آکادمیا کافه
شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: فنلاند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%81%D9%86%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%AF)
+----- انجمن: تحصیل در فنلاند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D9%81%D9%86%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%AF)
+----- موضوع: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند (/Thread-%D8%B4%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%DB%8C%D8%A7-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D9%86%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%AF)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - saaaaam - 23-04-2015

(22-04-2015, 09:04 PM)'idin_shafei_nia' نوشته: سلام دوستان،
بنده در حال حاضر دانشجوی ارشد هستم ولی میخوام انصراف بدم و برای مقطع ارشد فنلاند اقدام کنم، ممنون میشم نظرتون رو نسبت به شانس من برای گرفتن پذیرش بگید.
لیسانس رشته برق - قدرت با معدل ۱۴.۲۷
در یک شرکت خصوصی هم به مدت ۱۵ ماه کار کردم که مرتبط با رشته‌م بود و گواهیش رو دارم.
مدرک زبان هنوز ندارم ولی دارم فشرده میخونم که بتونم آیلتس ۶.۵ رو بگیرم.
میخوام برای ارشد مخابرات اقدام کنم.
TA یکی از اساتید هم بودم ولی چند سال گذشته و اون استاد خاص هم دیگه دانشگاه من نیستش و رفتش و گواهی TA شدنم رو ندارم Sad نمیدوم کلن این موضوع رو قید کنم توی رزومه یا خیر.
تا جایی که تحقیق کردم سه تا دانشگاه فنلاند اون رشته‌ایی رو که میخوام رو داشتن: ۱- آلتو ۲-اولو ۳-تامپره
شانسی برای پذیرش در این دانشگاها دارم یا کلن قید فنلاند رو بزنم و برم روی کشورای دیگه متمرکز بشم؟
با تشکر و احترام

سلام بر شما
دوست خوب گرفتن پذیرش از التو با معدل شما بنظر من چندان مثبت نیست ولی از تامپره و اولو نظر مثبت دارم
بنظر من شما اگه سوابق کاری بیشتری داشته باشید و نامه انگیزه بسیار مثبتی بنویسید شانس بیشتری خواهید داشت فقط من پیشنهاد می کنم علاوه بر این دو دانشگاه کشورهای دیگری مثل استونی و یا نروژ را هم بررسی کنید

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - rainbow trout - 04-05-2015

سلام خسته نباشید
ببخشید میخواستم بدونم اطلاعی از شرایط کاری  رشته شیلات در فلاند ندارید؟
پذیرش دکتری در دانشگاه هلسینکی را پیشنهاد می کنید؟یا توصیه می کنید برای دیگر کشورها اقدام کنم؟
با تشکر

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - Andre - 04-05-2015

(04-05-2015, 06:15 PM)'rainbow trout' نوشته: سلام خسته نباشید
پذیرش دکتری در دانشگاه هلسینکی را پیشنهاد می کنید؟یا توصیه می کنید برای دیگر کشورها اقدام کنم؟
با تشکر

عرض شود که راجع به سوال اول سام عزیز می تونه راهنمایتون کنه. در مورد سوال بعد شما باید ابتدا اقدام کنید و پذیرش بگیرید و بعد بین پذیرشهاتون انتخاب کنید. در مرحله فعلی شما می تونید فیلترهایی مانند هزینه ها، زبان و آب و هوا رو بروی جستجوهای شخصی خود اعمال کنید (منظورم موتور جستجوگر نیست ها Big Grin). مطمئناً فنلاند و به خصوص دانشگاه هلسینکی موقعیتی بسیار مطلوب برای تحصیلات عالی رایگان هست از طرف دیگر اگر بتونید از یک کشور انگلیسی زبان بورسیه تحصیلی و یا کمک هزینه هایی که حداقل ها رو بپوشونه دریافت کنید مسلماً شرایط بهتر خواهد بود. بهتون قویاً پیشنهاد میکنم از جزوء این فروم و به خصوص قسمت کشورها بازدید کنید. سپس با تصمیم گیری راجع به کشور مقصد و برنامه ریزی به پذیرش مطلوب خود دست میابید.

موفق باشید

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - rainbow trout - 05-05-2015

ممنون از راهنماییتون
راستش بیشتر به بعد از دکتری فکر می کنم و شرایط کاریش واینکه نتونم کاری پیدا کنم...

