.
سلام
به مدرک زبان آلمانی نیاز دارید.
مدارک مورد نیاز برای تحصیل در مقطع لیسانس در اتریش لینک

RE: شانس گرفتن پذیرش در مقاطع لیسانس و ارشد از دانشگاه های اتریش - zohremousavi - 27-09-2017

سلام ، بسیار خوشحالم که اینجا را پیدا کردم. کسی میدونه آیا فردی که لیسانس مهندسی برق از دانشکاه صنعتی سجاد مشهد داشته باشه (غیرانتفاعی)، امکان پذیرش ارشد در دانشگاه های اتریش به خصوص وین را دارد؟

RE: شانس گرفتن پذیرش در مقاطع لیسانس و ارشد از دانشگاه های اتریش - Shihan - 28-09-2017

(27-09-2017, 06:28 PM)zohremousavi نوشته: سلام ، بسیار خوشحالم که اینجا را پیدا کردم. کسی میدونه آیا فردی که لیسانس مهندسی برق از دانشکاه صنعتی سجاد مشهد داشته باشه (غیرانتفاعی)، امکان پذیرش ارشد در دانشگاه های اتریش به خصوص وین را دارد؟

بله. مشکلی نداره. به مطالب این بخش مراجعه کنید پاسخ سوالاتتون رو خواهید یافت.

RE: شانس گرفتن پذیرش در مقاطع لیسانس و ارشد از دانشگاه های اتریش - yass_00 - 14-10-2017

درود فراوان
من لیسانس معماری دانشگاه آزاد با معدل 16.5 ...
برای ارشد میخاستم دانشگاهای خوب اتریش بخونم.
فقط اینکه برای ارشد میخام مدیریت پروژه و ساخت بخونم....منتظر آزمون های آیلتس و جی ار ای هستم انشا الله با نمره بالا مدارک میگیرم...
مدارک دوره های تخصصی مدیریت رو هم دارم و ...
آیا شانس برا گرفتن فاند یا اسکالرشیپ دارم.؟؟
ممنون ...

RE: شانس گرفتن پذیرش در مقاطع لیسانس و ارشد از دانشگاه های اتریش - Shihan - 14-10-2017

(14-10-2017, 10:48 AM)yass_00 نوشته: درود فراوان
من لیسانس معماری دانشگاه آزاد با معدل 16.5 ...
برای ارشد میخاستم دانشگاهای خوب اتریش بخونم.
فقط اینکه برای ارشد میخام مدیریت پروژه و ساخت بخونم....منتظر  آزمون های آیلتس و جی ار ای هستم انشا الله با نمره بالا مدارک میگیرم...
مدارک دوره های تخصصی مدیریت رو هم دارم و ...
آیا شانس برا گرفتن فاند یا اسکالرشیپ دارم.؟؟
ممنون ...

شما باید مجدداً از لیسانس تحصیل کنید. لطفاً مطالب تاپیک رو بخونید.

RE: شانس گرفتن پذیرش در مقاطع لیسانس و ارشد از دانشگاه های اتریش - sattares - 04-11-2017

سلام

لیسانس مهندسی نفت 16.42 دانشگاه ازاد. آیلتس 6.5. آلمانی B1 هم تا یک ماه دیگه ایشالا میگیرم.
ترجیحا میخام برای دانشگاه تکنیک وین رشنه ی مهندسی شیمی اقدام کنم.
چقدر شانس پذیرش دارم؟ سایت دانشگاه واقعا گیج کنندس ممنون میشم اگه کسی بدونه بگه باید کلاس زبان پذیرش بگیرم یا نه؟؟
مدارک و بورس و ددلاین رو هم نمیدونم.

با تشکر

RE: شانس گرفتن پذیرش در مقاطع لیسانس و ارشد از دانشگاه های اتریش - Shihan - 16-11-2017

(04-11-2017, 12:58 PM)sattares نوشته: سلام

لیسانس مهندسی نفت 16.42 دانشگاه ازاد. آیلتس 6.5. آلمانی B1 هم تا یک ماه دیگه ایشالا میگیرم.
ترجیحا میخام برای دانشگاه تکنیک وین رشنه ی مهندسی شیمی اقدام کنم.
چقدر شانس پذیرش دارم؟ سایت دانشگاه واقعا گیج کنندس ممنون میشم اگه کسی بدونه بگه باید کلاس زبان پذیرش بگیرم یا نه؟؟
مدارک و بورس و ددلاین رو هم نمیدونم.

