آکادمیا کافه
شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: فنلاند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%81%D9%86%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%AF)
+----- انجمن: تحصیل در فنلاند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D9%81%D9%86%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%AF)
+----- موضوع: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند (/Thread-%D8%B4%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%DB%8C%D8%A7-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D9%86%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%AF)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - mohammad696 - 19-10-2014

(19-10-2014, 04:54 PM)'rulany' نوشته:
سلام
برای سال 2015 شما ماکزیمم تا دی باید امتحان زبان بدید که به ددلاین برسید.
 کار شما برای گرفتن پذیرش سخت .چون معدلتون پایین . چرا باید بهتون کمک هزینه بدن؟ همین که شهریه نمیدید بزگترین کمک هست.البته   باز هم اگر نظر منو بخواهید شما باید تا جایی که میتونید اپلای کنید .چون شرایط معدل شما خوب نیست و شانس متئسط رو به پایینی دارید.

سپاس از شما
راستش همین که مطمئن باشم شهریه ام صفر هست برام کافی هست . میتونم معدلمم تا 14 بالا بیارم ماکسیمم حالتش و اینکه برای مثال به نظر شما دانشگاه تورکو یا آبو اگه اشتباه نکنم شانس دارم ؟
اینم بگم نمیدونم اطلاع دارین یا نه مدرک من از لحاظ اعتبار یچیزی تو مایه های شریف اعتبار داره چون دانشگاه آزاد قزوین (باراجین) در عرصه بین المللی شناخته شده هست و لفظا شنیدم که با همین حدود معدل حتی سوئد هم پذیرش گرفتن .

بازم کلی مرسی

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - saaaaam - 19-10-2014

(19-10-2014, 05:13 PM)'mohammad696' نوشته:
سپاس از شما
راستش همین که مطمئن باشم شهریه ام صفر هست برام کافی هست . میتونم معدلمم تا 14 بالا بیارم ماکسیمم حالتش و اینکه برای مثال به نظر شما دانشگاه تورکو یا آبو اگه اشتباه نکنم شانس دارم ؟
اینم بگم نمیدونم اطلاع دارین یا نه مدرک من از لحاظ اعتبار یچیزی تو مایه های شریف اعتبار داره چون دانشگاه آزاد قزوین (باراجین) در عرصه بین المللی شناخته شده هست و لفظا شنیدم که با همین حدود معدل حتی سوئد هم پذیرش گرفتن .
بازم کلی مرسی
سلام دوست خوبم
بنظر من با معدل 14 انشاله برای ابو اکادمی شانس دارید ولی برای تورکو من زیاد خوشبین نیستم بنظرم یکی از دانشگاه های ایسترن فنلاند و یا لاپرنتا را اپلای کنید
در مورد اعتبار دانشگاه ازاد قزوین بنظر شخصی من در داخل کشور پاسخ شما مثبت هست ولی در اینور ابها بنظر من واحد های شهرهای بزرگ دانشگاه ازاد را بجز تهران تقریبا معادل در نظر می گیرند زیاد سخت نگیرید اینجا دانشگاه های اروپا را خیلی بالاتر از دانشگاه های ایران ارزیابی می کنند بجز موارد خاص بچه های شریف و علم و صنعت
موارد مشخص شده اسم دانشگاه هست و تحصیل رایگان هست

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - mohammad696 - 19-10-2014

(19-10-2014, 05:49 PM)'saaaaam' نوشته:
سلام دوست خوبم
بنظر من با معدل 14 انشاله برای ابو اکادمی شانس دارید ولی برای تورکو من زیاد خوشبین نیستم بنظرم یکی از دانشگاه های ایسترن فنلاند و یا لاپرنتا را اپلای کنید
در مورد اعتبار دانشگاه ازاد قزوین بنظر شخصی من در داخل کشور پاسخ شما مثبت هست ولی در اینور ابها بنظر من واحد های شهرهای بزرگ دانشگاه ازاد را بجز تهران تقریبا معادل در نظر می گیرند زیاد سخت نگیرید اینجا دانشگاه های اروپا را خیلی بالاتر از دانشگاه های ایران ارزیابی می کنند بجز موارد خاص بچه های شریف و علم و صنعت

خیلی خیلی ممنون که کمکم کردین فقط اگه اشکالی نداره یک سوال دیگه هم داشتم
اینکه همه دانشگاه هایی که ذکر کردین رایگان هستند دیگه؟
دانشگاه های ایسترن؟ می شه به اسم بگین لطفا؟
ضمنا اصن دانشگاهش برام مهم نیست که کجاست ! فقط شمال فنلاند نباشه کافیه و اینکه وزارت علوم قبولش داشته باشه .

