آکادمیا کافه
پذیرش از فنلاند در مقطع لیسانس و فوق لیسانس - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: فنلاند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%81%D9%86%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%AF)
+----- انجمن: تحصیل در فنلاند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D9%81%D9%86%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%AF)
+----- موضوع: پذیرش از فنلاند در مقطع لیسانس و فوق لیسانس (/Thread-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%A7%D8%B2-%D9%81%D9%86%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%AF-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%82%D8%B7%D8%B9-%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D9%88-%D9%81%D9%88%D9%82-%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%A7%D9%86%D8%B3)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

RE: پذیرش از فنلاند در مقطع لیسانس و فوق لیسانس - saaaaam - 10-04-2015

(26-03-2015, 12:16 AM)'soheil_gh' نوشته: با سلام
 کاردانی نرم افزار با معدل 16.95 و کارشناسی هم فعلا 16.5 هست ielts هم ایشالا 7 . آیا شانسی برای دانشگاه هایی مثل هلسینکی دارم اگه نه کدام دانشگاه برای نرم افزار بهتره؟
من می خواسم پذیرش برا ارشد بگیرم بعد دوباره برم یه مقطع پایین تر با تغییر گرایش مثلا بیوتکنولیوژی از لیسانس شروع کنم ولی مثل اینکه دوره های لیسانس به فنلاندی . به نظر شما هیچ راهی داره که لیسانسو تو فنلاند دوباره بخونم؟

سلام
والا بنظر من نمیشه گفت قطعا نه ولی واقع بینانه شما باید دانشگاه هایی مثل تورکو - اوبو اکادمی - تامپره - لاپرنتا - واسا - ایسترن فنلاند هم مد نظر داشته باشید
بنظر من امکان داره به شرطی که از اول برای لیسانس لقدام کنید ولی پیشنهاد نمی کنم

RE: پذیرش از فنلاند در مقطع لیسانس و فوق لیسانس - Maryjan - 12-05-2015

سلام
من رشته ام زيست شناسي
معدلم ١٤.٤٨
آيلتسم هم ٦٠٥ هستش. ٢ سال هم سابقه كار مطابق با رشته ام دارم.
ميخوام واسه ارشد اقدام كنم، ممكنه بگيد شانس پذيرشم رو؟ يا كدوم دانشگاه ها بهتره؟

RE: پذیرش از فنلاند در مقطع لیسانس و فوق لیسانس - saaaaam - 13-05-2015

(12-05-2015, 05:17 PM)'Maryjan' نوشته: سلام
من رشته ام زيست شناسي
معدلم ١٤.٤٨
آيلتسم هم ٦٠٥ هستش. ٢ سال هم سابقه كار مطابق با رشته ام دارم.
ميخوام واسه ارشد اقدام كنم، ممكنه بگيد شانس پذيرشم رو؟ يا كدوم دانشگاه ها بهتره؟

سلام بر شما
دوست خوب با توجه به معدل شما بنظر من دانشگاه هایی مثل التو - هلسینکی و اولو شانسی ندارید باید به دانشگاه هایی مثل تامپره - ایسترن فنلاند و تورکو و نهایت اولو فکر کنید 
یادمون باشه برای شما نامه انگیزه نقش کلیدی برای گرفتن پذیرش را دارد پس با دقت بنویسید

RE: پذیرش از فنلاند در مقطع لیسانس و فوق لیسانس - saeid ynd - 14-06-2015

با سلام
مهندسی هوافضا از خواجه نصیر معدل 12.5
گرایش آیرودینامیک ارشد از مالک اشتر معدل 17 تا الان دو ترم دیگه دارم
حالا به نظر شما شانسی برای گرفتن پذیرش دارم? ارشد یا دکتری?
رزومه نسبتا خوبی دارم، مقاله هم ندارم، زبانمم خوبه....
من بیشتر هدفم امریکاست، به تظر شما ارشد رو میتونم فنلاند بخونم و برا دکتری برم امریکا یا اینکه شما چی پیشنهاد میکنید....
با تشکر از دوستان

RE: پذیرش از فنلاند در مقطع لیسانس و فوق لیسانس - saaaaam - 15-06-2015

(14-06-2015, 07:44 PM)'saeid ynd' نوشته: با سلام
مهندسی هوافضا از خواجه نصیر معدل 12.5
گرایش آیرودینامیک ارشد از مالک اشتر معدل 17 تا الان دو ترم دیگه دارم
حالا به نظر شما شانسی برای گرفتن پذیرش دارم? ارشد یا دکتری?
رزومه نسبتا خوبی دارم، مقاله هم ندارم، زبانمم خوبه....
من بیشتر هدفم امریکاست، به تظر شما ارشد رو میتونم فنلاند بخونم و برا دکتری برم امریکا یا اینکه شما چی پیشنهاد میکنید....
با تشکر از دوستان

