آکادمیا کافه
نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: شهریه، کمک هزینه و تماس با استادان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%87%D8%8C-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D9%88-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86)
+--- موضوع: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان (/Thread-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1%D9%8A%D8%A7%D9%81%D8%AA%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86)

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - amirhossein.gh - 24-01-2012

(24-01-2012, 11:41 AM)Student نوشته: به Graduate coordinator یک دانشگاه تو امریکا در رابطه با فاند ایمیل زدم،این جواب داد

Dear X,

The deadline for financial aid
considerations for new applicants for Fall 2012 is Mar. 15, 2012. We
have many international applicants seeking financial aid, and as a
consequence requirements for being awarded aid are quite stringent. In
general, we require higher than 1250 composite GRE score (old scoring
system) with higher than 780 on the quantitative portion. In addition,
we require higher than 90 on the TOEFL. I should also emphasize that
the stated scores do not guarantee that an applicant will receive
financial aid. Such aid is very competitive and is generally offered to
those with the highest scores. The stated scores are the minimum for
consideration.

I hope this information will be useful.

Best regards,

نمره GRE من 1100 هست.رزومه رو واسش فرستادم ولی جوابی بهم نداد.برای این دانشگاه اپلای نکنم بهتره؟
سلام
به نظر من این ایمیل تمپلته و استاد نظر خاصی رو شما نداره!
موفق باشین

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - Student - 24-01-2012

(24-01-2012, 12:38 PM)amirhossein.gh نوشته: سلام
به نظر من این ایمیل تمپلته و استاد نظر خاصی رو شما نداره!
موفق باشین
من که عرض کردم خودم از ایشون در مورد فاند و ددلاینش سوال کردم.چون Graduate coordinator گروه هستند.نگفتم رو من نظرش مثبته یا نه!!!

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - m0h3n - 24-01-2012

(24-01-2012, 11:41 AM)Student نوشته: به Graduate coordinator یک دانشگاه تو امریکا در رابطه با فاند ایمیل زدم،این جواب داد

Dear X,

The deadline for financial aid
considerations for new applicants for Fall 2012 is Mar. 15, 2012. We
have many international applicants seeking financial aid, and as a
consequence requirements for being awarded aid are quite stringent. In
general, we require higher than 1250 composite GRE score (old scoring
system) with higher than 780 on the quantitative portion. In addition,
we require higher than 90 on the TOEFL. I should also emphasize that
the stated scores do not guarantee that an applicant will receive
financial aid. Such aid is very competitive and is generally offered to
those with the highest scores. The stated scores are the minimum for
consideration.

I hope this information will be useful.

Best regards,

نمره GRE من 1100 هست.رزومه رو واسش فرستادم ولی جوابی بهم نداد.برای این دانشگاه اپلای نکنم بهتره؟

در مورد بقیه رزومه خودتون منطقی قضاوت کنید. ببینید اگر جای اونها بودید احتمال پذیرش بود یا نه !!

اگر فکر می کنید بقیه رزومه چشم گیر هست و اینکه تونستید با استادی تماس دلگرم کننده ای برقرار کنید و با در نظر گرفتن میزان Application Fee (شاید برای دوستان مهم نباشه ولی من همیشه برام مهم هست !) اپلای کنید درغیر اینصورت چشم پوشی کنید.

موفق باشید

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - Pejman - 31-01-2012

دوستان من با یه استادی در ارتباط بودم. ایشون رو از طریق سایت های open position پیدا کردم و بهش ایمیل زده بودم... ایشون دو تا جای خالی تو گروهش داره، به من گفت اپلای کن و اسم من رو به عنوان استاد بنویس. چند روز بعد اپلای کردم و بهش اطلاع دادم. در جواب به من گفت که مدارکت باید تا 1 فبریه به دست ما رسیده باشه، تا متقاضی ها رو بررسی کنیم. منم گفتم باشه... ولی حقیقتش تو ایمیل های قبلیش گفته بود تا اوایل فبریه اپلای کن... خلاصه من که مدارکم رو با DHL پست کردم، ممکنه تا 1 فبریه به دست استاد نرسه. بهش ایمیل زدم که اینطوریه و به نظرتون می شه برای بررسی اولیه pdf اونها رو ایمیل کنم، اگر که تا اون روز نرسید؟ استاد این جواب رو داد:

We screened some applicants but have not received your package yet. All official document should be in the system to ensure the applicant be evaluated.

I will check your case on Wednesday.

نمی دونم دیگه چطوری بهش بگم که مدارکم شاید تا روز چهارشنبه نرسه! (چهارشنبه 1 فبریه هست). ممنون می شم نظرتون رو بگید.

