آکادمیا کافه
اعتبار مدارک دانشگاه های ایران برای تحصیل در آلمان - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: آلمان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)
+----- انجمن: تحصیل در آلمان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)
+----- موضوع: اعتبار مدارک دانشگاه های ایران برای تحصیل در آلمان (/Thread-%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

RE: اعتبار مدارک دانشگاه های ایران برای تحصیل در آلمان - annnna - 13-07-2017

سلام دوست عزیز
من اکثر پاسخ ها را خواندم و با خیلی از موسسها تماس گرفتم و وب گردی بسیار ولی متاسفانه  هنوز یک جواب روشن نگرفتم 
لطفا راهنمایی کنید
من دانشجوی دانشگاه بین الملل هستم در رشته دندانپزشکی و سن 31 
بعد از سرچینگ متوجه شدم که درصورتی که در ایران 50واحد با معدل خوب پاس کنم امکان گرفتن پذیرش مستقیم از دانشگاههای آلمان را دارم آیا به دانشگاه بین الملل پذیرش می دهند ؟

RE: اعتبار مدارک دانشگاه های ایران برای تحصیل در آلمان - automotive - 13-07-2017

(13-07-2017, 11:05 AM)annnna نوشته: سلام دوست عزیز
من اکثر پاسخ ها را خواندم و با خیلی از موسسها تماس گرفتم و وب گردی بسیار ولی متاسفانه  هنوز یک جواب روشن نگرفتم 
لطفا راهنمایی کنید
من دانشجوی دانشگاه بین الملل هستم در رشته دندانپزشکی و سن 31 
بعد از سرچینگ متوجه شدم که درصورتی که در ایران 50واحد با معدل خوب پاس کنم امکان گرفتن پذیرش مستقیم از دانشگاههای آلمان را دارم آیا به دانشگاه بین الملل پذیرش می دهند ؟

سلام
چرا با خود دانشگاه به صورت مستقیم مکاتبه نمی‌کنید؟
اطلاعات اپلای در زمینه پزشکی زیاد نیست و به جای اتلاف وقت هرچه سریعتر با مدیر گروه یا Alumni و حتی منشی دانشگاه مورد نظر مکاتبه کنید تا به پاسخ واضحی برسید، این کار بسیار کارآمدتر از جست و جو در اینترنت است.
پزشک‌ها و دانشجوهای پزشکی ایرانی حاضر در آلمان متاسفانه نه وبلاگ دارند و نه در فروم‌های این چنینی حضور دارند و اطلاعات زیادی از این حوزه موجود نیست.
اگر شما موفق شدید لطف بزرگی انجام می‌دهید تا اطلاعات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

RE: اعتبار مدارک دانشگاه های ایران برای تحصیل در آلمان - ehasn - 15-07-2017

سلام دوستان خسته نباشید ...

من تازه عضو این انجم شدم ، چند تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید ...

من دانشجوی ترم 5 مدیریت بازرگانی هستم با معدل 19 + دارنده آیلتس با نمره 8

از ترم 3 واسه کنکور ارشد خودم رو آماده کردم و میتونم رتبه زیر 10 ارشد رو بیارم ...

با این شرایط میتونم تو یکی از دانشگاه های تراز اول آلمان ارشدم رو تحصیل کنم ؟؟؟؟؟

خیلی حیاتیه ، لطفا جواب بدید ...

RE: اعتبار مدارک دانشگاه های ایران برای تحصیل در آلمان - mis mis - 28-09-2017

سلام! اول از همه سپاس بابت خدمات فوق العادتون...بعد از مطالعه ی این تاپیک متوجه شدم ک پذیرش با مدرک دانشگاه ازاد امکاه پذیره.تنها نکته ای ک بهش اشاره نشده بود این بود که ایا بعد پذیرش دانشگاه مورد نظر ازمون علمی یا عملی جهت ورودی به عمل میاره یا بستگی به دانشگاه داره.منظورم ازمون ارزشیابی زبان نیست.چون فرض بر اینه که زبان دارای مدرک قابل قبولی هست.به عنوان مثال بنده ترم5 کارشناسی پیوسته مهندسی مکانیک دانشگاه ازاد هستم و قراره برای فوق المان اقدام کنم ک تا اون موقع زبان رو اوکی میکنم.اگ در اینباره پاسخی باشه ممنون میشم!