مرسی کلی

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - saaaaam - 19-10-2014

(19-10-2014, 06:02 PM)'mohammad696' نوشته:
ضمنا اصن دانشگاهش برام مهم نیست که کجاست ! فقط شمال فنلاند نباشه کافیه و اینکه وزارت علوم قبولش داشته باشه .
مرسی کلی
اسم دانشگاه ها را در پست قبلی پر رنگ کردم فقط عرض شود که فهرست دانشگاه های مورد تایید در فنلاند را در اینجا می توانید پیدا کنید

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - happyspring - 19-10-2014

سلام دوستان
میشه لطفا شانس پذیرش من رو بگید؟ پیشاپیش ممنون از شما
کارشناسی ادبیات انگلیسی آزاد شهرستان معدل 16:30
ارشد آموزش زبان انگلیسی سراسری معدل 15:90
آیلتس 7
2 مقاله چاپ شده در ژورنال کانادا و ترکیه
برای مستر دوم میخام اقدام کنم.
رشته و دانشگاه مورد نظر: ٍeducation, university of Jyvaskyla---education and globalization, university of Oulo, Early language education for intercultural communication, university of eastern finland

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - rulany - 20-10-2014

(19-10-2014, 08:52 PM)'happyspring' نوشته: سلام دوستان
آیلتس 7
رشته و دانشگاه مورد نظر: ٍeducation, university of Jyvaskyla---education and globalization, university of Oulo, Early language education for intercultural communication, university of eastern finland

سلام

به نظرم شما مشکلی نخواهید داشت و ان شا الله که میتونید پذیرش بگیرید.از نظر من شما 99% پذیرش خواهید گرفت و نباید مشکلی به وجود بیاد.

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - rulany - 20-10-2014

(19-10-2014, 06:02 PM)'mohammad696' نوشته:
مرسی کلی

اسم دانشگاه به انگلیسی میشه Eastern Finalnd . تو لیست هم هست .
شمال فنلاند مگه چشه؟[img]images/smilies/biggrin.gif[/img]  شما واسه university of Lapland اقدام کن. در شهر Rovaniemi . کلی لذت خواهید برد از زندگی قطبی.
در ضمن انقدرم اختلاف دمایی وجود نداره. و همچنین دانشگاه مطرحی هم در شما فنلاند نیست به جز univ of Oulo که در شهر Oulo هست که البته زیاد شمال نیست و univ of Lapland که در شهر Rovaniemi  هست که اتفاقا خیلی خوب هم هست علاوه بر اینکه یه خورده شمال!

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - saaaaam - 20-10-2014

(19-10-2014, 08:52 PM)'happyspring' نوشته: سلام دوستان
آیلتس 7

سلام دوست خوبم
در مورد شانس پذیرش شما دوست خوبم رولاندی پاسخ کامل دادند فقط من یک نکته عرض کنم 
دوست خوبم سپهر در حال حاضر دانشجوی رشته اموزش دانشگاه اولو هستند که در رشته شما بهترین در فنلاند هست دیروز طی تماسی که داشتیم بشدت از کیفیت تدریس و علمی دانشگاه نا راضی بود گفتند اساتیدشان بجز یک یا دو نفر بقیه فوق لیسانس و کم سواد هستند و اصلا با اساتید دانشگاه علامه که در مقطع فوق داشتند قابل قیاس نیستند 
همچنین فرمودند که اولو از نظر کار دانشجویی پیدا کردن تقریبا غیر ممکن هست و توصیه اکید کردند دوستان برای این رشته به کشورهای دیگر فکر کنند
شاد باشید

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - saara - 21-10-2014

سلام
من دانشجوی ارشد نرم افزار هستم دانشگاه آزاد قزوین هستم فعلا معدلم 19 هستش کارشناسی هم اینجا بودم با معدل 16.5.
هنوز آیلتس ندادم ولی تو امتحانای مشابه که موسسات مختلف میگیرن فهمیدم 6.5 تا 7 رو میتونم بگیرم ایشالله
برای اومدن چی بهتره با کارشناسی یا ارشد؟
هزینه ی تحصیل چه قدره؟
چه دانشگاهی میتونم برم؟
اصلا شرایط دارم؟

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - saaaaam - 21-10-2014

(21-10-2014, 05:24 PM)'saara' نوشته: سلام
من دانشجوی ارشد نرم افزار هستم دانشگاه آزاد قزوین هستم فعلا معدلم 19 هستش کارشناسی هم اینجا بودم با معدل 16.5.
هنوز آیلتس ندادم ولی تو امتحانای مشابه که موسسات مختلف میگیرن فهمیدم 6.5 تا 7 رو میتونم بگیرم ایشالله
برای اومدن چی بهتره با کارشناسی یا ارشد؟
هزینه ی تحصیل چه قدره؟
چه دانشگاهی میتونم برم؟
اصلا شرایط دارم؟

سلام دوست خوب
اگر سوال شما را درست متوجه شده باشم 
1 ایا برای مقطع دکتری اپلای کنید؟ بنظر من احتمال پذیرش گرفتن خیلی کم هست چون اینجا تقریبا مهد کامپیوتر هست و بجز مدارک خودشان بقیه دانشگاه ها حصوصا ایرانی ها را زیاد تحویل نمی گیرند و نکته دیگر اینکه واقعا سطح علمی و کیفی دانشگاه های فنلاند در این رشته با ایران قابل مقایسه نیست و نهایتا متاسفانه اینجا تا استاد شما را نشناسد برای پوزیشن معرفی و در نظر نمی گیرد
2 مقطع ارشد بنظر من بهترین تصمیم ممکن هست البته بدون ارایه فوق لیسانس با فرض گرفتن ایلتس 5'6 می توانید برای بسیاری از دانشگاه های فنلاند نظیر تورکو - هلسینکی -اولو- واسا -ابو اقدام کنید
3- اینجا تحصیل رایگان ولی 106 یورو بابت عضویت اتحادیه دانشجویی و 15 یورو کارت دانشجویی می گیرند سایر هزینه ها از قبیل خورد و خوراک و کرایه منزل و رفت امد هم بین ماهی 450 تا 600 یورو در نظر بگیرید
4- توصیه می کنم راهنمای قدم به قدم ورود به فنلاند و این پست را مطالعه کنید