آکادمیا کافه
شانس پذیرش از دانشگاه پلی‌تکنیک میلان - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: ایتالیا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)
+----- انجمن: تحصیل در ایتالیا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)
+------ انجمن: پذیرش از دانشگاه پلی تکنیک میلان ایتالیا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%D9%84%DB%8C-%D8%AA%DA%A9%D9%86%DB%8C%DA%A9-%D9%85%DB%8C%D9%84%D8%A7%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)
+------ موضوع: شانس پذیرش از دانشگاه پلی‌تکنیک میلان (/Thread-%D8%B4%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%D9%84%DB%8C%E2%80%8C%D8%AA%DA%A9%D9%86%DB%8C%DA%A9-%D9%85%DB%8C%D9%84%D8%A7%D9%86)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

RE: شانس پذیرش از دانشگاه پلی‌تکنیک میلان - Shihan - 01-06-2015

(31-05-2015, 01:07 PM)'soroush.gol' نوشته: سلام من لیسانس صنایع و ارشد صنایع گرایش مدیریت پروژه از دانشگاه تهران با معدل 17.5 دارم می خواستم وضعیت دانشگاه تو همین گرایشو بپرسم و شانس خودمو واسه گرفتن پذیرش و فاندو هگر راهنمایی دیگری دارید ممنون میشم.

رشته صنایع بصورت خاص وجود نداره باید در دپارتمان عمران یا در دپارتمان engineering managment بگردی. معدل لیسانس و کارهای پژوهشی و نمره زبان تاثیر دارن. 

RE: شانس پذیرش از دانشگاه پلی‌تکنیک میلان - onlyanathema - 03-06-2015

سلام
من در حال حاضر دانشجوی ارشد معماری دانشگاه آزاد هستم و تا سال دیگه مدرکم رو میگیرم
میخوام برای مقطع دکتری دانشگاه پلی تکنیک اقدام کنم
می خداستم اگه میشه در این مورد بهم اطلاعات بدین:
من در حال حاضر که هنوز فارق التحصیل نشدم چه اقداماتی میتونم بکنم برای گرفتن پذیرش
احتمال میدم که که معدلم بالای 17 باشه نمره ی آیلس هم بالای 7 باشه چون زبانم خوبه معدل مقطع کارشناسیم هم 17 بوده
آیا بهم فاند میدن؟در چه صورت کمک هزینه ی کامل شاملم میشه؟اگه نیاز به مقاله هست تواناییش رو دارم که بنویسم
نمونه کارهای کارشناسی و ارشدم هم خوبن آیا اونا تاثیری دارن؟

RE: شانس پذیرش از دانشگاه پلی‌تکنیک میلان - Saf - 19-07-2015

سلام به همه و خسته نباشيد

قصد پذيرش درمقطع كارشناسي به زبان ايتاليايي در پلي تكنيك ميلان در رشته مهندسي انرژي دارم
مدركي در زبان ايتاليايي و انگليسي ندارم اما در حدخوب زبان انگليسي بلدم
قصد دارم تا سپتامبر ٢٠١٥ به ميلان برم و تحصيل كنم
اشناي خانوادگي با مليت ايتاليايي در ميلان دارم كه با قدرت مالي بالا در همه مراحل من رو ساپورت ميكنن
به دانشگاه پلي تكنيك مراجعه كردن اونها هم پذيرش من رو قبول كردن به دليل وقت كم باقي مونده پيشنهاد كردن
در ابتدا در يك دوره يكساله در اين رشته ثبت نام كنم (همزمان در كلاسهاي اموزش زبان ايتاليايي شركت كنم)
دانشگاه ثبت نام انلاين رو در اين دوره پيشنهاد كرد
و مرحله بعد خواسته فرمA يا همون مدل A رو پركنم و همراه با مدارك تحصيلي ديگه به سفارت ببرم
دانشگاه گفته كه در مرحله بعد سفارت با اونها تماس ميگيره و اونها پذيرش من رو تاييد مي كنند
ثبت نام در دانشگاه و پر كردن فرم رو ميدونم
اما بقيه موارد رو نميدونم
چطور مدارك رو بايد به سفارت ببرم
غير از مدرك ديپلم وپيش دانشگاهي ديگه چه چيزي لازم دارم
براي معرفي شخصي كه قراره در تحصيل ساپورتم كنه بايد چه مدركي ارائه بدم
چه طور وقت مصاحبه بگيرم ( بدون مدرك زبان مدرسه ايتاليايي) امكانش وجود داره؟ از كجا شروع كنم؟
سفارت ميپذيره من دوره زبان رو در ايتاليا بخونم در حاليكه دانشگاه از قبل اين رو پذيرفته؟
در اين شرايط با وجود حمايتي كه از ايتاليا دارم چه دليلي وجود داره كه سفارت ويزاي دانشجويي منو رد كنه؟
چه مداركي داشته باشم تا سفارت قانع بشه من قصد تحصيل دارم و توانايي مالي براي تحصيل و زندگي در ميلان رو دارم؟
لطفاً من رو دقيق راهنمايي كنيد، چون زمان زيادي براي امتحان كردن مسيرهاي مختلف ندارم
يا شخصي رو به من معرفي كنيد كه دقيق اين مراحل رو انجام داده باشه.
متشكرم