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - m0h3n - 31-01-2012

پژمان جان،

جای نگرانی نداره. بنظرم به استاد ایمیل بزن و بگو من مدارکم رو در این تاریخ تحویل DHL دادم واسه دلیور که بدونه شما رسالتت Wink رو انجام دادی.
نگو شاید تا اول Feb نرسه !

باضافه اینکه اگه چند روزی هم دیر بشه مشکلی نیست. نگران نباش.

من فکر می کنم اگر یک استاد یک دانشجو رو واقعا بخواد، اون چند روز خیلی تاثیر نداره که حتما در مورد case شما هم همین طور خواهد بود.

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - Saeid - 31-01-2012

سلام....پژمان جان...ان شالا که فاندو بگیری....به نظر من میتونی ایمیل بزنی و بگی که مدارکو فرستادی....اونم با اکسپرس.....من چند جا شده که مدارکم بعد ددلاین رسیده و الانم تحت ریویو هستش....چیزی نگفتن.....جای نگرانی نداره.....منم با محسن جان موافقم

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - m.ost - 31-01-2012

پژمان جان، برای خیلی ها از جمله خود من این مشکل پیش اومده. چند روزه مدارک رو فرستادین؟ معمولا برای آمریکا اگر خوش شانس باشین با توجه به کلیرنس 5 روز طول میکشه. (یک بسته من 7 روزه رسید!) تازه دیروز و پریروز روز تعطیل بوده. امکان این که تا 4 شنبه برسه زیاده. اگر چندین روزه که وضعیت بسته تو سایت آپدیت نشده یک تماس با DHL بگیرن . اگر هم فقط دو روزه تو کلیرنس هست صبر کنید تا فردا. فکر نمیکنم چاره داشته باشین جز این که تا 4 شنبه صبر کنین. تا اونجایی که من با این خارجی های عزیز سر وکله زدم دیدم که معمولا با منطق با قضیه برخورد میکنن. اگر تا 4 شنبه مدارکتون نرسید فکر کنم با یک ایمیل و توضیح کلیه مشکلات به استاد با توجه به جوابی که از ایشون داشتین قانع بشن.

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - amirhossein.gh - 31-01-2012

(31-01-2012, 01:03 AM)Pejman نوشته: دوستان من با یه استادی در ارتباط بودم. ایشون رو از طریق سایت های open position پیدا کردم و بهش ایمیل زده بودم... ایشون دو تا جای خالی تو گروهش داره، به من گفت اپلای کن و اسم من رو به عنوان استاد بنویس. چند روز بعد اپلای کردم و بهش اطلاع دادم. در جواب به من گفت که مدارکت باید تا 1 فبریه به دست ما رسیده باشه، تا متقاضی ها رو بررسی کنیم. منم گفتم باشه... ولی حقیقتش تو ایمیل های قبلیش گفته بود تا اوایل فبریه اپلای کن... خلاصه من که مدارکم رو با DHL پست کردم، ممکنه تا 1 فبریه به دست استاد نرسه. بهش ایمیل زدم که اینطوریه و به نظرتون می شه برای بررسی اولیه pdf اونها رو ایمیل کنم، اگر که تا اون روز نرسید؟ استاد این جواب رو داد:

We screened some applicants but have not received your package yet. All official document should be in the system to ensure the applicant be evaluated.

I will check your case on Wednesday.

نمی دونم دیگه چطوری بهش بگم که مدارکم شاید تا روز چهارشنبه نرسه! (چهارشنبه 1 فبریه هست). ممنون می شم نظرتون رو بگید.
دمت گرم پژمان !
اگه استاد واقعا از کارت خوشش اومده باشه ، اصلا چند روز مشکل زا نمیشه!
منتظر شیرینی هستیما!!
Smile

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - Pejman - 31-01-2012

ممنون از جوابهای خوبتون دوستان عزیز. Smile جواب ایمیل استاد رو به زودی بر اساس نظراتی که دادید خواهم داد. به نظر من هم اگر استادی دانشجویی رو واقعاً بخواد، براش چند روز این ور اون ور مساله ای نیست و اگر واقعاً این استاد بخواد به خاطر دو روز دیرتر رسیدن مدارک بیخیال کسی بشه، بیشتر به بهانه شبیه خواهد بود... در ضمن استادش چینی هست!

همین الان بسته از آلمان خارج شد. اگه کلیرنسش طول نکشه تا فردا فکر کنم برسه به دستشون... ولی خب بعید هست.

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - Babak - 31-01-2012

پژمان جان
به نظرم براش یک همچین چیزی بنویس.
Dear Professor X,
Thank you very much for your favor.
I have posted my documents with the fastest postal service available. They should arrive by Wednesday, but in an unlikely case of delay in delivery they may arrive a couple days later.
Thank you for your consideration.