آکادمیا کافه
شانس دریافت پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاههای استرالیا - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: استرالیا و نیوزلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7-%D9%88-%D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B2%D9%84%D9%86%D8%AF)
+---- انجمن: تحصیل در استرالیا و نیوزلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7-%D9%88-%D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B2%D9%84%D9%86%D8%AF)
+---- موضوع: شانس دریافت پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاههای استرالیا (/Thread-%D8%B4%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D9%88-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%A7%D9%84%D8%B1%D8%B4%DB%8C%D9%BE-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)

RE: شانس دریافت پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاههای استرالیا - miladaragon - 10-08-2012

با سلام
من دانشجوی سال چهارم کارشناسی مهندسی کامپیوتر دانشگاه فردوسی مشهد در گرایش سخت افزار هستم
معدل کلم 15 و معدل دروس تخصصیم نزدیک 16.30 هستش
تو زمینه ی رباتیک خیلی فعالیت داشتم و تو چند تا مسابقه ی جهانی ربوکاپ هم شرکت کردم
2 تا مقاله هم دارم که یکیش IEEE هستش و یکی دیگه داخلیه که مقاله ی IEEE توی کتاب خونه ملی USA چاپ شده
احتمالا تا پایان کارشناسی بیشتر هم می شن
ایلتس 7.5 دارم
می خواستم ببینم با این شرایطی که من دارم چه دانشگاه هایی ازاسترالیا می تونم full fund یا Scholarship بگیرم
خیلی ممنونم

RE: شانس دریافت پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاههای استرالیا - milad8x - 11-08-2012

سلام به همه دوستان

معدل: کاردانی:15، کارشناسی: 14.25
رشته و دانشگاه: کارشناسی الکترونیک/ آزاد
شرح و تعداد مقالات: 0
نمره زبان: 6.5
سایر توضیحات: 2 سال سابقه کار مرتبط، معرفی نامه به تعداد لازم

با آرزوی پذیرش برای همه دوستان Rolleyes

RE: شانس دریافت پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاههای استرالیا - mohsen1 - 15-08-2012

با سلام
رشته عمران ژئوتکنیک
معدل لیسانس: 13.5
معدل فوق: 17.5
2 مقاله isi
, 2 مقاله دیگر در حال نوشتن هستم
2 مقاله داخلی البته بین المللی
تالیف یک کتاب مرتبط با رشته خودم
کار مرتبط یک سال
می خواستم ببینم با این شرایط دنبال کامل کردن زبان و مقاله های بیشتر هم باشم؟ شانسی دارم که شروع کنم یا نه؟
ممنون

RE: شانس دریافت پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاههای استرالیا - Saeid - 16-08-2012

(15-08-2012, 05:18 PM)mohsen1 نوشته: با سلام
رشته عمران ژئوتکنیک
معدل لیسانس: 13.5
معدل فوق: 17.5
2 مقاله isi
, 2 مقاله دیگر در حال نوشتن هستم
2 مقاله داخلی البته بین المللی
تالیف یک کتاب مرتبط با رشته خودم
کار مرتبط یک سال
می خواستم ببینم با این شرایط دنبال کامل کردن زبان و مقاله های بیشتر هم باشم؟ شانسی دارم که شروع کنم یا نه؟
ممنون
سلام دوست عزیز. به نظرم شما شانس دارید و اوضاعتون خوبه. برای دانشگاهای متوسط استرالیا شانس دارید.

RE: شانس دریافت پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاههای استرالیا - mohsen1 - 17-08-2012

معدل لیسانسم رو چه طور میتونم جبران کنم با این معدل بهتره توی کدوم کشور اقدام کنم؟ چون بورس میخوام حتما

RE: شانس دریافت پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاههای استرالیا - amirhossein.gh - 17-08-2012

(17-08-2012, 02:33 AM)mohsen1 نوشته: معدل لیسانسم رو چه طور میتونم جبران کنم با این معدل بهتره توی کدوم کشور اقدام کنم؟ چون بورس میخوام حتما
سلام

حرف سعید عزیز کاملا درسته
به نظر من روی دو سه تا دانشگاه متوسط آمریکا هم حساب کنین و اپلای کنین و با استاداش تماس داشته باشین

RE: شانس دریافت پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاههای استرالیا - Saeid - 18-08-2012

(11-08-2012, 04:51 PM)milad8x نوشته: سلام به همه دوستان

معدل: کاردانی:15، کارشناسی: 14.25
رشته و دانشگاه: کارشناسی الکترونیک/ آزاد
شرح و تعداد مقالات: 0
نمره زبان: 6.5
سایر توضیحات: 2 سال سابقه کار مرتبط، معرفی نامه به تعداد لازم

با آرزوی پذیرش برای همه دوستان Rolleyes
سلام. دوست عزیز. نمیخام به شما امید الکی بدم. متاسفانه با این رزومه شما شانسی ندارید برای فاند تو استرالیا. باید رزومتونو بسیار قوی کنید. تنها چاره شما چاپ مقالات زیاد هستش. ان شالا با چاپ مقالات میتونید شانستونو بالا ببرید. موفق باشید.

