آکادمیا کافه
پذیرش از فنلاند در مقطع لیسانس و فوق لیسانس - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: فنلاند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%81%D9%86%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%AF)
+----- انجمن: تحصیل در فنلاند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D9%81%D9%86%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%AF)
+----- موضوع: پذیرش از فنلاند در مقطع لیسانس و فوق لیسانس (/Thread-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%A7%D8%B2-%D9%81%D9%86%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%AF-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%82%D8%B7%D8%B9-%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D9%88-%D9%81%D9%88%D9%82-%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%A7%D9%86%D8%B3)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

RE: پذیرش از فنلاند در مقطع لیسانس و فوق لیسانس - soheil_gh - 26-03-2015

با سلام
 کاردانی نرم افزار با معدل 16.95 و کارشناسی هم فعلا 16.5 هست ielts هم ایشالا 7 . آیا شانسی برای دانشگاه هایی مثل هلسینکی دارم اگه نه کدام دانشگاه برای نرم افزار بهتره؟
من می خواسم پذیرش برا ارشد بگیرم بعد دوباره برم یه مقطع پایین تر با تغییر گرایش مثلا بیوتکنولیوژی از لیسانس شروع کنم ولی مثل اینکه دوره های لیسانس به فنلاندی . به نظر شما هیچ راهی داره که لیسانسو تو فنلاند دوباره بخونم؟

RE: پذیرش از فنلاند در مقطع لیسانس و فوق لیسانس - kardkond - 02-04-2015

در مقایسه با کشور آلمان، با توجه به هزینه های نسبتا برابر زندگی هر دو کشور و با در نظر گرفتن فرصت های شغلی به مراتب زیادتر،آب و هوای مناسبتر و زبان قابل تحملتر Big Grin کشور آلمان... بنظر شما کدوم خصوصیت کشور فنلاند اونو تبدیل به گزینه قابل رقابت با آلمان میکنه...؟؟

RE: پذیرش از فنلاند در مقطع لیسانس و فوق لیسانس - anis - 02-04-2015

سلام من دانشجوی رشته معماری دانشگاه ازاد با معدل 16 و کار روی ی مقاله داخلی و زبان برای ایلتس میخواستم بدونم برای مستر از کدوم دانشگاه میتونم براحتی پذیرش بگیرم در ضمن توانای مالی هم دارم ...مرسی

RE: پذیرش از فنلاند در مقطع لیسانس و فوق لیسانس - armani - 09-04-2015

سلااااام خدمت جناب ساااام عزیز

آقا انقد گفتی قبول می کنن پذیرش دوتاشون اومد [img]images/smilies/biggrin.gif[/img]
این لیست جاهایی که فعلا پذیرش دادن.

1. Politecnico di Milano - Telecommunication Engineering
2. TU Chemnitz - Information and Communication Engineering
3. Turku - Information security and cryptography M.sc-tech
4. Tempere - Information Technology

و راستش خیلی دوبه شک هستم که کدومو انتخاب کنم، میدونم شاید جای درشتی برای پرسیدنش نباشه اما خاستم نظرتون رو بدونم. از نظر دانشکاه زندگی تو ایتالیا یا آلمان یا فنلاند؟
و یه چیز مهم دیگه، این دانشگاها یا کشورا تاثیری در ادامه تحصیل phd در آمریکا یا کانادا دارند یا خیر؟

بسیاااااار ممنون از زحماتتون.

RE: پذیرش از فنلاند در مقطع لیسانس و فوق لیسانس - saaaaam - 09-04-2015

(09-04-2015, 06:47 PM)'armani' نوشته: سلااااام خدمت جناب ساااام عزیز
آقا انقد گفتی قبول می کنن پذیرش دوتاشون اومد [img]images/smilies/biggrin.gif[/img]
این لیست جاهایی که فعلا پذیرش دادن.
1. Politecnico di Milano - Telecommunication Engineering
2. TU Chemnitz - Information and Communication Engineering
3. Turku - Information security and cryptography M.sc-tech
4. Tempere - Information Technology
و راستش خیلی دوبه شک هستم که کدومو انتخاب کنم، میدونم شاید جای درشتی برای پرسیدنش نباشه اما خاستم نظرتون رو بدونم. از نظر دانشکاه زندگی تو ایتالیا یا آلمان یا فنلاند؟
و یه چیز مهم دیگه، این دانشگاها یا کشورا تاثیری در ادامه تحصیل phd در آمریکا یا کانادا دارند یا خیر؟
بسیاااااار ممنون از زحماتتون.