با تشکر

با توجه به تحصیل در دانشگاه ازاد شانستون کمه ضمناً نمره زبان المانی سطح B2 نیاز داره . در واقع باید مجدداً از لیسانس در اتریش تحصیل کنید. بهتره اگر زمان ندارید روی کشورهای دیگر سرمایه گذاری کنید. سایت دانشگاه دقیق اشاره کرده همه اطلاعات رو با دقت بررسی کنید. اینجا میتونید تاریخ و مدارک لازم رو پیدا کنید.

RE: شانس گرفتن پذیرش در مقاطع لیسانس و ارشد از دانشگاه های اتریش - MehD - 05-01-2018

خب من الان پیش دانشگاهی ام و دارم آلمانی میخونم و مدرک زبان هم دارم چون تقریبا کل فامیل اونجان میخوام قطعا یا از اتریش یا از المان پذیرش بگیرم  برای گرفتن پذیرش بهم گفتن عوض این که بشینم برا کنکور بخونم آلمانی بخونم و معدل پیشم رو هم بالا بگیرم چون دانشگاه آزاد تهران رشته ای که میخوام (مهندسی کامپیوتر) بدون کنکور میشه ثبت نام کرد دیگه با کنکور کاری نداشته باشم و امسال رو فقط رو زبان آلمانیم تمرکز کنم. میخواستم قبل از این که دیر بشه بدونم من با این وضعیت و با این که شنیدم حتما باید قبولی سراسری داشته باشی یا یه سالی رو تو دانشگاه گذرونده باشی تا بتونی پذیرش بگیری آیا میتونم بعد از ثبت نام در دانشگاه ازاد و بعد یکی دو ترم پذیرش کارشناسی کامپیوتر بگیرم یا نه ؟ اگر نمیشه که قبل این که دیر بشه کنکور شرکت کنم حتما.

RE: شانس گرفتن پذیرش در مقاطع لیسانس و ارشد از دانشگاه های اتریش - automotive - 07-01-2018

(05-01-2018, 08:40 PM)MehD نوشته: خب من الان پیش دانشگاهی ام و دارم آلمانی میخونم و مدرک زبان هم دارم چون تقریبا کل فامیل اونجان میخوام قطعا یا از اتریش یا از المان پذیرش بگیرم  برای گرفتن پذیرش بهم گفتن عوض این که بشینم برا کنکور بخونم آلمانی بخونم و معدل پیشم رو هم بالا بگیرم چون دانشگاه آزاد تهران رشته ای که میخوام (مهندسی کامپیوتر) بدون کنکور میشه ثبت نام کرد دیگه با کنکور کاری نداشته باشم و امسال رو فقط رو زبان آلمانیم تمرکز کنم. میخواستم قبل از این که دیر بشه بدونم من با این وضعیت و با این که شنیدم حتما باید قبولی سراسری داشته باشی یا یه سالی رو تو دانشگاه گذرونده باشی تا بتونی پذیرش بگیری آیا میتونم بعد از ثبت نام در دانشگاه ازاد و بعد یکی دو ترم پذیرش کارشناسی کامپیوتر بگیرم یا نه ؟ اگر نمیشه که قبل این که دیر بشه کنکور شرکت کنم حتما.

سلام
برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی در آلمان باید یا در کنکور شرکت کرده باشید یا کاردانی ناپیوسته داشته باشید.

حتما لینک رسمی زیر را با دقت مطالعه کنید، کشور ایران را انتخاب کنید و سپس وضعیت خود را وارد کنید (3 سال دبیرستان، یا سایر موارد) و امکان ادامه تحصیل در آلمان در مقطع کارشناسی را مشاهده کنید.

در این وب سایت رسمی به کنکور ایران عبارت زیر گفته می‌شود
Proof of the passed inter-university higher education entrance examination

حتما این وب سایت رسمی را با دقت مطالعه کنید و به حرف آشنا و غزیبه بدون سند رسمی اعتماد نکنید، فقط وب سایت رسمی
لینک وب سایت رسمی، بر روی عبارت رو به رو کلیک کنید. DAAD database on admission requirements