آکادمیا کافه
شانس پذیرش از دانشگاه پلی‌تکنیک میلان - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: ایتالیا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)
+----- انجمن: تحصیل در ایتالیا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)
+------ انجمن: پذیرش از دانشگاه پلی تکنیک میلان ایتالیا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%D9%84%DB%8C-%D8%AA%DA%A9%D9%86%DB%8C%DA%A9-%D9%85%DB%8C%D9%84%D8%A7%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)
+------ موضوع: شانس پذیرش از دانشگاه پلی‌تکنیک میلان (/Thread-%D8%B4%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%D9%84%DB%8C%E2%80%8C%D8%AA%DA%A9%D9%86%DB%8C%DA%A9-%D9%85%DB%8C%D9%84%D8%A7%D9%86)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

RE: شانس پذیرش از دانشگاه پلی‌تکنیک میلان - Shihan - 31-07-2014

(31-07-2014, 01:09 PM)'saeedasgar' نوشته: با سلام و عرض خسته نباشید خدمت همه عزیزانی که تو این سایت دارن زحمت میکشن .... 
میخواستم بدونم با شرایطی که من دارم میتونم از دانشگاه پلی تکنیک میلان یا یکی از داشگاه های اروپایی پذیرش و sholarship بگیرم 
رشته تحصیلی معماری
معدل مدرک کاردانی 18.36 از دانشگاه آزاد 
TA در سه زمینه تحت نظر سه استاد مختلف که حاضرن برام توصیه نامه بنویسن
در حال حاضر دانشجوی سال آخر با معدل .../18 از دانشگاه غیر انتفایی
و یه مقاله ISI هم دارم البته هنوز آزمون زبان ندادم .... 
ممنون میشم راهنماییم کنید....

دروود بر شما.
با این رزومه و حتی مقاله ای که در مقطع لیسانس ارائه کردی و اگر  بتونی با یه پرتیفیلو مناسب و با داشتن نمره زبان بالای 6.5 ایلتس یا 90 تافل بهت خیلی راجت میتونم بگم شانس گرفتن بورس دانشگاه پلی تکنیک میلان رو داری. پس این موارد رو در نظر بگیر: بهتره روی زبان خوب کار کنی و رزومه دقیق بنویسی و یه پورتیفیلو قوی. 

RE: شانس پذیرش از دانشگاه پلی‌تکنیک میلان - saeedasgar - 31-07-2014

درورد بر شما و خیلی ممنون برای امیدی که دادین ....در خصوص زبان برای ماه آینده یه برنامه ریزی جدی کزدم و مسلما میتونم که زبان رو بالای 90 بشم اما مشکل جدی که الان دارم بحث مالی هستش البته هزینه های اولیه رو میتونم به راحتی حل کنم اما یه بخش اصلیش که بهم گفتن اینه که باید حدود 30-40 هزار دلار هستش که باید تو حسابم داشته باشم و این قضیه من وو به فکر برده ...!! البته دوستان بهم گفتن راهی وجود داره که میتونی بدون داشتن این مبلغ تو حسابم بتونم پذیرش بگیرم ولی هر کدوم داده های اشتباه بهم میدن ... ممنون میشم در این مورد هم من رو راهنمایی کنید .... 

RE: شانس پذیرش از دانشگاه پلی‌تکنیک میلان - Shihan - 01-08-2014

(31-07-2014, 11:49 PM)'saeedasgar' نوشته: درورد بر شما و خیلی ممنون برای امیدی که دادین ....در خصوص زبان برای ماه آینده یه برنامه ریزی جدی کزدم و مسلما میتونم که زبان رو بالای 90 بشم اما مشکل جدی که الان دارم بحث مالی هستش البته هزینه های اولیه رو میتونم به راحتی حل کنم اما یه بخش اصلیش که بهم گفتن اینه که باید حدود 30-40 هزار دلار هستش که باید تو حسابم داشته باشم و این قضیه من وو به فکر برده ...!! البته دوستان بهم گفتن راهی وجود داره که میتونی بدون داشتن این مبلغ تو حسابم بتونم پذیرش بگیرم ولی هر کدوم داده های اشتباه بهم میدن ... ممنون میشم در این مورد هم من رو راهنمایی کنید .... 