سلام والا من اگه باشم
المان را انتخاب می کنم که هم شرایط زندگی بهتری دارد و هم مردم بسیار بهتری نسبت به فنلاند دارد ولی بشرطی که ویزا بگیرید
ایتالیا هم مردم خوبی دارد و اب و هوای بسیار بهتر از فنلاند
در مورد انتخاب بین تامپره و تورکو من باشم تامپره را انتخاب می کنم بخاطر مردم و جو بهتری که شهرش دارد البته رنک رشته شما من نمی دانم کدام دانشگاه بهتر باشه 

RE: پذیرش از فنلاند در مقطع لیسانس و فوق لیسانس - ACU - 09-04-2015

دوستان لیست رشته های حساس رو از کجا میشه گیر آورد؟ من الان دقیقا دو روزه یه سره دارم سرچ میکنم ولی یه همچین لیستی فقط برای آمریکا وجود داره. برای کشور های اروپایی چیزی پیدا نکردم!

میشه از خود اداره مهاجرت سوال کرد؟

RE: پذیرش از فنلاند در مقطع لیسانس و فوق لیسانس - armani - 10-04-2015

(09-04-2015, 09:34 PM)'saaaaam' نوشته:
سلام والا من اگه باشم
المان را انتخاب می کنم که هم شرایط زندگی بهتری دارد و هم مردم بسیار بهتری نسبت به فنلاند دارد ولی بشرطی که ویزا بگیرید
ایتالیا هم مردم خوبی دارد و اب و هوای بسیار بهتر از فنلاند
در مورد انتخاب بین تامپره و تورکو من باشم تامپره را انتخاب می کنم بخاطر مردم و جو بهتری که شهرش دارد البته رنک رشته شما من نمی دانم کدام دانشگاه بهتر باشه 

ببینم از این جهت که واسه phd بخوام برم کانادا یا آمریکا تفاوتی نداره ؟ شانست کم و زیاد نمیشه با انتخاب هرکدوم؟

RE: پذیرش از فنلاند در مقطع لیسانس و فوق لیسانس - armani - 10-04-2015

(02-04-2015, 08:30 PM)'kardkond' نوشته:
در مقایسه با کشور آلمان، با توجه به هزینه های نسبتا برابر زندگی هر دو کشور و با در نظر گرفتن فرصت های شغلی به مراتب زیادتر،آب و هوای مناسبتر و زبان قابل تحملتر Big Grin کشور آلمان... بنظر شما کدوم خصوصیت کشور فنلاند اونو تبدیل به گزینه قابل رقابت با آلمان میکنه...؟؟

حرفتون درسته، اما معمولا دانشگاهای فنلاند با رنک بالا راخت تر پذیرش میدن، شاید این فاکتور آب و هوا و زندگی تاثیر میزاره
اما یه چیز شخصیه انتخاب بین آب و هوا و شرایط زندگی بهتر یا یه دانشگاه با رنک بالاتر.

موفق باشی

RE: پذیرش از فنلاند در مقطع لیسانس و فوق لیسانس - saaaaam - 10-04-2015

'armani dateline='' نوشته:
حرفتون درسته، اما معمولا دانشگاهای فنلاند با رنک بالا راخت تر پذیرش میدن، شاید این فاکتور آب و هوا و زندگی تاثیر میزاره
اما یه چیز شخصیه انتخاب بین آب و هوا و شرایط زندگی بهتر یا یه دانشگاه با رنک بالاتر.
موفق باشی
والا می دونم اینجا جاش نیست قبلا از مدیران محترم عذر می خواهم 
دوست خوب بنظر من همه چیز به رنک دانشگاه بستگی نداره شما اگر بتونید در یک دانشگاه با رنک پایینتر ولی معدل بالا و رزومه قوی فازق التحصیل بشید بنظر من شانس بیشتری برای بورس دکتری شدن دارید تا یک نفر با معدل پایین و رزومه نچندان قوی از یک دانشگاه رنک بالا

RE: پذیرش از فنلاند در مقطع لیسانس و فوق لیسانس - saaaaam - 10-04-2015

'armani dateline='' نوشته:
ببینم از این جهت که واسه phd بخوام برم کانادا یا آمریکا تفاوتی نداره ؟ شانست کم و زیاد نمیشه با انتخاب هرکدوم؟

والا دوست خوب نمیشه صد درصد پاسخ داد بنظر من در رشته های ای تی و کامپیوتر کلا فنلاند تحصیل کردن شانس بورس دکتری شدن را اضافه می کند چون دانشگاه های قویی دارد ولی در مورد سایر رشته ها نظرم مثبت نیست