آکادمیا کافه
پذیرش در مقطع لیسانس و فوق لیسانس از دانشگاههای ایتالیا - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: ایتالیا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)
+----- انجمن: تحصیل در ایتالیا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)
+----- موضوع: پذیرش در مقطع لیسانس و فوق لیسانس از دانشگاههای ایتالیا (/Thread-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%82%D8%B7%D8%B9-%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D9%88-%D9%81%D9%88%D9%82-%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

RE: پذیرش از ایتالیا در مقطع لیسانس و فوق لیسانس - مهمان - 10-10-2015

سلام دررشته ی فیزیوتراپی چطورمیشه پذیرش گرفت؟کدوم دانشگاه هابهترن وهزینش چقدره؟؟؟

RE: پذیرش در مقطع لیسانس و فوق لیسانس از دانشگاههای ایتالیا - siva - 18-10-2015

سلام
من دیپلم هنرستان رشته الکترونیک هستم .کاردانی الکترونیک و کارشناسی مهندسی مخابرات
برای ارشد میخوام تغییر رشته بدهم ب طراحی لباس
سابقه کار دارم تو زمینه تدریس طراحی دوخت .مربی فنی حرفه ای هستم و مدارک بیشتر رشته های هنری و صنایع دستی دارم.زبان ایتالیایی هم تسلط  دارم
آیا امکان پذیرش چون تغییر رشته دادم وجود داره؟و اینکه مدرک پیش دانشگاهی لازم دارم یا همون کاردانی کافیه
لازمه برم مدرک پیش دانشگاهی بگیرم

RE: پذیرش در مقطع لیسانس و فوق لیسانس از دانشگاههای ایتالیا - Shihan - 18-10-2015

(18-10-2015, 01:39 AM)siva نوشته: سلام
من دیپلم هنرستان رشته الکترونیک هستم .کاردانی الکترونیک و کارشناسی مهندسی مخابرات
برای ارشد میخوام تغییر رشته بدهم ب طراحی لباس
سابقه کار دارم تو زمینه تدریس طراحی دوخت .مربی فنی حرفه ای هستم و مدارک بیشتر رشته های هنری و صنایع دستی دارم.زبان ایتالیایی هم تسلط  دارم
آیا امکان پذیرش چون تغییر رشته دادم وجود داره؟و اینکه مدرک پیش دانشگاهی لازم دارم یا همون کاردانی کافیه
لازمه برم مدرک پیش دانشگاهی بگیرم

چون به ایتالیایی میخوای تحصیل کنی ممکنه با معیارهای تحصیلی و سرفصلهای دروس انها مطابقت نداشته باشه. بنابراین یا باید به لیسانس از ابتدا بخونی یا اینکه رشته / گرایش نزدیک به همون کارشناسی خودت. مدرک پیش برای دوره لیسانس نیازه والا بهت پذیرش هنر دادن نیاز نداره.

RE: پذیرش در مقطع لیسانس و فوق لیسانس از دانشگاههای ایتالیا - siva - 21-10-2015

متوجه نشدم ببخشید .الان میخوام دوباره دیپلم هنر بگیرم بعد میشه دیگه اونجا کارشناسی طراحی لباس خوند ؟ب ایتالیایی امکان پذیرشم چقدره

RE: پذیرش در مقطع لیسانس و فوق لیسانس از دانشگاههای ایتالیا - siva - 21-10-2015

ببخشید برای رشته طراحی لباس دوره کارشناسی ازمون الفا تست دارم ؟

RE: پذیرش در مقطع لیسانس و فوق لیسانس از دانشگاههای ایتالیا - kavan - 21-10-2015

سلام دوستان

رشته : مهندسی مکانیک سیالات
نام دانشگاه - معدل - مقطع :آزاد سنندج - 13.71 - کارشناسی
مقاله ندارم -4سابقه کار غیر حرفه ای و غیر مرتبط دارم-چند ماهه فارغ التحصیل شدم
آیلس:  7.5
GRE: ندارم ولی میتونم بگیرم

1-میشه راهنمایی کنید برای ارشد کدوم دانشگاه تو ایتالیا این رشته رو داره و بهترین هست با شرایطم میشه پذیرش بگیرم؟
2-اگه پذیرش بگیرم در مورد سکولار شیپ که میگن تقریبا به هر دانشجویی میدن میشه اقدام کرد؟
3-آیا ایتالیا هم مثله کانادا سه سال فرصت پیدا کردن کار بعد از فارغ التحصیلی رو میده و بعد اقامت؟