شما نگرانی نداشته باش ، با داشتن نمره زبان بالا گرفتن بورس خیلی راحت میشه. و وقتی بورس داشته باشی نیازی به اارئه اون مقدار پول برای ویزا هم نیست. اگر هم باشه اون قدر هم نیست. الان روی زبان تمرکز کنید.

RE: شانس پذیرش از دانشگاه پلی‌تکنیک میلان - alirezanil - 02-08-2014

با سلام. من مهندسی مکانیک گرایش طراحی جامدات دانشگاه آزاد نجف آباد خوندم. معدلم کلم حدود 15 است. یکبار امتحان تافل دادم 71 شدم اما الان تصمیم دارم تا آخر تابستان برای ایلتس آماده شم. 
هدفم سوئده اما هزینه هاش بسیار بالاست می خوام راجع به ایتالیا هم تحقیق کنم. نظرتون بین سوئد و ایتالیا کدوم است؟ هم برای تحصیل خوب هم امکان ادامش تا دکتری هم برای اقامت.
تا اخر تابستان هم میتونم فارغ التحصیل بشم. شانسم در چه حده؟ لطفاً تجربیاتتون را با توجه به افراد دیگه که برای ارشد مکانیک اقدام کردن در اختیارم بگذارید. 
با تشکر

RE: شانس پذیرش از دانشگاه پلی‌تکنیک میلان - pama - 02-08-2014

(02-08-2014, 08:31 PM)'alirezanil' نوشته: با سلام. من مهندسی مکانیک گرایش طراحی جامدات دانشگاه آزاد نجف آباد خوندم. معدلم کلم حدود 15 است. یکبار امتحان تافل دادم 71 شدم اما الان تصمیم دارم تا آخر تابستان برای ایلتس آماده شم. 
هدفم سوئده اما هزینه هاش بسیار بالاست می خوام راجع به ایتالیا هم تحقیق کنم. نظرتون بین سوئد و ایتالیا کدوم است؟ هم برای تحصیل خوب هم امکان ادامش تا دکتری هم برای اقامت.
تا اخر تابستان هم میتونم فارغ التحصیل بشم. شانسم در چه حده؟ لطفاً تجربیاتتون را با توجه به افراد دیگه که برای ارشد مکانیک اقدام کردن در اختیارم بگذارید. 
با تشکر

سلام.
دوست بزرگوار؛ پلی تکنیک میلان از یکی از دتنشگاههای خوب ایتالیاست و حتی بهترین.
رنکینگ اورال این دانشگاه در سایت QS 230 هست و تو مکانیک همونطور که اینجا میتونید چک کنید رنکینگ 30 رو داره.
از نظر موقعیت تحصیلی برای مقطع مورد نظر شما که مستر هست این دانشگاه میتونه موقعیتهای خیلی خوبی رو برای شما به نظر من ایجاد کنه و به شما در ساخت رزومه ی خوب برای دکتراتون کمک کنه. نتیجتا از لحاظ موقعیت تحصیلی خوب برای دوره ی فعلی شما پلیمی گزینه ی بسیار مناسبی میتونه باشه، البته باز هم به نظر بنده.
از طرف دیگه از اونجایی که گرفتن فاند برای مستر اغلب کار راحتی نیست، منتها پلیمی آفر بورسهای خوبی هم داره که میتونه این دانشگاه رو جزو آپشنهای مناسب قرار بده. البته علاوه بر بورسهای استانی ایتالیا که مربوط به تمام دانشگاههای این کشوره و میتونید ازش استفاده کنید.
البته گرفتن بورس های رنگی این دانشگاه، منوط به شرایط رزومه ای شماست که پیشنهاد میکنم وقت خوبی برای زبان بگذارید و تا جایی که میتونید رو نمره ی خیلی خوب آوردن مانور بدین که کمک بزرگی برای شما خواهد بود، اگر در فرصت باقی مانده تا اپلای برای این دانشگاه که حدود اواخر زمستان سال جاری هست (حدودای اواسط مارچ) رو ریسرچ و مقاله هم کار کنید که بسیار عالی خواهد بود.
در مورد اقامت، کلا نظرها بر این مبناست که با شرایط فعلی اقتصاد ایتالیا، خیلی این کشور جای مناسبی برای موندن نیست، منتها هیچ چیز قطعیت و عمومیت نداره و قابل پیش بینی هم نیست، و بهتره سایر دوستان هم نظر بدند.