RE: شانس پذیرش از دانشگاه پلی‌تکنیک میلان - Shihan - 25-07-2015

(03-06-2015, 10:44 PM)onlyanathema نوشته: سلام
من در حال حاضر دانشجوی ارشد معماری دانشگاه آزاد هستم و تا سال دیگه مدرکم رو میگیرم
میخوام برای مقطع دکتری دانشگاه پلی تکنیک اقدام کنم
می خداستم اگه میشه در این مورد بهم اطلاعات بدین:
من در حال حاضر که هنوز فارق التحصیل نشدم چه اقداماتی میتونم بکنم برای گرفتن پذیرش
احتمال میدم که که معدلم بالای 17 باشه نمره ی آیلس هم بالای 7 باشه چون زبانم خوبه معدل مقطع کارشناسیم هم 17 بوده
آیا بهم فاند میدن؟در چه صورت کمک هزینه ی کامل شاملم میشه؟اگه نیاز به مقاله هست تواناییش رو دارم که بنویسم
نمونه کارهای کارشناسی و ارشدم هم خوبن آیا اونا تاثیری دارن؟

شانست باید بالاتر باشه. معدل لیسانست و کارهای پژوهشی تاثیرش زیاده . رشته معماری در میلان بسیار طرفدار داره رقابت بالاست
باید رزومه خوبی داشته باشی.

RE: شانس پذیرش از دانشگاه پلی‌تکنیک میلان - Shahram 1878 - 23-08-2015

سلام. خسته نباشید. 
خواستم بدونم دانشگاه میلان GRE می خواد؟
من کارشناسی مکانیک هستم از دانشگاه تهران با معدل 17.74 ( البته هنوز دو ترم دیگه مونده) 
امتحان تافل رو حدودا سه هفته دیگه باید بدم ولی زبانم خوبه خدا بخواد بالای 100 میارم. 
نمیدونم میلان توصیه نامه می خواد یا نه ولی اگه بخواد 3 تا میتونم جور کنم. 
احتمالا  یه دونه مقاله کنفرانس بین المللی تا اواخر اکتبر submit می کنم. 
با این شرایط میتونم بورسیه های طلایی یا پلاتینی که تو سایتش نوشته رو بگیرم؟ 
بسیار سپاسگزارم.
راستی ددلاین این بورسیه ها چه موقعه؟ مرسی.

RE: شانس پذیرش از دانشگاه پلی‌تکنیک میلان - Shihan - 23-08-2015

(23-08-2015, 04:09 PM)Shahram 1878 نوشته: سلام. خسته نباشید. 
خواستم بدونم دانشگاه میلان GRE می خواد؟
من کارشناسی مکانیک هستم از دانشگاه تهران با معدل 17.74 ( البته هنوز دو ترم دیگه مونده) 
امتحان تافل رو حدودا سه هفته دیگه باید بدم ولی زبانم خوبه خدا بخواد بالای 100 میارم. 
نمیدونم میلان توصیه نامه می خواد یا نه ولی اگه بخواد 3 تا میتونم جور کنم. 
احتمالا  یه دونه مقاله کنفرانس بین المللی تا اواخر اکتبر submit می کنم. 
با این شرایط میتونم بورسیه های طلایی یا پلاتینی که تو سایتش نوشته رو بگیرم؟ 
بسیار سپاسگزارم.
راستی ددلاین این بورسیه ها چه موقعه؟ مرسی.

درود بر شما

خیر نیاز نیست. اما شما باید نمره زبان بالایی داشته باشی‌ ضمنا داشتن جی‌آرای می‌تونه شانست رو بالا ببره اما نداشتنش هم مشکلی‌ نیست. شانست خوب واسه این بورس‌ها می‌تونی هم زمان با ارسال مدارکت اقدام کنی

RE: شانس پذیرش از دانشگاه پلی‌تکنیک میلان - ehsan.n - 26-08-2015

سلام
خسته نباشید
میخواستم بدونم با این شرایطی که براتون معرفی می کنم میتنم از پلی تکنینک برا دکترای معماری و شهرسازی پذیرش بگیرم ؟
- 3 سال سابقه کار
- مدرک زبان ایتالیایی هم دارم.
- 2 مقاله داخلی و 1 isi
- معدل فوق لیسانسم 14.5
- پروپوزالیم که میخوام ارائه بدم یه مورد کاملا جدیده

RE: شانس پذیرش از دانشگاه پلی‌تکنیک میلان - Shihan - 26-08-2015

(26-08-2015, 11:20 AM)ehsan.n نوشته: سلام
خسته نباشید
میخواستم بدونم با این شرایطی که براتون معرفی می کنم میتنم از پلی تکنینک برا دکترای معماری و شهرسازی پذیرش بگیرم ؟
- 3 سال سابقه کار
- مدرک زبان ایتالیایی هم دارم.
- 2 مقاله داخلی و 1 isi
- معدل فوق لیسانسم 14.5
- پروپوزالیم که میخوام ارائه بدم یه مورد کاملا جدیده

شانست پایینه. برای پلی تکنیک که نه حتی برای بعضی دانشگاههای خوب مانند sapienza , Polito اما چون زبان ایتالیایی داری ممکنه دانشگاههای دیگری بهت پذیرش بدن. معدل لیسانست ؟

RE: شانس پذیرش از دانشگاه پلی‌تکنیک میلان - ehsan.n - 27-08-2015

یعنی فقط معدل مهمه ؟ معمولا میانگین رزومه و ... ارزیابی میشه،اینطور نیست؟

RE: شانس پذیرش از دانشگاه پلی‌تکنیک میلان - ehsan.n - 27-08-2015

چون معمولا، پروپوزال-CV-سابقه کار -کارهای علمی که شامل مقالات میشه-معدل و ... مد نظر هست،شما موردی رو سراغ دارید که از پلی تکنیک پذیرش دکترای معماری گرفته باشه؟  میانگینی از پرونده ات میگیرن که از 100 هست، پرونده ات به 60 برسه میتونی پذیرش از دانشگاه بگیری.