لطفا هر کدوم از دوستان محبت کرد جواب داد با شماره جواب بده

مرسی از دوستان

RE: پذیرش در مقطع لیسانس و فوق لیسانس از دانشگاههای ایتالیا - Shihan - 21-10-2015

(21-10-2015, 12:33 AM)siva نوشته: متوجه نشدم ببخشید .الان میخوام دوباره دیپلم هنر بگیرم بعد میشه دیگه اونجا کارشناسی طراحی لباس خوند ؟ب ایتالیایی امکان پذیرشم چقدره

(21-10-2015, 12:40 AM)siva نوشته: ببخشید برای رشته طراحی لباس دوره کارشناسی ازمون الفا تست دارم ؟

بله ازمون الفا تست رو باید بگذرونی، مشکلی نداره اگر دیپلم و پیش رو در این حوزه (رشته های هنری) بگذرونی

RE: پذیرش در مقطع لیسانس و فوق لیسانس از دانشگاههای ایتالیا - Shihan - 21-10-2015

(21-10-2015, 04:02 AM)kavan نوشته: سلام دوستان

رشته : مهندسی مکانیک سیالات
نام دانشگاه - معدل - مقطع :آزاد سنندج - 13.71 - کارشناسی
مقاله ندارم -4سابقه کار غیر حرفه ای و غیر مرتبط دارم-چند ماهه فارغ التحصیل شدم
آیلس:  7.5
GRE: ندارم ولی میتونم بگیرم

1-میشه راهنمایی کنید برای ارشد کدوم دانشگاه تو ایتالیا این رشته رو داره و بهترین هست با شرایطم میشه پذیرش بگیرم؟
2-اگه پذیرش بگیرم در مورد سکولار شیپ که میگن تقریبا به هر دانشجویی میدن میشه اقدام کرد؟
3-آیا ایتالیا هم مثله کانادا سه سال فرصت پیدا کردن کار بعد از فارغ التحصیلی رو میده و بعد اقامت؟

لطفا هر کدوم از دوستان محبت کرد جواب داد با شماره جواب بده

مرسی از دوستان

دانشگاههای زیادی رشته های مرتبط به مکانیک رو ارائه مکنند (تورین ، میلان، تورنتو، رم و سیه نا و پارما و ناپولی....)
ضمناً شما شانس پذیرشت خیلی بالا نیست اما باید شانست رو بیازمایی و ببینی ، ضمن اینکه کشورهای دیگر رو هم مد نظر بگیر
مانند اسپانیا و پرتغال
2- اسکولارشیپ با این رزومه دور از تصوره
3- خیر

RE: پذیرش در مقطع لیسانس و فوق لیسانس از دانشگاههای ایتالیا - siva - 30-10-2015

سلام
ببخشید اگر من واسه طراحی لباس در ایتالیا پذیرش بگیرم باید چیکار کنم و چه کتابایی بخونم؟و از نظر عملی تو چه حوزه هایی باید کار کنم؟آزمون الفا تست کجا برگزار میشه و شرایطش چیه ؟چ زمانی ازمونش برگزار میشه ؟و کلا این رشته چطوره ب نظر شما؟از نظر کارو...و دانشگاه هایی ک طراحی لباس دارن کدوم دانشگاه ها هستن

RE: پذیرش در مقطع لیسانس و فوق لیسانس از دانشگاههای ایتالیا - Shihan - 31-10-2015

(30-10-2015, 11:51 PM)siva نوشته: سلام
ببخشید اگر من واسه طراحی لباس در ایتالیا پذیرش بگیرم باید چیکار کنم و چه کتابایی بخونم؟و از نظر عملی تو چه حوزه هایی باید کار کنم؟آزمون الفا تست کجا برگزار میشه و شرایطش چیه ؟چ زمانی ازمونش برگزار میشه ؟و کلا این رشته چطوره ب نظر شما؟از نظر کارو...و دانشگاه هایی ک طراحی لباس دارن کدوم دانشگاه ها هستن

شما اصلاً وقت نذاشتی تاپیک ایتالیا رو بخونی و کلی سوالات درهم پرسیدید. اینجا در خصوص رشته های هنری و در اینجا راجع به ازمون الفا تست صحبت شده. دانشگاههای هنری هم به مراتب کم هستند و باید در اکادمی های ایتالیا تحصیل کنید و دانش زبان ایتالیایی داشته باشی.