آکادمیا کافه
مدارک لازم برای ویزای توریستی و بازدید از بستگان - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: آلمان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)
+----- انجمن: روادید آلمان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)
+----- موضوع: مدارک لازم برای ویزای توریستی و بازدید از بستگان (/Thread-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%84%D8%A7%D8%B2%D9%85-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D9%88%D8%B1%DB%8C%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D9%88-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%86)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

RE: مدارک لازم برای ویزای توریستی و بازدید از بستگان - garoon - 25-04-2017

سلام ممنون از تاپیک خوبتون
من برادرم آلمان زندگی میکنه و شهروند اونجاس (البته برادرم وقتی کوچک بوده پدرش فوت کرده و پدر من بعدا با مادرم ازدواج کرده و فامیلی من و برادرم باهم فرق داره) برای من و همسرم دعوت نامه فرستاده ،اولا اینکه چجوری باید اثبات کنیم که خانواده درجه 1 هستیم و اصلا فرقی هم د اره؟
من به همراه همسرم (27 ساله کارمند بانک خصوصی ، دارای سند مالکیت آپارتمان در بالا شهر تبریز 100متری و گردش حدودا 80 میلیون وحقوق ماهیانه 3.5 میلیون) میخوایم درخواست ویزا بدیم
خودم هم مهندس عمران هستم و پروانه اشتغال نظام مهندسی دارم و در یک شرکت خصوصی با درآمد ماهانه 3.5 میلیون کار میکنم ولی سند به نام ندارم و گردش مالی ام هم حدود 55 میلیون هستش (29 ساله هستم و فرزندی هم ندارم ، قبلا هم شنگن نگرفتم)
شانس ما چقدره؟ و اینکه همه مدارک رو باید انگلیسی ترجمه کنم یا نیازی نیست؟
ممنون از راهنماییتون

RE: مدارک لازم برای ویزای توریستی و بازدید از بستگان - bebehsn - 29-04-2017

سلام ممنون ميشم جواب بدين
من سال گذشته با همسرم و با دعوت نامه ويزاي آلمان رو گرفتيم امسال همسرم از طريق كاري دعوت نامه مولتي گرفته و من بدون دعوت نامه ميخوام اقدام كنم و وقت سفارت هم گرفتم
شانس دريافت ويزا چقدره براي من؟من كار معتبر دولتي و سند ملكي هم دارم و اينكه رزرو هتلمون چجوري بايد باشه تا سفارت قبول كنه؟؟ممنونم

RE: مدارک لازم برای ویزای توریستی و بازدید از بستگان - ali7045 - 17-05-2017

با سلام 
من برای اعضای خونوادم وخودم درخواست وقت دادم برای هر سه نفر ایمیل خودم رو دادم  ایمیل اول اومده برای هرسه اومده ولی شماره پیگیری هامون پشت هم نیست این یعنی  زمان مصاحبه هرکدومون مثلا خانومم وپسرم فرق می کنه نمی شه زمان مصاحبه من مدارک بقیه رو هم بدم ممنون راهنمایی میکنید

RE: مدارک لازم برای ویزای توریستی و بازدید از بستگان - Shihan - 18-05-2017

(17-05-2017, 04:39 PM)ali7045 نوشته: با سلام 
من برای اعضای خونوادم وخودم درخواست وقت دادم برای هر سه نفر ایمیل خودم رو دادم  ایمیل اول اومده برای هرسه اومده ولی شماره پیگیری هامون پشت هم نیست این یعنی  زمان مصاحبه هرکدومون مثلا خانومم وپسرم فرق می کنه نمی شه زمان مصاحبه من مدارک بقیه رو هم بدم ممنون راهنمایی میکنید

دقیقاً موضوع همین جاست شما باید برای هر سه نفر جداگانه وقت مصاحبه بگیرید و درخواست جدا بدهید.

RE: مدارک لازم برای ویزای توریستی و بازدید از بستگان - mohammadjafar - 05-06-2017

با عرض سلام خدمت دوستان عزيز چند سوال داشتم پيرامون سفارت آلمان جهت دريافت ويزا بازديد آشنايان با دعوتنامه
١: كليه مدارك فارسي مثل سند ملك و نامه اشتغال و شناسنامه ترجمه بايد بشه!؟
٢: تاييد مدارك نيازه؟ كلا تاييديه چيه؟ بايد قبل زمان مصاحبه برم تاييديه بگيرم!!
٣ :هزينه سفارت چند يوره؟

RE: مدارک لازم برای ویزای توریستی و بازدید از بستگان - solkiper - 06-06-2017

سلام دوست عزیز با عرض شرمندگی اطلاعاتتون یکم غلطه چون من هفته پیش ویزا گرفتم خدمتتون عرض میکنم هیچکدوم از مدارک نیاز به تاییدیه و ترجمه نداره و همون فارسیش کافیه و اینکه هزینه سفارت 60 یورو نقدی هست.
تاییدیه و ترجمه فقط برای درخواست ویزای دانشجویی و بلند مدت هست و برای شنگن هیچکدوم از اینها نیاز نیست