(28-09-2017, 12:44 PM)mis mis نوشته: سلام! اول از همه سپاس بابت خدمات فوق العادتون...بعد از مطالعه ی این تاپیک متوجه شدم ک پذیرش با مدرک دانشگاه ازاد امکاه پذیره.تنها نکته ای ک بهش اشاره نشده بود این بود که ایا بعد پذیرش دانشگاه مورد نظر ازمون علمی یا عملی جهت ورودی به عمل میاره یا بستگی به دانشگاه داره.منظورم ازمون ارزشیابی زبان نیست.چون فرض بر اینه که زبان دارای مدرک قابل قبولی هست.به عنوان مثال بنده ترم5 کارشناسی پیوسته مهندسی مکانیک دانشگاه ازاد هستم و قراره برای فوق المان اقدام کنم ک تا اون موقع زبان رو اوکی میکنم.اگ در اینباره پاسخی باشه ممنون میشم!

سلام...حدود 30 دقیقه پیش اگر اشتباه نکنم یکی از مشاورین محترم در چت خصوصی پیگیر سوال بنده شده بود که متاسفانه صفحه بسته شد و به دلیل عضویت تازه و عدم اشنایی کافی نتونستم پیداش کنم...اگر دوباره پاسخ گو باشین ممنون میشم...بازم پوزش!

RE: اعتبار مدارک دانشگاه های ایران برای تحصیل در آلمان - automotive - 28-09-2017

(28-09-2017, 12:44 PM)mis mis نوشته: سلام! اول از همه سپاس بابت خدمات فوق العادتون...بعد از مطالعه ی این تاپیک متوجه شدم ک پذیرش با مدرک دانشگاه ازاد امکاه پذیره.تنها نکته ای ک بهش اشاره نشده بود این بود که ایا بعد پذیرش دانشگاه مورد نظر ازمون علمی یا عملی جهت ورودی به عمل میاره یا بستگی به دانشگاه داره.منظورم ازمون ارزشیابی زبان نیست.چون فرض بر اینه که زبان دارای مدرک قابل قبولی هست.به عنوان مثال بنده ترم5 کارشناسی پیوسته مهندسی مکانیک دانشگاه ازاد هستم و قراره برای فوق المان اقدام کنم ک تا اون موقع زبان رو اوکی میکنم.اگ در اینباره پاسخی باشه ممنون میشم!

(28-09-2017, 07:08 PM)mis mis نوشته: سلام...حدود 30 دقیقه پیش اگر اشتباه نکنم یکی از مشاورین محترم در چت خصوصی پیگیر سوال بنده شده بود که متاسفانه صفحه بسته شد و به دلیل عضویت تازه و عدم اشنایی کافی نتونستم پیداش کنم...اگر دوباره پاسخ گو باشین ممنون میشم...بازم پوزش!

سلام

این فروم فقط پیام خصوصی دارد که در نوار بالای سایت بر روی شکل نامه کلیک کنید تا به پیام خصوصی ارسال شده برای شما دسترسی داشته باشید.

آزمون عملی برگزار نمی‌کنند اما برخی قبولی در کنکور ایران در رشته مورد نظر را حزو شرایط اجباری در نظر می‌گیرند و برخی اساتید نیز از شما مصاحبه می‌گیرند که امکان دارد از شما (در هنگام مصاحبه در تماس تصویری) سوال بپرسند که برخی سوال‌ها عمومی و برخی علمی است.

پی نوشت: سوال دیگری پرسیده بودید که در فضای عمومی سایت پاسخ داده خواهد شد.

(28-09-2017, 07:16 PM)automotive نوشته: سلام

این فروم فقط پیام خصوصی دارد که در نوار بالای سایت بر روی شکل نامه کلیک کنید تا به پیام خصوصی ارسال شده برای شما دسترسی داشته باشید.