RE: شانس دریافت پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاههای استرالیا - Naghmeh - 22-08-2012

(08-01-2011, 02:21 AM)Bahram نوشته: در این تاپیک مشاوره در مورد نحوه درخواست و شانس پذیرش و دریافت اسکالرشیپ از دانشگاههای استرالیا صورت میگیرد تا سایرین از این اطلاعات بهره ببرند.
جهت دریافت مشاوره میتوانید خلاصه ای از وضعیت تحصیلی خود را با پاسخ به سوالات زیر ارائه دهید.

معدل:
رشته و دانشگاه:
شرح و تعداد مقالات:
نمره زبان:
سایر توضیحات:
سلام به همه:
من در حال حاضر دانشجوی ترم 5 کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه دولتی ولی عصر رفسنجان هستم و تا اینجا معدلم 15.15 هست.امیدوارم که بتونم معدلمو توی 2 سال باقی مونده افزایش بدم.
تصمیم دارم برای ارشد توی همین شاخه یا اموزش زبان انگیسی از یکی از دانشگاههای استرالیا بورسیه بگیرم.چی کار کنم که شانس بیشتری داشته باشم؟چه مسیریو باید دنبال کنم تا دیر نشه؟اصلا شانسی دارم؟ ایا این موضوع که خواهرم شهروند استرالیا هست کمکی می کنه به اینکه راحت تر بتونم بورسیه بگیرم؟
ممنون میشم اگه به سوالاتم جواب بدین.

RE: شانس دریافت پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاههای استرالیا - Mahmoudb - 22-08-2012

(22-08-2012, 01:31 PM)Naghmeh نوشته: سلام به همه:
من در حال حاضر دانشجوی ترم 5 کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه دولتی ولی عصر رفسنجان هستم و تا اینجا معدلم 15.15 هست.امیدوارم که بتونم معدلمو توی 2 سال باقی مونده افزایش بدم.
تصمیم دارم برای ارشد توی همین شاخه یا اموزش زبان انگیسی از یکی از دانشگاههای استرالیا بورسیه بگیرم.چی کار کنم که شانس بیشتری داشته باشم؟چه مسیریو باید دنبال کنم تا دیر نشه؟اصلا شانسی دارم؟ ایا این موضوع که خواهرم شهروند استرالیا هست کمکی می کنه به اینکه راحت تر بتونم بورسیه بگیرم؟
ممنون میشم اگه به سوالاتم جواب بدین.
سلام
گرفتن فاند "ارشد" در استرالیا برای دانشجوهای ایرانی خیلی احتمالش کم هست (ولی غیر ممکن نیست). ایرانی هایی که بورس میگیرن اکثرا دکترا پذیرش میگیرن و ارشد دارن. از طرفی برای استرالیا داشتن مقالات ژورنال ISI با ایمپکت فکتور بالا به تعداد زیاد و همینطور معدل بالا و رنک خوب کلاسی مهمه. با سیستم دانشگاههای ایران هم اشنایی دارن. یه مورد دیدم از لیسانس به دکترا همین امسال بورس استرالیا گرفت اونم حدود 25 تا مقاله بین المللی با ایمپکت خوب داشت!

RE: شانس دریافت پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاههای استرالیا - Naghmeh - 24-08-2012

(22-08-2012, 06:32 PM)Mahmoudb نوشته: سلام

گرفتن فاند "ارشد" در استرالیا برای دانشجوهای ایرانی خیلی احتمالش کم هست (ولی غیر ممکن نیست). ایرانی هایی که بورس میگیرن اکثرا دکترا پذیرش میگیرن و ارشد دارن. از طرفی برای استرالیا داشتن مقالات ژورنال ISI با ایمپکت فکتور بالا به تعداد زیاد و همینطور معدل بالا و رنک خوب کلاسی مهمه. با سیستم دانشگاههای ایران هم اشنایی دارن. یه مورد دیدم از لیسانس به دکترا همین امسال بورس استرالیا گرفت اونم حدود 25 تا مقاله بین المللی با ایمپکت خوب داشت!

ممنون از جوابتون.
پس الان باید فقط به فکر مقاله و معدل خوب باشم.اما می شه راهنماییم کنید که برای مقاله نوشتن از کجا باید شروع کنم؟؟یا این که استادی رو می شناسین که بهم معرفی کنید و در این مورد بتونه کمکم کنه؟؟راستش از خیلی وقت پیش دنبال مقاله نوشتنم اما متاسفانه هیچ کدوم از اساتید حتی حاضر به توضیحات اولیه نیستن!!!!!!!ماکزیمم توضیحشون اینه که فعلا برای مقاله نوشتن زوده!!!!اما من واقعا نمی خوام وقتو از دست بدم.
خواهش می کنم راهنماییم کنید تا از این سردرگمی بیرون بیام!ممنون