سلام دوست خوب
والا دانشگاه و رشته شما خیلی حساسه بنظر من شما علاوه بر فنلاند استونی را هم مد نظر قرار بدین احتمال ویزا گرفتن از استونی برای شما بیشتر هست

RE: پذیرش از فنلاند در مقطع لیسانس و فوق لیسانس - lawrence - 19-06-2015

سلام به دوستان عزیز و گلم
من لیسانس مهندسی کشاورزی گرایش آب دارم از دانشگاه بوعلی سینا همدان
34 سالمه
با معدل بسیار پایین حدود 13
بعد از 8 یا 9سال گپ تحصیلی  (به خاطر مشکلات خانوادگی و...)
سال 93 ارشد دانشگاه ازاد  کرمانشاه قبول شدم در رشته عمران سازه
معدل ارشدم 15  شایدم 16 بشه
چند تا سوال داشتم  از دوستان
من راستشو بخواین دوست دارم در زمینه کامپیوتر و it  درس بخونم
و اصلا علاقه ای به عمران و کشاورزی ندارم
تافل 110 . gre  325  و gre subject بالای 85% افراد را دارم
 یکی دو تا مقاله isi هم دارم
دوباره میتونم برای مستر یا حتی لیسانس کامپیوتر تو فنلاند اقدام کنم با سن 35 سال؟
(با در نظر گرفتن عواملی مثل سن و معدل های لیسانس و فوق لیسانس
و همچنین دانشگاه های محل تحصیل )
به نظر شما انصراف بدم و برای مستر کامپیوتر از فنلاند یا حتی جاهای دیگه اروپاپذیرش بگیرم؟(به خاطر دانشگاه ازاد بودن مقطع فوق و ..)
و یا برای دکتری  عمران پذیرش بگیرم و بعد اونجا تغییر رشته بدم؟
میتونم در حین تحصیل  از اینجا انتقالی بگیرم به ارشد عمران در یکی از دانشگاه های فنلاند؟
آیا با این شرایط اصلا به من پذیرش میدن؟
gre computer هم حذف شد و الا حتما شرکت میکردم
100 میلیون تومن هم پول دارم
ممنون میشم جواب بدین
پر حرفی کردم ببخشید
با تشکر از همه بچه های گل این فروم

RE: پذیرش از فنلاند در مقطع لیسانس و فوق لیسانس - lawrence - 25-06-2015

سلام مجدد
دوستان کسی نیست جواب سوال من رو بده؟
ممنون میشم جواب بدین
با تشکر

RE: پذیرش از فنلاند در مقطع لیسانس و فوق لیسانس - Iman.S - 26-06-2015

سلام دوستان عزیز
کسی در مورد اپلای از طریق سایت studyinfo.fi اطلاعاتی داره؟
در کل برای رچیستر کردن توی سایت باید هویت خودت رو بهش بشناسونی.که برای این کار سه تا روش داره اگه درست متوجه شده باشم، از طریق حساب بانکی یا کارت بانکی.از طریق سیم کارت شناسنامه دار و یه چیز دیگه که هیچکدوم از این روش های احراز هویت برای من ساکن ایران ممکن نبود.
اول اینکه راهی هست که بشه رجیستر کرد؟
دوم اینکه من از طریق این سایت برای یک پلی تکنیک اپلای کردم و چون میشد مدارک رو بعدن فرستاد فکر کردم که شاید بعدن بتونم انتخاب رشته های بعدیم رو هم اضافه کنم و با این فرض سابمیت کردم.حالا برای ورود به حسابم و ویرایش اطلاعات و انتخاب رشته ها، دوبار نیاز به یکی از همون روش های احراز هویت دارم.کسی میدونه چکار باید بکنم؟ یعنی امکان ویرایش برای ما نیست و همون اول باید اپلای رو کامل سابمیت کنیم؟

RE: پذیرش از فنلاند در مقطع لیسانس و فوق لیسانس - Iman.S - 26-06-2015

آمار تعداد پذیرفته شدگان دوره های به زبان انگلیسی در مقطع لیسانس دانشگاه علمی کاربردی KYAMK فنلاند

http://www.kyamk.fi/Applying/Applying/Applicant%27s%20Info%20Bank/Application%20Statistics/

RE: پذیرش از فنلاند در مقطع لیسانس و فوق لیسانس - PAndroid - 14-08-2015

دوستان، پولی شدن دانشگاه های فنلاند برای غیر اروپایی ها برای سال 2016 تصویب نشد، درسته؟ این به این معنی هست که تا چند سال دیگه هم همین رویه باقی می مونه یا ممکنه از 2017 پولی کنن؟