RE: مدارک لازم برای ویزای توریستی و بازدید از بستگان - saeid.f - 16-06-2017

(06-06-2017, 01:56 PM)solkiper نوشته: سلام دوست عزیز با عرض شرمندگی اطلاعاتتون یکم غلطه چون من هفته پیش ویزا گرفتم خدمتتون عرض میکنم هیچکدوم از مدارک نیاز به تاییدیه و ترجمه نداره و همون فارسیش کافیه و اینکه هزینه سفارت 60 یورو نقدی هست.
تاییدیه و ترجمه فقط برای درخواست ویزای دانشجویی و بلند مدت هست و برای شنگن هیچکدوم از اینها نیاز نیست

سلام دوست عزیز 
من تقریبا 3 هفته ای میشه که درخواست وقت دادم یعنی همون ایمیلی که بعد  30 ثانیه اومد ایمیلم ولی الان بعد 3 هفته هنوز وقت اصلی مشخص نشده!!! میخواستم ببینم برای شما چند روز بعد ایمیل اولیه وقت دقیق رو مشخص کردن؟
برای ویزای شینگن که برای دیدار زیر 90 روز میخام برم هم 60 یورو میخاد؟

RE: مدارک لازم برای ویزای توریستی و بازدید از بستگان - solkiper - 16-06-2017

(16-06-2017, 03:07 AM)saeid.f نوشته: سلام دوست عزیز 
من تقریبا 3 هفته ای میشه که درخواست وقت دادم یعنی همون ایمیلی که بعد  30 ثانیه اومد ایمیلم ولی الان بعد 3 هفته هنوز وقت اصلی مشخص نشده!!! میخواستم ببینم برای شما چند روز بعد ایمیل اولیه وقت دقیق رو مشخص کردن؟
برای ویزای شینگن که برای دیدار زیر 90 روز میخام برم هم 60 یورو میخاد؟

سلام مشكلي نيست واسه من حدود يك ماه بعد وقت دادن ولي مشخص نيست با توجه به شلوغي وقت ميدن نگران نباشيد و اينكه براي شينگن هم بايد ٦٠ يورو پرداخت كنيد.

RE: مدارک لازم برای ویزای توریستی و بازدید از بستگان - saeid.f - 18-06-2017

(16-06-2017, 09:55 AM)solkiper نوشته: سلام مشكلي نيست واسه من حدود يك ماه بعد وقت دادن ولي مشخص نيست با توجه به شلوغي وقت ميدن نگران نباشيد و اينكه براي شينگن هم بايد ٦٠ يورو پرداخت كنيد.

سلام مجدد ببخشید من اولین باره میخوام برم اصلا نمیدونم . مجبورم از شما سوال بپرسم .
میشه بفرمایید معمولا چه سوالایی میپرسن ؟ در رابطه با شرایط هم سخت گیری میکنن؟ مثلا کار و مقدار پول تو حساب چقد باشه خوبه بنظرتون؟اگه لطف کنید بفرمایید خیلی ممنون میشم؟

RE: مدارک لازم برای ویزای توریستی و بازدید از بستگان - solkiper - 18-06-2017

(18-06-2017, 02:04 AM)saeid.f نوشته: سلام مجدد ببخشید من اولین باره میخوام برم اصلا نمیدونم . مجبورم از شما سوال بپرسم .
میشه بفرمایید معمولا چه سوالایی میپرسن ؟ در رابطه با شرایط هم سخت گیری میکنن؟ مثلا کار و مقدار پول تو حساب چقد باشه خوبه بنظرتون؟اگه لطف کنید بفرمایید خیلی ممنون میشم؟

سوالات هركس متفاوته با توجه به دليل رفتنتون ولي خب اين سوال رو صد در صد ميپرسن كه دليلتون واسه رفتن چيه واضح توضيح بديد و اينكه اصلاً خوب نيست ناگهاني پولي وارد حسابتون بشه چون اونها ميانگين ٣ ماهه رو ميخوان و اگر مثلاً چند روزه پول زيادي بياد توي حسابتون بر مبناي وام ميزارنش و اين خيلي بده( توي خود سايت سفارت هم توضيح داده شده) و من به دوستان ديگه ام گفتم به مظر من هرچيزي كه هستيد همون رو نشون بديد اونجا و واقعيت هارو بگيد و مطمئن باشيد مشكلي پيش نمياد چون آفيسري كه با شما مصاحبه ميكنه روزي كلي آدم با شرايط مختلف ميبينه و خيلي چيز هارو با همون چند دقيقه مصاحبه از شما ميفهمه

موفق باشيد