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - saaaaam - 05-05-2015

(04-05-2015, 06:15 PM)'rainbow trout' نوشته: سلام خسته نباشید
با تشکر

سلام
دوست عزیز با توجه به اینکه پذیرش دکتری گرفتن در فنلاند تا حد زیادی به شانس شما بستگی دارد اگر بتونید استاد پیدا کنید و پذیرش بگیرید انشاله در مراحل بعد بورس هم میشه گرفت
در مورد رشته شما بطور دقیق اطلاع ندارم ولی بنظر من در منطقه اسکاندیناوی باید برای رشته شما کار پیدا شود 
پیشنهاد من این هست چندین دانشگاه در چند کشور مختلف اپلای کنید 

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - rainbow trout - 05-05-2015

خیلی ممنون....خداروشکر شرایط خوبی دارم به نظر خودم ..البته اگه بلند پروازی نباشه!!!! نظر شما چیه؟
معدل لیسانس 17.07 از دانشگاه ساری
فوق لیسانس از تربیت مدرس با معدل 18.60
دو تا مقاله isi  در بهترین جورنال های رشته مون که انشالله به زودی چاپ خواهد شد..
زبان هم در حال خوندن هستم..

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - saaaaam - 05-05-2015

(05-05-2015, 11:50 AM)'rainbow trout' نوشته: خیلی ممنون....خداروشکر شرایط خوبی دارم به نظر خودم ..البته اگه بلند پروازی نباشه!!!! نظر شما چیه؟
معدل لیسانس 17.07 از دانشگاه ساری
فوق لیسانس از تربیت مدرس با معدل 18.60
دو تا مقاله isi  در بهترین جورنال های رشته مون که انشالله به زودی چاپ خواهد شد..
زبان هم در حال خوندن هستم..

والا بنظر من معدل و رزومه خوبی داری فقط متوجه نمی شم چرا استرالیا و نیوزلند و حتی کانادا را مد نظر قرار نمی دی 
بنظر من شانس خوبی داری
فنلاند استاد پیدا کنی بنظر من شانس پذیرش بالایی داری

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - rainbow trout - 06-05-2015

فعلا در حال تحقیق هستم....که  کجا را انتخاب کنم...انگار اروپا شرایط فاند بهتره نسبت به امریکا و کانادا درسته؟

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - mkhn20002000 - 08-05-2015

سلام
ممنون میشم اگه دوستان عزیزم راهنمایی بفرمایند
ترم آخر نرم افزار از دانشگاه آزاد شهرستان هستم
معدل کل لیسانسم فیکس 19.50 شده
معدل کاردانیم هم 19.18
چاپ یک کتاب مرتبط با رشته با یکی از استادان دکترم دارم
7 مدرک مرتبط با رشته با نمره های بالای 90 از 100 از مجتمع فنی تهران دارم
نفر اول دوره های کاردانی و کارشناسی دوره خودم هستم
انتظار نمره آیلتس 6.5 برای تابستون دارم
به نظرتون شانسم برای پذیرش کارشناسی ارشد (دانشگاه هلسینکی بیشتر مد نظرم هست) چطوره ؟ امکان بورسیه وجود داره؟

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - saaaaam - 08-05-2015

(08-05-2015, 03:21 AM)'mkhn20002000' نوشته:
سلام
ممنون میشم اگه دوستان عزیزم راهنمایی بفرمایند
ترم آخر نرم افزار از دانشگاه آزاد شهرستان هستم
معدل کل لیسانسم فیکس 19.50 شده
معدل کاردانیم هم 19.18
چاپ یک کتاب مرتبط با رشته با یکی از استادان دکترم دارم
7 مدرک مرتبط با رشته با نمره های بالای 90 از 100 از مجتمع فنی تهران دارم
نفر اول دوره های کاردانی و کارشناسی دوره خودم هستم
انتظار نمره آیلتس 6.5 برای تابستون دارم
به نظرتون شانسم برای پذیرش کارشناسی ارشد (دانشگاه هلسینکی بیشتر مد نظرم هست) چطوره ؟ امکان بورسیه وجود داره؟
سلام بنظر من شانس بالایی برای پذیرش شدن د ارند به شرط اینکه نامه انگیزه خوبی هم بنویسید امسال دیدم دوستی با شرایط متعادل به دلیل کپی پیست کردن نامه انگیزه از اینترنت متاسفانه نتیجه نگرفتن 
در نهایت دانشگاه لاپرنتا هم که بورس دارد پیشنهاد می کنم