آزمون عملی برگزار نمی‌کنند اما برخی قبولی در کنکور ایران در رشته مورد نظر را حزو شرایط اجباری در نظر می‌گیرند و برخی اساتید نیز از شما مصاحبه می‌گیرند که امکان دارد از شما (در هنگام مصاحبه در تماس تصویری) سوال بپرسند که برخی سوال‌ها عمومی و برخی علمی است.

پی نوشت: سوال دیگری پرسیده بودید که در فضای عمومی سایت پاسخ داده خواهد شد.

همون گزینه ای ک اشاره فرمودین قسمت صندوق دریافتی چیزی نبود.نمی دونم چرا!...پس ازمونی مثل کنکور جهت ورودی بعد از پذیرش ندارن؟! غیر از مصاحبه ک فرمودین!

RE: اعتبار مدارک دانشگاه های ایران برای تحصیل در آلمان - automotive - 28-09-2017

(28-09-2017, 07:27 PM)mis mis نوشته: همون گزینه ای ک اشاره فرمودین قسمت صندوق دریافتی چیزی نبود.نمی دونم چرا!...پس ازمونی مثل کنکور جهت ورودی بعد از پذیرش ندارن؟! غیر از مصاحبه ک فرمودین!

تا آنجا که اطلاع دارم خیر. فقط مصاحبه است.

RE: اعتبار مدارک دانشگاه های ایران برای تحصیل در آلمان - fazadin - 08-01-2018

سلام. مدرک کارشناسی من روابط عمومی با معدل ۱۷ و ارشدم روانشناسی بالینی با معدل ۱۶.۵ هست. ۳۶ ساله هستم و ۱۴ سال سابقه کار در یک شرکت معروف خودرویی رو دارم.
۱. با توجه به سن ممکنه منو بپذیرن؟ (خانم متاهل هستم و بچه هم دارم)
۲. عدم تطابق رشته ارشد و کارشناسیم مشکل‌سازه؟
۳. ممکنه ارشدم رو قبول کنن و بتونم دکتری بخونم یا از اول باید ارشد بخونم؟
اگر بگن ارشد بخون می‌تونم روانشناسی بخونم یا باید مرتبط با لیسانسم باشه؟
سپاس از وقتی که می‌گذارین

RE: اعتبار مدارک دانشگاه های ایران برای تحصیل در آلمان - automotive - 08-01-2018

(08-01-2018, 01:04 AM)fazadin نوشته: سلام. مدرک کارشناسی من روابط عمومی با معدل ۱۷ و ارشدم روانشناسی بالینی با معدل ۱۶.۵ هست. ۳۶ ساله هستم و ۱۴ سال سابقه کار در یک شرکت معروف خودرویی رو دارم.
۱. با توجه به سن ممکنه منو بپذیرن؟ (خانم متاهل هستم و بچه هم دارم)
۲. عدم تطابق رشته ارشد و کارشناسیم مشکل‌سازه؟
۳. ممکنه ارشدم رو قبول کنن و بتونم دکتری بخونم یا از اول باید ارشد بخونم؟
اگر بگن ارشد بخون می‌تونم روانشناسی بخونم یا باید مرتبط با لیسانسم باشه؟
سپاس از وقتی که می‌گذارین

سلام
1. برای چه کاری شما را میپذیرند؟ ادامه تحصیل؟ اقامت؟ کار؟
2. می‌تواند مشکلاتی را در پی داشته باشد اما لزوما اینطور نیست.
3. بله این امکان وجود دارد.

اگر با هزینه شخصی تشریف می‌برید، هر رشته‌ای که می‌خواهید می‌توانید ادامه تحصیل دهید.

نکته مهم: به نظر من حتما برای Blue card آلمان اقدام کنید یا برای مهاجرت کاری به کانادا اقدام کنید، 14 سال سابقه کار مرتبط می‌تواند راه مهاجرت کاری را برای شما راحت کند.

کار در آلمان - Blue Card و اقامت کاری آلمان

مهاجرت به کانادا