در مورد سوئد هم دوست من پیشنهاد میدم که تو انجمن مربوطش سوالتون رو بپرسید تا دوستان راهنمائی کنند و بعد از اون خودتون میتونید مقایشه بفرمائید.
موفق باشید.

RE: شانس پذیرش از دانشگاه پلی‌تکنیک میلان - alirezanil - 02-08-2014

منظورتون از اواخر زمستان برای گرفتن پذیرش برای پاییز 2015 است؟ برای بعد از ارشد اگه بخوام همون جا ادامه تحصیل بدم ( دکتری ) فاند می دهند یا نه؟ممنــــــــــــــون

RE: شانس پذیرش از دانشگاه پلی‌تکنیک میلان - pama - 03-08-2014

(02-08-2014, 11:19 PM)'alirezanil' نوشته: منظورتون از اواخر زمستان برای گرفتن پذیرش برای پاییز 2015 است؟ برای بعد از ارشد اگه بخوام همون جا ادامه تحصیل بدم ( دکتری ) فاند می دهند یا نه؟ممنــــــــــــــون

بله دوست من، شما تا اواسط مارچ 2015 فرصت دارید که برای پائیز 2015 اقدام کنید، البته باید حتما خودتون به این تاریخ نزدیکتر که شدید ددلاین جدیدش رو دوباره تو سایت خود دانشگاه چک بکنید.
فاند برای دکترا هم قطعا وجود داره، البته بسته به شرایط تحصیلیتون در دوران مستر هست و رزومتون و شرایط دانشگاه در هنگام اقدام شما برای دکترا، منتها در حالت کلی و در زمان حال، بله فاند وجود داره.

RE: شانس پذیرش از دانشگاه پلی‌تکنیک میلان - qazse - 14-09-2014

با سلام من برق قدرت دانشگاه ازاد ساوه خوندم معدلم 14.5 و ایلتس 6 دارم و 2 سال سابق کارم تو رشته فوق دارم میخواستم بدونم با این شرایط و معدل کم از دانشگاه پلی تکنیک میتونم پذیرش بگیرم؟ البته با هزینه شخصی.باتشکر 

RE: شانس پذیرش از دانشگاه پلی‌تکنیک میلان - hosseinch - 17-09-2014

سلام, یه سوال از دوستان برای ارزیابی, من به یه استاد ایمیل زدم خیلی استقبال کرد و گفت قبول شدی حتما با من کار کن و ازینجور چیزا. آیا استاد میتونه به من کمک کنه تو پدیرش و فاند؟
 2. من هدف دکترا آمریکا دارم واسه ارشد می خوام اینجا برم] فکر خوبی هست یا اگه بیام همونجا مونگار میشم؟
 3. من برق امیر کبیر هستم و معذلم 18.02 هست, ریسرچ و تی ای هم  دارم, شانسم چقدره برای قبولی و  فاند؟ مرسی

RE: شانس پذیرش از دانشگاه پلی‌تکنیک میلان - Mana.moazen - 10-10-2014

سلام خسته نباشین همگی. من کلاس های زبان ایتالیایی رو شرکت کردم. تا امتحان آذر سال دیگه وقت دارم برای جمع کردن مدارکم. من تصمیم دارم تو دانشگاه پلی تکننیک میلان بورسیه بگیرم. بورسیه ای که مدارکی نیاز داره که نشون بده سطح مالی پدر پایینه. مثل فیش حقوقی. که مال کارمندان اداراته. حالا پدر من که شغلش آزاده میتونم بجای فیش حقوقی،فیش بیمه کارگری که هر ماه پرداخت میشه رو ارائه بدم؟